• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
tlapi, s tím fňukáním to je to u nás to samý! já z toho vždycky rostu!!!nevím, co s tím!

večer čteme pohádku (poslední asi měsíc čteme pravidelně kapitolu z Honzíkovi cesty o tom, jak Honzíkovi přijela maminka..), u toho Hugo sosá, já jsem teda obložená dětma z obou stran, Juli nahlíží a sleduje obrázky, pak uklidí knížku a zhasne, zazpívám čtyři pokaždý stejný písničky a obvykle chrupou:slight_smile: jediný, kdo měl tendence se hemžit, byl svého času Hugo, ale už ho to přešlo:slight_smile:

gratuluju k čůracím úspěchům, btw., znám skvělou písničku o čůrání :grinning: :grinning: :grinning: a Jachouš je dobrý plazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes šla Julka spát poprvé ke tchýni, doufám, že už spí...zítra jedu na kurz do Prahy(cvičení s dětmi), tak jsem zvědavá, jka to beze mě celý den dětičky zvládnou:slight_smile:
27. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, nemas nahodou po hugovi 74/80 merino bodycko/a k prodeji?
29. lis 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, mám:slight_smile: jen jedno teda, engel modrý proužek, stejný mám i dámský, já to prakticky nenosím, tak kdybys chtěla...

tak Julka se nějak začala poněkud počůrávat...většinou teda při hře, že zapomene, ale stává se jí to nějak často, poslední dobou :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: tak nevím...

dnes jsme měli generálku - vystupujeme s MC na celoměstské akademii, máme takovou pěknou choreografii s krabicema=mašinkama, nejdřív jsem řešila, kdo mi pohlídá Huga, ale on se nakonec taky zapojil a má svou vlastní mašinku, je hrozně legrační - dnes na tom velkým sále nejdřív jen stál celou dobu a zíral, když jsme to jeli podruhý, tak už se i trochu zapojil:slight_smile: máme tři vystoupení :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi: s tim curanim to je opruuuuuuz, je mi to faaaaakt lito, vetsi opruz neni :rolling_eyes:
neni nastydla?

elousice se celkem drzi... jeste na ni neni spoleh, ale snazi se! nicmene ve skolce stale chcije do gati

skoda, ze na divadylko nemuzu, to musi byt sladky!!!!!

engela pro j. beru! kratky nebo dlouhy? za kolik? pro sebe engela nechci, mne to kouse, bundles je lepsi. :wink:
30. lis 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Tlapi nechceš triko od engela, je to 86/92 ale dorce jsou už docela krátký rukávy, je to to přírodní

kňourání je hrozný, jony je fakt mistr :angry: záleží jak jsem naložená , buď ho seřvu on se urazí a někam zaleze nebo mám trpělivost a neudělám co po mě chce dokud to neřekne normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: někdy to zabere a přestane někdy ne

gratuluju k čůracím pokrokům :grinning: jen tak dál
jestli tě to potěší my máme minimálně jednou za týden mokrou postel :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrý je že když spí ve vlněných kamaších tak normálně nepoznám že se počůral dokud mu nestelu postel takže si říkám že i tak spí v suchým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo a ještě k tomu čtení, když ho ta knížka zajímá tak leží ani nemukne, když ho moc nebere tak taky lozí :wink:
30. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. prirodni asi nechci, ja na ne nejak nejsem, jedno ma i elous i jachous a kdyz nemusim, tak jim je nedavam...uz budu kupovat jen barevny.

ziso budes jeste letos objednavat na mamaje?
30. lis 2009 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi
Jak dopadlo vystoupení?

Tlapi
Určitě ano - asi i dost brzy, ať to v klidu dojde před Vánocema.
Jinak také držím pěsti, ať se Elouš drží a pod stromeček Vám nadělí jen a jen do nočníku :wink:

U nás to už začíná být poklidnější. - Byyz tobě pro ukidněnou :wink:
Janek už jakž takž spí a přes den si vyhraje chvílemi i sám, takže ho nemusím neustále chovat - každy den je ale min. 2 hoďky u mě v šátku - spíš i víc. Užíváme si to oba. Často chce do náručí i Johy, takže mám pak oba.

Tyjo, ženský, já budu za Chvíli tak namakaná.... :slight_smile:. Manža taky říkal, že v životě neměl takový ramena a ruce jako teď :grinning:. No jo, když má člověk neustále na sobě odhadem 20kg (to nepočítám nákup, kočár, věci pro děti, hračky....), tak už je to cítit. :grinning: :sunglasses:
Ale je to fajn:slight_smile:.
1. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, to je super, ze jsi v kondici. nekdo dre a nic... :slight_smile: a hlavne je super, ze se to u Vas klidni.... u nas je to porad stejny. klidni se elous. ale j. je desnej pruzkumnik... tak si to neak vymenili...

koukala jsem ze na mamaje je doprava zdarma, tak si asi objednam hned sama :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni. :grinning:
Tak jsem koukala u gynekologa na nástěnce že MC Rosa pořádá 8.12. šátkování. Že bych se přišla poučit. :dizzy_face: Lenchi nevíš musím někomu dát vědět, že bych chtěla přijít? Mám si vzít sebou svůj šátek?
3. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, nemusíš nikomu nic hlásit, hlavně přijď:slight_smile: šátek si vezmi vlastní, ale myslím,že by ti i půjčili - bude to od Šanami,mrkni na jejich stránky, kdybys něco chtěla z toho, co nabízejí, tak mi písni a já jim to přetlumočím, oni sebou budou právě brát i něco ze nešátkového sortimentu:slight_smile:

ziso, už přišla ta karkulka, tak se musíme na někdy domluvit na předávce:slight_smile:

vystoupení dopadlo báječně, děti jsou hvězdy, hlavně z Huga bylo publikum nadšené - při školním představení dokonce děti v publiku skandovaly Hugo Hugo (měl to napsaný na mašince :grinning: ), což především mě potěšilo :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tlapi, nevím za kolik, já si to rozmyslím, ale neboj, určitě se dohodneme:slight_smile: jak tu vlastně budeš před vánoci? budeme mít zase nějaký velký srazík?
3. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi ještě mám jeden dotaz. Na stránkách Šanami je napsáno že to začíná od 9.hod. a na stránkách MC Rosa je že od 10.hod. Nevíš která hodina platí? :confused:
Díky!
3. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí od devíti, my tam máme chybu! ještě že jsi mě upozornila, díky!
3. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé já jsem si na úterý domluvila návštěvu :frowning2: tak to to šátkování asi nestihnu :confounded:

dneska jsem byli na mikuláši a čertech na ledě, jonáškovi se to moc líbilo a vůbec se těch čertů nebál :astonished: :grinning: :grinning: a dokonce se mu podařilo ujet pár centimetrů sám na bruslích :grinning: :grinning: :grinning: šikulka náš jeden :dizzy_face: :dizzy_face:

ziso super, kondička není k zahození a bude se hodit :wink:
nemáš náhodou nějaký body od bundles, jaký je,přemýšlím že místo engela koupím dorce bundles , ale chci slabounký protože ho podvlíkám pod trička

včera jsme pekli perníčky Jonášek pomáhal nejvíc se mu líbilo vyvalovat těsto :grinning: , u toho by vydržel snad hodinu, upekli jsme i perníkové chaloupky z té byli děti fakt nadšený , moc dlouho nevydržela už je způlky snědená :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!

srazik ano, nejak to zapadlo :slight_smile: jedeme ve ctvrtek odpoledne. tak od 14. nekdy. KDY?
psala mi babicka z Ameriky, tak jsem koukala, co bych pokoupila a nechala si od ni poslat... naklikala jsem si troje gate sckoon pro deti a zadavala obednavku a zjistila, ze kdyz to necham poslat do nemecka, tak e postovne o 50kc drazsi, nez kdyz to poslu k mickey... tak mi drzte palce, at mi ty troje katata neprocli.
nevite, jaky je dobry zbozi v USA? mam si bybrat neco mezi 100-200 dolary.

vcera jsme meli ve skolce besidku, elousice mela hrat loutku, ale nedostali jsme ji na jeviste... Tak skakala v hledisti, potvora.
4. pro 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vybiram, co si mame nechat poslat z usa jako darecek....
co rikate na tohle? http://dirtydiaperlaundry.com/kiwi-pie-one-size-review-and-giveaway/
6. pro 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi je to pěkný, obrázkový já ráda :slight_smile:
řvaní, když něco chce - to je u nás normální, ale Márinka teda nemá moc slovní zásobu, tak to ji omlouvá (akorát někdy nejni ani ochotná mi to, co chce ukázat, prostě se rozeřve a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
jo a super pokrok s nočníkem, to musí bejt úleva :slight_smile:
ziso dík, takže 2 měsíce vydržet a pak už to bude dobrý? :grinning:
6. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak jsme všichni nemocní, máme horečku, kašleme, rýmujeme, prostě vopruuuuuuz...naštěstí je nám všem tak zle, že se jen válíme, sledujeme pohádky a Hugo je stabilně přicuclej a pospává...zítra je v mc to šátkování a my tam nebudeme fňuk...

tlapi, plíny pěkný:slight_smile:

jak u vás proběhl Mikuláš? my jsme byli v Javorce, blo to pěkný:slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
Lenchi tak to se brzy uzdravte. :slight_smile:
Šátkování bylo docela fajn, bylo nás tam jen pár, ale přišlo mi že paní toho měla hodně na ukazování a málo času.
Ukázala nám pár úvazů (my jsme si to zkoušeli s ní) a pak šla na další věci (plenky, hračky). Spíš mi to přišlo jako
předváděčka jejich produktů, než učení vázání šátků. Musím si to doma ještě párkrát zkusit, abych to nezapoměla
snad si na pár úvazů vzpomenu. :unamused:
Když jsem si prohlížela ty plenky, tak mě to začíná docela zajímat. Že bych taky začala? :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdarek!
Lenchi preji brzske uzdraveni! Elousice konecne nekasle a zitra jde na druhe kliste.... Tata ji chce prelecit v cechach antibiotikama, bo ma ten kasel asi chronickej, bo ji to prej permanentne zije v nosohltanu a ze to musime zabit. Deda sice extremne nesnasi antibiotika u deti, ale uz to ma rok a dr. je stale stejne laxni....
navic prej je cela pediatrie zalozena na tom, ze se deti nedolecujou, bo by jinak nemeli pediatri, co delat. Udajne je zivi chronicny nemocne deti a ta nase je zarnym prikladem, takze radost....

jeje jachous vstava, tak vecer napisu mikulase :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlasim se s mikulasem.

U nas byl weinachtsmarkt o vikendu, kam jsme se vyrazili podivat ovsem bez tatky (byl ve skole) tam chodil Nikolaus a rozdaval z pytle dobroty. Elos, si ale nemohla doprat, bo predtim doma vypila skoro celou lahvicku tanno hermalu, co ma na ksicht.... dycky ji to chutnalo a olizovala to, tentokrate si rekla, ze nebude troskarit.... prisla za mnou s tim, ze ji je spatne, kdyz jsem se zeptala proc, rekla, ze vypila mazani. zvracet nechtela, tak jsem ji rekla, at se napije a sly jsme obedvat. po trech soustech se zeblila, z cehoz jsem mela radost, bo jsem se nemusela hnat do uniklinik na pohotovost, ze :slight_smile: Nicmene byla az do vecera vzteky bez sebe, kdyz jsem ji ty medvidky a lizatko nedoprala. Na kolotoc zadarmo chtela, ale pak si tam sama bez mamky odmitla sednout a odmitla i divadlo, ackoliv byli na divadle v patek se skolkou a prisla uplne nadsena...
vecer si pak v sobotu umyla boty a nachystala si je za dvere, bo tady nadeluje nikolaus do bot. dali jsme ji tam mikulase od babicky, co dovezl deda a do bot, bo zlobi brambory, cibuli cesnek, buraky a mandarinku. Pote sme to pocestili a rekli, ze chodi s mikulasem i cert a andel, ale ze az v noci, protoze odpoledne je u babicky v cechach, tak by to nestihnul... brambory ji zaujaly a fakt se zarazila, ze tu byl cert... to je nase zaklinadlo, jedina vec na kterou slysi.
Osem sousedi nam to zkazili. nekdo do ty boty zapichnul ohromny cokoladovy lizatko, hebamme rozdavala po celym baraku k mikulasi cukrovi a dorazil to deda zeshora, kterej prinesl k mikulasi v nedeli dva obri cokoladovy mikulase. To uz jsem byslela, ze me slehne. Jak kontrolujete prisun sladkosti v tomto obdobi?

Doufala jsem, ze to skonci v pondeli, kdy deti ze skolky nahnali do lesa, ke byl Nikolaus a dal jim malyho cokoladovyho mikulase a pak dostaly puncochu ve skolce......

Nicmene jsem doufala marne, ze to tim konci. V pondeli jsem se stavovala ve stonozce (obchod s detskejma botama) mam tam objednane bobuxky, tak jestli uz nedosly, boty nedosly, ale dalsiho cokoladovyho mikulase od cesty jsme dostaly... taky jsme byli u zobare, tam sice hubu neotevrela, ale mikulase dostala diky bohu plysovyho.... HRUUUUUZA
docela me mrzi, ze se tady certi nekonaj!!!
8. pro 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děcka,

my jsme byli na Mikulášský besítce v malý scéně,byla tam hraná loutková pohádka, Jonáškovi se to líbilo jen se teda trochu bál meluzíny :fearful: takže většinu představení mě seděl na klíně :grinning: :grinning: ale čerta se nebál vůbec :sweat_smile: dobře si spolu pokecali :grinning: :grinning: slíbi že maminku nebude zlobit ,ale brzy na svůj slib zapoměl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sladkostí jsme dostali snad 10 kilo :confounded: jedinej kdo mě poslechl byla moje mamka, koupila dětem přesnídávky a dorce ještě kaše, jonáškovi jen malinkej pytlík sladkostí ( ty co opravdu jí ) , za to druhá babička dovalila celou igelitku a velkej pytel pro dorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: + švagrovky a prababička, fakt nechápu co všichni blbnou :rolling_eyes: :rolling_eyes:
já Jonyho nemusím nijak regulovat protože on sladký moc nejí, sice se mu všechno líbí a chce to rozdělat ale veme si dva bombony a nebo kousme do sušenky a za chvíli mi to vrazí do ruky "už nechci" a je to , já to pak buď dojím :grinning: :grinning: :sweat_smile: nebo to prostě vyhodím já vím že děti v africe hladový ale tyhle chemický srač... bych fakt nikomu nedala a ty figurky jsou snad z nějaký polevy či co to je fakt hnus tak z toho bude cukrový :wink:

Tlapi ty německý zvyky jsou fakt roztomilý :slight_smile:

Janduli když budeš chtít tak my ti klidně z lenchi nějaký plínky ukážeme :grinning: :grinning: :grinning:
šátek se blbě zkouší když máš bříško no uvidíš jak ti to půjde až budeš zkoušet s miminkem , kdyby ti to náhodou nešlo tak určitě poradíme :slight_smile:

Lenchi brzy se uzdravte :slight_smile:

my jsme byli v pátek na imulogii, Jonášek bude muset na odstranění nosní mandle + zmenšení krčních :frowning2: :frowning2: podle dr je to jedïná šance jak mu ulevit, to přeléčování atb. nemělo žádný efekt, prý v jeho případě u takhle "postižených" dětí s tím má dobrý zkušenosti, jak mu nefunguje správně ta imunita tak se to tělo snaží kvalitu dohnat kvantitou tudíž nosní mandli má už tak velkou že i když nemá rýmu tak nemůže dýchat nosem :rolling_eyes: chjo doufám že mu to fakt pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to je super, ze to nechce! elous by chtela neomezene mnozstvi.
S tou imunitou mne to mrzi, ale dobre, ze jste tam byli. To navrhla doktorka nebo ty? Mande oboje delaji poblemy, takze by to urcite pomoct mohlo. Mozna skoda, ze uz jste nebyli driv...
9. pro 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi my byli na tý imunologii už v únoru, to právě zjistili ten imunodeficit, dr. navrhl 2měsíce podávání atb. kvůli těm mandlím ale to fakt moc nepomohlo, na kontrolu jsme měli jít už v říjnu jenže to byl Jony nemocnej , škoda už jsme to mohli mít za sebou :sunglasses:
naše dr nás tam poslala až když jsem si o to řekla :confounded: takže u Dorotky už budu chytřejší na jaře mám jít s Jonym na kontrolní testy tak jsem objednala i Dorku ať vím na čem jsme ,ona má taky furt rýmu tak nevím jestli je to tím že na ní Jony furt prská nebo něčím jiným

dneska jsem byla cvičit v tělocvičně s oběma dětma, Dorotka byla morová pobíhala tam mezi dětma dudlík v puse a šťastná jako blecha, teda párkrát jí někdo strčil tak chvíli bulela , ale kupodivu jsem zjistila že to jde zvládnout, dokonce mi přijde že se Jony víc zapojuje když ví že se mu nemůžu věnovat na 100%
9. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq a to jsi šla s oběma záměrně, nebo to tak vyšlo? taky jsem uvažovala o tom, že budu chodit s oběma, když vidím, jak Hugo snaživě dělá "hlava rameno kolena palce" :grinning: :grinning:

tlapi, jak to popisuješ, tak to není snad taková hrůza...jestli to nesnědla všechno najednou, ty sladkosti...:slight_smile: Julka dostala obdobný množství, ale jak je nemocná, tak to ani nejí, je to od mikuláše skoro netknutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mají teda oba dva v krku hemofyla, čico, takže ATB, já po třech dnech v horečkách jsem se taky odvlekla k doktorovi, ale já mám zatím jen chřipku, snad ne chrochro prasečí :sweat_smile: ale je pravděpodobné, že mám toho hemofyla taky, dnes mi dělali výtěr, jestli jo, tak taky ATB...abych nebyla jediná v domácnosti, kdo si to neprodělá, že :confounded: Hugo má průjem, Julka po nich zase dnes blila, tak nevim :frowning2:

asi se budí, tak papa
10. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi to cvičo nebylo plánovaný :grinning: , myslela jsem že půjdeme jen s Jonáškem, jenže taťka si přesunul "houkací" středu a šel do hospody :angry: a já když už jsem se tak jako nastavila že půjdeme cvičit tak se mi nechtělo být doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: tohle cvičo je fakt super jony se chytil jelínkovic kluků a pěkne se vyřádil i domu jsme museli jít s nima :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: dorka napodobovala jen paci paci ale i jí se kolektiv větších dětí líbí :dizzy_face:

tý jo vy si to teda vyžíráte, no snad to bude do vánoc dobrý a nezačneš nám holka chrochro chrochtat :grinning: :grinning:

jo to mi připomíná že jsme zase zakecali ten srazík , my příští týden nic plánovanýho nemáme, ale asi nebudu moc poskytnout přístřeší protože taťka už bude asi celý týden doma a z té kopy dětí by ho asi švihlo :grinning: :sweat_smile: :confused:

no nic jdu dodělat dort zítra budeme slavit dorčiny narozeniny a já zatím nic moc připravenýho nemám :confused:
11. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se zas po dlouhé době zmohla na odepsání :slight_smile:

Gratuluju oslavencům! Hugo + Dorka :sunglasses: To snad není pravda, že to tak utíká :wink:

Ta naše skoroizolace má přecijen drobné výhody - my jsme našťěstí zcela zdravotně OK. Ven teda chodíme hodně, ale tam se toho moc naštěstí nechytne. Johanka taky chodí do Sokola a je to supr. Zpočátku teda jen lítala kolem tělocvičny a sem tam se zapojila. Teď už je to o něčem jiném, pěkně si to užívá a lumpačí - i tak je tam ale stále nejmladší.

Džíme pěsti, ať se všichni marodi včas uzdraví! My si na imunitu pomáháme tymiánovými kapkami a je to supr - alespoň zatím. Navíc jsou teda mrňata stále kojená, což by mělo taky pomáhat.

Lenchi
na karkulku se ťěším. Jen nějak vymyslet to předání. Nechystáš se náhodou někdy do UO?

Mig
Body od Bundles sice skladem nemám, ale ze stejné látky teď každým dnem snad dojdou legínky, tak bys mohla osahat matroš. Popřípadě jakou velikost toho body bys chtěla?

My se na setkání ještě nejspíš nedostanem - snad příště.

Mám dotaz
Johy nám odmítá jíst syrové ovoce (zeleninu občas jo a tepelně upravené taky). Nemáte nějaký tip, jak na to? Nechce to většinou ani ochutnat. Pokud jí to zamíchám do něčeho jiného, tak to hned vyhmátne, vyplivne a pak už nechce jíst nic
:confounded:, je to potvůrka. Jinak baští docela pěně

Tlapi
U nás Mikuláš (babičky) přinesl ovoce, perník a pak punčošky, capáčky a malé hračky, takže měl rozum. Zatím se nám daří přesvědčovat okolí, že mrňata čokoládu fakt ještě nemohou.

Byyz
teď už je to opravdu docela fajn.
Teď už to máš tedy fakt za pár, tak ať to výjde vše na jedničku!
11. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim kraticce,. ze jsme dorazili :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám taky doma maroda. Ve čtvrtek brzy ráno začal zvracet a drželo ho to až do odpoledne. Teď už má jen kašel a teplotu. :frowning2:
Neznáte někdo nějakou hnusnou dětskou zubní pastu? :unamused: Kupuju Perličku a Honzik ji jí. Nepomohlo vysvětlování, vyhrožování, nadávání. Už nevím jak to řešit. :rolling_eyes:
Mig budu ráda, když mi uděláte malou přednášku o plínkách. Koukala jsem na různé stránky a nejsem z toho moc chytrá. Můžem se na někdy domluvit. :grinning:
Neznáte někoho kdo by chtěl bristské koťátko k vánocům? Za velmi dobrou cenu, krásná, vychovaná,... :sweat_smile:
11. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my jsme taky marodný, Jonáš měl odpoledne 39 což je u něj dost neobvyklý tak čekám co se z toho vyklube :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ziso to body by bylo nejlepší tak 86 nebo 92, ale to strašně záleží na výrobci, protože to engel je taky 86-92 a dorce jsou už krátký rukávy i když normálně teď nosí 80 :confused:

Jonáš ovoce taky skoro nejí, jen banán (s jogurtem) jabka a občas mandarinku (tu začal jíst až letos), ale jí přesnídávky a zeleninu jak syrovou tak vařenou tak to snad stačí

Janduli, my taky používáme Perličku a taky ji jony jí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli ho to někdy odnaučím fakt nevím, jsem ráda že si aspoň čistí zuby , vlastně nejdřív sní pastu a pak si je trochu ošmrdlá :sweat_smile:

když tak přemýšlím o plínkách tak by bylo nejlepší do toho zapojit zisu , protože jich má docela dost skladem , já jsem docela staromodní a používám především klasický čtvercový plíny,ale s Dorkou jsem se teda rozšoupla a mám i pár "moderních " kousků , samozřejmě že system ti klidně vysvětlím , chápu že je to dost zmatený v dnešní době je toho už tolik že se v tom neznalému člověku špatně orientuje :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co, marodi, jak se dari? pisu skrz srazik. ja jeste tez nejsem uplne v cajku a prichazim s navrhem. Nasi jedou asi v utery 22.do berouna na vanoce za brachou, takze budu mit prazdnej bejvak. Myslite, ze bychom se mohly sejit az tak naknap pred Vanoci? nebo lepsi tento tyden? Ja urcite musim nekdy do trebove, abych tam o. odstavila auto, aby se dostal dom... ato co nejpozdeji pred vanoci. o. prijede 23. v noci.

lenchi: mam pro Tebe mobyho a potrebovala bych tu moji guatemalu pro svagrovou, na vanoce budeme predavat dedictvi-...

ziso: cekam az budou hotove fotky a nejradeji bych si vyzvedla nakup zaroven s fotkama, at nemusim pendlovat porad tam a z5, takze hned jak budu neco vedet, od wagiho, tak Ti zavolam, jestli se muzeme sejit nebo se domluvime jinak....

byyz, kkazdym dnem k Vasim hodim kushiesky, moc diky, diky, diky!

ovoce ji elous jen kdyz je super skvely, jinak vubec. je neskutecne vybirava :( taky nevim, co s tim
14. pro 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek