• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
lenchi, prave jsem mluvila s misou a dopolko se sejdeme u nich. cca kolem desate?
jak tam pujdete pojedete? (mam nachystat zafiru? abych Vas vyzvedla?) autosedacku mame teda rezervni jen jednu... Dej vedet,co a jak at se muzu nachystat :slight_smile:
2. čer 2010 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jestli sem ještě mrkneš - já asi pojedu po vlastní ose... sice nevím, jak tam zaparkujeme...ale snad to nějak dopadne:slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeee, tedka jsem nachystala auto... Navnadila me prave Miq, kvuli tomu parkovani :slight_smile: Tak kdyz si to rozmyslis, tak dej rano vedet. sedacku tam jednu navic mam...
2. čer 2010 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jsem ve 13 hodin povesila na balkon plinuse a v 18,00 kdyz jsem se sla podivat jak to tam vypada jsem uzasla, bo pop inka byla uplne sucha :slight_smile:
Miq. Zapomnela jsem Ti vratit ty vlozky do podprdy, co jsem minule omylem odvezla do Fr. Prozatim jsem je pujcila svagrove. Mam Ti je pak dovezt nebo nejak prodat nebo co s tim?
9. čer 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hustýýýýý! a pak že neschnou :grinning: :grinning: :grinning: máme v MC novou látkařku:slight_smile: už nakoupila sadu pop-in a zkouší...:slight_smile: já myslím, že vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsme z toho vedra úplně hotová!!!a když si vzpomenu, že jsem si před pár dny stěžovala na déšť a zimu :confused: :confused: :sweat_smile: v :sweat_smile: čný nespokojenec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne, jsem ráda, že je hezky, ale děti jsou z toho nějak hotový a já následně taky - řetězová reakce :confounded: a zítra opravný test, který spíš nedám...nojono. Tak já jdu žehlit:frowning2:
10. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Budu na Tebe myslet.
Na pocasi si neztezuju. Na balkon jsem dala bazen a dneska se deti koupaly v potoce na hristi. Zejmena Jachym byl sladkej, jak to zkoumal vsecko... nejdriv stal na kameni, voda tekla okolo nej, tak tam strcil nohu, pak ruce, pak se odhodlal sejit z kamene do pisku za detma, pak si sednul a vydal prekvapene Jeeeeeeeeeeeejda, bo ho to asi pekelne zastudilo. Fakt sladkej. Vcera tu byla pekelna boure vecer blesky ze vsech stran a docela privalovy lijak, bo kytky na balkone byly pod vodou, takze pisek genialni a potucek plny (v lete byva vyschly...)

Latkarka fajne! Ja jsem zvedava na tu moji kamosku, mozna by se s vami chtela seznamit, protoze krome me nezna nikoho stejne postizeneho.... Jeji manzel je hodne eko, ale ona tezko zvlada napor rodiny (ma tri starsi segry, ktere presne vedi, co a jak a jejich "alternativni snahy" moc neprijimaji) Pokecaly jsme o tech provoznich vecech, co kdy a jak a tvrdi, ze ji to hodne pomohlo. Uz se toho tolik neboji... Na druhou stranu skepticnost okoli by ji mohla vyburcvat k tomu, aby se nevzdala :slight_smile:
Uvidime...Miminaka ceka v srpnu.

Lenchi mam nejaky fotky brachovyho baraku, kam Ti to mam valit?
10. čer 2010 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
louskam knizku o vychove (jak jsem byla na te prednasce) a narazila jsem na zajimavy postreh :slight_smile:
Nosme v satku! Dite, ktere je jakymkoli zpusobem noseno, musi neustale zapojovat svuj smysl pro ovnvahu, vyrovnavat pohyb dospeleho, posiluje cele sve telo.

Konecne jsem nasla duvod, proc byly ty nase deti tak nemozne neposedny mimina
14. čer 2010 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to jsem taky četla :sunglasses:
já jsem dnes pro změnu přemýšlela, jestli jezdit s dětmi na cyklovýlety - ve vozíku - je opravdu aktivní trávení volného času...když tam jen tak sedí...?
o víkenduse děti koupaly v ledový řece a děsně si to užívaly - hlavně Hugo:slight_smile: byli jsme kolmo v brandýse u babičky na chajdě:slight_smile: dnes jsme s tatínkem zajeli ještě do cakle, aby mu to nebylo líto:slight_smile: budu namakanááááá!!!!
ta látkující kamarádka má mimo to ještě taky novou mandu a dnes jsem s ní mluvila - slintá blahem - předtím používala jen babyvak, tak to je fakt rozdíl:slight_smile:
14. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
supeeeeer.
cyklovylety aktivni nejsou, ale kdyz je clovek vysype na hristi tak to jde :slight_smile: Je fajn si rozsirit akcni radius :slight_smile: Na celodenni projizdku bych asi jen tak nejela
14. čer 2010 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymýšlíme, kam bychom ještě jeli:slight_smile: teď mě inspiroval nějaký časopis, že u baťova kanálu je otevřená nová cyklostezka, to by mohlo být dobrý:slight_smile: chtěli bychom v létě někam aspoň na víkend...celotýdenní dovolená každopádně nedopadne:-/

tlapi, v německu se normálně prodávají ty košíčky na muffiny? já je tu nemůžu sehnat!
17. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenchi,, mame u nasich super vozickovou mapu. mamina to vzala nekde v icku. Je tam presne vyznacena obtiznost a prujezdnost. pocita se s rodinami s detmi, takze tam jsou vyznacene kopce jako certovsky, dabelsky a podobne :slight_smile:
.
kosicky na muffiny myslis ty papirovy? tady jsou v kazde samosce, tak Ti klidne privezu. netusila jsem, ze to muze byt problem. Kdyz jsem je jeste pekla v cechach, tak jsem cerpala ze starych mamininych zasob....
17. čer 2010 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, myslím ty papírový - zkoušela jsem jedno papírnictví, jedny domácí potřeby a internet - v papírnictví měli různé velikosti, jen ne tu co potřebuju do plechu a myslím, že paní ani netušila, co to jsou muffiny:slight_smile: v domácích potřebách nevedou ani plechy a na netu sice stojí asi 100 - bílý a 150 barevný - ale kilo bych dala za poštu:-/

tož asi tak.
17. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Doufam ze nezapomenu a dovezu Ti :slight_smile: mohlo me to napadnout uz minele, sorry :(
18. čer 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pohodě, to jsem si tak natvrdo o ně nechtěla říct:slight_smile: jen mě zajímalo, jak je to v deutchlandu:slight_smile: ještě obejdu další papírnictví a druhý domácí potřeby, třeba seženu:slight_smile: zatím peču bez košíčků a taky to jde - zkoušela jsem marcipánový a kokosový z té německé kuchařky:slight_smile:

tak mě taky skolila nějaká hnusná střevní viróza - včera jsem měla horečku, dnes ráno taky, tak jsem děti odložila k babičce a odpočívám:slight_smile: hned je mi líp:slight_smile:))
20. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenchita Drzim palce, at se to rychle prezene a jsi fit. Trocha odpocinku kazdemu materskemu organizmu pomuze :slight_smile:

Zejtra vyrazim na nakup, kliiid. I kdyz je fakt, ze budou smrdet u nasich, nez se sejdem :slight_smile: leda byste meli cestu do letaku nekdy...
Jaky byly ty testovaci? super nebo zadny zazrak?
20. čer 2010 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlasim, ze kosicky mam barevne. V Realu byl vyber :slight_smile: V Rewe maji jen bile :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako kvůli mě obíháš celý německo, jo? že by ses na mě nevyprdla;-P jakpak já se ti jen budu revanšovat...???

jo a Hugo začíná projevovat zájem o nočník! teď mu ještě doznívá průjem a tak na to asi víc myslí, protože třeba dnes jsme všechny bobky zatím chytli! a to tak, že si řekl!!! ale pochybuju o tom, že mu to vydrží...jsem zlá matka, odmítla jsem mu dát mlíko :pensive: :pensive: to byla scéna!!!!hrozný!!!! poslední dny, navíc jak byl nemocnej, tak byl u prsa pořád, zvykl si a pořád vyžadoval, ať jsme byli kdekoli - řešil tak prostě úplně všechny problémy a mě to už prostě lezlo krkem. Ale asi bych to ještě chvilku nechala být...jenže dnes chtěl neodbytně mlíko dopoledne a když jsem mu nechtěla dát, nenechal se zabavit jinou činností, hrou, pohádkou, prostě ničím, tak mě to tak nakrklo, že jsem si řekla, že prostě vydrží, než bude čas na spaní. Jenže do toho vstal Laco a prudil, že proč ho odstavuju, když je Juli nemocná, což mě nakrklo ještě víc a tuplem jsem mu nedala! Kvílel jak siréna, hysterák neskutečnej, nakonec z toho usnul a když jsem se pak koukla na hodiny a zjitsila, že to trvalo jen asi půlhoďky, tak jsem nevěřila, přišlo mi to jako věčnost...ale po spaní sice taky chtěl a plakal, ale už to trvalo kratší dobu...a vidím, že to mělo klesající tendenci, ty jeho scénky. Nojo, ale co v noci? Mám dilema, jestli se svézt na té vlně - nedám-nemám, kterou jsem nastartovala, protože by to bylo pohodlný a myslím, že by to už nemohlo být horší, že to nejhorší už jsme si odbyla - doufám že se nerouhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ta Julka je taková...no není jí dobře...tak jestli to mám teď hrotit, nebo jestli to mám brát tak, že ho teď odstavím od denního kojení a pak od nočního? Něco mi říká, že to není dobrý nápad...ale moje nalitý prsa budou v noci jiného názoru :confounded: uvidím, jaký bude večer a pak se rozhodnu. Nejlepší by bylo, kdyby dnes Juli spala u babičky v ložnici, ale nevím, jestli jí umluvím...držte palce! Jsem drsná, co? Asi ne...ale připadám si tak...po tolika letech kojení...fňuk :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, do realu jsem jela kvuli brachoj, bo chtel poklicku na panev a ta jinde koupit nejde :slight_smile:

s odstavenim neporadim. chces mu dat um nebo nic? J. spi nadherne celou noc, co je odstavenej, takze jiste vyhody to ma :slight_smile: A do obyvaku jit spat nemuzete? Jachouse jsme tam davali, kdyz se ucil v noci spat. Vnitrni ja ti napovi :slight_smile: dej vedet, jsem zvedava, ja se to bude vyvijet :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže dámy, nemám kam jinam to psát, tak to tady ode mě budete mít: zatím klepu na cokoli dřevěnýho - zatím klid! při uspávání dostal do lahve mlíko a celá akce neproběhla nijak drasticky, ve chvíli, kdy se malinko pokoušel o průnik do výstřihu jsem smutně konstatovala, že mlíčko není a on se zvedl a došel si pro to nedopitý z lahve - stylem: mámo kecáš;-P teď chrupe, usnul bez pláče...je to tak krásný, že se děsím toho, co ještě přijde, protože mi přijde nereálný, aby to takhle krásně pokračovalo, jakože by si to už odeřval ve dne a racionálně pochopil, že odpor je zbytečný...

jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla pro odstav je, že mám pocit, že to pro něj bude lepší. Takhle byl hrozně fixovanej na prso, pořád. Myslím, že mu to prospěje...doufám, protože mě je to trochu líto...ale ne tolik, abych mu dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Julka zatím nespí, poslouchá tady u mě pohádku, Laco je na noční. Když my spíme všic hni v jednom pelechu, tak mi nepřijde praktický řešit odstav beze mě - když pak stejně budeme spát spolu...tak vám zase napíšu zítra co nového:slight_smile:btw. jedeme zítra do ikea pro kuchyň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenchita hele muze to jit v pohode, U Jachyma to bylo jednodussi, nez jsem cekala. Zusila jsem mu dat flasku, on si ji vzal a tim to skoncilo... Byla jsem fakt prekvapena, tak budu drzet palce!

Ja jsem strasna mama, mne prijde prakticky cokoliv, kdyz rve o stenu nebo vic vedle :slight_smile: Pak spal taky chvili s nama a tedka spi s elousici v pokojiku. Je mu to burt :slight_smile:

Ikea kuchyn, jo? Jak jste se pro ni rozhodli? co spotrebice? my byli srabi, bali jsme se, ze se do tech korpusu nevleze jina mycka, trouba atd. tak jsme koupili tu jejich predrazenou hruzu... Budete si to stavet sami? :slight_smile: Ty skrnky a supliky jsou jinak docela fajn. Ale neni to zbytecne drahe? Neudela vam to truhlar na miru levneji?
21. čer 2010 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Lenchi ty jsi drsoň :grinning: to ho chceš odstavit úplně :astonished: nebudou tě takhle bolet prsa :sweat_smile:
no ale jak jsme o tom mluvily když se rozhodneš tak je to v pohodě pro oba, já nemůžu radit dorka nebyla závislák a spala skoro celou noc i když byla kojená :sweat_smile:

my letos dovču ještě neřešili, R. odmítl jet k moři takže se uvidí jestli pojedeme někam pod stan , teda hlavně jestli bude počasí, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda zatím je jistý jen ten počítačový tábor :grinning:

o víkendu jsem byla akční matka, v sobotu jsem šla s prckama k Floriánovi, vzala jsem vozík protože v nouzi se tam vejdou oba, no zpět už jsem musela jonyho svézt ale jinak myslím že tak 5km ušel, v neděli jsme vyjeli na kohouta autobusem , nejdřív jsem myslela že půjdeme na kozlov ale pak se mi počasí moc nezdálo tak jsme sešli jen na Hory a pak domů, Dorku jsem měla v manduce Jony šlapal celou cestu :astonished: :dizzy_face: dokonce si musel nest bundu a jídlo (mlasání) ve svém ba'tohu a bez řečí :grinning: no tak jsem si otestovala že toho už zvládneme docela dost , snad to počasí dostane rozum a budeme moct vyrážet na výlety i někam dál

jo Tlapi ty vložky do podprdy klidně prodej když budeš mít možnost já už je nepotřebuju :wink:
21. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy...šla jsem spát před jedenáctou a Hugo ještě chrupal. Probudil se o něco později, ale chvíli fňukal a zase zabral. Dlouho mu to ale nevydrželo, znovu byl vzhůru, a pak to bylo na dlouho - ze začátku moc neplakal, spíš se probral, lomozil po posteli a po mě, mazlili jsme se, dělal legrácky (prdnul si a pak se tomu strašně nahlas smál a pořád opakoval ten zvuk :confused: ). Nojo, ale pak už začal být utahaný a nemoh zabrat bez toho mlíka, žejo. Takže pláč, ne nijak vzteklý, ale spíš smutný, fňuk :frowning2: :frowning2: Když to celé trvalo už fakt dost dlouho, probudila se nakonec i Julka, která to celkem zdatně zvládala a přišla se na nás podívat i babička, Huga si odnesla a uklidnila a uspala a my jsme všichni chrněli až do rána :dizzy_face: :dizzy_face: Asi o půl šestý mě samozřejmě probudila bolest, miq, to je jasný, že mě budou bolet prsa, ale nevím, jak Hugovi vysvětli, že někdy jo a jindy ne, on je maximalista:slight_smile: Prsa mě bolí, ráno jsem hodně odstříkala a posléze to dala Hugovi vypít, když se asi šest vzbudil a on pak spal ještě do sedmi:slight_smile: Prostě budu odstříkávát podle bolesti, ještě mrknu na net, na nějaký rady, abych neměla záněty... :rolling_eyes: Takže považuji Huga za odstaveného, bo už mu nedám. Je to sice chudáček, jak řekla babička, ale myslím, že mu to prospěje, už od rána vidím, že se víc soustředí na jiný věci, než pořád jen na boje o mlíko:-/

linka z ikea - fakt si nemyslím, že by nám to v truhlárně udělali levněji...ještě levnější linky mají v oresi a v jamallu, ale na oresi všichni nadávají, co jsem četla v diskuzích a s jamallem jsem nebyla zas až tak spokojená já, měli jsme od nich předchozí linku. Ikea je dost levná a doufám, že kvalitnější, když sakra nabízí tu 25 letou záruku, ne? Teď pro ni jedeme, protože tam mají akci - za každých deset tisíc ceny kuchyně dají tisícovkový kupón na nákup, takže de facto 10% sleva. A navíc mají dopravu zdarma - do 23.6. Takže proto tam musíme teď i když je na linku fakt ještě čas:slight_smile: Spotřebiče - doufám, že se tam vlezou jakýkoli jiný, to by snad mělo být samozřejmé, ne? ale i kdybychom měli kupovat od nich, nezdá se mi to předražené, my stejně lovíme v levnějších vodách, víš:slight_smile: Stavět si to budeme sami, Laco je truhlář, takže bez problémů - původně chtěl linku vyrábět sám, ale nakonec jsem ho umluvila:slight_smile:

miq, na výlety budeme jezdit s váma!!!!
22. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Panejo :slight_smile: Drzim palce, at se dari! Kazdopadne cely uspech uz je to, ze ses si jista, ze to tak chces! Snad si brzy zvykne. Jedna z teorii rika, ze se nauci spat deti celou noc za 3 dny :slight_smile:

Mysleli jsme si, ze je kuchyne z ikea levna. Hodne nas to prekvapilo, ze to vyslo celkem draho. Takovu nejakou akci jsme vychytali taky :slight_smile: koupili jsme si za to pax do loznice :slight_smile: to je fajn! Nikdo nam ji ale neprivez. Vsecko jsme natahali zafirou :slight_smile:

s tema spotrebicema je to trosku osemetny, bo kazda firma ma jiny rozmer vestavenych, takze to muze byt trochu problem ho posadit do korpusu. nekdy to lita i o centimetry. ale jestli je laco truhlar, tak to urcite v pohode upravi :slight_smile:
Oni na letaku maji relativne nomalni ceny, jenze kupujici jaksi nekalkuluje s tim, ze to strasne spatne funguje. Je to spis starost nez radost... Ja radim tvrdosijne vsem, ze je to i za darmo drahy a jestli to chce nekdo pouzivat, tak at si kopi radeji neco jinyho. Tohle je vazne hruza.

Tady treba ten ideackej whirpool vyjde stejne jako bosch na penize, ale kvalitativne to srovnavat vubec nejde...
U varne desky je to jedno, na tu si rezes diru sama :slight_smile: jde spis o mycku a troubu. eventuelne digestor, kterou stejne zatim neresite :slight_smile: Postavit to jde v pohode, skrinky jsem delala ja :slight_smile: O. to pak usazoval :slight_smile: atd. atd. jaky sis vybrala dvirka? mne prislo, ze toho moc nemaji, nam nakonec vybrala pani domaci, bo jsme se nemohli rozhoupat :slight_smile:

brachovi delali kuchyn v dobrouci, nevim, ale kdo a kolik to stalo...

22. čer 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babska rada na odstavvani, respektive snizeni laktace. Matovej caj. Idealni chlazene piti pro teple dny. eventuelne nealko mojito nebo jak se to pise. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi tak to nebylo tak hrozný ne :slight_smile: tak vydrž
mě na snížení laktace radili šalvěj, jo a ještě nějaký homeopatika ale už nevím název

Ikea kuchyně nevím, my jsme o ní svého času uvažovali, ale přijde mi to takový složitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moc se mi líbí ty jejich vychytávky :slight_smile:
koukala jsem na ty kuchyně oresy docela hezký :slight_smile: ale to už je fuk když jste rozhodnutý :grinning: necht dělat kuchyň na míru vzdycky podle mě vyjde dráž :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo Lenchi doufám že už zítra vyjde to plstění :wink:

22. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám, že vyjde to plstění, my už jsme jakž takž zdraví, jen máme problém s tím, že nám nedorail zatím objednaný balík s materiálem! měl přijít už minulý týden! a ta baba na fleru ani nekomunikuje!!!!vůbec nevím, co s tím!!! mám v tom svoje prachy:.-/

máme černou kuchyň, jen spodní skříňky, horní vůbec nemáme a mysivní desku, laco tomu dá nějakou povrchovou úpravu, ne olej:wink: jo a geniální jsou zásuvky - standartně to má takový ty dojezdy, že s tím třískneš a ono se to před koncem zastaví a samo se to zavře! geniální!!!!mám radost:wink:
23. čer 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hrozny!!! Dzim palce, at se to rychle vyresi! To by me nakrklo:(

na kuchyn se tesim, bude to vypadat ucite dobre, ty supliky jsou super a kdyz chces, aby netriskaly skrine, jestli nejake mas, tak maji za par korun brzditko, co zastavi i dvere a necha je pomalicku dojet, jako ty supliky. :slight_smile:
Malovali jste si to sami, nebo v ikea? :slight_smile:
23. čer 2010 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami jsme si to malovali a poslední změny probíhaly i na místě:slight_smile: a ještě uvidíme, jak to poskládáme:slight_smile: jo a navíc těsně před odjezde jsme byli ještě přeměřit reál, abychom věděli, jestli nemáme někde chybku a v pěkně nám to tam lítalo! jen centimetry sice, ale to je jedno, skříň by se tam nevešla! takže jsem to po cestě v autě v noťásku na klíně předělávala, zjistila, že
ha hugo řve
23. čer 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tak napinavy to bylo :slight_smile:
24. čer 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, to nebylo tak napínavý:slight_smile: jen že to bylo náročný a chaotický.-)

@tlapicka jak jsi mi kupovala loni to madlo ke kočáru, bylo to originální quinny? já už k tomu nemám ten obal a nejsem si jistá a na tom madle to není napsaný. já ho teď prodávám, tak abych se neblamovala:slight_smile:

jsem ani nepsala, jak nám babička sešrotovala kočárek, že? Měl pochroumanou brzdu, ale ona to věděla. Byla s Hugem venku a šla na poštu, kočár nechala stát na ulici a prý ho nějak zapřela o zeď. No asi blbě, bo sjel do silnice a přejelo ho auto! Ani bych se nedivila, kdyby jí ten řidič vynadal, já bych se pěkně vyděsila, kdyby mi do cesty vjel kočár! A tak jediný, co nám zbylo je to madlo.
24. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek