• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
díky soni. :wink:
12. kvě 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hoky tak můj jede až zítra tak mam ještě čas kuknout na konika huráááá :grinning: ale jen na chvíli ale asonněco asi jsem na tom konikovi a na vas holky zavisla :grinning:

Jinak zdravím nové snažily to je super že nas přibyva :slight_smile: jen tak dál :slight_smile:

inak v práci dneksa prozměnu klidek tak se to dalo přežít chvála bohu ale zítra mi všechny držte palce zavolaji mi z práce a dozvím se jak to se mnou bude :sunglasses: bud odejdu a pustí mě nebo budu chodit na 3 směny provoz a nebo opustím práci a od nového měsíce půjdu do jiné za tchýní a taky na tří směny provoz no uvidíme super vyhlídka do budoucna :unamused: necháme to osudu jak to dopadne už se ani nenervuji :angry: :grinning:

tak se holky držte a pokud se dostanu k PC tak napíšu jak sem dopadla ju??Pá,pa holky moje :astonished: :slight_smile: :wink:
12. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem včera volala k Dr. jestli mám naději, když mám týden spoždění ( i když test negativní), ale říkala mi sestra, že mám týden počkat, v po si udělat test a v úterý přijít. Tak uvidíme. A prý tělo po vysazení HA reaguje velmi citlivě a je schopno otěhotnět z ničeho... Takže naše ochrana třeba nebyla spolehlivá
(já - hurá :grinning: , manžel - ach jo :frowning2: )
13. kvě 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bach, můj manža pořád říkal, jak by chtěl mimi, ale když jsem měla týden zpoždění, tak už tady byl z toho úplně hotovej :grinning: :grinning: A testy mi i kupoval a pořád chtěl, abych si už konečně udělala ten test :slight_smile:
13. kvě 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to bylo včera to samé, pořád říkal: Tak už sis dělala ten test? Tak co? A jaktože jsi to nedostala? No těhotná byt nemůžeš, jsem si dával pozor, až tak za 2 měsíce.... :slight_smile:
No jenom jsem se uculovala. On pořád, že dítě budeme mít v létě, aby jsme mohli jeho narozeniny slavit na zahradě (jsme oba v zimě)
On si to představuje tak, že jednou to zkusíme napevno a bude zaděláno a za 9 měsíců budem rodit.
:grinning:
A když řeknu, že to může trvat i dýl, nebo že už třeba je hotovo, tak to nepřipadá v úvahu, on ví co dělá. :grinning: :grinning: :grinning:
Chlapec můj naivní, :slight_smile: ale miluju ho. :pensive: :wink:
13. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je to naprosto to samý :grinning: Si myslí, že jednou zadělá a je upečeno :grinning: On přece má spermoníky rychlý a ti jsou šikovní :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti chlapi jsou asi opravdu všichni stejní. :grinning:
13. kvě 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda snažilky;o)
13. kvě 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristy :wink:
13. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme tu nová, tak mi o sobě něco pověste :wink:
13. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kristynko, tak když jsi tu nová, tak nám něco pověz ty :grinning:
13. kvě 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: A co byste rády věděly?
13. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pracuješ? (profesi)
jak dlouho se snažíte?
chceš víc chlapečka nebo holčičku?
jak dlouho jsi brala HA?
jestli už něco nakupuješ na mimi?
jaké je u vás počasí?
co jsi měla k obědu?
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bachcha, ty jsi ale nějaká zvědavá :grinning: :grinning: A copak jsi měla k obědu ty? My s mužíčkem dělali špagety se špenátem :grinning: A počasí je u nás pěkné :grinning: :grinning:
13. kvě 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, drbna hadr :wink:
my jsme měli Hodolanskou omáčku s chlebem
U nás je nádherně, ale začínají se tu honit mraky. Mohlo by zapršet. Včera jsem zapomněla zalét rajčata, tak by to mohlo za mě dnes zvládnout počasí.

A kristynka se ptala, co nás zajímá. A to se já zase zeptám, ne? :dizzy_face:
13. kvě 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jo, to je správný...taky ráda všechno vim :grinning: :grinning: Tady se taky už nějak honí mraky, koukám z okna...my byli dopoledne na poště a myslela jsem, že pojdu tim vedrem, tak jsme zatím doma...
13. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu z práce domů, ozvu se později. Už ani nepotřebuju :sunglasses:, tak se tu zatáhlo. zatím pa pa
13. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jak pokračuje snažení? Já jdu už zítra k doktorce tak jsem napnutá co mi řekne :wink: Už aby to bylo asi celou noc nebudu spát jak se znám :wink:
14. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to hned dej zítra vědět, budu držet palečky, ať tam mimísek je :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně ozvu se doufám, že tam bude :wink:
15. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Tak jsme v tom je to asi pátej týden začátek druhýho měsíce. Viděla jsem to na ultrazvuku a je to jen taková malá kulička černá :grinning: 2.6 jdu na další ultrzvuk a už by mělo být vidět i srdíčko a budou se dělat i další testy. :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, jsme ti měly založit samostatný téma :grinning: :grinning: Tak ještě jednou gratulko :dizzy_face:
15. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda měli :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, moc gratuluji, to byla ale rychlovka, viď :wink: . Ať je i nadále vše OK :slight_smile: .
15. kvě 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko, moc ti gratuluju, až budeš chtít, tak doplníme tabulku, jsi naše první těhulka a první miminko :slight_smile: mooooooooc ti to přeju
15. kvě 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík moc, no rychlovka to byla takže se z toho ještě vzpamatovavám.

Doplnění tabulky nechám až za těch 14 dní až bude vidět i srdíčko :wink:
16. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak honem mě následujte :wink:
16. kvě 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko já bych tak ráda, dnes jsem udělala něco, čeho jsem se hrozně bála a zvládla jsem to :slight_smile: Mám ohromnou radost.
17. kvě 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak ja se k vam pridam jestli muzu,prave mam ms a po ni tomu nechame volny prubeh.My jsme o mimi prisli v 18tt,fyzicky se citim dobre,tak uvidime :slight_smile:
17. kvě 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a můžu se zeptat co to bylo :wink:

Zuzi vítej, jé to je mi líto, že jste o mimi přišli . tohle je teďka jedna z mích nejhorších nočních můr, ale divám se že jedno krásné dítě už máte :wink: Tak přeji aby se i to druhé podařilo :wink:
18. kvě 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek