• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
čaute holky moje tak jsem tady konečně,pracovní víkend jsem přežila,ale holky kozy mě boli a mam divné vytoky jsou bílé ale nejsou cítět ale měla jsem strach že mám nějaky zanět z práce bo tam je tolik pofidernych ženskych že jsou to cuchty a pacijetky ale to v uvozovkach pač kdyby jste je holky vidělu tak nepochopite jako příklad uvedu ,,ženka vipada jako Paroubková a a kluci ji říkaji z té pohatky Telatabis že je to vysavač co tam měli a neo kavovar ..no holky dělam v pakarně :grinning: :confounded: :frowning2: bože prsím at sem těhulka a budu fakt už hodna a nebudu drza a tak přísaham :grinning: tak se pořad modlím fakt nekecám :grinning:

A jak vy nějaka těhulka??
5. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak těhulka zatím žádná, ale možná ta co bude, nám tu nějak schází :grinning: :grinning:

petro, a kde jako děláš??
5. kvě 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak je ranno tak doufám že tu nějaka jste???

Sonisek:dělam ve fabrice na těsnění do aut dvěří a oken a ted mě dali do Ostravy ale už davam vypověd a budu jezdit do Kopřivnice do jiné fabriky tam na tom budu líp ne finančně ale aspon psychycky no uvidíme jak dopadnu :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jte holky :slight_smile:
6. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem v práci, ale nemám moc času tu sedět...
6. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ja mam dneska volno ale chystam se na uklid mam doma jak by mi tu hodil někdo bombu co ty dělaš za práci určitě kancelařskou že??ty se máš :slight_smile:
6. kvě 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kancelarskou v podstate jo :slight_smile: Jsem na recepci v penzionu. Takze takova pohoda, az si obcas rikam, proc tu porad trcim...Ja mam volno zitra a ve ctvrtek :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu právě ve středu večer a ve čtvrtek na noční 12h směny asi to zase nepřežiju ale víkend mám chvála bohu volny vzala jsem si v neděli dovolenou dělam 2 dny denní 2 dny volno a 2 dny noční 12 je to mazec :frowning2: zítra ale jdu na pohovor do jiné fabriky a tak jsou jen 3 směny provoz tak víkendy volné a prachy pomalu stejné a mam to kousek tak dojiždím z Příbora do Ostravy tak budu dojíždět do Kopřivnice a to mam od baraku cca 7km na kole tak pohoda :slight_smile:

samozdřejmně by mi více vyhovovalo těhotenství ale na to už zase nespoleham tak raději mam plan B a to je odchod z jedné práce do druhé tak pohoda :wink:
6. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska tu mam nejak moc prace, uz chci domu a mit zase volnicko...:grinning:
6. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dneska celý den prolenošila a ještě zítra a mám krásný čtyři dny volna :slight_smile:
6. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jde na tebe ta unava z těhotenství, jo? :grinning:
6. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no nevím jestli je to z toho , ale jsem poslední dva dny nějaká ospinkaná :grinning:
6. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ti drzim pesti, at to fakt vyjde...delala sis dalsi test, nebo zase az zejtra? A pocitujes i jiny priznaky??
6. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test nechám až na zítra i když mám jeden u sebe , kterej se může udělat kdykoliv a možná mi to nedá a udělám si ho ještě večer :grinning: I když čtyři po sobě pozitivní :slight_smile:
6. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příznaky jen tá ospalost a strašně mě bolí břicho :slight_smile:
6. kvě 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čaute......myslíte že příznaky těhotenství je i bolení v křížích??pokud ne tak zase je jasné že to dostanu :frowning2:
6. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ospinkana jsem taky a kozenky pobolivavají a podbřišek taky no uvidíme ale vidím to zase na neuspěch :cry:
6. kvě 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo???
:slight_smile:
6. kvě 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
misick455:TAK TO MOC GRATULUJI TED JSEM SE DÍVALA NA TABULKU CO udělala spagatice a každym dnem se dozvíš nebo už víš??pokud ti to vyšlo moc gratuluji :astonished:
6. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak nic jdu haji zítra mě čeka naročny den tak mi držte palce a těhulky opatrujte se a snažilky taktéž tak pá,pá Petra :sunglasses:
6. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :grinning:
7. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťi dozvím se to až 15. května tak mi držte palečky :wink:

Dobré ranko :slight_smile: neboi spíš dopoledne :slight_smile:
7. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne holky byla jsem na pohovoru do druhé práce a možny nastup 2.6 tak mi držte palce,ale stejně v malé dušičce si přeji at jsem na nemocenské a čekam mimisko :slight_smile:
7. kvě 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak máš nastoupit do práce tak to se ti to mimi určtitě zadaří :wink:
7. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v to doufám ale moc naději si nedávam spíše to vyjde příští měsíc a nebo nikdy :frowning2: jak si někdy říkam ,ale hlavně ty bud ted na sebe moc opatrna a příští tyden se slaví mocinky ti to přeji.Ja taky čekam mrchu 12 ale mam nějaké větší kozy bolí mě ,podbřišek taky a jsem pořad unavena když udělam něco navíc no uvidíme ještě je brzy si myslím abych něco cítěla :slight_smile:
7. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prý někdo má už příznaky první druhý týden, já nic z tohotonepociťuji jen mě pořád bolí břicho jako bych to měla dostat, ale nic zpoždění už mám týden a testy jsou pozitivní tak teďka aby bylo tam kde mám být :wink:
7. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka455 neboj bude vůbec nad tím už neuvažuj je super že se ti to povedlo hned :slight_smile:
7. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdepak jste všechny :wink:
7. kvě 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem vám včera ještě chtěla něco napsat a normálka nám vypli internet, že neplatíme tak jsem tam hned volala a oni , že je to jejich chyba, ale i tak jsme měli celé dopoledne internet vyplej :angry:
8. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši, a přes co máte internet? My máme přes O2 přes pevnou a teď je to docela v poho, ale pořád prudí s platbama apod :rolling_eyes:
8. kvě 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek