• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Ahoj, jen tak krátce.
Tak jsem to chytla od mladýho. :frowning2:
Jdu se potit, až mi bude líp tak napíšu.
15. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, Jonys má chřipku + zánět průdušek takže má stejně atb. , možná bych ten srazík viděla reálněji až příští týden :wink:

janduli držím palce ať jste z toho brzo venku :slight_smile:

to my připomíná byyz už se tu dlouho neukázala nerodí už :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerodííííííííííííííí
sem furt vcelku :slight_smile: ale už bych to docela brala, snad se díťák brzo rozhoupe :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marodum preju brzske uzdraveni!!!
hlasim, ze 22. mam uz zablokovane, takze 21. nebo 23. :slight_smile:
15. pro 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme už dobrali atb, takže už bychom snad i mohli, klidně toho 21., ale pokud by to šlo i později, počkala bych na Miq:slight_smile: ale hlásím, že 30. nemůžu a ještě taky jeden den po vánocích chceme jet do zoo...
15. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi
Jasan, až pojedeš pro fotky, dej vědět a nějak se to pokusime vymyslet :slight_smile: . Do konce týdne jsme ale dost rozlítaný. Už se těším.

Lenchi
Jak s tou knížkou? Nepojedeš někdy přes UO? Kdyby ne, pokusím se nějak vymyslet výlet do ČT. Teda spíš asi manžílek....jo a kolik to tedy nakonec je s poštovným? :sunglasses:

Mig
Nakonec by mělo v pátek přijít merino body od Bundles - 86, tak kdybys chtěla mrknout, dej vědět :wink:

Janduli,
pokud bys chtěla, tak ti plenky samozřejmě ukážu a popovídám, co a jak :slight_smile:

Byyz
držím palce :sunglasses:

Všem marodům brzké uzdravení!!!
17. pro 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ziso, s knížkou je to docela průšvih! v úterý jsem si n poště konečně vyzvedla ten balíček a když jsem ho doma rozbalila, zjistila jsem, že je tam jen jedna knížka!a to mám zaplacený dvě! samozřejmě jsem tam psala hned, ale zatím bez odpovědi, dnes tam zavolám a dořvu je, doufám, že to do vánoc pošlou, kdyby ne, tak ti dám tu, co máme a tu druhou dám Julce k narozeninám, až by přišla - ona je má v lednu, takže se to hodí:slight_smile: doufám jen, že nebudou dělat nějaký problémy, protože je to dost obtížně prokazatelný, že tam byla jen jedna knížka...

jinak už jsme zdravý :sunglasses:
17. pro 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonáš dobere atb. 21, 22 jdeme ještě na kontrolu, uvidíme ještě furt má teploty takže zatím nemůžu nic plánovat :confounded:

ziso já bych to boy klidně omrkla ale nevím jestli to do vánoc stihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš až po :wink:

byyz mrně by se mělo už rozhoupat abyste byli do štědrýho dne doma, co :grinning: :grinning: držm palce ať je to pohodový porod :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! :frowning2:
Tak mi vyšla špatně krev, tak jsem dnes dostala anitibiotika. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takže já budu ráda, když se z toho dostanu do porodu. Sejít se s váma
budu muset někdy později. :cry:
Ziso ráda si o plínečkách s tebou popovídám, ale dopadne to asi až bude malá na světě.
Snad to na konec vše dobře dopadne.
Pa
18. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdarek zensky!
Janduli, preju rychlou rekonvalescenci, to je vazne opruz!!!!
Tak jak se domluvime? ja uz mam plne utery, takze muzeme bud v pondeli prijet do ct. nejspis k lenchi, jestli by to slo a kdyby byl jony v pohode, tak prijeli tez.nebo Vas pozvat k nam na stredu 23. k nam.

lenchi: mam Ti vratit hnedka vlozky do podprdy nebo mohla bych je jeste pujcit svagrove, ktera ceka mimi v unoru?
pak si vezmu to merino a m jeste nesmime zapomenout ty satky...

miq. u Tebe bych potrebovala vyzvednout ty bambusove vkladacky, uz to zacina byt aktualni. :slight_smile:

a jeste potrebuju radu. K trere denni dobe se nejlepe parkuje nad nadrazim?

tak dejte vedet, jak vam to nejvic vyhovuje. tesim se!
18. pro 2009 ve 22:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, skoro se mi zdá, že to zůstává na nás dvou:slight_smile: u nás to ale moc nepůjde, bude tu plno, takže lepší 23. u vás, uděláme si výlet, doufám, že to na silnicích zvládneme :sweat_smile:

vložky do podprdy zpátky nechci, to byl bonus k porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: šátek ti samozřejmě vezmu, bodyčko taky...

ziso, s knížkou jsem zvědavá, jak to dopadne - včera mi ji posílali nějakou kurýrní službou, ale nevzali si na mě telefon, takže dnes když jsem přicházela z MC domů, akorát jsem viděla, jka kurýrní služba odjíždí...předpokládám, že to v pondělí zkusí znovu, aspoň doufám. Do ústí se chystám, prý tam máte nějakou novou mega hračkárnu, chci Julce koupit k vánocům ještě nějaký miminko a nemůžu vybrat...takže buď někdy o víkendu, nebo potom v to úterý, až pojedu přes ústí do letohradu. Určitě bych ti zavolala předem:slight_smile:

tlapi, nad nádražím se parkuje vždycky blbě, teda nemám vyzkoušenou pozdní noc, jinak od rána do večera to je příšerný...

dnes jsme měli v MC vánoční besídku, bylo to pěkný, skoro to vypadá, že by mohl být v centru i silvestr, pokud se nás pár bezprizorních sejde...

janduli, brzo se uzdrav...včera jsem při úklidu našla yal, nechceš ho k porodu?

miq, vy si to taky vyžíráte pořád dokola... :frowning2:
18. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je skoda, ze jsme zustali tak sami. Treba se miqovci nakonec zmatori!!! Uz se na vas moc tesim.
za ´ty vlozky opravdu moc diky, casto jsem si na Tebe vzpomnela, byly fakt hrozne prijemny! super vyber!

miq. deda rika, ze ty mandle jsou fakt svinstvo a ze to urcite pomuze! tak drzim palce!

jo a vcera prisel sckoon z ameriky a vpohode to prinesl postak a diky bohu se nic neclilo...., hura
18. pro 2009 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi co to je za vložky do podprsenky? že bych si taky ještě nějaký pořídila, mám všecko připravený a chytám roupy, co bych ještě mohla potřebovat :slight_smile: (no ale myslím, že vložek není nikdy dost)
19. pro 2009 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz: bavlneny iv. a dneska se k vam snad vydame s tema plinusema :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, napíšu mamce, ať se neleká návštěvy :slight_smile:
bavlněný iv? mrknu na ně
19. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, u nás dobrý Jony je už bez teploty , ťuk ťuk snad už se z toho vyhrabe , Dorka je taky dobrá ani od něj nechytla rýmu tak to snad taky vydrží , držte palce :grinning:

toho 23 to bude asi nejlepší :wink:

byyz nechceš merino vložky , mám dvoje a pořád sem je ještě neprodala :confused: takže klidně půjčím :wink:

janduli přeju ať jsi brzo fit :slight_smile:

mizím jdu pařit , mějte se :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted vás teda nějak přestávám stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Lenchi
to je teda lítání kvůli knížce :slight_smile: . Docela se na ni těším, ale kdyby to do Vánoc nevyšlo, přežiju to :wink: . Pokud bychom se nesešly, tak ji můžeš v pondělí nechat u tlapičky a peníze bych ti poslala na účet. No a nebo v obchůdku. V hračkárně jsme dnes s Johy také bloumaly. Panenek mají mraky - my jsme teda byly pro stavebnici :wink:. Neměla jsem Honzika, takže jsme si to s Johy docela užily.

Mig
až budeš mít čas a chuť-a budete fit, přijď se na body mrknout. Jen do Vánoc jsou 5% sleva na vše a 10 na plíny AIO.

byyz
take jsem se vybavila vložkama do podprsenky a nakonec je vůbec nepotřebuju. Mlíko mi teče akorát ve sprše nebo při kojení. Takže taky se u mě něco najde. :slight_smile:

Tlapi,
tak ve středu?

jejda, to je hodin :confused:, tak taky frčim
19. pro 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi
tak k Tlapičce prý jedete ve středu, tak poslání asi nepůjde. Případně tedy nepojedete přes UO? Pokud ano, vzala bych i Mig na okouknutí to body.
20. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq myslím, že ještě nějaký vložky se snesou :slight_smile: sou to nějaký víc savý? těch mám málo
20. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
byyz nevím jestli jsou extra savý nemám to s čím porovnat, já jsem je nosila mezi kojením, při kojení jsem si musela dávat plínu protože to teda nepobraly , ale pochybuju že by to nějaký vložky pobraly (nepobraly to ani 2 jednorázovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), protože mi teklo mlíko proudem :grinning: ale jsou příjemně teplý což jsem v zimě ocenila a udržují bradavky pěkně v suchu
já je vezmu do LA až pojedeme za tlapičkou a můžeme se domluvit někde na předání :wink:

ziso přes ústí určitě pojedeme, ale nevím jak to bude vycházet časově tak abych tě zbytečně nehonila
21. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. to bodycko vypada dobre. je heboucky a tlustoucky. koukala jsem na nej u zisi :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
drahoušci, takže já se na vás zítra těším a jen potvrzuju, že co máme domluvené, platí:slight_smile: čili ráno, až vstaneme, zavoláme si s miq, abychom vyrazily společně, dáme vědět tlapičce, že už jedeme a až se budeme vracet domů, zastavím se u zisy, teď jen abych nezapoměla všechny ty věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu asi balit dárky, ať toho zítra nemám tolik:slight_smile: dnes nám přišla ta panenka pro Julku, vybrala jsem chouchou, co umí čůrat a plakat, nedělá žádný zvuky teda, ale pláče neuvěřitelně! to jsou slzy jak hráchy! a skoro si myslím, že budeme nutně potřebovat nějakou šikovnou látkovou plínku pro panenku :grinning: :grinning: :grinning: přiložená je jen jedna papírová, ble :confounded:
22. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tez se moc tesim!!! jsem zvedava, jestli stihneme pokecat :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Krásné prožití svátků vánočních! :slight_smile:
24. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdarek! Vsem preju to nej nej nej do Noveho roku!

Hlasim, ze jsme dojeli vcer bez uhony, v noci napadl snehovy poprsek cca 3 centaky a sousedi jsou z toho ttalne urvany, ze to je prirodni ukaz, ze tady snih fakt nebyva. Nikdy mi nedoslo, ze e tu o tolik tepleji...

Miq. stavit jsme se uz nezvladli, toho 30. jsme jeli ze sumperka a to jaksi trebova nebyla vubec po ceste a deti bylyprudny, tak jsem to nechtela nijak hrotit. Ta vkladacka ale neva, vzhledem k tomu, ze jsem dostala jednu paradni mnhem tlustsi, tak o nic nejde, nechame to na jaro.

lenchi:

se satkem to nakonec dopadlo tak, ze jsem dala svagrove didyho a nechala si ten svuj, bo byl svagrove maly.
3. led 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq., byzz, prusvih! vybaluju a prave jsem zjistila, ze jsem si omylem dovezla ty vlozky do podprdy pro byyz :angry:
3. led 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Víte něco o byyz? Kdy a co se jí narodilo? :slight_smile:
5. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi to je teda průšvih :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo to se stává ani nevím jestli byyz ty vložky chce nebo né

já myslím že byyz ještě nic teda na faceboku zatím nic není :slight_smile: už jsem taky napnutá jak špagát :grinning:
5. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dara tereza 3130g. 48 cm 6.1.2010. Posilame velike gratulace!!!!!! Zase holka :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darja :grinning: taky moc gratulujeme, byyz bude muset chlapečka zkusit na třetí pokus :wink:
7. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek