• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ahojky, koukám máme nový web :slight_smile:

tak jsem se nechala ukecat :grinning: a budu teď tak dva měsíce pracovat tak nějak na půl (vlastně čtvrt) úvazku z domu ( pro mého zaměstnavatele) takže si myslím že to snad bude pohodička bude to část práce co jsem dělala před mateřskou střídáme se ještě z jednou kolegyní můžu si naplánovat práci na dny kdy bude Robert doma , když jsem tak o tom přemýšlela kdyby to šlo tak bych to takhle brala i do buducnosti jenže to mě asi nikdo nezaměstná :sweat_smile: :confused:

v pátek jsme byli na alergologii , Jonymu testy ani nedělali prý vypadá dobře :grinning: udělají mu je až na podzim a podle výsledků mu nasadí znovu imunor, prý může klidně do školky :slight_smile: jsem ráda alespoň má čistý svědomí :sweat_smile:
byli jsme tam i s Dorkou, zatím to vypadá že je alergická na roztoče a ještě jí budu dělat testy na potravinový alergie kvůli tomu exzému a vyrážce tak uvidíme jak dopadne

konečně se trochu oteplilo :slight_smile: hurá, včera jsme byli u nás na ulici všechni mrňata byly vylezlý venku Dora mezi nima pletovala matlala a ochutnávala křídy na chodník spokojená a špinavá jak prasátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jonášek má udělaný běhkolo tak závodil se sousedovic klukem už mu to jde docela dobře myslím že letos už se na kole určitě naučí :wink: docela my vyhvuje že teď je naše ulice slepá a nejezdí tu skoro žádný auta škoda že to tak nezůstane :rolling_eyes:
20. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo holky kde jste :astonished:

Dorotka je nějaká protivná nevím jestli je to očkováním nebo tím že má brutus rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: každopádně mám namoženou ruku jak jí furt tahám :sweat_smile: no uvidíme jak se to vybarvý

holky neb někdo objednávat něco na bráně že bysme když tak spojily objednávky :wink: chci dorce koupit nejaký triko a tílko z merina vyloženě jí to dělá dobře na exzém :grinning:

jinak jsem v pracovním procesu je to docela dobrý docela si při tý práci odpočinu :sweat_smile: a navíc děti mě při návratu domů nadšeně vítají jako kdyby mě neviděli týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: příjemná změna :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tyjo miq. docela zvidim tu praci, rikam si, ze by mi tez bodlo nekde pavidelne vypadnout. Snazim se vyrvat si z kazdonniho kolotoce sem tam vecer pripadne o vikendu a porad slozite vymyslim kam, ze mam vypadnout. Tedka v nedeli jsem byla v muzeu, ktere je po tme.Clovek si tam zkusi zivot slepce... Jsou tam situace ze zivota, procchaza parkem, projizdka na lodi, prochazka po ulici navsteva kavarny :slight_smile: Ta kavarna je uplne nejhustsi a fakt machr je ten cisnik :slight_smile: On je teda slepej doopravdy, taky ma delsi praxi :slight_smile:

Super, ze je Jony takhle v pohode! Ja silim z elousice, zase je nemocna (minuly tyden jsme byli vsichni, to byl fakt mazec!!!)
Pomalicku se zacinam smirovat s tim ze elousice tez bude cabroat po oktorech casem :(

Jak to ma Dorka s kuzi? mazes ji nejak pravidelne, nebo jak to u vas chodi?

ja bych na brane par veci asi chtela z toho, co nema zisa :slight_smile: kdy chces objednavat? resp. do kdy se musim vymacknout?

prijemna zmena to mus byt, to vidim doma, jak nam to VSEM dela dobre kdyz na chvili vypadnu. :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj,

tlapi doufám že už jste v pohodě

dneska jsme měli v mc hrozně zajímavou debatu o numerologii, je to zvláštní ale ta paní přesně odhadla že s Robertem nejsme schopní komunikovat a na něčem se domluvit, docela se strefila i v jonáškovi :astonished: :sweat_smile: , přemýšlím že za ní ještě zajdu je to fakt dobrý :slight_smile: myslela jsem i na Eli jak jste spolu bojovali ona to má podobně jak Jony takže ˇpodle numerologie cíťa citlivá :sweat_smile: :confused:

Jonášek byl dneska ve školce, když jsem pro něj přišla tak byl trochu smutnej ale hned mi hlásil že byl statečnej a nebrečel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ráno taky proběhlo v pohodě ani se semnou nestačil rozloučit, klepu na co můžu snad mu to vydrží :grinning:

práce je super teď teda budu pracovat už jen z domu ale stejně, docela mi to zvedlo sebevědomí , že mi nezdegeneroval mozek :grinning: :grinning: :grinning:

Dorka je v poho co se týče exzému, teď je skoro pořád nachlazená takže má spíš tu blbou vyrážku , spíš to vypadá jako takový vředy no ale nijak jí to neobtežuje tak doufám že to zase zmizí až se s tím nachlazením popere
teď jí mažu jen po koupání Excipial mlíkem a stačí to, zkoušela jsem i jiný mlíka ale tohle je asi nejlepší a hlavně finančně docela přijatelný :sweat_smile: :slight_smile:

s tou objednávkou nějak nespěchám , zjistila jsem že k nám do mc přijede paní z brány na přednášku v rámci TOP tak možná by se dalo domluvit že by ty věci dovezla s sebou , takže máš tak měsíc +- :grinning: :grinning: :grinning:

to muzeum je faakt hustý taky bych si to chtěla zkusit :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek! :wink: Tak my jsme úspěšně zdolali nějakou prapodivnou virózu. Nejdřív bylo zle Honzíkovi, ale tomu bylo zle tak jeden den, asi po dvou dnech bylo zle mě a to trvalo asi tři dny, no a teď se dolečuje Honza. Naštěstí Terezce se to vyhlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to bohužel s tím vozíkem dopadlo blbě. Nemáme ani vozík ani peníze. :angry: Ale nenecháme to jen tak, za pár dní si uděláme výlet a zkusíme to už nějak vyřešit. Jinak jsem si už sehnala jinej. Měl by mi přijít po Velikonocích ( Croozer Kiddy Van 101 plus).

Co je to ta brána? Kde to najdu? Že bych třeba taky něco objednala. :wink:
2. dub 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janduli, drzim palce, at jste brzy fit. my jsme vsichni tuk tuk ok. Jen j. je strasne prudnej, tak to svadim na zuby, stale zadne nema...
S tim vozikem je to fakt pech! Zivot v cechach dokaze nekdy fakt nadzvihnout :(
Jestli branu neznas, tak Ti doporucuju vrele ji ani nepoznat, bo to je strasnej obchod, kde se da z fleku utratit jakekoli mnozstvi penez. (branakdetem.cz)
4. dub 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
poslední měsíc byl neuvěřitelně hektický, takže jsem se sem fakt nedostala. Zprávy za měsíc asi nebudu schopna ani dočíst (posnažím se :slight_smile: ), tak se nezlobte, pokud nebudu v obraze.

Měli jsme totiž 14dní taťku na služebce v Ekvádoru (takže i týden před byl poněkud kalup), pak jim neodletělo letadlo...prostě když dorazil dom, tak jel za dva dny na týden do krkonoš a pak hněd týden zuřivě připravoval festival Jeden svět v UO, který další týden probíhal a pak to ještě týden řešili papírově atd. Jako na potvoru nebyly ani babičky moc k dispozici (ale snažily se). Takže jsem si připadala jak matka na baterky.
Jednu výhodu to ale mělo, děti dostaly trochu řád (jinak bych to asi neměla šanci zvládnout). Takže fajn. Jsem na sebe pyšná...ale popravdě, docela bych potřebovala dovču :slight_smile:. Jinak jsou to ale zlatíčka
:wink:

U nás novinky.....
Johy už jakž takž zvládá nočník, Honza je šíleně dlouhý a čiperný mimčo (nechápu po kom to má). Johy docela pěkně mluví, což je fajn (poslouchá ale jen to, co chce - to taky znáte).......víc se asi rozepíšu postupně

Jinak vše při starém - asi. Naštěstí jsme zdraví.... :sunglasses:

Prošvihla jsem něco zásadního? :wink:
17. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Novinky od nás:
Terezka už spí celou noc ( asi tak od 21.hod. do 5:30) super ne! :sunglasses:
Peníze za vozík jsme si nakonec vybojovali a ten nový jsme už včera vyzkoušeli, je super -
jen musíme trošku upravit držák na naše kola.
Šátkování po pravdě trošku zanedbávám, malé se tam moc nelíbí ( vždycky jsme obě spocené). :frowning2:
Jdu něco dělat, dokud malá spí - přes den toho moc nenaspí, takže musím využít každé chvilky kdy
zabere. :slight_smile:
Pa :grinning:
20. dub 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ale trubka. To, na co jsem se chtěla hlavně zeptat, jsem nenapsala. :sweat_smile:
Kdy, kde a za kolik jste nechali dát holčičkám naušničky. Já bych dala raději přednost
nastřelení, nevíte kde to dělají a za kolik?
20. dub 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

ziso já jsem si říkala že jsem viděla manžela v televizi :grinning: to musel být docela mazec být s dětma tak dlouho sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Johanka je teda šikula s tím nočníkem :slight_smile: a jak jinak už si děti spolu hrají :grinning:

janduli, tady ve Třebový střílý naušnice dr Bílá a Blohoňová, stojí to asi 500 pokud si dobře pamatuju
já jsem dala dorce naušinice asi v 8 měsících ale můžeš i dřív hned po prvním očkovaní, my je máme taky nastřelený a úplně bez komplikací :wink:

my už jsme zase nemocný, myslím že to bude tou školkou, ale i naším výletem v deštivém počasí , kdy se Jony docela rozmáchal, ale tentokrát mu atb. zabrali přímo bleskově takže super po 3 dnech už by chtěl lítat venku nebo jít do školky :grinning: myslím že máme rekord za zimu jen 2x atb. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak mám docela depku , byli jsme s Dorkou taky na imunologii , testy jí vyšly blbě + nějaký alergie , včera jsme proto byly v Hradci kde jí dělaly další testy tak uvidíme jak to dopadne

Dorka taky začíná docela mluvit, je hrozně roztomilá vždycky zopakuje jedno slovo a po něm následuje vodopád vlastních výrazů :grinning: :grinning: :grinning:
a málem bych zapoměla Jonášek už umí jezdit na kole sice ujede jen kousek a sám se zatím nerozjede ale už umí zastavit aniž by se vyboural tak myslím že brzo se rozjezdí až bude moc víc trénovat :slight_smile:
21. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdarek!
hlasim, ze mam vlnicko, Otika nam v kanade, kde byl na sluzebce pozdrzela sopka, tak jsem byla rada, ze tu mam nase. pocasicko mame faktnadherny, takze jsou nasi prad venku, a ja si muzu delat, co chci, fajne!

janduli, jsem moc, rada, ze to s vozikem nakonec dopadlo!
spani celou nc zavidim, i kdyz u nas to zbravidla nebyva nijak hrozne...
nausnice pichala v letaku elousici dr. ve trech mesicich, myslim, ze si uctuje 100, ale nevim to jiste. Bylo to v pohode a nemusela jsem ji pak nic menit...

miq. drzim palce, at je Jony brzy fit! Ta Dorka mne moc mrzi, s Jonym jste si uzili vic nez dost, tak snad to nebude tak hozne.

kolo u nas je tedka na vedlejsi koleji. elousice z nej parkrat spadla a strasne se na nej boji :(
26. dub 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem se zas utrhla a mám chviličku na odepsání. S přibývajícím sluníčkem jsme čím dál méně doma. Když už ano, tak mám pořád v náručí dítě a kmitám, takže se psát nedostanu. Děti spí zásadně na přeskáčku, takže i chvilka klidu přes den padla.
Dnes jsme šli s oběma Brontosauří šlápoty. Bylo to supr. Johy statečně capkala pěšky a Honzik spal 2h na břiše v mandě (má přes 9kg, tak se už pronese). Pak usnula Johy taťkovi (vzácná chvíle, celý den jsme měli i tatínka :sunglasses: ) v náručí, tak jsme děti vyměnili. Johy spala v mandě na zádech a Janek se nesl u taťky. Už sedí i leze, tak se kluci vyblbli. Vrchol byl, když jsem ve stoje s Johy na zádech kojila Honzika :slight_smile: . No znáte to. není, co by matky nezvládli :wink: .
Johy před spaním vykládala, co všechno viděla, co jsme dělali a že zas musíme brzy na výlet- Prostě paráda.
btw ve čtvrtek děti "běželi" orientační běk v parku v UO. Měl asi 1km a s kamarádkou (já s 2dětma) jsme ho i s krmením, přebalování, houpáním,hraním...zdolávali asi 1,5h - byl to asi historicky nejhorší čas :slight_smile: . To vůbec nevadilo, protože si to holky moc užili. Bylo tam dost lidí - celkově se jim to moc povedlo a těšíme se na příští ročník.

mig
děti už si hrají parádně - třeba v autě se baví navzájem a tak se jede v pohodě. Jeden bez druhého ani ránu. Jsou moc rostomilí a já taju :slight_smile: .
Moc držím pěsti v práci, je fajn, že se daří.
Náš taťka je hrozně akční. Je sice často v prachu, ale lepší, než mít doma pecku (to jsem zažila a hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Když už doma je, tak se moc snaží, takže si vůbec nestěžuju. Jsem zvyklá zvládat sama, takže si to pak užívám. Teď už to je mnohonásobně lepší - Honzik je už velkej kluk a navíc je pěkné počasí, tak odpadlo protivné oblékání.
Držím pěsti, ať jste brzy zdraví

Janduli
My naušničky nemáme, takže neporadím

tlapi
mám za sebou TOP. Nezvládla jsem akce vyvěsit na web, takže to proběhlo v tichosti. Na přednášku do MC dorazila tvoje kamarádka, žes ji poslala :wink:, tak dík :sunglasses:. Taková příjemná paní - bylo to fajn. Čtvrteční vycházku s nosítky jsme zakončili právě v parku na orienťáku. škoda, že jsem nedala holkám vědět dřív.

přemýšlím johance k narozkám o kole bez šlapek (odrážedlo). Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Také jsme nuceni měnit postel a chceme už dobré matrace, ale nabídka je tak obrovská, že netuším, jaký tym si vybrat (i od jednoho výrobce). Nevíte někdo?
1. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava -holky si to užily :sweat_smile: . Cybička se vloudila....asi ne jediná :sunglasses:
1. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdare ve spolek! Ziso, koukam, ze jsi neznicitelna, to je skvely a preji spoustu elanu at porad tak dobre zvladas!

Vercu jsem poslala, jojo, ona nevi, jestli jo nebo ne, manzel ji do toho trochu tlaci, tak jsem zvedava, jestlis ji presvedcila :slight_smile: a na ci stranu se prida...

behaci kolo mame a elous se na nem naradila a najezdila o 106. Tata teda rika, ze ma z nej blbe navyky na kolo, ze trikolka je lepsi, ale ale kdyz si vezmu, jakou udelalo sluzbu, tak to neresim, jestli by umela na kole drive ci pozdeji.... prijde mi to idealni kombinace (mimino manda, vetsi dite na laufradu...) dostanes je hodne daleko a rychle. Z me strany urcite hlasuji pro...
matraci mam u nasich drevocal sendvic s kokosem (http://www.matrace-drevocal.cz/zita.html) a je moc fajn, aj pro deti do postylek mame drevocal. maji frote potahy praci a vubec je pomer cena vykon ok.... mame radeji tvrde, takze pruzinove nas nijak neoslovuji...
pro sebe jsme meli tez cesky sendvic ze slezska, ale nejak jsme na tu fimu ztratili kontakt.... ty jsou skvely a nestaly skoro nic... mozna zkrachovali...
jak jsem minule psala,ze se elous boji na slapacim kole, tak uz ji ruplo v kouli a pedevcirem na nem zacala jezdit jako drak.... ovsem stale s podpurnymi kolecky.... Je naduta jako pav a ja si zase rochnim, jak se nam zjednodusila preprava :slight_smile: doufam, ze se zase nekde nevymele.
vcera jsme resili uraz. tatka hlidal obe deti na hristi a jachym spadnul na velikej kamen a narazil si pusu. horni ret ma nateklej a doufam, ze nebude mit nic s celisti. bere to statecne, ta jsme ani nesli k doktoroj, ale tatka byl vyjuanej pekne.
3. kvě 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

holky fakt nechápu jak to zvládáte bez babiček a chlapů :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: máte můj obdiv

práce je fajn , je mi docela líto že je to jen na tak krátkou dobu

ad matrace, já mám od loňska zdravotní Dormire, protože mě dost bolely záda, nejlepší je asi si matraci vyzkoušet, byla jsem v Lanškouně v Dálu je tam studio zdravého spaní nebo tak nějak , člověk si tam může lehnout snad na 40 matrací, prodávají tam i Dřevočal, koupit si pak tu matraci můžeš kde chceš, já osobně bych si už bez vyzkoušení matraci nekoupila

běhkolo je dobrý vynález , jen nevím jestli pro dvouletý dítě to není moc brzy
tříkolka je dobrá aby se mrně naučilo šlapat a na běhkole se naučí držet rovnováhu, my měli oboje , Jony na kole už sice jezdí ale pořád se dost bojí takže s nim musí někdo běhat aby se nevysekal :confounded: no aspoň máme dobrou kondičku

Tlapi co jáchym už chodí ?

Dorka včera bourala na odrážedle, má odřenou pusu a nos :frowning2: byla to první větší bouračka včera už nechtěla jezdit ale dneska už zase řádila :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar babky
jsem tu nějak dlouho nebyla koukám :grinning:
u nás novinky - Márinka jakž takž mluví (ehm věty ne, ale hromadu slov) a Darča je na čtyřech :grinning: (sem se musela pochlubit, po Márince si to fakt užívám)
a už nevím co říct, jsem úplně vygumovaná
11. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miq. Jony se tu rovnovahu na behokole fak naucil? Ja bych rekla, ze E. ne. Ale to nemeni nic na veci, ze je to super vec :slight_smile:
Jachym diky bohu zatim nechodi, hura! dva krucky a k zemi :slight_smile:

jsou to chudatka, kdyz si rozbijou cumak...

Holky, blizi se nam prijezd, co s tou dilnou? Potrebovala bych se nejak vymacknout Alence...
Kdy? 24.-27.5.
Kde? predjednane to je u ni doma v letohrade, ale pujde s tim pracovat.
Kdo? predjednane je, ze my tri bez dedi
Co s detmi? Kazdy si resi hlidani sam nebo usporadame nejake spolecne? (jedna se o predjednanou variantu, ktera je irelevantni pokud to bude v mc.)
16. kvě 2010 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi , já to s tou dílnou nevidím moc reálně, my jsme teda uvažovaly spíš o tom mc než jet někde solo :confounded:
já mám trochu problém s časem dny kdy je Robert doma pracuju a když není doma tak to bude s hlídáním problém protože babi příští týden nebude moct :unamused:
v mc to asi takle narychlo nezorganizujeme no uvidím jestli se k tomu vyjádří i Lenchi spíš to vidím na nějaký srazík jen tak :sweat_smile:

já nevím jestli se Jony na tom běhkole naučil nebo ne každopádně už jezdí dobře, synovec dostane za vysvědčení nový kolo takže opět zdědíme jeho tak už snad bude moc jezdit trochu víc , to kolo co má nemá ani brzdy a to je fakt o život :stuck_out_tongue_closed_eyes:

minulý týden jsem měla poprvé samostatnou dovču, byly jsme s kamarádkama na wellnes prodlouženém víkendu, fakt super, klidně bych jela i častěji :grinning: :grinning: super jsem si odpočinula :dizzy_face:

trochu bojuju s Jonym, uff fakt mi dost tečou nervy , částečně je to asi způsobený školkou, ráno opět chodíme s řevem, odpoledne je pak rozdováděnej až hrůza, dneska na mě v knihovně ječel " mami ty seš blbá " :sweat_smile: :rolling_eyes: to už jsem nevydržela a dala mu přes pusu , což způsobilo scénu jak kdybych ho zmátila nevím jak :sweat_smile: chjo rači jsem se nekoukala na lidi jsem si připadala jak ta nejhorší matka pod sluncem :frowning2: a myslím že tam s nima jen tak nepůjdu no snad ho to "období" zase brzo přejde
někdy si říkám jak přežiju pubertu když mě rozhodí i tříletý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To me trochu mrzi, ze jsme to takhle zazdily s tou dilnou, budu vypadat tedka jak debil :( Bavila jsem se s Lenchi na toto tema a smluvily jsme se, ze jsme si nerozumnely, ale aji tak by to byvalo urcite slo zorganizovat. No nevadi.

Jony zvlada kolo v poho bez tech postrannich podpurnych kolecek?

Dovolena bez deti je supeeeeer, to podepisu :slight_smile:

Scenka z knihovny je fakt husta a za sebe rikam, ze jsem fakt rada, ze bydlime v cizine :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar ženy!
koukám, že ač jsem před pár dny psala příspěvek, že tu není!!! :angry: :angry: :angry: k tématu dílny jsem psala zhruba totéž co miquel...teď jsem celkem vystreslá ze školy a na tvoření nemám náladu - teda nálada by byla, cokoli je lepší než učení...ale musím mít rozum :confounded:
19. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Okidoki, beru na vedomi... Nakonec je to dobre, bo Alence se narodilo dneska vnouce a je nemocna, takze to sama taky urcite oceni...
19. kvě 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
podniknem neco ve ctvrtek pristi tyden? mam to nejake natriskane :wink:
26. kvě 2010 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna jsem se sem šla podívat, jestli něco nenavrhuješ:slight_smile:

venku je šílenej slejvák a máma s dětma bůhvíkde!!! no, volala jsem jí, jsou schovaný v autobusový zastávce a Hugo odmítá být schovaný a zdrhá na déšť, lump jeden!!! :sweat_smile: teda jako jestli takovýhle bude celý léto, tak potěš... :confounded:

no nic, zpátky k akci: ve čtvrtek zatím nic nemám - resp. doufám, že nic nemám:slight_smile: pravděpodobně bych měla mít program v MC - ve čtvrtky míváme divadlo:slight_smile: ale to není neřešitelný problém, takže já jsem k mání:slight_smile: copa podnikneme? kdyby tak aspoň bylo hezky, mohli bychom třeba tradičně na Kozlov...kdyby bylo hnusně, tak nevím...hoďte někdo návrh, já jdu nakoupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer juknu, jak jste s tím pohnuli!
27. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fajne! doufam, ze pocasi klapne. Kozlov by byl skvely. Deti jsou strasne hodne na hristi :slight_smile: Ja tady vubec nic neznam pro deti, takze bohuzel s zadnym navrhem neprijdu :(
27. kvě 2010 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
já ve čtvrtek bohužel nemůžu budu pracovat :confounded: v úterý taky pracuju a ve středu taky něco mám takže vlastně volno mám jen pondělí nebo pátek :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miq. To je skoda! Ale neda se nic delat. Ja muzu fakt jen ve ctvrtek :( jsme tu po dlouhe dobe a nejak se nam to nakupilo. :( V cervenci tu budu, ale dlouho, tak to urcite vyjde. Nicmene bych bych si rada nekdy vyzvedla tu vkladacku :slight_smile: Docela by se mi sikla. Uvidite se s Lenchi do te doby nebo se mam stavit? Pojedeme kolem vas dneska vecer tj mezi 20-22 hodinou a v nedeli vecer...kdyztak pisni sms, kdyby se Ti to hodilo, diky!
28. kvě 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, miq, to je škoda:frowning2:(( kdyby pršelo, tak to nějak vymyslíme:slight_smile: ale budeme teda počítat se čtvrtkem. Laco bude po noční, tak v případě deště bych radši nebyla u nás, v tom rodeu by se asi moc nevyspal :sweat_smile: domluvíme se ve středu, jo? těším se! jdu konečně něco udělat na seminárce do IT, nechce se mi!!!hrozně se mi nechce!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě napadá že kdyby bylo hnusně tak můžeme být tady, Robert bude sice doma, ale mohla bych konečně dovyklidit spodek a můžeme být tam, práci si udělám v mezičase , ono toho už není tolik příští týden končíme a je toho čím dál tím míň :wink:
28. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by byla paráda, kdybychom mohly být u vás, mám obavu, že nic jiného než déšť nás letos už nečeká:-/
31. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se námto přiblížilo - v kolik a kde? můžeme teda u tebe, miq? já už se na vás mooooc těším, jsem z toho počasí trochu mimo a děti...škoda mluvit :angry: :angry:
2. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek