• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
autor
s tim kocarkem je to fakt hustyyyy. Ty kraso!!! budete uplne bez kocaru? nebo to budes nejak resit?
2 x FRONTBÜGEL FÜR QUINNY SPEEDI SX & ZAPP NEU #1115 todle je headline toho inzeratu, samotnej inzerat uz tam neni. Osobne si spis myslim, ze to byl original, ale ruku do ohne za to nedam...stalo to patnact ecek plus 4 postovne.

jinak ty nepresnosti ve zdech a tak jsou asi normalni, nam to tady v kuchyni taky lita asi o dva. To se da nejspis na te plose udelat blbe akorat... Uz se tesim, jak to postavite!!! Jsem zvedava opice
25. čer 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme ještě druhý kočárek, golfky a ten nám bude bohatě stačit...jsem chtěla tenhel už stejně pomalu prodat, vyčítám si, že jsem to neudělala dřív! Nojono...už jsme ho postavili ke kontejnerům...a dnes tam není, buď vyváželi - to asi - nebo si ho někdo vzal a opravil:slight_smile: Kdybychom ho měli nový, nebo děti malý a tohle se nám stalo, asi bychom se snažili to nějak opravit, ale takhle? stejně by to už bylo neprodejný... :rolling_eyes:

Hugo má úspěchy v odpleňování:slight_smile:)) Když jsme doma a když ho hlídám samozřejmě, ale pro mě je úspěch i to, že když ho posadím, tak se poslušně vyčůrá - někdy si i řekne, ale málokdy, spíš udělá loužičku - ale hned to přijde zahlásit:slight_smile: za včerejšek padly asi jen tři plíny včetně noční! Mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale nečekám zásadní úspěchy v blízké budoucnosti...třeba ale překvapí:slight_smile: moje tajné přání je aby byl do tábora (půlka srpna) už odstavený - to se povedlo, aby spal celou noc - to taky máme a aby byl aspoň přes den bez plíny. Na tom intenzivně pracujeme, ale stejně tomu moc nevěřím:slight_smile: Musím sehnat tréninkový kalhotky...navíc on neumí čůrat vestoje, on si sedá na bobek, takže ho musím stejně svlíknout celýho vždycky, pruda :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrý je, že chce chodit na hrnec společně s Julkou, takže chodí spolu a on ji napodobuje. Takže když včera udělala bobek, tak on si hned přinesl hrnec a seděl tam tak dlouho, dokud z něj taky něco nevylezlo :grinning: :grinning: ale dnes byli v předškoličce a bylo tam hodně dětí, takže holky Huga vůbec neřešily, já byla vůbec ráda, že jsem ho tam mohla nechat, tak jsem to taky neřešila:slight_smile:
30. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kraticce zdravim ze sappora :slight_smile: neco se mi plete, ze jsem dotahla treninko vky po elousici do letaku, tak Ti je muzu dat. nevim, kolik jich je, tipuju, ze 4.... koupila jsem i dvohje prdacky tady v japanu :slight_smile: ocividne to tu frci :slight_smile: padime do mesta!
4. črc 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo tlapi kde to lítáš :astonished: trochu ti závidím :sweat_smile: :confused:

my jsme teď uvězněný doma, nejdřív byla Dorka na prd, asi nějaká blicí -srací viroza, pak Jony byl v pátek na tý operaci kýl a v sobotu se u něj asi projevila stejná viroza u mě v neděli a od včerejška u roberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no tak jsme si to faaaakt užili , jsem ráda že dnes prší a doufám ža až bude zase vedro tak už budeme o.k. a budeme se moct koupat :slight_smile:

plíny neřeším a ani asi řešit nebudu, zdá se mi že Dorce je to zatím fuk a já jsem hrozně líná jí hlídat

6. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenchi, hlasim, ze ty treninkovky mam 4. jeste pristi tyden budu busy s hlidanim, eli tu ma bratranka, ale pak neco spachame,ne? Klidne Ti je je na neomezenou dobu pujcim, jestli chces...
15. črc 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeeeeer!!! Jasně že něco spácháme, čas si udělám:slight_smile: hele jako....jsem fakt nemožná - jak jsem tu plašila s těma košíčkama na muffiny, tak jsem včera byla v jiném ppaírnictví a tam je samozřejmě normálně měli! takže jsem fakt trotl...měla jsem nejdřív oběhnout celý město a pak si teprve veřejně stěžovat:slight_smile:))
16. črc 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
okidoki. Kam jinak tady jezdivate na vylety? mame naplanovany bubakov v potstejne a bludiste v brandyse.
kosicky ¨jsem ti dovezla a tu makovou napln taky, u nasich to nepecu a zpatky uz to nepovezu :slight_smile:
Jinak to vypada, ze uz pojedeme domu novym autem, snad...
neznate nekoho kdo, by chtel zachovalou zafiru? musime se ji zbavit. :slight_smile: mozna to strelime do jednoho bazaru v zamberku, ale nevim, kdy to vypukne, takze je teoreticky mozne, ze budu odkazana na tatuv focus, ale to jen tak organizacne...
16. črc 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, vaši zachovalou zafiru bych si klidně vzala...ale reálně mi ji asi nikdo nekoupí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Laco často špičkuje, že nechápe, že se mi líbí zásadně jen velký auta :grinning: :grinning: , že jsem houby ekolog, když nemyslím na to, že velký auto má taky velkou spotřebu :sweat_smile:

a jaký budete mít nový auto?

na výlety jezdíme různě - bludiště v brandýse je dobrá volba, vemte si sebou plavky a zajděte tam na plovku, já to tam mám moc ráda:slight_smile: taky je tam vynikající cukrárna...jo a a kopci jsou zbytky hradu:slight_smile: JInak...my jezdíme na výlety s MC každý týden, kdybyste se chtěli přidat:slight_smile: Máme za sebou Přívratský Pinguin park, sice vstupný 150, ale pak dětech nevíš :grinning: Pak Lanšperk, včera jsme byli v Litomyšli - mají tam výstavu Barbie - kromě samotné výstavy je to podobné, jako jsme byli loni společně - jedna místnost na hraní, převlíkárna a tak - a my jsme včera chytli nějakou dílnu, takže jsme vyráběli šperky a za 30 Kč vstupného jsem si přivezla moc hezkou sadu náušnic, náramku a náhrdelníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Julie tam byla taky spokojená jak želva:slight_smile: Zakončili jsme to koupáním v klášterních zahradách. Příští týden jedeme na kole do Cakle a bude tam mít jeden tatínek i raft, takže bude atrakcí víc. Pak nás čekají tuším ještě Častolovice...jeden týden ten Brandýs...jo a ještě do Slatiňan na Kočičí hrádek jedeme - je tam u Chrudimi vybudovaný nový velký "lesopark" čico a je tam pro děti hodně atrakcí:slight_smile: Je to dost vyčerpávající? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mám pocit, že pořád někde jezdíme a děti chtějí taky někdy být doma...zvlášť teď, když máme toho papouška:slight_smile:
16. črc 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vam bych zafiru nechtela prodat, bo kdyby s ni neco pak bylo, tak byste byli nastvany, ze to byl zajic v pytli. V ramci dobrych vztahu je lepsi to dat "nekde dal." ta zafira zere min nez fela, co jsme meli pred tim. a docela casto vozime vic lidi, takze mi to docela ekologicke prijde :slight_smile:

auto budeme mit nissan quasgai plus dva. nevim jak se to pise :slight_smile: je to stejne velke jako zafira, ale uvnitr je to mensi
tipy na vylet super!

Vy mate papouska? To jsem vubec nepostrehla!!!! to je mazec!!!
19. črc 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapi, to byl vtip, jakože se mi zafira líbí, určitě si teď nemáme v plánu kupovat nové auto - navíc jak říkáš, kupovat si auto od známých je svým způsobem dost ošemetné :sweat_smile: to byl jen komentář:slight_smile: fakt žere míň? Tak to my žijeme v krutém omylu, že velký auta víc žerou! Laco chce ideálně koupit něco totálně prťavýho s minimální spotřebou...jednou...nebo jezdit na LPG, zatím ani nechce slyšet, že budeme muset mít auta dvě...no uvidíme, třeba to s jedním fakt zvládneme:slight_smile:

a proč měníte vozový park? jestli si dobře pamatuju, nadávala jsi na zafiru, že je tam málo místa pro řidiče a teď budete mít auto, kde je místa ještě míň? :confused:

ano, máme papouška kouřového, jmenuje se Prevít a máme ho moc rádi:slight_smile: dokonce to vypadá, že se ochočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děti jsou z něj celý vypleštěný a rádi si s ním hrajou...no, honí ho po bytě :grinning: :grinning:
19. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský,

Tlapi jak dlouho budete v čechách a co spácháme :wink:

zafiru bych taky brala a auto na LPG ještě víc, měla jsem favorita na LPG a je to fakt super člověk jezdí víc jak za polovinu při dnešních cenách benzinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvažuju že kdybych měla zase jezdit do práce do Vamberka taže bych si zase nějakýho plyňáka pořídila :grinning:

Lenchita je akční :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my zas tak akční nejsme teď jsme teda byli 3 dny v kempu u písáku, super , na pláž asi 30 metrů děti nevylezly z vody celý den a jsou opálený jak cikáni :sweat_smile: Jony si tam našel u "sousedů" kamarády takže když se zrovna nevztekal tak jsme o něm nevěděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

děti taky pořát chtějí nějaký zvýřátko nejlépe psa ale do toho se my fakt moc nechce no možná nějakou andulku bych skousla jen nevím kam bych jí tady dala :confounded:
19. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
miq, kup jim křečka nebo morče, s tím se aspoň pomazlí:slight_smile:)) jo a pamatuju, jka jedna maminka v MC říkala, že mají doma morče a synek že ho mazlí a když ho zmáčkne, že morče píská... :sweat_smile: :sweat_smile: ups :sweat_smile: :sweat_smile: no, to už hraničí s týráním zvířat :grinning: :grinning: náš Prevít se každým dnem víc a víc ochočuje, nejdřív jsem byla poněkud skeptická, ale už nám žere z ruky :dizzy_face: :dizzy_face: myslím, že bude brzo obézní, bo nás to teprve ZAČALO bavit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dáváme mu výživná slunečnicová, tudíž dost tučná jádra :sweat_smile: :sweat_smile: ale když mu taaaaak chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to srandovní - mamčin přítel mu něžně říká "slepičko" a ono to tak fakt je, je to zvědavá slepice :grinning: :grinning:

miq a nepřiáte se ve čtvrtek do té cakle? nemusíš na kole, jestli nechceš, taky to ještě přehodnocujeme, vzhledem k počasí...ale myslím, že to bude fajn:slight_smile: nebo bychom se pak mohli stavit v ústí na koupálku..
20. črc 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
křeček nebo morče mi smrdí :sweat_smile: :confused: ale dokud nebudou mít pokojíček tak nic takovýho nepořídím takže to vlastne možná nebude nikdy :angry:

já dnes byla v mc , hezky jsem se umělecky vyřádila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: o té cakly uvažuju jen ještě nevím jak to zorganizuju , kolo s oběma dětma zavrhuju, pak tedy jedině vlak :sweat_smile: ještě mě napadá jak to tam je s jídlem dá se tam něco koupit abych nemusela všechno tahat s sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš všechno tahat sebou, tam ta hospůdka se smaženými a jinými rychlojídly otvírá tuším až v jednu? ale stejně se tam asi tak zdržíme, protože až kolem jedný přiijede Vláďa s raftem:slight_smile:

výsledky tvého uměleckého řádění jsem už viděla - dobrýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ulítnul nám papoušek, to jsme ho dlouho neměli, fňuk:frowning2:(((((
21. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenchi ulítnul :astonished: chudák :cry:

tá jo já to snad zítra risknu na tom kole snad nepadnu vysílením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cestou zpět chci vyhodit děti u babi a když pojedeme vlakem tak to bude takový složitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám teda radost že budu muset všechno táhnout s sebou :rolling_eyes: ať žije matka soumarka :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdar holky,

jeste k programu, v Letohrade v zakladce tauslova budou kolem 4.8. Letohradky. Je to velkolepa akce nekolikadenni pro deti. skakaci hrad a kdo vi co jeste. Je to v zahrade vily, kde je skolka, tak urcite prijedte, je to kazdy rok a prej to stoji fakt za to.
co se naseho setkani tyce, tak se musime sejit pristi tyden, bo nakonec pojedeme mozna uz o pristim vikendu do nemecka. (svagrove, co ma kazdym dnem rodit umrel znenadani tatinek vcera), takze budou maminu potrebovat neplanovane na baraku. Vzhledem k tomu, ze ji nenechame vydechnout, tak bych chtela, aby si odpocala, nez tam pojede...
Dalsi vec je to, ze elousice je na prazdninach v trincu a ja presne nevim, kdy pro ni pojedu. Predpokladam, ze o vikendu, ale jiste to nevim, takze na setkani navrhuju treba stredu, co vy na to?
misto: nejaky koupaliste? Chodime tedka porad a je od deti bajecny klidek...
Uz jsem bez auta, takze musime dojet sockou. Tata ma auto v Beroune...

lenchi, Previta je mi lito, jak se to stalo???
moje vysnene zvire je suchozemska zelva.chtela bych ji od malicka. az se nekde usadime, tak si ji urcite poridim. Tedka jeste relativne hodne cestujem, takze zvire nepada v uvahu...

btw. jaky jsou bamboozle?
22. črc 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hola hej,

zmena planu! zustavame tady a maminu posilame na odpocinek na tyden do lazni :slight_smile: Odjizdi ve stredu, takze mam volnej bejvak :slight_smile: nabizim tedy prozatim ctvrtek nebo patek. muzete? nebo mame spis dojet nekam my? Jestli mate koupave deti a bude teplo, tak muzeme na zdejsi koupaliste (brouzdaliste ale nejsou napustena...)takze velky bazen s kruhem...
23. črc 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě pátek, protože ve čtvrtky jezdíme s MC na výlety...klidně dojedeme - navíc mám pocit, že hezky má být až právě v pátek, jsem někde slyšela? velký bazén s kruhem nám naprosto vyhovuje, o brouzdaliště děti nějak přestávají jevit zájem :grinning: :grinning:
24. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

my máme v pátek zubaře :confounded: vzhledem k dodržování objednacího času naší dr to bude zase na celý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

o víkendu se vám to nehodí :wink:
24. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodi, ale uz tady bude tata. Narozdil od maminy mu to nevadi, ale k detem neni nijak zvlast tolerantni, nicmene bych ho mohla nejspis nekam uklidit. Aj streda by sla. Takze cekam na nove navrhy.
streda, sobota nebo nedele? Eli prijede v utery :slight_smile:
24. črc 2010 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já můžu jak ve středu tak o víkendu, ještě počkáme co na to Lenchi :wink:
25. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, asi spíš středa...
25. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda středa , O.k. :slight_smile: to je super jak se rychle dohodneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

koukala jsem na počasí a má teda pršet takže koupálko asi padá :sweat_smile:

sejdeme se v letohradě ? já s tím nemám problém
ve středu je Robert v práci takže klidně můžeme být i u nás :slight_smile: tentokrát vás nikdo nesprdne že dáváte dorce jedy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pocitam se stredou! Fajn. Jestli Vam to neva, tak bych Vas pozvala k nam, bo mi je blby porad prudit u vas a volny bejvak tady casto neni, navic je pohodlnejsi s unavenyma detma vlakem necestovat, ale klidne se prizpusobim...:slight_smile:
25. črc 2010 ve 23:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
báječně se dohodneme, až na to, že jedna z nás je trochu magor a domlouvá si středu, ačkoli musí být ve středu odpoledne v 16 hodin v Javorce...takže co s tím? Vysvětlení - tuto středu bude v Javorce divadlo pro děti, pořádá to MC Rosa, potažmo to mám na starosti já. Takže nemám s Letohradem problém, když už jsem to řekla, tak to zvládnu, ale musím se vrátit nejpozději do 16 hodin do ČT. Blbý je, že Tlapička není mobilní, protože to bych vás jinak ráda pozvala do ČT na dívadlo:slight_smile: Jakože bychom měli pestřejší program setkání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s tím vlakem je to poněkud neslučitelné, resp. obtížnější... Tož tak.
26. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na divadlo bych klidne sla, ale s jachymem se mi nechce :( a vlakem vecer s unavenejma detma tez moc ne, takze si divadlo necham na priste, jestli Te to neurazi...

Jestli to rande chcete odsunout na pozdeji, tak by slo i po, ut :slight_smile:, kdyz vyhodim dedu. :slight_smile:
Tak si reknete. Ja jsem zatim flexibilní!!!

kdyz nebude prset muzeme byt i za barakem na hristi :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda asi jestli bych se mohla přimlouvat...možná bych to radši odsunula...jsem brzda, vím...ale nebude problém v odstranění dědy?
26. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevim, jesli to bude problem, ale kdyz mu reknu, ze tady bude sest deti, tak predpokladam, ze zaujme stanovisko kdo utece vyhraje :slight_smile: s nim byva zpravidla domluva, nebala bych se toho.
26. črc 2010 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k v tom případě hlasuju za příští týden úterý teda :wink:

v sobotu je tu letecký den už jsem Jonymu slíbila letadla a večer budeme pařit takže v neděli budu nepoužitelná :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek