• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
My přes anteńu u nějaké firmy tady od nás Orion net
8. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha..tak já když předtím bydlela u známých u Prahy, tak tam taky měli internet přes nějakou společnost tam u nich na městečku, tak to tam taky často blblo, třeba i když byla bouřka apod...
8. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono to možná bude něco podobného jen se to jidne jinak jmenuje
8. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, asi jo, a výhoda byla že platili necelý 400 Kč měsíčně, což oproti O2 byla pohádka :grinning: Tak snad tu taky seženem něco podobnýho ....
8. kvě 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my platíme měsíčně 500 kč, takže cena taky na pohodu :slight_smile:
8. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak my pomalu jednou tolik :astonished:
8. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to jen, že tu máme pevnou, za kterou se platí skoro půlka....ale zatím jiná možnost připojení není ...
hm, tak to je teda pálka :astonished:
tady už snad jednou byla možnost, že by se jako všichni připojili na jednu společnost, taky něco levnýho...ale to my tu ještě nebydleli...ale prý tu jsou blbý lidi v domě, takže se nedohodli...ale koncem května má být schůze, tak třeba se něco dozvíme...my tu ještě nikoho neznáme...
8. kvě 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo, tak třeba se to po schůzi změní :wink:
8. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky moje tak bolest vkřižích se rozmohla tolik na noční že jsem si už musela vzít prašek tak si myslím že asi mezi květnovky nebudu brzy patřit bo to zase asi nevyšlo :frowning2:

Jinak co Vy něco nového u mě nic jen ještě jedna noční a mam volnooooo konečně krasny víken hlasí a na zahradce se mi ted staví mala šopa,bo můj s kamaradem si jdou hrad jsem zvědava jak to bude vypadat :slight_smile: pak vyfotím a dám na modroustřechu nebojte o tu podívanou vas nenechám ujit :grinning:
8. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petro :grinning:

Tak my jsme po obídku a vidím to na válení se :grinning:
8. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už taky můj mi uvařil super gulašovou polévku a ted před chvíli jsem mluvila s kamaradkou před barakem a mam pocit že zada mě chytly tak že mam asi plotínky v haji bo je těch zad nemlžu ani dotknout bolí mě to přímo v křížích neštěstí a to dneska jdu ještě na tu zatracenou noční ale uvažuji že si zítra zajdu k DR at mě pošle za odborníkem bo se to neda vydržet :frowning2:
8. kvě 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek ta čekaš na menzes kdy??ja toho 12 v pondělí :wink: tedy doufám pořad v duši že nedojde :confounded: nesmí :grinning:
8. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na MS čekám až tak kolem 20.5., tak uvidíme, ale pochybuju...Já myslím, že jako příjde :grinning:
8. kvě 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě je to stejné taky si to myslím ale nechám se překvapit ale když příjde zase to ořvu a pustím se do dalšího snažení a už něco cítíš??jako bolení prsou podbřišku ospalost a tak ja jo ale nedavam tomu moc naději při těch mojich 12h směnach a ještě ktomu noční moc si nefandím,ale v hloubi duše pořad věřím
8. kvě 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj Peťi záda jsou prevít vím co řikám taky sněma mám bohužel nedobré zkušenosti :angry:
8. kvě 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi občas pěkně bolívaj záda, ale já to pořád přisuzuju těm mým prsům, nesnáším je :angry: Bych potřebovala někam na masáž :slight_smile:
8. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se chystám na masáž je to potom vždy supr jen kdybych nebyla tak liná se tam obědnat :grinning:
8. kvě 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj snažilky
8. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Romčo :slight_smile:
8. kvě 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky moje,no o prsech se nebudem bavit kdybych měla po dětech už je mam tak o 2 čísla menší tak 2 by mi stačili :grinning: ale ted musíme trpět,jak ja zavidím holkam které maji malé prsa :grinning:

Jinak holky ve čtvrt na 6 pro mě zaz přijede kočar a jedu do práce chvála bohu poslední,zada už trochu polevila dala jsem si dobrou koupel a sprchu na ty kříže a je líp ale ranno bude zas špatně :cry: no uvidíme jesli to bude na draka jdu k DR a seru na svechny(z prominutím :slight_smile: )

Tak se mi holky držte a zítra se zase stavím a přečtu si zas něco nového zatím pá,pá Petra
8. kvě 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jaký máte názor na kafe a alkohol v těhotenství a ve snažilkování? Já nechci pít v těhotenství ani jedno, ale přemýšlím o tom, jestli mám přestat hned teď, nebo až zjistím, že jsem opravdu těhotná. Jinak pro upřesnění: kafe vypiju tak 3 do týdne a alkohol piju tak jednou do měsíce v malém množství. Moc na to nejsem, ale jednou za čas mám ohromnou chuť. Třeba dnes bych si dala kafe. No a v sobotu slavíme, tak budu vypadat zase jako trubka, když si nic nedám (když jsem oslavenec) že. :grinning: A nechci říkat proč pít nechci.
8. kvě 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem teda kafe ůplně vypustila a nahradila ho meltou s mlíkem, ale když dostanu čas od času chuť na kafe tak si ho dám , když se to nepřehání tak si myslím že to jednou nebo dvakrát týdně neva.
S alkoholem teda jsem sekla hned i když dva dny před tím než se mi oběvyli // tak jsem dostala chuť na skleničku bilého :grinning: jinak někde jsem četla , že v prvních třech měsicích by alkohol neměl být vůbec a potom zase občas sklenička vína nebo pivo zase tolik nevadí. hlavně né nějakej tvrdej :wink:

Peťi tak aťo utiká v práci :slight_smile:

Romy tak vše nejlepší k narozeninám a když si dáš toho alkoholu trochu tak to nevadí :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já alkohol v podstatě nepiju a ta sklenička vína, co si dám jednou za 2 měsíce, myslíš, že neuškodí :grinning: Já nikdy víc jak skleničku stejně nevypiju...
A co pijete za kafe?? Já si kupuju akorát ty 2v1, jiný nevypiju...A když jsem v práci, tak vypiju třeba dvě za den a když jsem doma, tak kafe nepiju...Ale v práci to mám takový rituál :grinning: Jedno hned jak přijdu a druhý odpoledne ke sváče :grinning: Doma spíš piju čaj :wink:
8. kvě 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misicko děkuju,
Sonisku teď jsi mě ale úplně navedla, když dostanu chuť na kafe, dám si čaj, ten mám taky ráda, já mám ráno na rozjezd čaj, kafe po ránu nepiju, protože pak mám po něm celý den žízeň.
Ale už jsem se rozhodla, pít ho nebudu vůbec. To samé asi bude i s kolou a vším podobným, kde je kofein, že jo. Kolu tedy piju ještě míň než kafe, ale jednou za čas na ní chuť mám :frowning2:
8. kvě 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já když jdu do práce, tak vstávám před šestou a nasnídám se (čaj + něco) a pak v práci kolem té 9 si dám kafe...Na lačno ho taky nepiju a zvlášť když vím, že jako pojedu vlakem nebo busem, protože je moc močopudný :grinning: :grinning:
Colu mám taky ráda, jednou za čas, no když to tak spočtu tak to může být tak litr za 14 dní :slight_smile: Hlavně, když jsem třeba nafouklá nebo něco, tak si dám skleničku a je mi líp :slight_smile:
8. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já naštěstí kafe pravidelně taky nepiju takže tohle mě problém dělat nebude u mě spíš budou horší sýry jak hermelín atd...
8. kvě 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak dobra zprávička včera jsme jela do práce a hned jsem se vracela domů bo nebyla práce :grinning:

Jinak alkohol ,kava cola kouření na to jsem se vas chtěla zeptat jak na tom jste ja špatně :grinning: kafe piju jen v práci z automatu doma ho nepijem vůbec,cola tu si dam fakt jen občas,alkohol tvrdy vůbec neděla mi dobře na žaludek tak ho nepiju už dlouho,a pivko a vino jo dam si pivo ja moc rada nevipiju ho moc ale když ja mam rada dobře načepované pivinko,a kouření jak jsem byla minuly měsíc těhu hned jsem přestala vydržela jsem nekouřit 5 dnu a koza jsem zase začala bo kvůli prace a stresu no a pokud budu těhulka tak už ted tak hned stím vším seknu krom toho že jsi v letních dnech dam 0,3 pivka to se může na travení tak takova jsem rebelka :grinning:
9. kvě 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mě je problém to kouření taky jsem stím sekla, ale sice nekouřím už pravidelně a denně , ale třeba asi před třemi dny jsem vykouřila v jeden den dvě , jsem strašná ostuda, pak jsem si to vyčítala. Zítra jdeme na grilování pít nebudu , ale s tím kouřením nevím doufám, že to vydržím. Takže třeba týden vůbec nekouřím a pak si prostě jednu dvě zapalím :frowning2: Pivo nepiju , ale tu decku vínka si od toho třetího měsíce asi taky neodpustím. do třetího měsíce jsem četla , že je alkohol ůplně tabu :slight_smile:
9. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek