• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahojky holky dneska mame velky den kluci dodělavaji na pozemku šopu na nařadí a odpoledne smaženice a grilovačka už ted mam plnou hlavu věcí co musím vzít a co udělat hlavně doma pořadek po co jsem poslední dobou v práci tak jak mam volno do ničeho se mi nechce ale to vůbec plovoučka vypada jak v americe když doma chodí v botech :slight_smile: no hruza prostě ostuda tak dneska proto jsem vztavala brzy a už je zapla pračka a jdu na to uklizení tak mi držte palce :grinning:

Jinak k těm našim malím zavislostem a neřestem,můj nazor je takovy i když nad tím někdy přestava rozum stat co se stane,tak my tady mluvíme a par vipitych sklenkach vína nebo pivka nebo jedné cigaretě a už se za to vyčítame jaké jsme to holky že chceme dítka a stejnak si to někdy neopustíme.Ale co vam ted napišu se opravdu stava :frowning2: jedna ted už znama v minulosti ma nej kamaradka od děctví minuly rok se ji narodila holčička chválůa bohu zdrava nevím jak je to sní doted,ale ona se dostala před pár lety do špatné partie kde se brali tvrdé drogy :frowning2: neštěstí a ona byla těhulka a nepochopíte do 4 měsíce jela na perníku pak až si prí uvědomila že by stím měla přestat tak přestala ale stejnak jeji udajny přítel v tom jel pořad a byla těhule :frowning2: jinak kde se podívate holky otěhotní na poprvé aniž by to chtěly a davaji to pryč nebo když už si to nechaji vidíte je v bubnama na autobusaku jak kouří to by vas mohlo trefit a nebo je vidíte v hospě kuří pijou a my se jen dívame na to co by jsme za to daly mít to dítko místo nich v bříšku a užívat si to v plném zdraví bez problému bez alkoholu cigaret a drog.....Nevím včem dělam chybu že ještě se to nepovedlo i když jednou ano aspon vím že to dítko můžu mít,ale stejnak začínam stracet naději že ho jednou budu mít :frowning2:

Nevím asi si to moc beru už ani nepočítam že bych byla těhulka a že mrcha v ponděli nepříjde,ale asi budu muset změnit tu práci bo to je ten špatny element pro mé těhulkovaní a proto jdu raději pryč a pujdu sice taky do pakarny zvana fabrika,ale bude tam čistěji a bez smradu :slight_smile:

Tak holky neblazněte že musíte přestat se vším hned a že budéme těhotné ba naopak trochu to všechno omezit žít jako doposavat a nechat tomu volny průběh,přinejhorším jsou tu přeci doktoři aby nam pomohly a vím od kamaradky ktreá ma 38 a v dubnu se ji narodil syn Martínek a ta a ta si užila sklamaní a nezdaru při inseminaci a IVF ale nakonec poslední šance jim vyšla a maji krasného syna tak holky i když to nejde přeci se nevzame co vy na to???!!!! pa Petra
10. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petro, no to máš pravdu s těma feťákama apod. Co oni dělají a my tu už chcem přestat kafovat apod...Já si myslím, že ty tři kafe týdně nic udělat nemůžou, nebo snad joo??
Dneska jsem si koupila časopis Šťastných 9, nebo jak se to jmenuje...Je to prostě o těhotenství, tak snad v tom bude něco zajímavýho. Jinak jsem si koupila nový Miminko a to mi přijde asi za nej časopis...
10. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek:ne neublíží kafe pijí aji těhotné a jsou lidi kteří kafuji pořad a nepřestanou a kava není alkohol nebo cigareta a ta člověka nezabiji jako něco jiného tak ja si myslím že na tom nic špatného není...

Ted jsem byla na wc a na papiře jsem viděla jak špiním tak asi zase nic a ještě ktomu mrcha dorazí o 2 dny dříve zase to asi ořvu ja už nevím co mam víc pro to udělat aby jse nam a aji mě splnil sen a měli mrnouse v vbříšku asi zase na mě jdou depky :cry: :frowning2:
10. kvě 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě po ránu bolelo břicho, jako obě strany...a přitom ve středu taky bolelo, tak jsem si myslela, že jsem měla ve středu ovu (jen jsem si to myslela, teplotu teda neměřím), tak teď teda vůbec nevím, co a jak...
10. kvě 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to tak mám kámošku co se pokoušela dva roky a vždy jí mohlo rozeřvt když jela v šalině a viděla třeba cigošu kolem sebe pět dětí a další v pupku s cígem a pivem :angry:

Mě to dneska nedalo a po třech dnech jsem si udělala další testí a čárka už je krásná silná. Ještě pět dní a dozvím se od doktorky zda je vše v pořádku.

Pě´ti hlavně klid a nepropadat pance, ono to jednou výjde :wink:
10. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišičko taky si říkam ale to se neda nepropadat panice :slight_smile: no ale příští měsíc už to vyjde doufám :unamused: :angry:
10. kvě 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stěma ciganama oni jsou jako krysy jen rodi a rodi ale bíla ta zapadnou nene tak jak to kurnik :angry:
10. kvě 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ono je něco říkat a něco jiného to dělat. já jsme si taky řekla, že na to nebudu myslet a co dělám myslím pořád na to aby vše vyšlo, mimi se uchytilo a bylo vše v pořádku :confused:
10. kvě 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mišičko to je jen dobře hlavně se opatruj všem holkam tady to mocinky přeji at maji konečně dítka ale už mě to trapí minuly rok jsem si prožila svoje v HSG vyšetřením hormony přibrala jsem po nich jako svině a co se stalo nic těhule jsem nebyla pak jsem se rozhodla v srpnu bo mi to udělolo naopak takovy chaos s menzesem že zkusím HA poprvé v životě a po 9 měsících braní jsem je vysadila a menzes ted chodí sice přesně až na ten minuly měsíc ale ted jesli dojde tak asi bude jako hodinky no zas nic příští měsíc hura na další snažení co říkam hned po mrše opět do toho skočíme rovnyma nohama :slight_smile:
10. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu ti držet palečky :wink:
10. kvě 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak co podnikáte o víkendu. my jsme včera byli grilovat a dneska jsme podnikli výlet do zoo. docela mi dal zabrat takže si půjdu asi zdřímnout :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko, my jsme včera slavili a dneska jsem byla v práci, naštěstí jsem se vrátila brzo a ne až večer jako obvykle, teď se chystáme zajet k našim a za tchýní popřát ke Dni matek.
11. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky jsem mamině dneska už přála, byla dojatá :pensive:
11. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caukys kocky :o))))

Misi, a přála jsi mamce, nebo babičce?? A už to někdo ví??
11. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přála jsem mamině :wink: Ještě jsem to nikomu neříkala, chci počkat až na toho 15 až to bude od doktorky, ale strašně bych to říct chtěla. Zatím to ví naši dva nejbližší kamarádi a zároveň svědci.
11. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a jasně že tady holky na koníku :grinning:
11. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to budou vaši oboje rodiče překvapený, co? Nebo se s tím už u vás počítá? A už mají nějaký vnoučata??

Tak na koníku taky řeknu všechno dřív než kde jinde... :grinning:
11. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne vnoučata ještě nemají a určitě by moc chtěli, vůbec netuším jestli něco tuší. ale spíš ne, porád všude vykřikuji jak mám na děti čas a , že možná jednou se dočkají atd. :grinning: no největší šok to bude stejně v práci ti vůbec netuší, že se snažíme a že bych chtěla děti, taky tvrdím, že je čas :grinning:
11. kvě 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky tak vikend byl super prožity na zahradě fotky jesli tam půjdou dat tak uvidíte :slight_smile: pozvali jsme přatele a bylo super dneska jsme v budce udělali pořadek a zakladala jsem si zahonek ale ještě příští vikend ho budu muset dodělat :slight_smile:

Zítra do práce a ještě ktomu nebudu mít do pátku PC tak svama nebubu pač můj jede na služebku do Praglu tak budu bez kompu tak kdyby přibyla nějaka nová těhulka napiště holky moje :wink: jasné!!!prosím
11. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky.Tak se tedy taky přidávám. Vysadila jsem antiko a uvidíme. Akorát jsem samý beďar, je to hrůza. Taky Vás po vysazení antiko bolí vaječníky? :confounded:
11. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin..jo boli jak čert a aji dneska ale asi to dostanu tak to bude stoho :cry: tak zase nic :frowning2:
11. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: mě taky a ještě mě bolí i prsa, tak nevím co se to se mnou děje, jsem nafouklá jako balón...
11. kvě 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin, já co vysadila, tak jsem se docela osypala jebákama snad všude :angry: A při braní HA jsem měla takovej klídek, ach jo :frowning2:

Míšo, tak to budou teda čučet, jestli to teda doktorka opravdu potvrdí :slight_smile: My taky všude řikáme, že je čas na děti atd. Ale taky nikdo neví, že jsem vysadila a snažíme se. Teda Koník to ví :slight_smile:
11. kvě 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, :slight_smile:
tak já jsem 1. cyklus po vysazení, jsem 34DC (díky vám už vím, co to DC znamená :wink: ).
Prsa mě bolí jako kr.va :cry: a mám pocit, že kdybych neměla podprdu, tak už je mám odraný od koberce. :sweat_smile:
Břicho mě hodně bolelo předevčírem, takový hnusný křeče a pak jak když utne - nic.
Test jsem si dělala, je negativní. Ale co se divit, že ještě jsme se chránili kondomem, ale tak všelijak. Když nebyl po ruce tak přerušovačka a to se může stát cokovliv, že? :grinning:

Jo a je mi 26 let (změna v tomto tématu, co?), jsem přes rok vdaná.
12. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, Tak jsem si na pleť dle kosmetičky na jebany koupila zinkovou mast a krém a vodu z La-roche posay, tak snad mi trochu pomůže. Jsem nafouklá jako blázen, tak espumisan snad pomůže :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a vitám nové snažilky :slight_smile: Já valím dneska na celý den do práce dojdu až poi desáté domů, nevím jestli tam neusnu. Pořád jen bych spala :grinning:
12. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak Míšo, to je jasný, že jsi v tom :grinning:
12. kvě 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuji a nikde nikdo. Asi jste zavřené v práci. :sunglasses:
12. kvě 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde najdu tu vaši tabulku? :confused: Chtěla bych nakouknout. :sweat_smile:
12. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se flákám doma, jsem koukala na filmek :slight_smile: Tabulka je asi u spagatice v albu :wink:
12. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek