• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@kithy A kdepak máte tu chalupu? Zní to stejně parádně..podhůří Orlických hor...no, my jsme vlastně v podhůří, ale ne tak úplně. Ale i tak je tu pěkně. Já jsem teď taky převážně doma v chládku...v pergole je taky hic, pak se do toho přidaly vosy, tak jsem utekla :wink: V noci sem přišla bouřka, tak jsem pak dvě hodiny zase probděla, už toho asi holt moc nenaspím. :unamused: Ale ráno bylo příjemných 20 stupňů a pod mrakem, teď už to zase leze nahoru, že těch 30 určitě opět bude :frowning2: Zítra hlásí ještě hůř. To Maďarsko si pěkně užijte, jestli teda vyrazíte...bude to určitě moc fajn :wink: Ohledně hormonů se mám asi ještě na co těšit, ale doufám, že to všichni zvládneme! V to úterý tu nakonec manžel ještě dodělával něco okolo domku a pak jsme si šli sednout na koupálo na pivko, já teda jen sednout :grinning:
25. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Chalupu mame v Lichkove, je to kousicek od polskych hranic. Vlastne jsem tam vyrustala, bydlela s moji mamkou u babicky a dedy, takze to tam mam hrozne moc rada, je to takova srdecni zalezitost :slight_smile: U nas bylo taky rano pod mrakem a 20, tak jsme vyrazili do mesta nakoupit. Vratili jsme se ve 12 a to uz zacalo slunicko zase pekne salat. Ted se vzduch nehne, mam otevrena 3okna a stejne je tu vedro. Nastesti v loznici, kde Kubik spinka je ted vcelku chladek. U nas ta bourka byla taky, ale nejak jsem ji nezaregistrovala... hodinu jsem se prevalovala nez jsem zabrala, tak potom jsem asi mela zrovna ten nejtvrdsi spanek :grinning: Jo neboj, hormony i to ostatni se da vsechno zvladnout, nekdy teda mi nejblizsi museli zatnout zuby, ale prevazne jsem byla v sestinedeli plactiva nez ze bych byla protivna... ale i par takovych dni urcite bylo :wink: Mate u vas koupalko? Tj super, my mame jen krytak. Jo a vos a jine letajici haveti se taky bojim, hlavne kdyz letaji kolem maleho, tak aby ho nestipli-z toho mam fakt strach :frowning2:
25. srp 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy No jo, Lichkov maličko "znám", teda spíš cestu přes něj do Králík. Jedni známí tam taky mají chalupu :wink: Tam teď musí být krásně. Pak kousek dál se vlastně už přestupuje přes hranice směr Klodzko, že? :wink:
S tím teplem je to teda pech, já větrám hlavně tam, kde už nepaří sluníčko do oken, ale i tak máme doma kolem 25-26 stupňů a to mám zatáhlé i žaluzky, abych se neuvařila i doma :slight_smile: Ale na druhou stranu, pořád lepší než kdyby stále jen pršelo!! Jojo, koupálko tu máme, je to takové malé vesnické, ale opravené s teráskou a posezením, takže letos si fakt jdeme spíš takhle posedět...nekoupala jsem se, nějak se mi do těch veřejných teď nechce :unamused: Hormony se pak snad uklidní, každá si to holt musíme projít a naši blízcí s námi, taky snad budou tolerantní :grinning:
25. srp 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Jj presne tak, vidis, jak to pekne znas :slight_smile: Ja to tam fakt miluju a jsem rada, ze mamce ta chaloupka po babicce zustala a muzu Kubikovi ukazat, kde jsem vyrustala. Doufam, ze dneskem vedra konci a o vikendu prijde to ochlazeni... uz se fakt tesim, jsem unavena a co teprve vy tehulky a pak ti nasi drobecci... dnes dopoledne Kubik hodne brecel, knoural a vztekal se, nikdy jsem to nezazila, tak jsem z toho byla dost nesva... ale byla to nakonec snad jen kombinace zoubku a vedra, dostal nurofen, prospal se a byl pak uz lepsi. Vzdycky je nejhorsi, kdyz nevim, co ho trapi... :unamused: Uz se tesim, az mi to rekne :slight_smile: Zitra jdeme k nasim grilovat, tak se tesim... segra udelala statnice, tak budeme slavit :slight_smile: Ten cas leti, ja statnicovala uz pred 6lety :grinning: Co planujete na vik. vy?
26. srp 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Věřím, že si na chaloupce užíváte!!! Venkov je stejně fajn :wink: Tak dnes bylo pořádný teplíčko, ale před pár hodinami nastoupilo fakt velký ochlazení, cca o víc jak 15 stupňů...teď je venku 12!!! To je šílený skok, ale příjemně se dýchá a aspoň mám vyhlídku, že budu snad už líp spát, dnes to byla zase hrůza...foukal silný vítr, což mě budilo a nemohla jsem za nic zabrat!!! A pak usnu až nad ránem naopak tvrdě. Jak jsem se dřív těšila na spaní, tak teď to mám teda naopak! :unamused: Ani se nedivím, že tohle teplo nedělá ani dětem dobře! A jak dopadla grilovačka a oslavy? Já měla státnice před 4 roky a připadá mi to taky jako před chvílí :frowning2: U nás dnes manžel pracoval, odpo přijela návštěva, takže vcelku fajn den a zítra uvidíme asi podle počasí :slight_smile:
27. srp 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahojky :slight_smile: Tak dnes koukam do kalendare, ze teda uz za 3dny termin porodu :slight_smile: Jak se citis, co kontrola a jdou na tebe uz nejake naznaky, poslicci nebo tak, ze se neco chysta? Uz se tesim, az sem napises, ze je mimi na svete a na fotecky :slight_smile: V sobotu jak byla ta grilovacka, tak se tady taky pekne ochladilo, sedeli jsme venku a pak se premistili dovnitr do tepla. Bylo to super, same dobrutky a i Kuba ochutnal bramboru, trochu kurete a kukurice - aby z toho taky neco mel, ze :wink: V nedeli jsme byli u nasich na obede a pak jsme sli na navstevu k segre (ta, co se vdava) a sedeli venku a povidali. Pristi sob. je rozlucka se svobodou, tak tam na chvili jdu a jsem na to zvedava :grinning: Puvodne nic nechtela, ale pak ji druha segra ukecala, ze neco musi mit. Tak pekny den! Pa
30. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy AHojky, jojo, už to mám za pár a dnes jsem byla v poradně...včera mi odešla hlenová zátka (poznala jsem to správně kupodivu :wink: ), takže dr. říkal, že to opravdu může přijít každou chvíli...jsem už trochu, no spíš dost nervózní, kdy to nakonec přijde...pokud ne do čtvrtka, tak už k němu nemám chodit a mám přímo jet na gynek. ambulanci, kde se rozhodne co dál a kdy bych měla údajně rodit. Tak opravdu teprve uvidíme, vše rozhodne nakonec mimčo! :wink:
Váš plán z víkendu zní výborně, to jste si to určitě pěkně užili...oběd někde jinde než doma bych taky uvítala, teď dělám jen takové rychlovky, už nemůžu moc stát u plotny a hlavně mě to teď už fakt nebaví :unamused: My byli o víkendu nakonec u příbuzných na kafčo a hráli jsme kroket, jen už jsem taková přejetá, tak to není jako dřív, že bych se nějak výrazně bavila, ale to k tomu asi patří! Prostě je to jak kdy...někdy líp, někdy hůř. Počasí je teď naštěstí pro mě tak akorát! :grinning: Rozlučku si určitě pěkně užijtete, ta moje byla zatím nejlepší pařba v životě a vůbec nelituju, nemělo to fakt chybu! :grinning: Zatim papa a uvidíme, kdy sem tu radostnou zprávu nakonec napíšu :slight_smile:
30. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 No vidis to, jaka jsi holka sikovna, ze jsi tu zatku poznala :slight_smile: Ja tohle vubec neznam, odchod zatky, poslicci, cekani, kdy uz to prijde... takze az nekdy budu tehule podruhe, tak jsem na ten konec fakt zvedava :grinning: Sice budu mit odrozeno, ale bez toho prirozeneho konce. Pak mi dej vedet, co ti na te ambulanci rekli, teda pokud uz treba zrovna ted si mimi nereklo, ze chce na svet :wink:
Mas pravdu, ze vikend jsme si uzili, taky jsem rada, kdyz si uziju obed jinde nez doma... hlavne se tam muzu najist v klidu, coz doma moc nehrozi :slight_smile: Ted je v sobotu ta rozlucka a na nedeli zadny plan jeste nemame, tak uvidime...
Tak pa a kdyby neco, tak drzim pesti a preju rychly a bezproblemovy porod!
31. srp 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy DÍKY!! No, já to tak najisto nepoznala, jen jsem si to myslela, přeci jen je to všechno poprvé :wink: Nějaké výrazné poslíčky teda necítím narozdíl od jiných, takže o jistotě nemůže být řeč :sweat_smile: Jinak dnes se věci mají jinak, a to tak...že jsem byla v té poradně a tepve dnes jsem se dozvěděla 2. termín (přesnější), takže si ještě týden údajně počkáme...přijde mi to dost, ale na druhou stranu jsem tak napůl klidnější a napůl nejistá, nervóznější...začínala jsem se na ten "den D" celkem psychicky připravovat a teď tohle :sweat_smile: Holt, mrňousek nás teda pěkně napíná :grinning:

My máme v sobotu oslavu 50-tin jedné příbuzné, tak aspoň nemusím vařit (pokud do té doby "vydržím vcelku") :wink: a v neděli se uvidí, zatím to vypadá na práci okolo domku, já budu samozřejmě už jen přihlížet a dokumentovat :grinning:
1. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj, zdravím tě po víkendu. Stále ještě s bříškem nebo už se něco děje? :slight_smile: Tak já měla termíny jen 3dny od sebe. Jeden podle posl. měsíčků a druhý podle ultrazvuku. A jak přišli tobě na ten 2.termín? Jinak Kubík zvládl první noc u babičky na jedničku, já měla nervy, jaké to bude a aby nebrečel a příjemně mě překvapil. Ráno na mě čekal s úsměvem a spokojený :grinning: Rozlučka byla moc fajn, jsem ráda, že jsem byla pohodně dlouhé době mezi lidma. Nejdřív jsme byli na bowlingu a pak v jednom baru, domů jsem přijela ve 3, holky ještě pokračovaly do 4 :slight_smile: Pospala jsem si do 9 a pak šla k našim, pohráli jsme si s Kubíkem venku a po obědě a spinkání jsme se šli mrknout k ségře. Kamarádky jí totiž chystaly u domu takovou ozdobnou bránu, že je to na Moravě, odkud jsou, takový zvyk. No mají to krásné a bylo to teda pracné. Tak se měj pěkně a jsem zvědavá na zprávu :slight_smile:
5. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem konečně tu a se zprávou, že se nám v sobotu 3. září v 1.53 narodil Vojtíšek! Jsme šťastní. :slight_smile: Dnes nás pustili z porodnice, neměla jsem se jak ozvat, proto píšu až dnes. Sice jsme měli novorozeneckou žloutenku dost na hranici, ale snad to doma odeženeme dostatečným sluněním (když teda sluníčko dopřeje) Zatím papa....já jdu odpočívat, malý před chvílí teprve usnul, předtím chudáček skoro 2 hodiny probrečel, nevím jestli ho trápilo bříško nebo něco jiného, ale cítila jsem dost bezmocně. Tak doufejme, že bude "klidnější" noc. Foto dodám. :slight_smile:

Jsem ráda, že se vám rozlučka vydařila, takové akce nemají chybu. :wink:
7. zář 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukam ze tu par maminek je z ustí tak pokud se muzu pridat a treba prohodit par slov :slight_smile: :wink:
7. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Ahoj, no pár nás tu je, ale většinou si tady dopisu ja a @jajapaja23 :grinning: Budu moc ráda, když se přidáš a trochu to tady oživíme :slight_smile: Ty jsi přímo z UO? Já ze Třebový. Koukám, že čekáš miminko, tak moc gratuluji :slight_smile: Jak se máš a co dětičky? my dneska byli s kámoškou poprvé v mateřským centru, kluci tam byli spokojení, pěkně si hráli a já si mohla chvíli sednout a nedělat "nic" - což mi doma nehrozí :wink:
13. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, ano jsem primo z Uo ,,,je dekuji ano cekam treti haha,,no tak to moc dobre znam jednoho mam,doma a druhy ve skole takze chvily na posezeni nic moc
13. říj 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy @d.aniela1 Ahoj holky, moc vás zdravím, dlouho jsem sem nenakoukla :wink: Taky gratuluji k miminku. My máme zatím jen jedno, ale i tak je to zatím akorát...rádi bychom víc dětiček, uvidíme, jak to všechno půjde...jak fyzicky tak finančně :wink: Jakpak se dnes máte? My byli venku na procházce, teplo tam teda není, ale aspoň jsme se pěkně provětrali :slight_smile: Teď jsem si dala pozdnější oběd a jdu krmit prcka...tak se mějte zatím krásně. papa :slight_smile:
13. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 ty jsi primo z UO rodila jsi v USTÍ? NO DNESKA to venku jde,,,a jeee taky dekuji bylo to prekvapeni pro nas vsechny,,ale snad to zvladneme,,.
13. říj 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy se dozvíte, co čekáte? K těm dvěma cipískům by to chtělo tu holčičku, viď? Tak snad to vyjde :dizzy_face: Já tě obdivuju, že to doma zvládáš, já mám jednoho a dává mi zabrat, ale jsem na něj sama, takže je pochopitelný, že je únava větší, když tě němá kdo vystřídat, pomoct... ale už jsem si zvykla :wink:
13. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Ahoj Jani :slight_smile: Koukám, že se to tady konečně začíná zas žít :slight_smile: Chtělo by to tu diskusi nějak zviditelnit, ale nevím jak - určitě je tady víc maminek z okresu Ústí. Máme se docela dobře, taky jsme byli venku (šli jsme do mat. centra) a rano teda nic moc, navíc fouká studenej vítr. jak jsme se vraceli domů, už mi to přišlo lepší. Jak se daří Vojtíškovi?
13. říj 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jedine napsat do blogu a skopirovat odkaz pak se tu treba nejaky prihlasi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy moc bych si ji prala ale jak rikam stesti chodi okolo me co se tice holcicek,protoze vsechny kolem me maji holcicku a ja prave naopak takze spis jen muj sen...ale zda bude zkutecnosti je jeste brzo asi pojedu do Arlety na urceni pohlaví,,,uz jednou jsem se zklamala,ted uz to rikam se smichem ale jinak me to sebralo :confounded:
13. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Uvidis, treba do tretice to klapne. Budu drzet pesti :slight_smile: Tak to mas stejnou zkusenost jak ja, dr. mi nejdrive rekl holcicku, tak jsem v tom 2mesice zila a pred vanocema mi rekl, ze kluk. Taky jsem z toho byla tenkrat dost vykolejena, takze tve pocity uplne chapu. Ale o dost horsi je, kdyz se ten omyl v urceni pohlavi neodhali do porodu a narodi se pak misto holcicky chlapak, to musi byt sok o to horsi... Taky bych chtela druhe mimi holcinku, i jmeno mam uz vybrane - Sara :slight_smile: Vy uz jste nad jmeny premysleli? Snad neva, ze se tak ptam... a mate v usti taky nejake materske centrum?
13. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy ano taky mame ale Domca bude chodit za chvily do skolky tak uz to nejak neresim ,co se tyce toho jmena na holcicku mam Isabela ,,opravdu uz za prvniho syna se drzim toho jmena,,a dalsi vec co se tyce zklamani pohlavi tam me Dr, tvrdil porad ze to bude holka(i kdyz muj vnitrni pocit tvrdil neco jineho nevim proc)tak nakonec to byl akutni cisar a az na sale bylo zjisteni ze mam druheho chlapecka,,ani nevis jak me to bylo lito,,priznam se i ted bez muceni ze kdyz me reknou chlapecka ukapne me slzicka ale vse prejde Dominicka bych nevymenila :slight_smile:
13. říj 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Ahojky, z ÚO nejsem (přivdala jsem se do Skrovnice, cca 10 od UO), ale rodila jsem tam a byla jsem moc spokojená :wink: Určitě to zvládnete, on to pak člověk prostě bere tak jak to je a je za to nakonec moc rád...uvidíš :wink:
13. říj 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Ahojky, já myslím, že když budou maminky chtít, tak si tuhle diskuzi najdou, u mě to taky byla spíš náhoda, kydž jsem zkusila vyhledat UO a vyšlo to :wink: Mat. centrum je prý taky v UO, tak tam někdy zkusíme zajít, ať nejsme pořád jen doma...teď v sobotu bude malýmu 6 týdnů, tak budeme už líp cestovat a trochu i jezdit na návštěvy, zas to bude o něco veselejší :wink: My jsme byli ráno taky venku, ale foukalo pěkně...taky tam bylo asi jen 7 stupňů..nic moc, ale aspoň jsem si provětrala hlavu, teď mě bohužel zase bolí :unamused: Jestli se můžu zeptat, jak jsi to myslela, že jsi na Kubíka sama? Jsi bez partnera nebo nemáš nablízku rodiče? Snad neva, že se takhle ptám...manžel si bere Vojtíška jen občas, když se vrátí z práce, jde většinou ještě něco dodělávat na baráku nebo má volejbal, takže někdy toho mám taky dost sama za sebe, to teda jo! Ale i tak to stojí za to, Vojtíšek je zlatíčko :slight_smile:
13. říj 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 No teda, tak to jsi zrovna ten pripad, jak jsem o nem psala :frowning2: Ale hlavne ze vse dobre dopadlo a mas krasneho a zdraveho syna. Izabelka taky byla mezi mymi oblibenymi jmeny :slight_smile: A ty jsi kluky rodila jinde nez v Usti? Ja rodila taky tam a taky jsem byla spokojena, vsude jsou nejake mouchy, ale nic zasadniho bych asi nevytkla...
13. říj 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 To mat. centrum je dobra zmena, jen skoda, ze ho nemam bliz, chodila bych casteji. Nevadi, ze se ptas, jsem bez partnera uz 5 mesicu, do 13 mesicu Kubika jsme byli spolu a pak se nase cesty rozdelily... videli se naposled v srpnu, ted je na brigade v Italii a za malym prijede po Vanocich, tak mam celkem obavy, jak bude setkani po 3mesicich vypadat - predtim za nim 1-2x mesicne jezdil, ale tohle mi prijde jako dlouha doba. Pak nevim, zda zustane tady nebo se vraci, moc se nebavime (ma s tim problem, vadim mu, nemuze to nejak stale skousnout). A uprimne je mi lepe, kdyz je od nas daleko, takze si i preju, aby tam zustal, jak by chtel... ale uvidime, jak to dopadne. Rodice mam tady, i jednu segru, ale ta studuje posl. rok VS a nasi oba podnikaji, takze se vidame bohuzel malo :frowning2:
13. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Já mám to mateřské centrum vlastně 10 km, takže tam rozhodně často taky nebudu :wink:

K tomu partnerovi...je mi to líto, promiň, netušila jsem, že je to takhle...moc bych Ti přála, abys na Kubíka nebyla sama, není to určitě žádná sranda! :frowning2: A to setkání asi nebude taky lehký, co? Trochu jsem se pozastavila nad tím, že mu vadíš...ale co k tomu říct? Lidi se bohužel mění a to už nezměníme. Pokud je Ti takhle líp, tak to asi tak mělo být. Aspoň, že tu máš rodiče i sestru, i když se s nimi často nevídáš...zase je to lepší než kdyby byli třeba 200km daleko, někdo to tak má, to si vůbec nedokážu představit! Moc na vás myslíme, drž se!
13. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy ano oba kluky jsem rodila tady v Usti a celkem spokojenost ale jak rikas vsude je neco jednoho 18hodin a druheho nakonec po 10dnech prenaseni cisar,ale nemuzu rict ze se nejak od te doby porod bojim to ne,,,
k tomu partnerovi to me moc mrzi,ja jsem po 7letech rozvedena nasla jsem si pritele a prave snim cekam sve treti ditko,,,a tesim se a porad tak nejak tise doufam,,,v tu holcicku,ale uvidime,,,takze vim jake to je bez partnera,,,je to tezke ,ale nekdy je to lepsi ale ja mela stesti na chlapa ktereho tedka mam,takze ja jsem spokojena,,
14. říj 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajapaja23 Děkuji za podporu :slight_smile: Tak doufám, že sama už napořád nebudu, že se časem najde nějaký partner a budeme mít spolu rodinu. Ale seznámit se na mateřské vidím jako velký problém, všude, kam chodíme, jsou většinou jen maminky s dětmi, takže to spíš vidím, až půjdu do práce a budu víc mezi lidma. Zkoušela jsem i přes net, ale je to takové dost "pochybné" a nerada bych se spálila :unamused: Ale může někdo sám oslovit i mě, prostě až se to bude mít stát, stane se to :wink: Mému ex vadím proto, jelikož jsem urazila jeho ješitnost tím, že jsem se k němu nechtěla vrátit (odešel s tím, že si musí vyřešit své problémy, ale já mezitím zjistila víc věcí, co mi vadily a proto se tak rozhodla). Holt mu vadí, že mám svůj život, který nechci sdílet s ním... Hodně o to stál, ať jsme spolu, ale bohužel. To setkání si nedovedu představit, ale snad to zvládneme. Blbý je, že se s ním nedá na ničem domluvit, je hrozně negativní ke všemu, co řeknu. Já moc chci, ať spolu dokážeme mluvit, domlouvat se ohledně Kubíka atd. ale on je prostě zaseklej a mám pocit, že se mi takhle snaží něco jako mstít. Ale třeba za ty 3měsíce vychladne a bude to jiný.
14. říj 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 No nemela jsi ty porody vubec lehky. Tak ten treti by mel byt za to vse snadny a rychly, vid? Ja byla na vyvolani v 38+4 a rodila 12h, takze jsem si to taky docela uzila (hlavne ty posledni 3h od rupnuti plodovky do samotneho porodu byly silene). Ale je to uz za mnou a strach z dalsiho porodu moc nemam, aspon uz vim, do ceho jdu. Spis se bojim abych nemela ty same komplikace, co vedly k vyvolani. Doufam, ze taky budu jednou spokojena s tim pravym a dockam se druheho mimi :dizzy_face: Muzu se zeptat, jak jste se s pritelem seznamili? Mne to totiz prijde jako velkej problem, kdyz mam male dite, toho chlapa (kvalitniho) najit...
14. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek