Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
petra123
5. kvě 2008
čaute holky moje tak jsem tady konečně,pracovní víkend jsem přežila,ale holky kozy mě boli a mam divné vytoky jsou bílé ale nejsou cítět ale měla jsem strach že mám nějaky zanět z práce bo tam je tolik pofidernych ženskych že jsou to cuchty a pacijetky ale to v uvozovkach pač kdyby jste je holky vidělu tak nepochopite jako příklad uvedu ,,ženka vipada jako Paroubková a a kluci ji říkaji z té pohatky Telatabis že je to vysavač co tam měli a neo kavovar ..no holky dělam v pakarně 😃 :-S 😞 bože prsím at sem těhulka a budu fakt už hodna a nebudu drza a tak přísaham 😃 tak se pořad modlím fakt nekecám 😃

A jak vy nějaka těhulka??
sonisek
5. kvě 2008
ahojky, tak těhulka zatím žádná, ale možná ta co bude, nám tu nějak schází 😃 😃

petro, a kde jako děláš??
petra123
6. kvě 2008
čaute holky tak je ranno tak doufám že tu nějaka jste???

Sonisek:dělam ve fabrice na těsnění do aut dvěří a oken a ted mě dali do Ostravy ale už davam vypověd a budu jezdit do Kopřivnice do jiné fabriky tam na tom budu líp ne finančně ale aspon psychycky no uvidíme jak dopadnu 🙂
petra123
6. kvě 2008
kde jte holky 🙂
sonisek
6. kvě 2008
Ahojky, tak já jsem v práci, ale nemám moc času tu sedět...
petra123
6. kvě 2008
čauky ja mam dneska volno ale chystam se na uklid mam doma jak by mi tu hodil někdo bombu co ty dělaš za práci určitě kancelařskou že??ty se máš 🙂
sonisek
6. kvě 2008
no kancelarskou v podstate jo 🙂 Jsem na recepci v penzionu. Takze takova pohoda, az si obcas rikam, proc tu porad trcim...Ja mam volno zitra a ve ctvrtek x-)
petra123
6. kvě 2008
ja jdu právě ve středu večer a ve čtvrtek na noční 12h směny asi to zase nepřežiju ale víkend mám chvála bohu volny vzala jsem si v neděli dovolenou dělam 2 dny denní 2 dny volno a 2 dny noční 12 je to mazec 😞 zítra ale jdu na pohovor do jiné fabriky a tak jsou jen 3 směny provoz tak víkendy volné a prachy pomalu stejné a mam to kousek tak dojiždím z Příbora do Ostravy tak budu dojíždět do Kopřivnice a to mam od baraku cca 7km na kole tak pohoda 🙂

samozdřejmně by mi více vyhovovalo těhotenství ale na to už zase nespoleham tak raději mam plan B a to je odchod z jedné práce do druhé tak pohoda 😉
sonisek
6. kvě 2008
tak dneska tu mam nejak moc prace, uz chci domu a mit zase volnicko...😃
misicka455
6. kvě 2008
Ahojky, tak já dneska celý den prolenošila a ještě zítra a mám krásný čtyři dny volna 🙂
sonisek
6. kvě 2008
už jde na tebe ta unava z těhotenství, jo? 😃
misicka455
6. kvě 2008
😃 😃 no nevím jestli je to z toho , ale jsem poslední dva dny nějaká ospinkaná 😃
sonisek
6. kvě 2008
Moc ti drzim pesti, at to fakt vyjde...delala sis dalsi test, nebo zase az zejtra? A pocitujes i jiny priznaky??
misicka455
6. kvě 2008
Test nechám až na zítra i když mám jeden u sebe , kterej se může udělat kdykoliv a možná mi to nedá a udělám si ho ještě večer 😃 I když čtyři po sobě pozitivní 🙂
misicka455
6. kvě 2008
Příznaky jen tá ospalost a strašně mě bolí břicho 🙂
petra123
6. kvě 2008
Holky čaute......myslíte že příznaky těhotenství je i bolení v křížích??pokud ne tak zase je jasné že to dostanu 😞
petra123
6. kvě 2008
ale ospinkana jsem taky a kozenky pobolivavají a podbřišek taky no uvidíme ale vidím to zase na neuspěch 😢
petra123
6. kvě 2008
je tu někdo???
🙂
petra123
6. kvě 2008
misick455:TAK TO MOC GRATULUJI TED JSEM SE DÍVALA NA TABULKU CO udělala spagatice a každym dnem se dozvíš nebo už víš??pokud ti to vyšlo moc gratuluji :-o
petra123
6. kvě 2008
holky tak nic jdu haji zítra mě čeka naročny den tak mi držte palce a těhulky opatrujte se a snažilky taktéž tak pá,pá Petra 😎
sonisek
7. kvě 2008
Bré ránko 😃
misicka455
7. kvě 2008
Peťi dozvím se to až 15. května tak mi držte palečky 😉

Dobré ranko 🙂 neboi spíš dopoledne 🙂
petra123
7. kvě 2008
dobré dopoledne holky byla jsem na pohovoru do druhé práce a možny nastup 2.6 tak mi držte palce,ale stejně v malé dušičce si přeji at jsem na nemocenské a čekam mimisko 🙂
misicka455
7. kvě 2008
Jak máš nastoupit do práce tak to se ti to mimi určtitě zadaří 😉
petra123
7. kvě 2008
v to doufám ale moc naději si nedávam spíše to vyjde příští měsíc a nebo nikdy 😞 jak si někdy říkam ,ale hlavně ty bud ted na sebe moc opatrna a příští tyden se slaví mocinky ti to přeji.Ja taky čekam mrchu 12 ale mam nějaké větší kozy bolí mě ,podbřišek taky a jsem pořad unavena když udělam něco navíc no uvidíme ještě je brzy si myslím abych něco cítěla 🙂
misicka455
7. kvě 2008
No prý někdo má už příznaky první druhý týden, já nic z tohotonepociťuji jen mě pořád bolí břicho jako bych to měla dostat, ale nic zpoždění už mám týden a testy jsou pozitivní tak teďka aby bylo tam kde mám být 😉
petra123
7. kvě 2008
misicka455 neboj bude vůbec nad tím už neuvažuj je super že se ti to povedlo hned 🙂
sonisek
7. kvě 2008
ahoj holky, kdepak jste všechny 😉
misicka455
8. kvě 2008
Holky tak jsem vám včera ještě chtěla něco napsat a normálka nám vypli internet, že neplatíme tak jsem tam hned volala a oni , že je to jejich chyba, ale i tak jsme měli celé dopoledne internet vyplej ]-(
sonisek
8. kvě 2008
Míši, a přes co máte internet? My máme přes O2 přes pevnou a teď je to docela v poho, ale pořád prudí s platbama apod 8-(