• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
miguel ty pujčuješ šaty?
22. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pilotko teď už nepůjčujeme, zavíráme, ale kdybys potřebovala šaty klidně prodám za cenu půjčovného nebo i nižžší :slight_smile:
22. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a máš i společenské a větší a asi za kolik by byly?
22. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak měli v porodnici pravdu, že klouboučky mi na tohle nepomůžou. Ségra mi je půjčila, tak jsem si říkala za zkoušku nic nedám. No a bohužel bolelo to úplně stejně. :confounded:
22. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janduli, to me fakt mrzi, byla bych byvala moc rada, kdyby moje rada pomohla :unamused:

miq... nekdy to je prekerka, ale kazde obdobi rychle prejde :slight_smile: mne pomaha se upnout na neco jineho a vecer se odreagovat...

I kdyz ted je to super! Elousice se zavira s jachousem do pokojiku a hodinu tam spolu radi. prala bych si mit kameru... co tam delaji je mi zahadou...
22. led 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babky,
janduli, tak tos měla taky pohoda porod, já naštěstí ani šitá nebyla, takže fakt, jak kdybych nerodila....jsem měla energie hromadu a dítě mi vzali do inkubátoru (neuměla držet teplotu), což teda nic moc no....
malá je v pohodě, ale je mnohem víc vzhůru než Márinka.....zato v noci spí líp, ani většinou nevím, že bych v noci kojila
22. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, znate todle? http://www.veselanohavice.cz/vn-uvod/ docela pekny a hlavne delaji i na vetsi deti... co se tyce cen, tak jsem zdegenerovana, ale zda se mi, ze je to i dobra cena...
23. led 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar,
tak dnes jsem vytočená já :grinning: :grinning: :grinning: Děti jsou obě neustále ufňukaný, běs, dnešní ukázkové odpoledne: šli jsme ven, klasika řev při oblékání, to už někdy zvládám i bez nervování :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak bobování, sice jedna bouračka, ale pohoda. Pak v obchodě Julka začala dělat šílený scény (želatinoví medvídci, co jsem jí nechtěla koupit, jsou na vině), odmítala sesednout ze sáněk (u tesca není sníh), takže jsem ji sundala, nechala ji tam před obchodama vztekající se ležet na zemi a odcházela jsem se sáňkama a brutálně těžkám Hugem v náručí. Všichni se otáčeli, paráda :confounded: pak nás teda nějak doběhla (vzlykala, ať se na ni nezlobím) a dotáhli jsme se horko těžko k cestě, kde už sníh byl. Jenže tam zjistil Hugo, že nechce jet domů, ale že chce jít do Tesca. Takže neustále odcházel tím směrem a na saních jsem ho nemohla udržet, řva. Pak řvala i Julie a křičela na něj, ať neřve. Já jsem si sedla vedle saní do sněhu, položila hlavu do dlaní a čekala, až přestanou. Nepřestali. Tak jsem je naložila, naštěstí už Hugo neodcházel, a stále plačící jsem je pomalinku (bylo to posypaný, takže rychle to nešlo), odvážela domů. Závěr byl taktéž vydařený, Hugo opravdu nechtěl domů, takže jsem ho jako balík "hodila" do výtahu, načež Julie spustila neskutečný jekot, ze kterého až asi po pěti minutách utěšování vyplynulo, že jsem zlá na Huga, ale že on je přece hodný bratříček. Tak takhle se máme. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Mojla bych zkopírovat část Míšina textu, až na to, že Julka je Huga hodná a zakazuje mi na něj zvyšovat hlas a cokoli mu zakazovat. Mají se rádi, je úžasný, jak se spolu mazlí, teď už se spolu doma i honí, je to legrace...někdy :sweat_smile:

Mám nějakou krizi, asi jsem strašná matka, dnes jsem Julku přemlouvala, abychom šli ven a ona mi řekla, ať se jdu uklidnit do ložnice! Čímž mi nastavuje dost drsný zrcadlo, mám teď pocit, že jsem na ně fakt zlá, i když se snažím...tuhle mi kamarádka povídala, že jsem pravděpodobně ve stresu a na ty děti to přenáším, což je asi pravda, ale jak z toho ven?????

janduli, mě po porodu Julky taky hrozně bolela prsa při kojení, ale časem se to zlepšilo...u Huga to bylo v pohodě, vzhledem k mému kontinuálnímu kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra jdeme na karneval, tak si to snad užijeme:slight_smile:
23. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty veselý nohavice už jsem někde viděla, jsou hezký a ty ceny...no není to tak strašný, ale to bych to musela hoooodně chtít:slight_smile: teď jsem pokoupila pár hadříků pro děti, tak si musím dát chvíli pokoj:slight_smile: Ale z dnešního pyžama pro Huga za 79 Kč mám vyložene radost :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi , ty scény se sesedáním ze sáněk jsou fakt super , u nás je to to samý :angry: teď už teda Jony pochopil že sáně po chodníku bez sněhu fakt nejdou :sweat_smile: ale i tak si neodpustí ječet když mu řeknu že musí na chvíli sesednout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to zajímavý některý dny je Jonáš zlatíčko a někdy to je na odstřel, u nás to asi nejvíc souvisí s žárlením, Dorka se po mě totiž pořád sápe a chce se chovat (dolní špičáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) , jenže holt se nerozpůlím takže si na to děti budou muset zvyknout že se jim nemůžu věnovat oboum na 100% :sweat_smile:
jo a to mami běž do ložnice taky znám , u nás to je na chodbu :grinning: :grinning: :grinning: ale taky občas mi říká že jsem zlá , když mu nechci dát cosi poručí :frowning2: jo jo hezký zrcadlo :slight_smile:

jinak jsem nadšená, Jonáš byl nachlazenej a dokonce dostal teplotu :astonished: což u nás doposud znamenalo velký problém , tak jsem rači letěla k dr. aby ho prohlídla , průdušky dobrý a teď cca po týdnu už je v pohodě, určitě to bude těma lékama od imunologa ,tohle se snad ještě nestalo aby takový nachlazení zvládnul bez zánětu průdušek a atb. :dizzy_face: už pomalu začínám věřit že bysme do budoucna nemuseli být od podzima do jara nemocný :grinning: :grinning:

ty veselý nohavice jsou hezký ale takový kaťata pro děti bych si zvládla spíchnout sama :grinning: :grinning: jsem holt skrt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
24. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, není to tím, že jsi škrt, ale že jsi šikovná:slight_smile:)) u nás to je hodně tím, že je Julka odpoledne většinou už utahaná a reaguje nepřiměřeně...někdy teda.

ale s tím zrcadlením...to jsme si říkala, že něco dělám špatně - že ona pravděpodobně pokládá za normu, že když je někdo rozčilený, měl by se jít uklidnit do pokoje (na chodbu). Tuhle večer byla tak hrozně ufňukaná, že jsem se po asi půl hodině jejího fňukání a věšení se mi na krk prostě neudržela a hrozně na ni zařvala, ať mi konečně řekne, co vlatsně chce, protože jsem to z ní nemohla dostat. A ona byla chuděra totálně vyděšená a samozřejmě plakala ještě víc, tak jsem se zastyděla, že jsem hrozná, ona to nedělá naschvál, asi je prostě citlivější. To mám z toho, jak mě máma pořád masíruje, že jí v tom fňukání "podporuju" tím, že se s ní mazlím a tak. Potřebuju se odstěhovat, máminy výchovné metody (obecně) na mě nemají dobrý vliv a i jinak cítím, že mě ovlivňuje víc než chci a než si připouštím :pensive: :pensive:
25. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jste všichni zapadaly sněhem :astonished: :grinning:

je to docela náročný se někam dopravit s oběma dětma, jonáš odmítá chodit pěšky tak bych přivítala nějakou mulu nebo něco podobného :grinning: dneska jsme šli jen na poštu a měla jsem toho dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce jsem zkusila dát doru do manduky což byl teda horor, dorka řvala jak tur a já byla spocená až někde :grinning: ale nakonec se jí to venku líbilo měla jsem přes ní danou kapsu a pohodička nohy měla krásně teplý :slight_smile:už se těším na jaro až budeme moc razit ven jen tak :slight_smile:

tak mě ta naše diskuse inspirovala a půjčila jsem si v knihovně pár knížek o výchově tak uvidíme jestli pomůžou :wink: i když dnes byli mláďáta hodný docela tu večer spolu blbli :grinning: :grinning: hráli jsem si že jsme na pláži :grinning: :grinning: :grinning: to bych docela brala :sweat_smile:

lenchi vydrž , mě sice rodiče do výchovy nekecaj ale kdybysme bydleli společně asi by to bylo o něčem jiným :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase máš vidinu krásnýho domečku :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazdodenni radosti se dvema detma nekdy stoji za to... Prave jsem se dozvedela, ze svagrova ceka miminaka, tak predpokladam, ze si mamina uz chysta smycku :slight_smile: Je to mazec. Vsechny deti v rodine v rozmezi 4 let... celkem 7 kousku .... O. uz se tesi na spolecne tabory.

my soustavne zapadame, ale soustavne taky odtavame, takze je to docela opruz... Navic tady se jen soli a nevyhrabuje...
29. led 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. super, ze Jonymu pomahaji ty leky!!! Ja mela doma dneska obe deti, elousice je nachcipana a jen polehava. Obcas buzeruje jachyma, at ji nebere deku, ale jinak vyzaduje obcas jen krtecka. Tak to ani neni nijak narocne... jsem se tesila na patecni klidne dopo a moc se mi ji ze skolky brat nechtelo, ale kdyz jsme namerili teplotu, tak jsem ji nechala doma. My jsme teda nachcipany trochu vsichni.

zrcadleni tez pozoruju, ale elousice me nikam neposila, ale to je asi tim, ze ji tez nikam neposilam.
Na me literatura pusobi fakt blahodarne, ale kamoska mi tvrdi, ze neni zadna potreba po zkusenostech au pair z ciziny, takze asi Miq. moc prospesna nebude...Ale treba jo.

lenchi: Uplne chapu, ze je to na budku... Ja kdyz jsem u nasich, tak je vzdycky taky vsecko trochu jinak nez doma... Nechavam to byt, protoze si nechci delat zle a nechci plytvat energii. proste u babicky to je nejak a doma zase jinak, jenze my jsme tam porad jako navsteva, tak je to neco jineho, ale dokazu se vzit do tvych pocitu treba po 2 tydnech.... Neda se ale nic delat, za to co Vas ceka to urcite stoji... Ta zima je na to blba, kdyz je clovek veznenej doma vicemene... Uvidis, ze na jare se zpozitivnis...
29. led 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jeste k te nohavici... mne se tam libi par kousku, kdybych neco potrebovala kupovat, tak bych si urcite vybrala... zejmena ty skritkovy mikci jsou hezky
29. led 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jak jste byly nakonec spokojeny s tema disanima kamasema?
29. led 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau sněhulácí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my nemáme s disaníma kamašema žádný zkušenosti, ale uvítám pokud bude mít někdo porovnání více druhů kamaší, chci na příští zimu asi děti zateplit:slight_smile:

teď si zkouším objednat nový BG, narazila jsem na ně náhodou na MMB, někdo je tam prodává, mají patentky...uvidíme, uvádějí, že by to mělo být až snad do 17 kilo, což je pr mě dost důležitá informace. Teď jsem se rozhodla, že chci ještě nějaký aio, nějak mi nestačí, hehe. A není jednoduché najít (pravda, že jsem nad tím zase netrávila tolik času, projela jsem jen oblíbené shopy) plenu, aby byla i pro mýho macíčka velikýho :sweat_smile: IB nechci, ty mi protýkají, MMT nedrží sucháče, když jsou už jetější, jediný BG jsou jakž takž dobrý, vlastně jsou to teď moje nejspolehlivější plíny. A když mají nějakou novinku s patentkama, tak to je ještě bonus! Sucháče jsou jediný, co mi na těch BG vadí... Koukala jsem na pop in, ale četla jsem nějakou stížnost, že na desetikilový dítě je to už knop, tak mám strach to testovat...zvlášť, když nám ten náš drobeček tak pěkně roste, už má těch svých 12 kilo, uuuuuffffff, nevím, jestli budu na jaře ještě schopná to nosit :sweat_smile: teď v zimě jsou nejideálnější dopravní prostředek sáňky :sunglasses: :sunglasses:

btw. ziso, děláš i s miminkama "plínkový předváděčky", dá se to? Uvažuju, že bychom měli něco podniknout na týden opravdových plen v dubnu...ty spolupracuješ s ústeckým MC, viď? ale třeba by se ti do programu vešla jedna prezentace pro nás...co ty na to?

Hugovi rostou zuby a je to vopruuuuz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenchi jestli budeš objednávat plíny ta se možná přidám ještě mrknu který to jsou

Dorce se zhoršil exzem ale hlavně se v papírovkách nechutně opruzuje, takže než hledat papírovku která jí bude vyhovovat tak rači koupím ještě nějakou aio látkovku :slight_smile: :grinning:

disaní kamaše jsou v pohodě, Jony v nich spí už rok, a jsou furt hezký, Dorčiny jsem blbec vyprala s normálním prádlem takže se mi srazily ale i tak je může nosit vypadají dobře jen nejsou tak pružný, přemýšlím že bych jí koupila ty lacláče na spaní no ještě uvidíme jestli nebude nějaká akce :sweat_smile:

jinak u nás je veselo Dorotka se naučila bravurně lézt do výšek takže už je taky samá modřina a boule uff snad se brzo naučí dávat si věší pozor

jo ačkoli jsem byla au pair tak jako matka tu výchovu vnímám trochu jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: i když my literatura potvrdila že ta agresivita je způsobena žárlením, ale jsou tam i jiný zajímavý věci, mám doma samý knížky o mrňatech tahle je až do puberty takže už se těším jak budu vzdělaná až jí celou přelouskám :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady je tedka tak naadhernej snih, hura! vcera chumelily takovy vlocice, jako kdyz se roztrhne perina :slight_smile:
ta vobluda elousice je nemocna, tak mi strasi doma... je tu nejhorsi faze nemoci. ma jeste teplotu, ale uz je v pohode. Konec sveta. vcera vecer jsem byla natolik psychicky vycerpana, ze jsem sla stavet snehulaka :slight_smile: dneska si ho elousice z okna hnedka vsimla a zacala desne resit, ze chce ´ven, ale nemuzu se zbavit pocitu, ze to neni uplne dobrej napad s teplotou do mrazu :(

k AIO: mam ledasco, ale asi fakt neni z ceho vybirat. Na BG me vytaci, ze ze na prise vroluji a dre j, suchac do bricha, ale jinak jsou fajne...

Ty pop in jsem davala normalne na noc elousoj (ma 15 kg) , prislo mi to v pohode, ale ji ne, pindala, ze plinku nechce, tak spi konecne bez. Nicmene asi zalezi na proporcich, mozna, ze kdyby byla mensi a obtloustlejsi, tak by ji nebyla. Tezko rict.
Nas tatka uz latkuje jako das... vyhledava AIO (dokonjce je uz i pozna) ale kdyz nejsou, tak vezme i neco jineho a da pres to kalhotky vetsinou :slight_smile: super! uplne ziram... Akorat pinda, ze v puncochacich vypada jak debil :slight_smile:

Ty kamase se hodi spise na chodici deti, ze? Miq, davas je detem jen na spani nebo i normalne? Elous ma engelacky merino podvlikacky a ma je rada (vetsinou si je bere sama ze skrine i kdyz nejsou nahore) Mam tendence je podvlikat, ale casto v nich beha po doma....

Nezda se Vam, ze to zarlleni je ve vlnach? ze jsou deti treba 14 dni v pohode a pak se zase chvili rasej a tak porad dokola? u nas to tak nejak je...

ja ctu tedka vychovu k psychicke odolnosti od prenatalniho vyvoje do adolescenta, tak doufam, ze me to obohati :slight_smile:

a jeste jsem se chtela zeptat, jak resite postele na spani? mate nejake nepromokave podlozky nebo tak neco? Elousice se zatim pocurala jednou za tech 14 dni, co je bez pliny, ale obcas prileze za nama do postele a jsem strasne nervozni, bo nechci, aby nam procurala nase matracky... Ona se navic strasne stehuje a spi kazdou chvili nekde jinde, takze ji nejde dat treba jen ta velka popolinacka nekam...

Hledala jsem, kdo by delal na celou postel a nasla jsem jen lotties, coz je dost drahe (hebamme ma ale jako dealer 20% slevu)

pogumovana prosteradla jsou tu strasne draha a navic me odrazuje ta guma... ted mame provizorne na kusu postele igelitovy ubruz, coz me fakr depta, jak to susti...

Rada se necham inspirovat od Vas!
2. únor 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
btw. ve ctvrtek jsme s o. spolu 1O let, nemate nekdo nejaky typ na nejake prekvapko?
2. únor 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

opožděně moc gratuluju k novorozeným holčičkám!

měli jsme teď fakt krušných 14dní. Johy měla 40 teplotu a zas to zavánělo zánětem ledvin a nemocnicí. Naštěstí se z toho vyhrabyla a zvládli jsme to doma. Když byla z nejhoršího, dělali ji krevní testy a musela dostar atb., takže nemohla ven - jinak ale už byla naprosto OK, jen občas unavená. Dle včerejších testů je už ale naprosto v pořádku, tak jsem ráda. Už jsem doma zavřená skoro 3 týdny - asi mi hrábne. V tomhle sněhu je to vůbec na nic. Johy teď musí venku přecijen lehce - takže brodit se sněhem s kočárem a Johy na zádech je fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už aby bylo jaro :sunglasses:

Tlapi
kamaše mají obě děti a naopak je nosí skoro každý den jako vrchní teplé kalhoty ven (ve sněhu mají samozřejmě oteplovačky. Honzajz je má do kočáru - dobře se to oblíká, nikde netlačí, je to funkční merino a nemusím stále kupovat větší. Dokoupila jsem jim k tomu i disaní svetry a především Janek je v tom za frajera (a navic je to funkční a na dlouho)
Bundles má kvalitnější a jemnější merino (i hezčí), ale zase dost dražší.
Já jsem maximálně spokojená.

prodávají se i na velkou postel chrániče matrací - skoro všude, kde mají matrace či ložní prádlo

btw my máme výročí svatby dnes :wink:

lenchi
jo, sem tam nějakou prezentačku zvládám i teď - nejbližší 22.2. v Medvídku a něco bude i na TOP. V dubnu bude nošení. Myslím, že by to šlo domluvit i do ČT (pokud nebude Honza někde na služebce).

Mig
Johy má tak 11,5 kg a naopak ji Pop-in ještě stále zmenšuju - rezervy všemi směry. Saje dobře, je docela štíhlá a na AIO i levná. Savá vrstva jde odepnout a měnit noční vkládačky nebo VV čtverce - má to boční "nohavičky". Takže u mě vedou Pop in a stále nedám dopustit na imse AIO, ale ty nejsou jednovelikostní ani bambus. Zato ale bezvadně sedí, rychle schnou a dobře se oblékají.

CHodím s oběma dětma na kojenecké plavání do UO a je to moc fajn - užíváme si to. :slight_smile:

Johy se při nemoci krásně rozmluvila. Teď je k nezadržení :grinning:
2. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéje to je smršť :grinning:

ad noční počůrávání, já mám pro jonyho podložku od popoliny myslím (od zisi) je velikostí na malou postýlku takže jí má jonáš ve velký jen tak na prostředku a zatím matraci moc nepočůral většinou se trefí na podložku nebo na polštář , když se počůrá v naší posteli tak většinou na peřinu jen jednou to trochu provlhlo na mojí matraci ale žádná hrůza, on nepustí plnou nálož spíš mi přijde že jen trochu ucvrkne :grinning: jo a když se suší podložky tak má pod prostěradlem normální flísovou deku a ta funguje taky dobře :wink:

Dorka nosí ty kamaše teď na doma jinak na podzim je nosila i ven a pohodička, ty bundles se mi líbí moc ale ta cena je :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky mi přijdou takový jakoby spodkový :grinning: no nevím :sweat_smile:

Tlapi mě se ty BG vůbec nerolují to fakt záleží na dítěti asi :confounded: pop in se mi líbí jen prostě nechci další dlouhoschnoucí plínu :unamused: možná si spíš koupím nějakou kapsovku konečně jsem došila ty bambusový vkládačky takže vnitřností bych měla dost :slight_smile:

jj to zlobení fakt přichází ve vlnách teď je trochu pohoda tak to snad chvíli vydrží :grinning:

zítra nastupujeme do nemocnice, doufám že tu operaci bude Jony zvládat dobře už teď mám lufta a navíc budeme ležet na ORL takže i pro mě neznámí prostředí a podle fotek se mi to moc nelíbí na dětským je to o moc hezčí :sweat_smile: :rolling_eyes:

ziso hlavně že je johanka v pořádku :slight_smile: , nemáte sáňky mi se teď jinak nepřepravujeme , je to fakt fuška :grinning: ale budeme na jaře pěkně namakaný , no né :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ziso, to je mazec! Jsem moc rada, ze uz je Johy v poradku!

diky za tip na ty chranice, jeste jsem poradne zagooglila a nasla jsem na vsecky postele za cenu jednoho lotties, tak jsem moc rada.... Porad to teda nestoji 3 kila jako v cechach, ale i tak je ta cena nesrovnatelne prijatelnejsi.

K vyroci svatby gratuluju, planujete neco specialniho? (my mame pouze vyroci randeni :slight_smile:

Na ty kamase jsem se ptala jen abych vedela, nekde jsem je zahlidla slevneny, tak abych byla v obraze, az to bude nekdy aktualni.... Hnedka jsem myslela na Vas...

Drzim palce, at dopadnou Jonymu ty mandle dobre, budu na Vas myslet!!!
2. únor 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tlapi nevíš kde jsi viděla ty slevy já bych se klidně přidala s objednávkou :wink:
2. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.jova-kindersachen.de/shop/show/48/88/ ale ja nic asi objednavat tedka nebudu. Navic to neni o moc levnejsi nez v cr
2. únor 2010 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
btw. lenchi, uz nekolik (hodne) lidi mi reklo, ze mam fakt hezky triko (to modrocerny tehu/kojici :slight_smile: Tak na Tebe vzdycky myslim!!! :dizzy_face:
6. únor 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi jaký triko? že bysem si taky nějaký zakoupila :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byyz. to jsem si koupila od lenchi. onehda mi devcata nabizela prebytecne hadry :slight_smile: ta firma "your body uz ale asi neexistuje" :(
7. únor 2010 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
tak už jsme zase doma hurá, naštěstí nás pustili o den dřív jinak by mě v tom špitále asi už kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Jonášovi velmi rychle otrnulo a dost se nudil tím pádem pěkně prudil a zlobil takže jsem fakt ráda že už jsme doma a nemusím ho pořád usměrňovat :slight_smile: a hlavně už tu mám taky Dorotku , to bylo taky krutý být bez ní tak dlouho :frowning2:

Tlapi to teda vychází skoro stejně jako v u nás tak to nic

koukala jse do katalogu disany a mají krásný pruhovaný svetry a novou barvu kamaší švestkovou tak přemýšlí jestli do toho nepůjdu jestli teda ten svetr u nás seženu ziso kde jsi ty svetry kupovala ?

no nic jdu spát už se těším na klid a svojí postýlku :grinning:
8. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Malá spí, tak vám písnu novinky u nás. Ještě pořád se držím kojím, ale pořád mě to bolí. :frowning2:
Ale podle doktorky malá velmi dobře prospívá, tak to mě moc potěšilo. :grinning: Už má 4210 g a53 cm.
V pátek jsme byli s Honzíkem u zápisu a pan učitel ho chválil, dokonce se s ním vsadil že bude mít
určitě samé jedničky. :slight_smile: Ty moje děti mi dělají jen samou radost. :dizzy_face: Doufám že jim to vydrží. :sweat_smile:
Jo už jsem nosila malou v šátku asi pětkrát. Docela se jí to líbylo, pokaždé mi tam usla.
Tak si představte, že jak jsem vám před několika měsící psala, že jsme koupili vozík za kolo, tak jsme
ho dnes vrátili. Protože hned potom co jsme ho dostali, tak jsme ho sestrojili a na potahu u zipu
povolil šev a byla tam díra. Hned jsme to reklamovali (začátkem září!!!), po měsíci jsme tam volali
co se děje že nám to nepřišlo. Pak jsme tam volali skoro každý týden a pořád to samé - už jsme to
poslali, každým dnem vám to musí dojít. No a nedošlo, pak to změnili na to že, jim ta barva nejdřív
musí dojít od výrobce. No a teprve teď se to hnulo, máme jim to poslat celé zpět a oni nám vrátí peníze.
Konečně už mě to dost ...... :rolling_eyes: :angry: Snad nám ty peníze dojdou. A budeme zase vybíran nový.
10. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek