• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústí nad Orlicí a okolí

17. července 2012 
@kithy Nebudes tomu verit ,ale pres internet pres seznamku opravdu asi 99,9%tam jde jen kvuli sexu ale ja mela to stesti ze jsme narazila na slusneho chlapa kterej,ma rad me i me deti,,coz je v dnesni dobe problem i s jednim ditkem natoz s dvema,,,ale jsem spokojena stesti se na me usmalo a asi jsem si ho i vybrala,,takze premyslime taky nad jmenem pro chlapecka ale je to slozity,,protoze mame jich v rodine 7 myslim jako babicka vnoucatek,,takze problem ,,,no hihi
14. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Určitě sama pořád nebudeš, neboj!!! Je to sice o to těžší, že máš dítko, ale věřím, že na tebe ten pravý ještě čeká...po rozchodu se většinou chlapi takhle chovají, jak popisuješ...nechtějí komunikovat, všechno "hází" většinou na ženu, je to těžký, ještě o to, že máte společného syna, ale myslím, že ses rozhodla správně...pokud jsi necítila vztah na sto procent, je lepší, když jsi to ukončila teď než později a trápili byste se...jak často on teď vidí teda Kubíka?Máte něj. střídavou péči nebo nárazově? S těma chlapama to vidím na internetu stejně jako @d.aniela1, jedna moje známá se chtěla seznámit přes seznamku na netu a když mi líčila to množství nabídek jenom na sex, bylo mi z toho fakt blbě (slušně řečeno). :unamused: Ale někdo má štěstí a na toho pravýho narazí...leda to zkoušet nebo fakt vyjít mezi lidi nebo počkat na tu práci, chápu, že se teď špatně seznamuje...můj známý si našel holčinu s 6-ti letou dcerou a klape jim to, takže určitě ještě fajn chlapi existujou, jen ho objevit!! :wink: Držím pěstičky!

@d.aniela1 Mně trval porod od prvních kontrakcí (když je do toho budu počítat) 9 hodin...bez nich cca 6...myslím, že i tak jsem měla naštěstí rychlejší porod, bolest byla, to teda jo, ale on člověk raději pak zapomene! Moc Ti přeju fajn chlapa a ať máte to třetí dítko holčičku!!! :slight_smile:
14. říj 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@d.aniela1 Ja jsem si to i myslela, ze to bylo pres net :grinning: Je to tak, jak pises, ze je potreba oddelit to zrno od plev. A urcite tam chodi i slusni chlapi, co chtej vztah a ne jen to druhe. Ale budou v mensine... takze to uplne nezavrhuju, on se casem ten pravej pro me objevi. Taky mi prijde obtiznejsi vybirat jmena pro kluka, jak pro holcicku. Mne se libi Tobik, Sebik, Erik, Oliver, Max, Alex... no par bych jich nasla :slight_smile:
15. říj 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Ahoj Jani,hrozně bych ti tu holčičku přála,ale když sem tě naposled viděla tak jsi pořád stejná a v obličeji se neměníš,jak se tvrdí při holce.Ale třeba budeme mít nevěstu pro Mikyho :wink:
Jinak Miky už začíná pomalu capkat,breptá o 106 a taky se umí pěkně vztekat u oblíkání a přebalování.
15. říj 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Moje ségra má dva kluky a taky si našla fajn chlapa,co má její děti rád a věnuje se jim na rozdíl od otce.Ale taky sem si říkala,jak si matka dvou dětí může najít partnera a jde to :wink:
15. říj 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 My peci o Kubika danou soudne nemame, nemusi se to, kdyz jsme nebyli manzele. Ale do budoucna to papirove chci, pro jistotu... a uz tusim, ze bude delat ex problemy, ach jo... :frowning2: Prava povaha cloveka se pozna v krizi a pri problemech, takze uz vim, s kym mam tu cest. Kdyz jeste byl na Slovensku (je Slovak), tak za malym jezdil nejprve kazdy tyden, pak jednou za 14dni a nekdy uz jen jednou mesicne. No a ted ho videl naposled nekdy koncem srpna a uvidi se po Vanocich. Rikala jsem mu, ze nevim, co ceka, ze bude mit s malym za vztah, kdyz ho vida tak malo. Odpoved byla, ze ho vida, jak muze... ale ja jsem fakt rada, ze to je, jak to je a prakticky mi nezasahuje do vychovy a muzu si to delat po svem. Bala jsem se, ze ho bude rozmazlovat, hrackama a darky, na coz deti slysi, ale asi ne - pod stromek mu koupi Lego a znackovou teplakovku, ale moc tomu neverim. Treba na internetu nekoho fajn najdu, ale chce to cas a trpelivost a fakt dukladne oddelit zrno od plev - jak jsem uz psala Daniele. Mizim do sprchy a na kute, uz musim jit jednou driv jak ve 12, protoze ta rana jsou krusna - a to jsme vstavali vcera ukazkove az o pul 8 :slight_smile:Tak paaa!
15. říj 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Urcite to jde, taky znam par pripadu, ale chce to cas, trpelivost a asi i stesti :slight_smile:
15. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Ahojky vidis to a zrovna vcera me moje mamka rekla ze kdyz jsem cekala kluky tak jsem byla mnohem hezci,,,ne ze bych se menila,ale neslusi me to jako kdyz jsem cekala kluky,,takze opravdu uvidime stejne to nezmenim,,a jestli opravdu cekam klucika tak proronim par slov a bude klidek,,vsak se to srovna,,,
16. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 asi by mě to přišlo taky líto,ale hlavně když bude prcek v pořádku,však sem ti říkala,že sme mysleli že to bude spíš holka a když Ráček řekl,že tam je kluk,tak sem měla takovej zvláštní pocit a trocha lítosti tam byla taky,ale sem ráda,že máme Mikyho,teď sem koukala na Orlický deník a paní má 5.holku,by mě asi šlehlo,jak z páté holky,tak i z pátého dítěte :grinning:
16. říj 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Hmm, jednoduchý to s ním asi nebude, ale možná můžeš být fakt ráda, že je tak daleko a nijak to vše nekomplikuje :unamused: A dál budeš mít třeba opravdu na netu štěstí a najde se ten pravý, jen to chce asi moc nespěchat!!! My dnes měli už druhou horší noc, tak si půjdu teď na chvíli lehnout, než se malej vzbudí, ať můžu dnes ještě trochu fungovat. :wink:

@d.aniela1 Nakonec ještě uvidíš, co čekáte...ale jak se říká, hlavně aby byl prcek zdravej!!! Jedna známá má čtyři kluky (všechny naštěstí zdravý) a druhá známá ma dva, jeden z nich hyperaktivní a druhý ma poruchu trávení, takže na počtu určitě nezáleží...zdraví je na prvním místě!!! :wink:

@lavazza Taky jsem paní viděla a dokonce ji znám :slight_smile: Je to úžasná rodina a holky mají moc pěkně vychovaný...v koutku duše si asi přáli chlapečka, ale není jim asi souzen...hlavně, aby byla i Amálka zdravá, to je hlavní :slight_smile:
16. říj 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy no u nas v rodine jich uz je 7kluku a jedna holka tak proto asi ten tezky vyber jmen pro kluka,,hm,,ale uvidime ono se neco najde, kdyz to bude mit toho pindourka na to si jeste par tydnu pockame,,,ale tesim se ,,,,

@lavazza koukala jsem a uplne snema soucitim ,ale je to tak dost dobre to clovek asi neovlivni takze uvidime,,,ale uz me vadi jak me kazdej potkava a pta se me jestli uz to vim ,,a kdy to budu vedet a jak by nam prali holcicku a takove ty keci,,,mazec uz
16. říj 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 no já když porodila tak mi každej říkal že ještě druhý,člověk se ještě nevzpamatoval z jednoho a už by chtěli aby sme měli dalšího potomka,no jo lidi sou zvědavý,mě taky někdy deptalo na co se mě lidi ptali,a vadilo mi když mi bez dovolení automaticky šahali na břicho,proto sem se Moniky zeptala jestli si můžu sáhnout

A ty ses už do Arlety objednala?
16. říj 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Urcite to chce cas - ja na to ani nijak nespecham, az to prijde, tak to bude :wink: Ted se chci hlavne venovat malemu, at mi pak nikdo nemuze nic rict... a Vojtisek zacal nejak hur spat, casteji se budi v noci? Mne Kuba v noci spinkal vcelku dobre, ale pres den nespal skoro vubec, jen venku v kocarku, tak to bylo taky narocne... pak jak jsem zacala po 2mesicich prikrmovat UM, tak zacal spinkat v noci uplne suprove :slight_smile:
16. říj 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Jo tak ty kecy si taky pamatuju, lidi jsou fakt hrozny, ptaj se i veci, do kterych je jim prd... mne treba vadi to, jak si kazdej mysli, ze kdyz jsem sama s ditetem, tak jak to musi bejt hrozny a litujou me :frowning2: Jako tezky to mam, ale neni to prece konec sveta, ne? Spis by me meli podporit a treba rict, ze je fajn, ze to zvladam... A dalsi extrem jsou ted dotazy typu uz randis? nebo rady jako ze uz by to nejakeho chlapa chtelo atd. to je fakt vrchol bezohlednosti a vzdycky to ve mne uplne vre :angry:
16. říj 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza Tak přesně takhle to bylo i u nás...byli jsme po porodu asi tři dny doma a už mi příbuzní plánovali druhý...fakt blázni, ale je to dost nepříjemný. Chtěla bych si první trochu užít a ne hnedka čekat znovu! :unamused:
17. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kithy Myslím, že na to jdeš dobře, čas všechno ukáže a budete se mít určitě fajn :wink: Nemá cenu to hrotit za každou cenu, to by ses jen "spálila". Lidi jsou různí, jak píšeš...většinou ale potkáváme ty bezohledné...s tím se musí člověk jen srovnat, stejně nám nic jiného nezbyde :unamused: A s tím randěním...z toho si nic nedějlej, lidi vidí samotnou ženskou a hned to vidí tak, že musí někoho mít...znám i opačné případy, je to prostě normální, lidi jsou někdy holt zvláštní :frowning2: Vojtíšek má teď o dost horší noci, budí se pravidelně po 3 hodinách hysterickým pláčem, asi že má hlad nebo nevím, přitom vždycky krásně spal a nevyžadoval to tak často...zítra se na to zeptám doktorky, když už jdeme na kontrolu...jinak přes den spí pěkně, nejradši v kočárku. TeĎ je přes den ještě celkem pěkně, tak se ho snažím dávat ven, ať je na čerstvém vzduchu :wink:
17. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza no presne ale tak to proste bude furt a goooor tu v Uo to je teda desny lidi se neumeji jinak bavit nez timhle stylem zabavy,,ne neobdenala jeste je brzo necham to az na 20tyden ale Jira chce prekvapeni takze je mozne ze tam taky sni nepojedu,,, :slight_smile:

@kithy no presne nedelej si z toho hlavu segra ma dvojcata kluky tedy a je s nemi taky sama teda samozrejmne nasi pohlidaji aby mohla chodit do prace,ale ji to tak vyhovuje nekolikrat se v zivote zklamala a uz tak nejak neveri ale to chce ,jen cas,,rikam vsude jen nekde,,pro nekoho nekdo,,
17. říj 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 jasne ze ano ale to vis dva kluci tak by si clovek pral mit taky holcicku ale mam kamaradku která ma nekolikatou holku a je nestastna,,v uvozovkach samozrejmne ze je rada ze jsou v poradku ale tak nejak doufala no
17. říj 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 já sem se ptala,třeba jestli se nenecháš překvapit,ale byla bych napnutá jak kšandy :grinning:
17. říj 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Tak jak jste dopadli u doktorky? Nemuze mit Vojtisek ten surtik? To me napadlo jedine... Kočárek je jisté uspávadlo :slight_smile: A máš výhodu, že jste v baráku, tak ho můžeš nechat spinkat venku na zahradě. To mi fakt chybělo...
17. říj 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Tak to segru obdivuju, zvlast kdyz ma dvojcatka. Je super, ze ji vasi pomahaj. Nasi oba makaj, podnikaj, tak na nas moc casu bohuzel nemaji... ja mam taky kamaradku, co zustala s ditetem sama, bydli teda u sve mamky a ta mi rika, ze si na to uz zvykla, coz mi prijde nepochopitelny... ale je fakt, ze clovek si zvykne na vse. Jo a lidi v Usti a ve Trebovy budou to samy, malomestaci, co resej ostatni, pze nemaj co na praci... vsude stejny!!!
17. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lavazza no prave i to je mozne,,takze uvidime,,,,vsak je to naposled,,takze treba se nechame prekvapit,,

@kithy no kdyby nasi nepohlidali nemohla by chodit do prace dela i odpoledni nemela by dost penez,,takze asi tak nejak zas ja ji tam tak casto nebo spis vubec me nehlidaji moje kluky to je bohuzel uz ta druha strana mince
18. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy přesně tak
18. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 a třeba se drobek neukáže
18. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.aniela1 Chápu tě, být na tvém místě, taky bych si přála holčičku, to je asi normální...je to jako když má někdo dvě holky a chce třetího kluka...prostě mít to tak téměř půl na půl, to je ideál, ale těžko to člověk ovlivní! A s těma lidma v UO...myslím, že je to fakt všude, tady na vesnici lidi šťouraj do všeho, vždycky si něj. drb najdou, hlavně aby se o něčem mluvilo, takže to fakt chce jen pustit druhým uchem ven...já jsem se na sebe doslechla i hnusný věci a z toho mi bylo fakt zle...to je pak už hodně nefér :unamused:

@kithy Surtik? Není to nějaký ten syndrom, že chce víc jíst? Včera u dr. fajn, malej konečně zase přibral, takže teď jsme na nějakých 3700g a 57 cm :wink: Pěkně se vytáhnul. Na ten hyst. pláč jsem se ptala, může to prý souviset s tím jídlem..a hlavně s prdíkama, od včera jsme nasadili probiotické kapky, měly by nám snad pomoct, jinak už nevím :unamused: Fakt se kroutí bolestí i třeba při kojení, snad to po tom 3. měsíci přejde!!! :wink:
19. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Melo to být spurtík-růstový spurt :slight_smile: Nějak mi vypadlo písmenko :wink: Je to jak píšeš, období, kdy chce víc jíst. Na prdíky jsme bohužel taky trpěli, dr. nám dala kapky sab a trochu pomohly. Probiotika dávám doteď, jsou dobrý i na imunitu. Taky jsem Kubíkovi nasadila i vitamíny, tak tajně doufám, že to k něčemu bude a nebudeme tolik marodit jako loni. Už si snad prodělanýma nemocema trochu imunitu vybudoval. A jíš hodně mléčné výrobky? Mohlo by to být i po tom, ty prdíky. Já pak už nejedla skoro nic a stejně ho to bolelo, ale u nás to pak spíš souviselo s tou alergií na mlíko :frowning2:
19. říj 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Mléčný výrobky jsem oproti těhotenství tak trochu nechtěně omezila, prostě na ně nemám chuť, v jídle se celkově dost hlídám, tak myslím, že z toho to být už snad nemůže :unamused: Málokdy si dám třeba jogurt a mlíko do Cara, ale jinak téměř nic. My ten Sab simplex taky máme, ale přijde mi, že to moc nezabírá, uvidíme, jaký to bude po těch probiotikách...jak jste zjistili, že je alergický na mlíko?
19. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 Tak víc než děláš se už asi vymyslet nedá. Po těch 3měsících by se to mělo zlepšit. Když jsem Kubíka plně kojila, tak se mu udělala taková ošklivá vyrážka, nejvíc na obličeji a pak i na těle, hrozně dlouho to nechtělo zmizet, nepomohly žádné masti, až léky na alergii. Pak jsem začla přikrmovat UM a začal zvracet a šílené průjmy, nejdřív to dr. léčila jako virózu, ale jak jsme mlíko nasadili, opakovalo se to... tak jsem jí řekla, ať nás někam pošle, že to není už normální. Takže pak začal kolotoč gástro poradna a alergologie, tam mu to zjistili z krve a testy na kůži, dostali jsme jiné mléko a je OK. Doteď nesmí nic, kde je mlíko, takže žádné mléčné výrobky + další alergie, takže jeho jídelníček je docela náročnej na přípravu. A i finančně jsou ty náhražky mlíka oproti normálním potravinám dražší, ale co nadělám. Mělo by se mu to do 3let ztratit, ale nejde to zaručit.
19. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kithy Tak to je síla, že se mu to objevilo, ale zase je fajn, že máte vidinu toho, že to časem zmizí...ohledně toho jídelníčku věřím, že je to těžký...i sama pro sebe občas nevím, co vařit, natož jídlo pak omezovat malýmu...ale hlavně, že je jinak zdravý a snad bude časem vše ok!!! :wink: Já dnes byla na kontrole po šestinedělí a nic příjemnýho to teda nebylo :unamused: Snad se to časem všechno spraví...
20. říj 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajapaja23 když sem byla na kontrole po šestinedělí u Ráčka,tak mě jen prohlídl UZ a řekl,že do mě koukat nebude,jdu te´d na kontrolu v listopadu a musím na injekci,zatím kojím a ještě sem nedostala MS,tak sem zvědavá kdy to přijde,bude asi těžký u nás odvykat kojení,chtěla sem přestat od roka,ale už by sme měli začít s odstavováním,jenže Miky nechce moc pít
20. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek