Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
bachcha
12. kvě 2008
díky soni. 😉
petra123
12. kvě 2008
ahojky hoky tak můj jede až zítra tak mam ještě čas kuknout na konika huráááá 😃 ale jen na chvíli ale asonněco asi jsem na tom konikovi a na vas holky zavisla 😃

Jinak zdravím nové snažily to je super že nas přibyva 🙂 jen tak dál 🙂

inak v práci dneksa prozměnu klidek tak se to dalo přežít chvála bohu ale zítra mi všechny držte palce zavolaji mi z práce a dozvím se jak to se mnou bude 😎 bud odejdu a pustí mě nebo budu chodit na 3 směny provoz a nebo opustím práci a od nového měsíce půjdu do jiné za tchýní a taky na tří směny provoz no uvidíme super vyhlídka do budoucna :-| necháme to osudu jak to dopadne už se ani nenervuji ]-( 😃

tak se holky držte a pokud se dostanu k PC tak napíšu jak sem dopadla ju??Pá,pa holky moje :-o 🙂 😉
bachcha
13. kvě 2008
Ahojky,
tak jsem včera volala k Dr. jestli mám naději, když mám týden spoždění ( i když test negativní), ale říkala mi sestra, že mám týden počkat, v po si udělat test a v úterý přijít. Tak uvidíme. A prý tělo po vysazení HA reaguje velmi citlivě a je schopno otěhotnět z ničeho... Takže naše ochrana třeba nebyla spolehlivá
(já - hurá 😃 , manžel - ach jo 😞 )
sonisek
13. kvě 2008
bach, můj manža pořád říkal, jak by chtěl mimi, ale když jsem měla týden zpoždění, tak už tady byl z toho úplně hotovej 😃 😃 A testy mi i kupoval a pořád chtěl, abych si už konečně udělala ten test 🙂
bachcha
13. kvě 2008
No u nás to bylo včera to samé, pořád říkal: Tak už sis dělala ten test? Tak co? A jaktože jsi to nedostala? No těhotná byt nemůžeš, jsem si dával pozor, až tak za 2 měsíce.... 🙂
No jenom jsem se uculovala. On pořád, že dítě budeme mít v létě, aby jsme mohli jeho narozeniny slavit na zahradě (jsme oba v zimě)
On si to představuje tak, že jednou to zkusíme napevno a bude zaděláno a za 9 měsíců budem rodit.
😃
A když řeknu, že to může trvat i dýl, nebo že už třeba je hotovo, tak to nepřipadá v úvahu, on ví co dělá. 😃 😃 😃
Chlapec můj naivní, 🙂 ale miluju ho. |-| 😉
sonisek
13. kvě 2008
Tak u nás je to naprosto to samý 😃 Si myslí, že jednou zadělá a je upečeno 😃 On přece má spermoníky rychlý a ti jsou šikovní 😃 😃 😃
bachcha
13. kvě 2008
Ti chlapi jsou asi opravdu všichni stejní. 😃
kristynka2009
13. kvě 2008
Ahojda snažilky;o)
bachcha
13. kvě 2008
ahoj kristy 😉
kristynka2009
13. kvě 2008
jsme tu nová, tak mi o sobě něco pověste 😉
sonisek
13. kvě 2008
ahoj kristynko, tak když jsi tu nová, tak nám něco pověz ty 😃
kristynka2009
13. kvě 2008
😉 A co byste rády věděly?
bachcha
13. kvě 2008
kde pracuješ? (profesi)
jak dlouho se snažíte?
chceš víc chlapečka nebo holčičku?
jak dlouho jsi brala HA?
jestli už něco nakupuješ na mimi?
jaké je u vás počasí?
co jsi měla k obědu?
🙂 🙂 🙂
sonisek
13. kvě 2008
bachcha, ty jsi ale nějaká zvědavá 😃 😃 A copak jsi měla k obědu ty? My s mužíčkem dělali špagety se špenátem 😃 A počasí je u nás pěkné 😃 😃
bachcha
13. kvě 2008
to víš, drbna hadr 😉
my jsme měli Hodolanskou omáčku s chlebem
U nás je nádherně, ale začínají se tu honit mraky. Mohlo by zapršet. Včera jsem zapomněla zalét rajčata, tak by to mohlo za mě dnes zvládnout počasí.

A kristynka se ptala, co nás zajímá. A to se já zase zeptám, ne? x-)
sonisek
13. kvě 2008
Však jo, to je správný...taky ráda všechno vim 😃 😃 Tady se taky už nějak honí mraky, koukám z okna...my byli dopoledne na poště a myslela jsem, že pojdu tim vedrem, tak jsme zatím doma...
bachcha
13. kvě 2008
Jdu z práce domů, ozvu se později. Už ani nepotřebuju 😎, tak se tu zatáhlo. zatím pa pa
misicka455
14. kvě 2008
Ahojky, tak jak pokračuje snažení? Já jdu už zítra k doktorce tak jsem napnutá co mi řekne 😉 Už aby to bylo asi celou noc nebudu spát jak se znám 😉
sonisek
14. kvě 2008
Míšo, tak to hned dej zítra vědět, budu držet palečky, ať tam mimísek je x-)
misicka455
15. kvě 2008
Jasně ozvu se doufám, že tam bude 😉
misicka455
15. kvě 2008
Ahojky 🙂

Tak jsme v tom je to asi pátej týden začátek druhýho měsíce. Viděla jsem to na ultrazvuku a je to jen taková malá kulička černá 😃 2.6 jdu na další ultrzvuk a už by mělo být vidět i srdíčko a budou se dělat i další testy. x-)
sonisek
15. kvě 2008
Miško, jsme ti měly založit samostatný téma 😃 😃 Tak ještě jednou gratulko x-)
misicka455
15. kvě 2008
No to teda měli 😃 😃 😃
dagina
15. kvě 2008
Miško, moc gratuluji, to byla ale rychlovka, viď 😉 . Ať je i nadále vše OK 🙂 .
spagaticeautor
15. kvě 2008
Ahoj misicko, moc ti gratuluju, až budeš chtít, tak doplníme tabulku, jsi naše první těhulka a první miminko 🙂 mooooooooc ti to přeju
misicka455
16. kvě 2008
Holky dík moc, no rychlovka to byla takže se z toho ještě vzpamatovavám.

Doplnění tabulky nechám až za těch 14 dní až bude vidět i srdíčko 😉
misicka455
16. kvě 2008
Tak honem mě následujte 😉
spagaticeautor
17. kvě 2008
Mišičko já bych tak ráda, dnes jsem udělala něco, čeho jsem se hrozně bála a zvládla jsem to 🙂 Mám ohromnou radost.
zuzka.l
17. kvě 2008
Ahoj Holky tak ja se k vam pridam jestli muzu,prave mam ms a po ni tomu nechame volny prubeh.My jsme o mimi prisli v 18tt,fyzicky se citim dobre,tak uvidime 🙂
misicka455
18. kvě 2008
Jé a můžu se zeptat co to bylo 😉

Zuzi vítej, jé to je mi líto, že jste o mimi přišli . tohle je teďka jedna z mích nejhorších nočních můr, ale divám se že jedno krásné dítě už máte 😉 Tak přeji aby se i to druhé podařilo 😉

Začni psát odpověď...

Odešli