• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu :grinning: . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
25. dub 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spagatice, tak moc držím palce a doufám, že se brzy budeš radovat. :slight_smile:
Já taky začínám v pondělí, ale pro mě je to nový začátek, protože jsme o mimi v únoru asi v 11tt přišli, tak doufáme, že teď to už bude v pořádku a snad se nám zadaří stejně brzy, jako minule - to to bylo hned napoprvé.
Jinak jsem v diskuzi spíš u holek, co jsou na tom podobně, ale určitě budu nakukovat i sem. :wink:
25. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj akras,
to je mi líto, děkuju ti za příspěvek a přeju ti, až se to co nejdřív vydaří a hlavně ať se do povede. :wink:
25. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
to seš na tom s těma práškama líp, to já ještě 14 a pak jdem na to :slight_smile:. Ale nechci to nijak hrotit a rozhodně tomu minumálně půl roku nechám volný průběh. Koukám podle fotky, že svatbu máte za sebou, my jí budeme mít v červnu.
26. dub 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
jo svatba už je za námi, brali jsme se v červenci 07, miminku zatím taky dáme volný průběh, žádné měření teploty, časování plodných dnů, stojky na hlavě :grinning: apod. Uvidíme, jestli se to podaří samo, nebo jestli tomu budeme muset později nějak pomoc. K svatbě blahopřeju :slight_smile:, ať se vám povede, švagr se taky žení v červnu 21.
26. dub 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :sweat_smile:. Stojku na hlavě neumím, tak jí dělat nebudu. Já jsem hlavně zvědavá, jak se tělo vyrovná se situací bez prášků- brala jsem HAK skoro 10 let s jednou roční přestávkou.
26. dub 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak my už jsme teda začali, ale snažíme se jen asi dva tři týdny. Ms mám dostat začátkem Května tak uvidíme :slight_smile:
ani já stojky neumím a taky tomu necháváme volný průběh i když je těžké na to pořád nemyslet :grinning:
26. dub 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to bych se taky mohla přidat :wink: viď, Míšo :confused:
26. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně se přidej :slight_smile: Zase tu budeme spolu :wink:
26. dub 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, zase my dvě...já teda poslední prášek dobrala 10.3., ale tak ještě ani květen není, tak to je dobré a všude už mají ty diskuze v pokročilém psaní, takže začít někde od začátku není na škodu :wink:
26. dub 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
pěkně se nám to tu rozrůstá, to je super, už se nemůžu dočkat, až se začnem snažit, já beru HA skoro 9 let, a před HA jsem měla cyklus 3 měsíce, teď 28 dní, tak jsem zvědavá, jestli se mi to zase rozhodí, nebo, jestli bude fungovat pořád stejně i bez prášků.
26. dub 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a můžu se zeptat kolik vám je, a zda se snažíte o první mimčo?
Tak já začnu: věk 26 (za 11 dní), miminko první :slight_smile:
26. dub 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spagatice, a jak se jmenuješ? Tak mně bude 26 až v listopadu a chcem se teda snažit o první mimi :sweat_smile:
26. dub 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj sonisek, já se jmenuju Romana a ty?
26. dub 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
toť otázka :grinning:
26. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Soňa?
26. dub 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bingo :grinning:

A ty bydlíš v Lounech, nebo aspoň v tom okrese??
26. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: V jedné vesničce u Žatce.
26. dub 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi napiš název tý vesnice do IP :grinning: To jsem teda zvědavá :astonished:
26. dub 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky koukala na různé diskuze a nějak se mi nechce připojit když tam, je milión lidí už :grinning:
26. dub 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo, já nejsem zvědavá, ale já jen, že jezdíme ke tchánovcům do Podbořan, to určo znáš, ne?? :grinning:
26. dub 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je zvědavá :grinning:
26. dub 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek Podbořany znám, je to kousek od žatce
misicka ono to ani někdy nejde zapojit se do diskuze, která je už několik měsíců rozjetá, takže teď tady máme my tu svou :wink:
26. dub 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, někde už mají třeba 3 tis. příspěvků a jak se tam pak má člověk zapojit...a zakládat nový diskuze, to je o hubu :grinning: :grinning:

Romi, koukám na vaše svatební fotky :slight_smile: Supr...Jo, a švagr bydlí ve Staňkovicích...tak až někdy tam zase pojedeme, tak dám vědět :wink:
26. dub 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak doufám, že oni nepřijdu, když jsem jednu založila :grinning:
určitě se ozvi až sem pojedete, jinak ve Staňkovicích má manžel tetu :slight_smile:
26. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek prohlídla jsem si taky tvoje fotky :grinning:
moc hezké, koukám, že máte v rodině plno dětiček, já mám 2 bráchy, jeden (ten starší) už má taky dvě děti, ale já je vídám jednou za čtvrt roku, mladší brácha ještě děti nemá
26. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to, jak je svět malej :grinning:

O diskuzi nepřijdeš, to se neboj...musíme jí rozjet ať nemají důvod jí zrušit...

já se budu muset rozloučit, v osm jdu z práce domů a musím si udělat předávku a spočítat penízky...
26. dub 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou
26. dub 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ja se k vam take pridavam. Cekam na posledni menstruaci (kazdym dnem) a pak hura na to :slight_smile: Me je 26 let a take se budeme snazit o prvni miminko.
26. dub 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucule, tak to jsme vsechny stejne stare :wink:

Ale ja uz jdu spat, rano musim do prace, tak sup do pelisku :grinning:
26. dub 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 79
Tvůj příspěvek