• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
ok, takže úterý a už si nebudu vymejšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: a upeču vám něco dobrýho, johoho :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oki doki, utery :slight_smile:
27. črc 2010 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Dorka má teploty a brutus průjem doufám že do úterý se z toho vyhrabeme nebo mě hrábne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

dneska jsme byli s Jonášem u zubaře o5 to bylo s řevem ale nakonec když koukal do počítače na zuby tak si nechal i do pusy šáhnout takže nakonec mu dr ty zuby zkontolovala :grinning: to jsem zvědavá na dorku
vyvádějí vá taky děti u zubaře nebo se nechají zkontolovat ?
30. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, hcudák Dorotka :frowning2: ale naše děti jsou zdravý!!! od těch to nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na výletě Gábina říkala, že se jí zdá Barunka teplá...tak jestli odtamtud... :sweat_smile:

naše děti u zubaře celkem v klidu, to bejvávalo, kdy dělala Julka scény...slávabohu už je to dobrý:slight_smile: ale první musel jít Hugo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tož jsem si objednala Ladycup :confused: :confused: tak jsem žádostivá, jaký to bude...ale asi to zjistím až za měsíc, teď už to nedojde...
30. črc 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chudera mala! a pije? Aby neskoncila na kapackach v nemocnici, kdyz rikas, ze je to brutus! Myslim na Vas! Neni vsem dnum konec. Jedeme az 15 :slight_smile: muzeme udelat sraziku vic :slight_smile: Hlavne at jste fit!!!
31. črc 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zubare nekomentuju. Elousice zatim neotevrela a byli jsme s ni jednou
31. črc 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes už je dory bez teploty ale furt průtokáč, smecta moc nezabírá , chuděra má prcku jak pavián ještě že docela chodí na nočník ale stejně jakmile se pokadí tak řve jak tur asi jí to bolí :frowning2:
pije dost ráno vypila na ex snad 3dcl což normálně pije celý den :grinning: dneska má chuť i jíst :wink:

to jsem ráda že nemám jen já hysterický dítě :grinning: :grinning: :grinning: mám vždycky blbej pocit že vypadám jako neschopná matka :sweat_smile: :confused:
31. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chůdě...my už jsme to letos měli tolikrát, že s tebou upřímně soucítím...dávej jí probiotika a hlavně dietu!!! U nás se projevila jakákoli dietní chyba...a že jich bylo:-/ takže rohlíky, piškoty...však víš...Hugo radši nejedl, než by jedl suchou vařenou rýži nebo mrkev :sweat_smile: takže jsme pak spíš dávali zeleninový polívky, nebo kuřecí vývar, ale bezmasa - každopádně až po několika dnech :sunglasses:

31. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děcka,
tak myslím že to bude dobrý, dnes kadila asi 4x ale už "to" mělo i trochu tvar tak snad nebudeme nakažlivý a můžeme ten srazík uskutečnit :wink:
1. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
super! to jsem rada!!! tesim se! deda se uklidi, tak budeme mit klidek...
2. srp 2010 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky neprodavate nektera nejaky satek?
21. srp 2010 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozdě, už je prodaný...a dlouho:slight_smile:
23. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, ráda bych se zeptala, kam se dá jít v Ústí s dětma do restaurace? Je tam někde restauračka, kde je třeba dětský koutek? Díky moc za radu.
10. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jsem tady dlouho nebyla. :sweat_smile:
16. pro 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mila devcata, nejak mi zacina chybet nase obcasne klaboseni!!!
Jak se mate? Vanoce jsem za dvermi a ja mam letos nejak moc napeceno. Eli byla nemocna, tak chtela porad vykrajovat... Dorazil nam i balicek od babicky z usa, tak jsem sama zvedava, co nam nadelil, balik vysypu az pod stromecek. Mickey to ma jako spravna babicka apartne zabalene a to prosim v zip lock pytlich s vanocnimi motivy a cedulkou to, from. To je fakt konec. Nikdy me nenapadlo, ze se nekdy darky prestanou balit do papiru...

U nas jinak jedna novinka... O. je na projektu v mercedesu ve stuttgartu, takze tu valcime do ctvrtka sami a o vikendu plus patek je tu tatka s nama, coz je bezva, takze nejak nejsem schopna rict, jestli me tento stav prudi nebo vyhovuje...

Dalsi vec, co dostanou deticky od jeziska? kdyby se babicky nahodou ptaly, tak nevim, co doporucit a asi to nejak necham na nich a budu doufat, ze to nebude moc plastove. Eli je tedka upjata na panenky, tak se chystam usit nejake saty a minimandu, at je mobilnejsi :grinning:

A co vy??? dlouho jsme se nevidely...

Janduli, kdyz jsem projizdela trebovou minule, tak bych vsadila boty, ze jsem Te videla s kocarem u tesca!!! :wink:
18. pro 2010 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tlapi to je možné, já u Tesca bydlím, takže je velká šance mě potkat. :wink:
PF 2011 :slight_smile:
1. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Devcata devcata, fakt to tady zabalime?

Janduli: :grinning:
11. led 2011 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že né!!!! :grinning:
13. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak devcata, predne preju vsecko nejlepsi k narozeninam oslavenkyni Lenchite a hned v zapeti bych se zeptala, jestli ma nekdo nejake navrhy na nejakou spolecnou akci prelom unor, brezen. Jeste namam pevny termin, ani predstavu, jak budu dlouho, ale zadne zasadni akce neplanuju... :slight_smile:
Ze bychom se konecne seznamili, Janduli? :wink:
14. led 2011 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, třeba jo. :wink:
19. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já bydlím 10 km od Ústí nad Orlicí...je tu někdo třeba z Libchav? :wink:
18. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chodíte sem ještě někdo? já jsem tady dnes poprvé, bydlím v České Třebové a mám 13měsíčního Kubíka. Uvítala bych nějaké tipy na restaurace, kam se dá jít v okolí UO s dětmi, ve Třebové skoro nic není. Jen jedna kavárnička, nekuřácká, něco pro děti tam je, ale spíš pro ty větší - Kubíka by to tam nezabavilo a určitě by jen lítal sem a tam po celé kavárně :grinning:
13. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, já jsem ze Třebové. A ty?
13. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahoj Kithy, my bydlíme ve Velké Skrovnici, je to asi 10 km od Ústí a taky od Chocně. Ohledně těch restraurací toho moc nevím, protože ještě dítko nemáme, teprve čekáme. Ale znám dobře bar u Maxe (pod náměstím), kde je nejlepší posezení venku na "zahrádce" a pak jen VUB sport centrum nebo cukrárny. :slight_smile:
14. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahojky, jo trochu vím, kde to asi je :slight_smile: U Maxe to taky znám, to je moc super podnik, chodila jsem tam hodně před těhu a pak i jako těhotná. Budu muset ty podniky pro rodinky s dětma nějak pozjiš´tovat. Škoda, že sem už moc lidí nechodí... a kdypak čekáte drobečka? A už víte pohlaví?
15. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Jojo, koukám, že se tu už dlouho zastavil čas, ale to nevadí, však třeba zas někdo přijde! :slight_smile: No, my čekáme našeho prvního mrňouska v září, ještě nejsme úplně rozhodnutí, jestli si necháme říct, co to bude, ale já bych se ráda nechala překvapit, tak uvidíme, jak to bude pokračovat. :slight_smile: Třeba to nevydržíme :grinning: A co ty, kdy čekáte?
15. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítečku, jsi to ty???? Ty kozo jedna, jaktože nevím, že čekáte prďolku :slight_smile: ? Paráááááááááda, moc gratuluju! A když budeš mít čas, tak se ozvi, vždyť v Ústí najdeš přece mě :dizzy_face:
15. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Budeme doufat, že se časem někdo přidá :slight_smile: Tak to jsem zvědavá, co budete mít. Pak si určitě tipnu :wink: A co jména? Jinak já už miminko mám - teda už je mu rok a měsíc a jmenuje se Kubík :slight_smile: Můžeš na něj kouknout na v albu na fotkách.
16. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simik26 Ahoj Simi, odhadla jsi mě dobře! :wink: Jsem tu teprve chvilku, jen jsem přesídlila...více ve zprávičce na FB! :wink:
17. dub 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Jména jsme zatím vůbec podrobně a najisto neřešili, jen částečně víme, na kterých se neshodneme! :grinning: Tím to zatím skončilo. :wink: Vidíš to, s tím mimčem jsem to přehlídla, všimla jsem si, že jedno dítko máš, ale rovnou jsem to brala tak, že čekáš druhý, to by byla rychlost, co? :slight_smile: Kubík je moc krásnej, hlavně pořád usměvavej a to tričko my first Christmas nemá chybu! :slight_smile:
17. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek