• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
Ahoj holky :slight_smile: Jak se máte a co je u vás nového? Minulý týden jsem byla s Kubíčkem na alergologii, dělali mi testy na potraviny. Opět nám vyšlo mléko a dokonce i spec. Nutrilon, který pijeme. Tak máme zkusit zas přejít na ten Neocate. Pak má ještě pozitivní koření, kuřecí maso, kakao a mrkev. Koření nepoužívám vůbec, kakao asi taky jen tak neochutná. Takže máme zkusit měsíc kuře i mrkev vynechat, pak nasadit a sledovat, jak se bude vyvíjet atop. ekzém. Taky nás vybavil dalšíma homeopatikama. Tak jsem zvědavá, jak se s tím poperem.
23. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky! Koukám, že to nemáte jednoduchý. :unamused: Moje děti jsou naštěstí zdravotně v pořádku. Jen se trošku bojím, zda některé z nich nezdědí po tatínkovi astma. Snad ne. Držím pěstičky, ať to zvládnete a hlavně aby bylo líp! :wink:
25. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate a jak travite leto? My jezdime na chalupu, dnes jsme se byli i poprve koupat. Do vody se prckovi moc nechtelo, ale jinak si to paradne uzival, stravili jsme tam 2,5h a pekne se unavil, takze se snad oba poradne vyspime :slight_smile:
10. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po delší době taky zdravím, teď jsem často na diskuzi září 2011, tak jsem na tuhle upřímně zapomínala...zkusím se polepšit :wink: Přeju krásný slunný týden :sunglasses: ...bez bouřek :grinning:
11. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam, ze posledni dobou je tady ticho po pesine... :slight_smile:
26. črc 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy To teda, ale co s tím? :slight_smile: Jinak mi to pěkně utíká a porod se blíží :unamused: Ale na druhou stranu to bude za mnou...jinak se stále převážně snažím odpočívat a užívat si "klidu" a pohody. :slight_smile: Teď jsme byli o víkendu v Českém ráji, tak to byla příjemná změna, spojená i s návštěvou známých, takže paráda :grinning: Co nového u vás? :slight_smile:
1. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 No to nevim, treba se to po prazdninach rozjede... :slight_smile: Urcite uzivej klidu a odpocinku co to jde, pak se nezastavis :grinning: Mas vlastne blizko svou rodinu nebo manzelovu, aby ti mohli v pripade potreby pomoct? U nás ani nic noveho, leto teda pekne na prd, co se pocasi tyka... jak nemuzeme ven, je to doma pekne dlouhy :confounded: Ale chceme s nasima a malym jet na par dni do termalu do Madarska, tak to snad vyjde. To by byla vitana zmena :slight_smile:
1. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Naštěstí máme obě babičky v dosahu...naši 8 km, tchýňku 1 km...prostě to snad nějak zvládneme :wink: Počasí je fakt, že nic moc není, ale upřímně...moc mi to nevadí, aspoň mi není blbě a tak :grinning: Pěkně si to v Maďarsku užijte, jestli pojedete :wink: My zítra razíme do Polska na poslední nákupy pro mimi, tak se celkem těším :grinning:
3. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Tak to máš super, že je máš tak blízko. Já mám naše tady ve městě, ale rodina přítele je 300km daleko na Slovensku, takže se moc nevídáme. Včera mě mamka vybavila katalogy, tak jsem hledala pobyt jak v tom Maďarsku, tak i tady. Moc se mi líbí jeden hotel v Jizerkách, je to tam skvělé pro děti, herny, venkovní hřiště a mají i bazén :wink: Tak jsem zvědavá, kam nakonec pojedem :grinning: Dnes byl teda parádní letní den, byli jsme s prckem v parku, pak měli sraz s babičkou, takže prima den. Užijte si nákupy, pak písni, co jste pořídili. A už máš výbavičku kompletní?
3. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, jojo, je to fajn, že nejsme nijak daleko, hodit se to určtiě bude :slight_smile: Tento týden je parádní počasí, tak akorát, žádný extra vedra ani slejváky, tak by to mohlo chvíli zůstat :slight_smile: V Polsku jsme pořídili vše, co jsme chtěli...povlečení, prostěradlo, přebalovací podložku, plíny, pak něj. hrkátka nad postýlku a kočárek a další věci pro manžela do dílny, tak jsme byli všichni spokojení :grinning: Pak jsme to vzali přes Dusniki Zdroj (nebo tak nějak) do městského parku, na oběd a zpátky domů přes Orlické Záhoří...moc pěkný výlet! :slight_smile: Teď si jen dopřipravím ještě pár věcí na prcka a bude to. :grinning: Dovču už máte vybranou? Ty JIzerky nezní špatně :wink:
5. srp 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 To máš pravdu, konečně mám pocit, že se léto vrátilo :slight_smile: Akorát včera tu byl odpolko peknej slejvák, zrovna když jsme měli jít ven :wink: Tak jsme šli až potom navečer. To jste pěkně pokoupili :slight_smile: A jakej máte kočárek? V Polsku se asi dobře nakupuje, ségra tam byli pro oblek budoucímu manželoj na svatbu. Já teď koupila novej golfáč nuna pepp a je krásnej, lehkej, jsem spokojená. A super žlutá barvička :slight_smile: Akorát ho musíme hodně využívat, dokud je počasí, pže ve sněhu to ty malý kolečka určitě nezvlánou a taky už by se tam Kubík i s fusakem podle mě nevešel :grinning: :grinning: A už chystáš tašku do porodnice? Já balila tak 14dní před termínem, akorát pak jsem musela po kontr. hned ten den na vyvolání, tak jsem narychlo dobalovala. Dovču zatím nemáme vybranou, dnes jsem mluvila s mamkou a říkala, že asi spíš by jela do těch termálů do Maďarska. Tak uvidíme :wink:
5. srp 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy No, když se podívám ven, léto se nevrátilo asi na dlouho :unamused: Uvidíme, jak se to vyvrbí dál :grinning: Kočárek máme z Opatovic nad Labem z babycentra, myslím, že je to výroba z Polska, typ Laura...mohli jsme si vybrat barvu, kombinace, kolečka, atd...fajn servis...ještě nám k němu dali několik věciček navíc zdarma, tak to bylo příjemné :sweat_smile: Tenkrát jsme manželovi v Polsku taky koupili nádherný oblek, i s vestičkou, košilí a kravatou za slušnou cenu, prostě supr! :wink: Tašku do porodnice už mám raději sbalenou, takhle ji občas beru už s sebou, když někam jedu, ale doufám, že to nebudu takhle dřív potřebovat :slight_smile: Termály v Maďarsku znějí dobře, tchánovci byli několikrát v termálech na Slovensku a vždycky přijeli nadšení! :grinning: Tak pěkně vybírejte.
6. srp 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Letošní léto-pokud se to tak dá vůbec nazvat-nemá chybu :unamused: Plánovala jsem tolik výletů a jak budeme pořád někde venku a je z toho pobyt téměř stále doma s občasnou vycházkou... ach jo. No budeme doufat, že se to nějak umoudří. Je dobře, že už máš sbaleno, jistota je jistota než to honit na poslední chvíli jako já :wink: Neboj, mimísek určitě v bříšku vydrží, jak má. Koukám, že jsi už v 37tt a od 38 je už případně připravené přijít na svět. Kuba se narodil 38+4 a nedovedu si představit, jak by byl velký, kdybych ho donosila do toho 40tt s případně ještě přenášela. To bych asi rodila 4kilového macíka :grinning:
8. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy No, upřímně...mně úplně nevadí, že nejsou třicítky, ale chybí mi teda sluníčko...to jo...taková ta energie jen z toho, že svítí, člověku je hned veseleji :wink: Jenže posledních 14 dní jen prší a je zataženou a zima do toho, tak úplně chápu, že pak s tím malým je člověk rád za každý lepší počasí, aby nemusel sedět jen doma. Doufám, že v září nebo říjnu to babí léto přijde, abych nemusela sedět s mrňouskem taky pořád doma...v dešti se mi nikde chodit moct nebude asi chtít :wink:
Dneska mám 36+5, tady na koníkovi se to odpočítává o pár dní špatně, takže tašku už opravdu raději sbalenou mám. Dnes má prcek nějaký hodně divoký pohyby, to jsem ještě nezažila, že by se takhle vrtěl a kopal, tak snad v břiše ještě vydrží :grinning: Jak je velký teď vůbec nevím....naposled jsme byli na ULT 1. července a to měl kolem 1400 g, ale břicho mi teď pěkně vylítlo, tak asi mimčo přibralo dost...snad to ale nebude 4 kilovej macík, taky si to neumím představit :wink: Ráno jsem byla v poradně a všechno je ok, tak jsem ráda :slight_smile: Teda kromě mojí nevolnosti, je mi od rána divně! :unamused: Co vy dnes plánujete?
11. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 To jsme na tom úplně stejně, nevadí mi, že nejsou vedra, ale sluníčko mi chybí. Prostě je ten den hnedka úplně o něčem jiném a člověka to pozitivně naladí. Tak snad to babí léto potom přijde, já teda v dešti nikam s kočárkem nechodím a ani jsem nechodila :wink:
Ty divoký pohyby si taky vybavuju, přišlo mi, že snad musí z toho břicha vystřelit :grinning: Ale ke konci už to právě moc nebylo, asi jak už byl velkej a neměl tam moc místa. Taky jsem se bála, že budu mít velký mimi, oni ty odhady z uzv jsou dost nepřesný, můžou se lišit i o 250g a to je dost. V den vyvolání mi gynekolog naměřil 2350g a malej měl 2620 :wink: Ale porodila jsem ho i tak, horší je to u těch miminek, co maj kolem 4kg.
Ty chodíš na gyndu kam? A rodit pojedeš do Ústí? Je dobře, že poradna je v pořádku, ještě by mohl chvilku vydržet, má čas :slight_smile: Myslím na tebe, ať ty nevolnosti přejdou a nic to neznamená. A kdyby se něco dělo a budeš stíhat, tak písni, že jedete :slight_smile: A myslíš, že už ti žádný uzv dělat nebudou? Řekla bych, že ještě ti nějaký do toho 40.týdne udělají a kdyžtak se můžeš zeptat, že tě zajímá, jak bude asi mimčo velké.
My dnes byli se projít ve městě, něco nakoupit a pak se stavili k mamce do práce. A ségra Zuzka dnes slaví svátek, tak jsme jí pak byli společně popřát.
11. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy! :slight_smile: Nenašla by se tu nějaká budoucí mamina dvojčátek (holčiček), která by měla zájem o krásné oblečky vel.50-68 ?
11. srp 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Tak to jste se měli dobře :slight_smile: Jinak díky, dnes mi už bylo líp, tak jsem ráno byla na houbách s tchýňkou, jen jsme částečně zabloudily a lezly celkem do velkýho kopce, tak jsem byla pořádně ufuněná, ale aspoň na houbový guláš houby stačily :slight_smile: Příště teda někam radši na rovinu nebo už možná vůbec :wink: Jinak o tom ultrazvuku už doktor nemluvil a opravdu jsem se k němu vždycky na něj musela předem přihlásit (hlavní ordinaci má v Rychnově), takže asi už nebude...a tu velikost miminka nechám už asi osudu, stejně to neovlivním a jestli to má být nějaký macík, je možná lepší to nevědět, abych se neděsila :grinning:
Zítra mám celkem výletní den, manža bude pryč, tak se jedu podívat na dračí lodě na Pastviny a pak ke kámošce na grilovačku, tak se těším, jen snad vyjde počasí...dnes to tu bylo parádní, tak akorát teplo, ale i tak večer pěkně sprchlo...snad zítřek vydrží :wink: Přeju pěkný víkend! papa :slight_smile:
12. srp 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fisja Ahojky, nikoho takového bohužel neznám, kdo by dvojčátka čekal...já sama z nich jsem, ale to je tabu :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 Koukám, že jsi pěkně aktivní těhulka :slight_smile: Ale to je super, že si to takhle pěkně užíváš, tak to má být :wink: Máš pravdu, že je lepší, když tě předem nevystraší nějakým velkým miminkem, ono stejně ty odhady ke konci jsou nepřesné. Známou poslali na císaře, že bude mít mimi přes 4kg a nakonec měl 3,6kg a to není nijak extra moc, že... Při kontrole po šestinedělí se mě gynekolog ptal, jak porod a ja že teda nic moc a že jsem rodila 12h a malej měl 3,6kg - a on, no to jste zas nerodila tak dlouho, to mohlo bejt i dýl :grinning: A ještěže jsem vám neřekl, že malej bude mít tolik, to bych vás do porodky asi nedostal :wink:
My dneska slavili ségřin svátek a zítra máme jet s mamkou a ségrama vybírat šaty na svatbu, tak se těším. Bude to asi i s prckem náročný, ale budeme tam na něj 4, tak to snad půjde :wink: A jak sis užila ty výletní den a na víkend trávíš jak? Pa
13. srp 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, jojo, nejsem ten typ, kt. jen leží...teď teda už víc odpočívám, ale nechci sedět pořád jen doma. Těhotenství si fakt od začátku maximálně užívám! :wink: Co se týče té porodní váhy, fakt teď vůbec nevíme, co máme čekat, ale myslím, že je to tak opravdu lepší.
Jinak včerejší dračí lodě byly supr, byli jsme tam teda jen chvíli, střídalo se slunce s deštěm, ale hlavní posádky jsme viděli...moc fajn akce, pěkná podívaná, spoustu známých...fakt supr. Pak jsme měli posezení u té kámošky, manžel taky dojel, takže pohodička :slight_smile: A dnes už jen vaření, pečení, uklízení...a teď už jen asi odpočinek, prot. zase cítím bolesti hlavy...jinak ale víkend moc fajn :grinning:
A jak vy? Vybrali jste šaty? Máte něj. rodinnou svatbu? :slight_smile:
14. srp 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 To jsem ráda, že jsi měla pěkný víkend :slight_smile: Já taky, ale nějak strašně rychle utekl... Byli jsme v hradci a Pardubicích a šaty jsem já i ségra sehnala, takže super :wink: Vdává se moje druhá ségra, 10.září a mají svatbu na zámku v Potštejně a hostinu v Ústí na Andrláku. Už se docela těším, hlavně jsem zvědavá, jak to zvládneme s malým... ale snad to půjde, bude tam hodně lidí a to má rád, když se může předvádět, tak by měl být ve svém živlu :grinning: Jo a koupili jsme mu vlastně košili a ještě sháním vestičku a kalhoty :slight_smile:
14. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Taky se mi zdá, že to nějak moc rychle zase uteklo...klasika :unamused: Supr, že jste šaty sehnaly :wink: A ten váš malý ve svatebním bude určitě hrozně roztomilej! :slight_smile: Potštejn dobře znám, teď se zámek pěkně "rozjel" a mají tam spoustu pěkných akcí. :slight_smile: A na Andrláku je to taky v pohodě, tak ještě aby klaplo počasí a určitě si to pořádně užijete :grinning: Dnes už jdu konečně chrnět...ještě jsem dovybírala fotky na vyvolání, zítra to musíme poslat, tak jsem teda už kaput :sweat_smile: PAPA
14. srp 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, jak se mas? Neco nove, co mimisek, stale hodnej v brisku? :slight_smile: Koukam, ze se nam leto vratilo, uz vcera
18. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 byl peknej parak a dnes snad jeste vetsi. Tak to se s prckem dostaneme ven az navecer, az bude trochu chladneji. Nejlip odpocivat nekde venku v chladku, nejlip na zahradce a moct se jit obcas zchladit do bazenu :slight_smile: Ale to se nam z panelaku stat nemuze :grinning: Vy bydlite v domecku? myslim, ze uz jsem se na to ptala, ale ted si nejsem jista :sweat_smile: Prejeme i s Kubikem prijemne odpoledne a zbytek letnich dni! Snad pocasi chvili vydrzi, ale nemusi byt pres 30, nam by stacilo prijemnych 25 :wink: Papa
18. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky :wink: Já dnes byla téměř celý den pryč a pak nešel internet, tak teprve teď koukám, že tu mám zprávičku :wink: Dneska jsem byla na monitoru, všechno je v pořádku, jen převážně spinkal, takže pohybů moc nebylo, ale srdíčko supr! :wink: Poslední dva dny mi ukazuje ruku a nohu, takže mám na břiše občas úplný boule, je to sranda to pozorovat, jak se vrtí...doufám, že tam ještě chvíli vydrží :grinning: Tu dnes bylo taky vedro, i v sukni jsem se pekla....těch 20 stupňů by úplně stačilo...ale zase můžeme být rádi, že se konečně sluníčko ukázalo, občas to už chybělo :unamused: My bydlíme v domečku...je to supr, sice hodně práce, ale pak stojí za to ty pohodový letní večery nebo jen posezení na zahrádce pod pergolou. Snad klapne i v následujících letech bazén na zchlazení...hlavně pro děti je to fajn věc! Navečer jsme se byly s holkama odsud projít, tak toho mám dnes dost, ale špatně mi není, tak jsem ráda...jen občas zlobí teď záda. Jak jste se měli nakonec vy? :slight_smile:
18. srp 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 To je super, že monitor je v pořádku. Já si taky vzpomínám, že ke konci pak malej vždycky na kontrole chrupkal, i když se ho sestřička snažila probrat, tak většinou ji měl na háku :grinning: A dr.už ti něco říkal, jestli se otvíráš nebo že se připravuje něco na porod? My jsme dneska vyrazili dopoledne do města na nákup, stavili jsme se k mamce a měla jsem toho dost, pže bylo zas pěkně hic a do toho ještě tlačit kočárek je vcelku mazec :wink: Pak přišel slejvák, tak se pročistil vzduch a odpoledne jsme šli zas ven, i s pejskem a už se zas mračilo, jak jsme došli domů. tak zas pěknej lijavec. No stihli jsme to taktak :slight_smile: Psala mi kamarádka ze Žamberka, že u nich dokonce řádil uragán, to je síla :confused: No můj sen je domeček, aby mohl malej co nejvíc ven na zahrádku :slight_smile: Snad se dočkám a kdyby jednou bylo i další mimi, tak v bytě už by bylo fakt těsno (sice máme 3+1, ale ne moc velký). Co plánuješ na víkend? My zítra nic nemáme vymyšlený a v neděli chceme s našima na chalupu, to se těším, že budeme venku a užijeme si to! Tak pa a opatruj se :dizzy_face:
19. srp 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Za ten monitor jsem fakt ráda! Tak snad prcek bude takhle ok až do konce :grinning: O dřívějším porodu dr. nic neříkal, jen že je děloha trochu podrážděná, ale snad to nic moc neznamená. :wink: Včera tu taky sprchlo, jednou to bylo i s bouřkou, odpo pak už jen přeháňka, ale aspoň byl lepší vzduch. Dnes to vypadá ideálně, žádný hic, spíš tak příjemně, tak odpoledne půjdu asi ven. Teď dělám oběd a zeleninu do mrazáku, tak mám o program postaráno. Jen mám od rána něj. nešikovný ruce, všechno mi padá, tak to snad dnes nebude nic znamenat :grinning: S tím domečkem tě úplně chápu, já bych už neměnila, i když se musí dojíždět...ale je to něco za něco a jsme rádi, že to tak je :slight_smile: Jinak dnes manžel s dědou a známým dodělávají kanál kvůli svedení dešťové vody ze střech garáže, takže budeme určitě doma, navečer možná vyrazíme do Kerhartic, prý tam jsou něj. pivní slavnosti či co, takže bych dělala jen řidiče, uvidíme :wink: A zítra budou zase asi pracovat, takže já se budu držet radši už doma :slight_smile: Pěkně si užijte víkend a zítra chalupu, má být krásně! :grinning: papa
20. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak na chalupě bylo včera úplně suprově :slight_smile: Užili jsme si to všichni, jen škoda, že ten den vždycky tak rychle uteče. Dneska je taky pěkně, odpoledne musíme do města vyřídit Kubíkovi pas (jak chceme do toho Maďarska). Je to teď nějaká nová vyhláška, že dítě musí mít svůj pas... No jen jsem zvědavá, jak bude spolupracovat při focení, jelikož ani já ho většinou nedokážu vyfotit nějak pěkně v klidu. Bude to asi komedie :grinning: Pak ti napíšu. Byla jsi na dalším monitoru a jak dopadl? Jeli jste nakonec do těch Kerhartic? Tak se měj krásně, jdu se v klidu najíst, než se bobísek probudí, pak už mě nenechá vydechnout až do večera :wink: Pa
22. srp 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, tak to je fajn, že jste si chalupu užili, hlavně bylo pěkně, že? :wink: Monitor dopadl výborně, prcek ale převážně spal, tak jsem cítila asi jen 5 pohybů za tu dobu :wink: Tak jste se rozhodli pro Maďarsko...a kdy vyrážíte? My nakonec v těch Kerh. nebyli, jen jsme si udělali takovou spontánní rodinnou grilovačku a bylo to fajn. Nikam se nám moc nechtělo a v ten den mě přepadla nějaká splínová nálada nebo jak to nazvat, tak bylo lepší být doma, naštěstí to už přešlo...hormony holt pracují :unamused: Já jsem dnes převážně doma, venku je pořádný hic! Tak zatím pa, za chvíli mám manžu doma, tak uvidíme, co podniknem! :wink:
23. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bylo moc pekne, hlavne jak je to v podhuri Orlickych hor, tak je tam o par stupnu chladneji a prijemneji. Ted co jsou ty horka, tak ve meste se to neda, vsechno to sala a kdyz nemusime, ven nejdem (nebo fakt az po 6h). No to Madarsko je zatim predbezne, ale chceme jet nejak po 10.zari, az bude mit segra po svatbe a bude klid. A i kdyby to nevyslo, tak pas ma na 10let a pristi rok bych rada k mori, tak aspon bude doma a nebudeme muset zarizovat :wink: Grilovacky mam taky moc rada, musim se dohodnout s nasima a nejakou udelat. Uplne jsem na neco dobreho z grilu dostala chut :grinning: Jo hormony, to zname... a pracuji i po porodu, to jsem obcas mela co delat, abych je ukocirovala. Ale i tak na tu dobu rada vzpominam, hrozne to uteklo a v zari uz budu v pulce materske... Podnikli jste s manzou neco?
23. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek