• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
Miq. hura, to je super, ze to ma ony za sebou! co prvni dojmy po op.? vidis uz nejaky vliv?

janduli: s tim kojenim me to fakt mrzi, jsi dobra, ze to davas. Mne kojeni prijde jako genialni vec, ale kdyby me tak brutalne bolelo, tak bych to urcite nevydrzela.
Hlaska, uz sem nosila malou v satku 5x me vazne pobavila :slight_smile: vzhledem k tomu, ze ji je uz mesic :slight_smile: Neco takoveho bych v nasem pripade pronesla nejdele druhy den po propusteni z porodnice (s jachymem- dr. propagatorka noseni, co me rodila rikala, ze nevidi duvod, proc bych nemohla satkovat hned jak se na to budu citit a ze cisar neni zadna kontraindikace. At sem v klidu, ze si telo rekne :slight_smile:) v cechach s eli byli opatrnejsi, tam jsem cekala nekolik tydnu.) mimisaci se radi tulej, tak to terezce doprej :slight_smile: Zejo holky?

s tim vozikem je to fakt opruz. jedine pozitivni na tom vidim to, ze jste ho stejne po dobu reklamace nemohli pouzivat, to by byl totiz teprve oprus na entou a do jara se to snad vyridi :slight_smile: I kdyz kamoska jezdi i ted pres zimu....

tezk rict, jak s vyberem. Zalezi hodne jak casto a jak daleko jezdite! ty obyc voziky dvojmistne, co mate jeste tedka vy je fajn pro miminko v kombinaci s autosedackou. Jakmile vyleze z autosedacky, tak uz je to horsi, bo ty popruhy jsou spise na 3 lete dite, takze je na nich to skvrne jaksi zavesene a jakoby se neda dotahnout. coz na prejezd od nekud nekam je dostacujici, ale na delsi vylet chudak dite. D croozra si pohodlne polosedne pololehne i rocni dite a je to i docela pohodlne. Ty obyc voziky navic nemaji vetrani, takze v lete tam ma dite jako v kotelne. v croozru to proudi...
my mame oba na kazde dite jedno a prubezne se prostridaji. pokud mi e. nebude chtit jezdit sama na kole, tak nas mozna ceka vymena za dvojcroozer.
pokud chcete jezdit casto, tak si sezente jety croozer a zatlacte slzu nad jeho cenou. Neni to zadny zazrak za ty prachy, ale je to jakz takz schudne... Mozna mam ale trochu zkreslene predstavy, bo my tu mame super podminky pro kolo, mraky cyklostezek atd, takze to vyuzijem fakt hodne, kdyz je cas a pocasi... Tak mam vysoke naroky...

At reknou holky :slight_smile: ty jsou vetsinou objektivnejsi.
15. únor 2010 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak tedka zijeme autem. Vypada to, ze se to hnulo a ze nam firma objedna to nove faro, hura. http://www.airside-nissan.com/images/dealers/www.airside-nissan.com/used_car/77021/QASHQAI%20SE%20CAFE%20LATTE%2007MH3299%20001.jpg v kombiku :slight_smile: jenze se na nej ceka 3 mesice!!!

taky tedka zvazuu susicku... mame tu strasne vlhko a kdyz susim v loznici (susim porad, jak se elous pochcava, o. beha, pliny, atd.) proste tam je mokry pradlo furt, tak z toho normalne plesnivi okeni vyklenky! Kolem oken normalne zeleno!!!! ble! fakt se mi nezda ok si vystrikavat loznici savem :unamused: v americe jsem se do susicek zamilovala a vzdycky jsem si rikala, ze to vec, kterou jednou chci mit a dorovnala me sousedka, ktera mi rikala, ze nechape, nad cim vaham, ze jevic se to vyuzije kdyz jsou deti,protoze se pere hodne a potom, co za dvacet let kiksne, tak uz ji stene nepotrebujes, bo mas pradla malo... tak jsem si neja rikala, ze ma recht, ze fakt neni na co cekat. Co se stehovani tyce, tak uz jsme se stejne rozhodli, ze se budeme stehovat s dodavkou, tak to nehraje roli... O. chce A jenze ty budou v prodeji az 16. brezna, je to zhava novinka, tak ted nevim, co s tim.... jestli mame mesic cekat nebo jestli vzit "B"
15. únor 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky

tlapi s tou sušičkou je to pravda já mám sice místo na sušení ale i tak bych jí brala teda hlavně přes zimu, nám plesnivý silikonový těsnění okna i tak a to větrám o106 a kdybych tu sušila ještě prádlo tak teda nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

k těm vozíků to je docela těžký, myslím že se tady s nima nedá nikam moc jezdit , my máme taky croozera a jsme spokojený ale dvousedadlový bych asi nechtěla stačí my tahat jedno dítě a mám toho plný zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janduli super že se malý nošení líbí :slight_smile: s tím kojením to je fakt divný nezkoušela si nějakou laktační poradkyni :confused: ale je vidět že mlíčka máš dost když malá tak hezky přibývá :grinning:

tlapi jaký stěhování jsem mimo mísu :astonished: :sweat_smile:

Jonáš dýchá úplně přepychově :grinning: :grinning: hlavně v noci vůbec nechrápe a taky se nebudí a necestuje po posteli :slight_smile: takže to pomohlo docela rychle :dizzy_face: uvidíme ja to bude dál :wink:
15. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
zrovna jsem sem šla psát, že jste mrtvý a vy tu od včerejška takhle kecáte :grinning: :grinning:

sušička je moje zbožný přání!!!toužím po ní hrozně moc, jsem lemra líná a věšení prádla mi leze krkem! představa, že to vyndám suchý, zrovna složím a poputuje to do kříně, je nádherná!!! tolik času ueštřenýho, který se dá využít třeba na válení...ehm, třeba na hraní s dětmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď mám tajné přání, aby se nerozběhla naše stará pračka, až ji nainstalujeme - protože je to křáp a neždáme na moc otáček, takže sušení by bylo neefektivní. Čili moje idea: nová pračka plus nová sušička :dizzy_face: :dizzy_face: (Lacova idea: stará pračka, žádný utrácení:slight_smile:)) - dnes jsme žertovali na téma - je dobrý mít na zahradě rybník, bude kde prát prádlo, v zimě rozbiju led apod. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás jsou všichni nějak nachípaný, řádí nám tu střevní bacil a už všechny kromě mě bacil. Děti nic nejedí, ale jinak jsou veselý :sweat_smile: Laco nic nejí a je protivnej :sweat_smile: já žeru všechno, co hrozí zkažením :grinning: :grinning: :grinning:

vozík...doufám, že ho na jaře vytáhneme:slight_smile: už hodně dlouho jsme nejeli :frowning2:

kojení - Jani, držím palce, ať se to zlepší!

miq, doufám, že se děti brzo vyprdí a my se uvidíme!a kdy můžete mezi lidi?

tlapi, jaký stěhování? a to auto je teda žihadlo:slight_smile:)) co se týče sušičky, už bych to ten měsíc vydržela a šla do A, máš to třeba na dvacet let, tak ten měsíc už nehraje roli, ne?

příští týden začíná škola, aúúúúúú, jsme napnutá, jestli se domluvím se spolustudenty :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslím, že jsem toho zase spoustu zapomněla :sweat_smile: tlapicka, ich brauche mit jemand Deutsch sprechen, um meine Sprachkenntnisse zu verbessern, und du :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

mimochodem, v MC bude snad kurz patchworku, rozjednáváme pilates a kurz angličtiny...vše s hlídáním dětí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq. supeeeeeeer, to jsem rada, ze je videt hmatatelny vysledek :slight_smile:

no s tim stehovanim jsem se asi nevyjadrila presne. Proste jsme se usnesli, ze az se jednou budeme stehovat, tak ze to veme z gruntu...

s tou susickou je to tak, ze by byla hned ackova se sikmenym ovladacim panelem, ale tu moc nechcem, bo pracku mame s rovnym.... tak uvidime, jak to vyhnije :slight_smile:

lenchi, s tou sklou jsi fakt husta!!!!!

mit Deutsch geht es endlich besser. Aber immernoch nicht so gut wie ich vorstelle... Plus hessich finde ich nicht so toll, aber es geht.

tyyyyyjo, patch s hlidanim dobry!

btw. mam za sebou krusne obdobi otikova zkouskoveho, to znamena absolutne bez otce nasich deti. Vyslouzila jsem si tedy volny vikend. Napada vas, jak s nim nalozit? Kam vyrazit?
16. únor 2010 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tlapi jsem ráda, že jsem tě pobavila. :wink: Moc to s tím nošením nepřeháním, nemůžu. Protože tu mám věčně nakvačenou máti a ta má pořád starosti, že se malá udusí, že je tám zkroucená, zmáčknutá atd. ..... :rolling_eyes:
To je jedna z nevýhod mít rodiče ve vedlejším vchodě. :fearful: Ale zase když potřebuju pohlídat děti, tak to je super.
Koukala jsem na ten vozík croozer, na to bohužel nemáme. Ani na jetej. :frowning2:
Kojení se pomalu zlepšuje. :dizzy_face: Snažili se mi pomoct už v porodnici, ale na nic nepřišli.
Sušičku bych taky brala, ale musím si počkat až trošku klesne cena. Zatím suším u nás v paneláku v sušárně a
přes léto na sušáku před oknem nebo u našich na chatě (venku na sušáku). Škoda že nemáme balkon. :unamused:
Jo tlapi to auro je super!
Musím končit zbudila se malá, jdeme kojit. :sweat_smile:
Páček!!!
19. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeee, anduli, to mas blby. ja byla sestinedeli u nasich a ty to jen z povzdali sledovali a nehodnotili. Mela jsem stesti.

kdyz se narodil jachym, tak byla mamina u nas... on mel jedno hodne prudne obdobi, ostrilena mamina, zkousela, co se dalo a nepodarilo se ji ho utisit ani za pul hodiny. Privazala jsem si ho do saku a okamzite klid. mamina jen valila oci a rikala, ze by nikdy neverila, jakej to je pomocnik a ze je neuveritwlny, ze to funguje tak spolehlive... To jsem zirala slyset od maminy slova uznani v tomto ohledu....

s tim kojenim je to super! Drzim palce, at se to spravi!
s tou susickou je to prave dementni, ze je bud draha a zere malo nebo se da zaplatit, ale pak ma strasnou spotebu energie... my to mame teda jednoduchy. susicku vybirame k pracce a otik nechce jine spotebice nez A (platime 50 euro mesicne za elektriku zalohy!!!!!) takze se nabizi jeden jediny model.
V lete susim na balkone, to je v pohode, ale ta plisen me fakt vytaci!
19. únor 2010 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, taky bojujeme s plísní v pokojíčku nad okny. Bydlíme v přízemí a nad námi mají sousedi balkón, dokud ho nezateplí tak se asi té plísně nezbavíme. :angry: Savo nepomáhá.
20. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Mám takovej dotaz. Dají se nějak využít staré klasické látkové plíny? Zdědila jsem jich docela dost, jsou sice asi 15 let staré, ale úplně nové nepoužité. Zatím je používám jen při kojení na odříhnutí atd. Zase začínám uvažovat o látkových plínkách, tak by bylo fajn kdyby se daly nějak použít. :sweat_smile: Sice mám nakoupenou zásobu Pemprsek, ale ty látkové mě prostě lákají. :grinning:
23. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miq, kdo delal jonymu ty alergicky testy? obvodacka nebo nejaka alergologie? elousici to delala dneska dr. resime ten jeji kasel. alergii ma nekolik ale na na nachylnost ke kasli to nevypada...
ma tedka tezkou bronchitidu, atb a inhalator.... jachous ma tez kasel a rymu tak je to fakt dvojboj....
23. únor 2010 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janduli, jasně že můžeš používat klasický plíny :wink: já je na doma taky používám potřebuješ jen nějaký kalhotky, přemýšlím že tu mám jedny mrňavý flísový ty bych ti klidně dala a můžeš zkoušet :slight_smile: a uvidíš :grinning:

Tlapi jonymu ty testy dělali na alergologii- imunologii, nejdřív alergie a pak imuno , ale s těma alergiema je to asi složitý dělá se standartně asi 12 nejčastějších alergenů ale člověk může být alergický na milion dalších věcí :sweat_smile: to záleží na tom jestli máte v rodině k alergiim sklony pak se to asi řeší i jinak :sweat_smile:
chudáčci mrňata přeju ať jste brzo zdravý :slight_smile:
když už jsme nakously tohle téma pracuje ještě táta jako revizní dr. zajímalo by mě jak je to s placením léků který pojišťovna standarně nehradí, Jonáškovi ty léky od imuloga fakt pomáhají a není za ně náhrada hrazená pojišťovnou máme nějakou šanci že by nám na ně pojišťovna do budoucna přispěla :sweat_smile:

já už se taak těší na jaro dneska bylo krásně teplíčko tak už ten sníh snad brzo roztaje :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja klasicky ctverce uz nepouzivam, jsem lina ncasto prebalovat

elousici delala dr asi 35 alergenu. Tatka se divil, ze to delala obvodacka, tak uvidime, jak to bude dal,, az se vyresi tadle hruza. mela by jit jeste na ORL zkontrolovat nosni mandli, tak snad me tam posle dr sama a nebudu se muset doprosovat....

tatky se zeptam zkrz ty imunoleky, ale nevim, jestli to biude vedet... delal invalidni duchody.... uz je v duchodu od lonska, ale za zeptani nic nedam....
23. únor 2010 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
omlovám se, že vám lezu do diskuze, ale potřebuju poradit. Potřebuju tip na příjemné posezení v Ústí nad Orl. je tam nějaká příjemná kavárnička, kde by se nekouřilo, nebo cukrárna, čajovna? Budu tam zítra odpoledne a neznám to tam...
Díky za rady
Simona
24. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simo: tezka vec, ja o nicem nevim.

miq. jeste jak jsme se bavili s brnenskou svagrovou, tak rikala, ze kdybyste meli nejaky problemy, tak ze byste mohli za ni do brna. Ona se po matersky prave imonologii zabyva a je d toho fat zapalena, bo jeji vojta ma pry astma a honzik je tez nejaky nachylnejsi, takze to resi vicemene porad....
oni jsou tedka v cenkovicich na dovce, tak se ji jak dorazi zeptam na ty leky tez. co konkretne to Jony bere?
24. únor 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
simo: sice nejsem z Ústí ale o jedné nekuřácké vím. Tady jsou jejich stránky: http://www.chaplinpub.cz/
Snad jsem ti trošku pomohla. :wink:
mig. moc děkuju, ráda si je od tebe vezmu a vyzkoušíme to. :wink: Jen se teď musíme domluvit, kde si je vyzvednu.
Jéééé malá se mi zbudila, musím letět kojit. :grinning:
24. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tlapi, držte se, musí to být náročné... :frowning2:

janduli, kdybys chtěla, mám doma po dětech taky nějaké malé kalhotky, tak kdybys chtěla, písni, domluvíme se na předání:slight_smile:

zítra poprvé do školy...bojím se, že nebudu nikomu rozumět! :sweat_smile: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jandulinko Díky, aspoň něco :wink:
24. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simo není zač. :wink:
Lenchi už jsem ti písla, snad se domluvíme. :grinning: A hodně úspěchů ve škole!!!!
Jo dala jsem se na Avon, takže kdyby jste někdo něco chtěl, tak dejte vědět. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jenom vám chci doporučit, byli jsme v Cafe Max, je tam takový nekuřácký oddělení a dokonce něco na hraní pro děcka, hned pod náměstím.
mějte se tady hezky
s.
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi Jony bere Imunor zatím fakt super, uvidíme jak to bude dál dneska jse mu dávala poslední dávku :confused:
já jsem s tím naší imunologem spokojená ale kdyby něco ráda tý nabídky využiju když to švagrvá vlastně odhadla aniž by Jonyho kdy viděla :wink: :slight_smile:

na patch se moc těším doufám že o to bude zájem a rozjedeme nějaký kurz :grinning:
dokonce mě Lenchi ukecala abysme rozjely kreativní odpoledme pro mamky v mc tak už přemýším co budeme vyrábět miluju tyhle stránky www.brydova.cz a je ta toho tolik že nevím co dřív :slight_smile: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziskavam novy poled na plinky AIO... Pul vrstva se nici v susicce, tudiz je lepsi ji susit na vzduchu.... asi zacnu milovat pop in, ib a zacnu nenavidet bg :slight_smile: ovsem to ma stale jeste cas celych minimalne 18 dni...

miq. ptala jsem se svagrove na ten Imunor. Muzes poprosit doktora aby ti vypsal zadanku na prispevek pro pojistovnu, kterou tam posles a jejich revizak vyhodnoti, jestli Vam pridaji nebo. Ovsem s nejvetsi pravdepodobnosti vam nic nedaji prej. Ale za zkousku nic nedas...

A kdy ze ten patch je? Jsem bleda zavisti!!!

a ta brydova, to mi nedelej! ja u toho sedela dve hodiny a nemhla jsem se odlepit. To jsou fakt megahusty stranky!!!!!

Nechcete delat mydlovou roladu nekdo? kdyby se vam chtelo tak bychom si mohli spolecne objednat suroviny.... jsem jak porcena po mydlech :slight_smile: ale 2 kg suroviny asi jen tak nevypotrebuju....
28. únor 2010 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brydova je výborná!!!!! Míšo, nafrhuju udělatr jarní dílnu a udělat si šálky z organtýnu! co ty na to? jak se ti to líbí? zítra jedu na ten kurz, jsem zvědavá, co se naučím, Dáša byla skeptická a říkala, že to není dobrá lektorka:-/ uvidíme:slight_smile:

HUgo má děsně červenou tvář, u babičky jedl rajče, veliký rajče a opatlával si s ním tvář, nikdy se po rajčeti neosypal, ale tohle má určitě ood toho!

mám nový aio, swadllebees a TB - s fluffle vnitřkem. Ne že by to bylo moc savý, ale dovycpu to něčím a pak to jde. Nějak nechápu, jak jsem mohla s JUlkou látkovat bez aio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne, jsem zlenivěla, to je jasný...když nemám aio čistý, musím se hrozně přemlouvat, abych jí spíchla kalhotkovku snapkou :sweat_smile: :sweat_smile: navenek, doma používáme pořád nejvíc vv :stuck_out_tongue_closed_eyes:

patch teprve bude, možná, příští středu máme první schůzku na domluvení se - uvidíme, kolik nás bude, na jaký čas se domluvíme, jestli bude vůbec zájem!

Julka si pořád stěžuje, že jí bolí bříško, ale na pohmat to má měkký a jinak je veselá. Tak nevím. Možná to bude hladem :sweat_smile:

zítra zase začínáme dělat na baráku, tak se mi ten ohlášený návrat zimy vůbec nelíbí!!!! :angry: :angry:
28. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ziso, budes mit tudle mandu? http://www.wickelkinder.de/manduca/newdesigns/manduca_hippielove.htm , uz mame aktualni tu svagrovou... tady se to normalne prodava a vzhledem k tomu, ze toho je jen 500 ks celkem, tak se obavam, ze to snad asi do cech ani nepujde? coz je divny, kdyz se to tu vyrabi.... uz sem psala na mamaju., jeste neodpovedeli, ale pindali cosi o novinkach na veletrh, tak mozna tam treba....? navic v eurech to vychazi asi o 2 kila levneji.... proberu to jeste s o. ale nejspis asi koupime tady.

jinak tedka mame fakt nakupovaci manii. objednali jsme jachymovi zidli a elousici autosedacku. Jak to resite? mate vsichni jednu a stridate deti? nebo mate tez dve? ja jsem se dosti branila mit dve, bo je to celkem rozezranost, ale hebamme me utvrdila v tom, ze je to minimalne na deset let a (ze ji tedka davali pryc neteri) a to jaksi moc nevychazi. Deti na kline me od dycky deptaj :( jachym ma zatim plastovou cestovni na zidli, jako mela e. jenze se triska do hlavy o operku velke zidle (na ostendu byly polstrovany, tak to bylo v pohode) takze jsme se namichli a zacali jednat...

co hugo, uz se odsypal?
TB nefluffle aio mam tez a nesnasim ji. kdyby Ti vyhovovala, tak ji muzes mit :slight_smile: je skoro nepouzita.

kdo ten patch povede a co tam budete delat? budete si brat stroje nebo jak je to zorganizovany?

Elousice mela tez briskove obdobi. pri j. kontrole jsme se teda zeptali a vsecko se vyloucilo, nakonec jsme to oznacila za "hlavozni" problem. Vynucovala si tim pozornost... Jak se hodila do klidu, tak to bylo pryc. Ted kdyz to rika, ta je to zpravidla hlad nebo zarazeny prdy :slight_smile: namasirujem a uz masti na zachod :slight_smile: tak drzim palce, at je to neco podobneho.
1. bře 2010 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi, nechtěla jsi taky chodit na nějaký patch kurz :sweat_smile:
pokud vím tak ta paní vede kurzy v místní ekocentru, chtěla jsem tam chodit když začínaly jenže to bylo dorce tak 2 měsíce a ty kurzy byly na celý odpoledne takže jsem to vzdala ale teď už by to možná šlo :grinning:

brydova je super hlavně na všechny nápady má věcičky v eshopu :slight_smile: já se na mýdlo nechystám ale taky jsem na to koukala :grinning: já se spíš chystám na savování + sprejování

ad dětský židličky my máme jen jednu z ikei na tý sedí dorka Jonáš sedí buď na normální židli nebo na takových těch schůdkách z ikeii, rostoucí židli jsem doma neprosadila :angry:

Lenchi šálka mám ráda tak jsem zvědavá co máš za luben :wink: :grinning:
1. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta baba z ekocentra je fajn. jednou jsem tam byla, ale ty zensky, co tam chodi uz jsou o poznani horsi... Tam je to to teda bez stroju....

Ja chodim na patch drbarnu jednou za mesic... vozim sebou podusku nebo neco co mam na siti v ruce, pripodne, kdyz potrebuju neco poradit, vybrat matros atd...

Na kurz chodim sporadicky, je to dycky bud jeden vecer nebo dva... Kdyz mi neco padne do oka a vychazi to terminove, tak se upisu, nechodim zdaleka na vsecko, co si budeme povidat, leze to pekne do penez :(

k ty zidlicce... Vem Rberta nekde na navstevu, kde to maji... treba k lenchi, at vidi... :wink:
1. bře 2010 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar,
hugo už se odsypal:slight_smile: u Julky to bude asi fakt problém psychickej, dnes ráno byla v poho a když jsem ji vedla do MC na hlídání, tak začala, že tam nemůže, že ji bolí bříško... :rolling_eyes: takže jasné...

dnes jsem byla na kurzu velikonočního tvoření - nebo jarního,moc jsme toho nedělali - myslím množství inspirace, ale zase jsme měli prostor si něco svého vyrobit - srovnávám s jiným kurzem, kde jsem popsala několik stran inspirací a domů jsem si přivezla pár hnusnejch věcí. Dnes jsem si zkusila drátkování, to je běs, vůbec mi to nešlo! Pak jsem si vyrobila takový závěs, kde jsem zkombinovala šitého ptáčka a vajíčko zdobené "falešným patchworkem":slight_smile:. A pak takový kraviny, květináček z krabice od mlíka a kohoutka z kartonu od vajíček. Ale ta paní byla moc fajn, pokecali jsme o fleru, taky říkala, že ta brydová je dobrá, ale že má ty věci v e-hopu zbytečně drahý! já jsem ted trochu ujetá na fler, hih:slight_smile: jo a bude mít kurz plstění, myslím 30.4., určitě tam chci jet, nechceš se přidat, miq? Vzhledem k tomu, co tam budeme všechno vyrábět je cena kolem 400 za kurz celkem mizivá:slight_smile: mě to teď hrozně bere, moc se mi líbí plstěný brože, ještě žádnou nemám, ale ujíždím si na prohlížení a inspirování se:slight_smile: a po kurzu budu jistě schopná si nějakou vyrobit sama!

ad židle - máme zatím jednu, Hugo má plastovou ikeáckou, ale ta už brzo půjde, Hugo miluje židli své sestry, umí na ni vylézt i slézt, takže nás to asi brzo čeká:slight_smile: taky nesnáším sezení dětí na klíně, nesnáším i sezení malých dětí na dospěláckých židlích - ta rostoucí je úplně úžasná!!!!
1. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
janduli, mě se někam poděla tvá zpráva! mám v paměti, že tam snad bylo tvoje telefonní číslo, ale nemůžu to najít! tak já prostě dnes přijdu a snad budeš doma:slight_smile:)
2. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Přidám se k tématu bříško. Já jsem od mala trpěla na bolest břicha. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale na nic nepřišli. :frowning2: A na konec to svedli na psychiku, blbost! :angry: Bolesti mám doteď jediné co se změnilo je, že čím jsem starší tím delší jsou mezery mezi bolestmi. teď mě břicho chytne tak osmkrát za rok.
Židličku jsme měli pro Honzíka dřevěnou rozkládací (ještě po mě), teď jí má ségra. Snad až jí budeme potřebovat, tak nám jí vrátí. :unamused: No přinejhorším koupíme asi ikeáckou.
Jak dostáváte z látkových plín fleky od hovínek? Mě se to vůbec nedaří. :angry: Zkoušela jsem i Vanish, snad to ještě zachrání sluníčko. :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janduli: verim, stejne si myslim, ze to psychikou casto je.... I kdyz jsi urcite vyjimka, ktera potvrzuje pravidlo!!!
fleky nedostavam, kaslu na ne.... oni casem porad blednou a blednou s kazdym pranim...:slight_smile: a pak se delaj novy a novy a ta porad dokola... Asi jsem prase :grinning:
3. bře 2010 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
janduli - jsem taky prase, fleky neřeším, když mi na něčem vadí, používám spíš nějaký eko-prostředek, třeba od ecoveru, Vanish vůbec nepoužívám :confused: Je dobrý používat separační plínky - zvlášť takhle u malých miminek, to hovínko pak vyhodíš se separačkou do záchoda a na samotné plíně toho moc nezbylo - teda zbylo, ale nezůstávaly tolik fleky:slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek