Ústí nad Orlicí a okolí

Ahoj,jsem zvědavá, jestli bych našla v babiccine okoli nejakou maminu, kam bychom mohli na vylet. Typy kde nakupovat a tak 🙂 😎 tesim se na vas
jandulinka
15. pro 2009
Ahoj, jen tak krátce.
Tak jsem to chytla od mladýho. 😞
Jdu se potit, až mi bude líp tak napíšu.
miquel
15. pro 2009
Tlapi, Jonys má chřipku + zánět průdušek takže má stejně atb. , možná bych ten srazík viděla reálněji až příští týden 😉

janduli držím palce ať jste z toho brzo venku 🙂

to my připomíná byyz už se tu dlouho neukázala nerodí už 😃 😃
byyz
15. pro 2009
nerodííííííííííííííí
sem furt vcelku 🙂 ale už bych to docela brala, snad se díťák brzo rozhoupe 🙂
tlapickaautor
15. pro 2009
marodum preju brzske uzdraveni!!!
hlasim, ze 22. mam uz zablokovane, takze 21. nebo 23. 🙂
lenchita
15. pro 2009
my jsme už dobrali atb, takže už bychom snad i mohli, klidně toho 21., ale pokud by to šlo i později, počkala bych na Miq🙂 ale hlásím, že 30. nemůžu a ještě taky jeden den po vánocích chceme jet do zoo...
zisa
16. pro 2009
Tlapi
Jasan, až pojedeš pro fotky, dej vědět a nějak se to pokusime vymyslet 🙂 . Do konce týdne jsme ale dost rozlítaný. Už se těším.

Lenchi
Jak s tou knížkou? Nepojedeš někdy přes UO? Kdyby ne, pokusím se nějak vymyslet výlet do ČT. Teda spíš asi manžílek....jo a kolik to tedy nakonec je s poštovným? 😎

Mig
Nakonec by mělo v pátek přijít merino body od Bundles - 86, tak kdybys chtěla mrknout, dej vědět 😉

Janduli,
pokud bys chtěla, tak ti plenky samozřejmě ukážu a popovídám, co a jak 🙂

Byyz
držím palce 😎

Všem marodům brzké uzdravení!!!
lenchita
17. pro 2009
ziso, s knížkou je to docela průšvih! v úterý jsem si n poště konečně vyzvedla ten balíček a když jsem ho doma rozbalila, zjistila jsem, že je tam jen jedna knížka!a to mám zaplacený dvě! samozřejmě jsem tam psala hned, ale zatím bez odpovědi, dnes tam zavolám a dořvu je, doufám, že to do vánoc pošlou, kdyby ne, tak ti dám tu, co máme a tu druhou dám Julce k narozeninám, až by přišla - ona je má v lednu, takže se to hodí🙂 doufám jen, že nebudou dělat nějaký problémy, protože je to dost obtížně prokazatelný, že tam byla jen jedna knížka...

jinak už jsme zdravý 😎
miquel
17. pro 2009
Jonáš dobere atb. 21, 22 jdeme ještě na kontrolu, uvidíme ještě furt má teploty takže zatím nemůžu nic plánovat :-S

ziso já bych to boy klidně omrkla ale nevím jestli to do vánoc stihnu :-p spíš až po 😉

byyz mrně by se mělo už rozhoupat abyste byli do štědrýho dne doma, co 😃 😃 držm palce ať je to pohodový porod 🙂
jandulinka
18. pro 2009
Ahojky! 😞
Tak mi vyšla špatně krev, tak jsem dnes dostala anitibiotika. 😞 😞 😞
Takže já budu ráda, když se z toho dostanu do porodu. Sejít se s váma
budu muset někdy později. 😢
Ziso ráda si o plínečkách s tebou popovídám, ale dopadne to asi až bude malá na světě.
Snad to na konec vše dobře dopadne.
Pa
tlapickaautor
18. pro 2009
Nazdarek zensky!
Janduli, preju rychlou rekonvalescenci, to je vazne opruz!!!!
Tak jak se domluvime? ja uz mam plne utery, takze muzeme bud v pondeli prijet do ct. nejspis k lenchi, jestli by to slo a kdyby byl jony v pohode, tak prijeli tez.nebo Vas pozvat k nam na stredu 23. k nam.

lenchi: mam Ti vratit hnedka vlozky do podprdy nebo mohla bych je jeste pujcit svagrove, ktera ceka mimi v unoru?
pak si vezmu to merino a m jeste nesmime zapomenout ty satky...

miq. u Tebe bych potrebovala vyzvednout ty bambusove vkladacky, uz to zacina byt aktualni. 🙂

a jeste potrebuju radu. K trere denni dobe se nejlepe parkuje nad nadrazim?

tak dejte vedet, jak vam to nejvic vyhovuje. tesim se!
lenchita
18. pro 2009
tlapi, skoro se mi zdá, že to zůstává na nás dvou🙂 u nás to ale moc nepůjde, bude tu plno, takže lepší 23. u vás, uděláme si výlet, doufám, že to na silnicích zvládneme :-N

vložky do podprdy zpátky nechci, to byl bonus k porodu :-p šátek ti samozřejmě vezmu, bodyčko taky...

ziso, s knížkou jsem zvědavá, jak to dopadne - včera mi ji posílali nějakou kurýrní službou, ale nevzali si na mě telefon, takže dnes když jsem přicházela z MC domů, akorát jsem viděla, jka kurýrní služba odjíždí...předpokládám, že to v pondělí zkusí znovu, aspoň doufám. Do ústí se chystám, prý tam máte nějakou novou mega hračkárnu, chci Julce koupit k vánocům ještě nějaký miminko a nemůžu vybrat...takže buď někdy o víkendu, nebo potom v to úterý, až pojedu přes ústí do letohradu. Určitě bych ti zavolala předem🙂

tlapi, nad nádražím se parkuje vždycky blbě, teda nemám vyzkoušenou pozdní noc, jinak od rána do večera to je příšerný...

dnes jsme měli v MC vánoční besídku, bylo to pěkný, skoro to vypadá, že by mohl být v centru i silvestr, pokud se nás pár bezprizorních sejde...

janduli, brzo se uzdrav...včera jsem při úklidu našla yal, nechceš ho k porodu?

miq, vy si to taky vyžíráte pořád dokola... 😞
tlapickaautor
18. pro 2009
to je skoda, ze jsme zustali tak sami. Treba se miqovci nakonec zmatori!!! Uz se na vas moc tesim.
za ´ty vlozky opravdu moc diky, casto jsem si na Tebe vzpomnela, byly fakt hrozne prijemny! super vyber!

miq. deda rika, ze ty mandle jsou fakt svinstvo a ze to urcite pomuze! tak drzim palce!

jo a vcera prisel sckoon z ameriky a vpohode to prinesl postak a diky bohu se nic neclilo...., hura
byyz
18. pro 2009
tlapi co to je za vložky do podprsenky? že bych si taky ještě nějaký pořídila, mám všecko připravený a chytám roupy, co bych ještě mohla potřebovat 🙂 (no ale myslím, že vložek není nikdy dost)
tlapickaautor
19. pro 2009
byyz: bavlneny iv. a dneska se k vam snad vydame s tema plinusema 🙂
byyz
19. pro 2009
ok, napíšu mamce, ať se neleká návštěvy 🙂
bavlněný iv? mrknu na ně
miquel
19. pro 2009
čau holky, u nás dobrý Jony je už bez teploty , ťuk ťuk snad už se z toho vyhrabe , Dorka je taky dobrá ani od něj nechytla rýmu tak to snad taky vydrží , držte palce 😃

toho 23 to bude asi nejlepší 😉

byyz nechceš merino vložky , mám dvoje a pořád sem je ještě neprodala =-) takže klidně půjčím 😉

janduli přeju ať jsi brzo fit 🙂

mizím jdu pařit , mějte se 😃 😃 😎
zisa
19. pro 2009
ted vás teda nějak přestávám stíhat :-p 🙂

Lenchi
to je teda lítání kvůli knížce 🙂 . Docela se na ni těším, ale kdyby to do Vánoc nevyšlo, přežiju to 😉 . Pokud bychom se nesešly, tak ji můžeš v pondělí nechat u tlapičky a peníze bych ti poslala na účet. No a nebo v obchůdku. V hračkárně jsme dnes s Johy také bloumaly. Panenek mají mraky - my jsme teda byly pro stavebnici 😉. Neměla jsem Honzika, takže jsme si to s Johy docela užily.

Mig
až budeš mít čas a chuť-a budete fit, přijď se na body mrknout. Jen do Vánoc jsou 5% sleva na vše a 10 na plíny AIO.

byyz
take jsem se vybavila vložkama do podprsenky a nakonec je vůbec nepotřebuju. Mlíko mi teče akorát ve sprše nebo při kojení. Takže taky se u mě něco najde. 🙂

Tlapi,
tak ve středu?

jejda, to je hodin =-), tak taky frčim
zisa
20. pro 2009
Lenchi
tak k Tlapičce prý jedete ve středu, tak poslání asi nepůjde. Případně tedy nepojedete přes UO? Pokud ano, vzala bych i Mig na okouknutí to body.
byyz
20. pro 2009
miq myslím, že ještě nějaký vložky se snesou 🙂 sou to nějaký víc savý? těch mám málo
miquel
21. pro 2009
byyz nevím jestli jsou extra savý nemám to s čím porovnat, já jsem je nosila mezi kojením, při kojení jsem si musela dávat plínu protože to teda nepobraly , ale pochybuju že by to nějaký vložky pobraly (nepobraly to ani 2 jednorázovky :-p ), protože mi teklo mlíko proudem 😃 ale jsou příjemně teplý což jsem v zimě ocenila a udržují bradavky pěkně v suchu
já je vezmu do LA až pojedeme za tlapičkou a můžeme se domluvit někde na předání 😉

ziso přes ústí určitě pojedeme, ale nevím jak to bude vycházet časově tak abych tě zbytečně nehonila
tlapickaautor
22. pro 2009
miq. to bodycko vypada dobre. je heboucky a tlustoucky. koukala jsem na nej u zisi 🙂
lenchita
22. pro 2009
drahoušci, takže já se na vás zítra těším a jen potvrzuju, že co máme domluvené, platí🙂 čili ráno, až vstaneme, zavoláme si s miq, abychom vyrazily společně, dáme vědět tlapičce, že už jedeme a až se budeme vracet domů, zastavím se u zisy, teď jen abych nezapoměla všechny ty věci :-p

jdu asi balit dárky, ať toho zítra nemám tolik🙂 dnes nám přišla ta panenka pro Julku, vybrala jsem chouchou, co umí čůrat a plakat, nedělá žádný zvuky teda, ale pláče neuvěřitelně! to jsou slzy jak hráchy! a skoro si myslím, že budeme nutně potřebovat nějakou šikovnou látkovou plínku pro panenku 😃 😃 😃 přiložená je jen jedna papírová, ble :-S
tlapickaautor
22. pro 2009
tez se moc tesim!!! jsem zvedava, jestli stihneme pokecat 🙂
jandulinka
24. pro 2009
Ahojky! Krásné prožití svátků vánočních! 🙂
tlapickaautor
3. led 2010
Nazdarek! Vsem preju to nej nej nej do Noveho roku!

Hlasim, ze jsme dojeli vcer bez uhony, v noci napadl snehovy poprsek cca 3 centaky a sousedi jsou z toho ttalne urvany, ze to je prirodni ukaz, ze tady snih fakt nebyva. Nikdy mi nedoslo, ze e tu o tolik tepleji...

Miq. stavit jsme se uz nezvladli, toho 30. jsme jeli ze sumperka a to jaksi trebova nebyla vubec po ceste a deti bylyprudny, tak jsem to nechtela nijak hrotit. Ta vkladacka ale neva, vzhledem k tomu, ze jsem dostala jednu paradni mnhem tlustsi, tak o nic nejde, nechame to na jaro.

lenchi:

se satkem to nakonec dopadlo tak, ze jsem dala svagrove didyho a nechala si ten svuj, bo byl svagrove maly.
tlapickaautor
3. led 2010
miq., byzz, prusvih! vybaluju a prave jsem zjistila, ze jsem si omylem dovezla ty vlozky do podprdy pro byyz ]-(
jandulinka
5. led 2010
Ahoj holky!
Víte něco o byyz? Kdy a co se jí narodilo? 🙂
miquel
5. led 2010
tlapi to je teda průšvih 😃 😃 😃 😃 no jo to se stává ani nevím jestli byyz ty vložky chce nebo né

já myslím že byyz ještě nic teda na faceboku zatím nic není 🙂 už jsem taky napnutá jak špagát 😃
tlapickaautor
7. led 2010
dara tereza 3130g. 48 cm 6.1.2010. Posilame velike gratulace!!!!!! Zase holka 🙂
miquel
7. led 2010
Darja 😃 taky moc gratulujeme, byyz bude muset chlapečka zkusit na třetí pokus 😉