• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahojky holky moje milované tak nějaka nová těhulinka :slight_smile:

Ja zase nic opět mrcha dorazila opět se zpožděním ale dorazila dělala jsem si i těstík a opět jen jedna / :frowning2: jsem asi jalova jinak to nechápu včem dělam chybu :cry:

A co jinak nového?????
18. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky doufám že vám nebude vadit když se k vám přidám taky se začínáme snažit o miminko mám z toho trošku strach zda to půjde jelikož jsem brala 10 let antikoncepci
18. kvě 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicko můžu se zeptat jak dlouho si brala prášky a kdy po vysazení jsi otěhotněla samozřejmě se připojuji k gratulacím k mimískovi
18. kvě 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
civy ahojky ja se taky opět snažím ale vítej jen at je nas víc to je super a neboj už příští měsíc ti to vyjde,ja brala poprvé antikoncepci až ted blrala jsem ji jen 9 měsíců a ted v unoru vysadila a od té doby jsme se nesnažili jen jsme tomu nechli vovny průběh a ha minuly měsíc jsem byla těhulka ale v 4tt jsem potratila samovolně tak jsme se se snažili i ted a nic dostala jsem to tak ti moc přeji at ty jsi na tom líp a vyjde ti to hned běz okolků :astonished: :grinning:
18. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji taky ti budu moc držet palečky aby jsi otěhotněla a hlavně aby už jsi to měla v pořádku a mimisek se u tebe držel zuby nehty no mám z toho strach když se dočítám co se všechno může stát , vždy jsem se bála, že když prášek zapomenu tak do toho přijdu a ted mám strach, ale úplně opačný tak doufám že nám to vyjde :astonished:
18. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Civy já brala Ha asi osm let pak dva roky jsme se chránili pomocí kondomů atd. tažke jsem měla velkou pauzu mezi Ha a otěhotněním. ale podle mě je jedno jestli bereš rok nebo deset let :wink:

Děkuji za gratulaci :slight_smile:
18. kvě 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěťi to je mi líto tak snad přiští měsíc už nedojde :wink:
18. kvě 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
18. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicko ja taky doufám už mě to štve jak blazen ale hlavně ty se ted opatruj a jak je zatím žadné těhu nevolnosti??
18. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokly kde jte dneska venku prší tak na co koukate :slight_smile:
18. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevolnosti ani ne jen jsem moc moc ospalá a strašně mě pořád bolí břicho. K dotorce jdu přiští pondělí tak snad je vše v pořádku.

My jsme měli pujčené nějaké dvd tak jsme koukali na ně a pak jsme jeli na velký nákup zase litr v pr... :grinning:
18. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, tak ty nevolnosti dorazí, počkej :grinning: Nebo taky ne, no kéž by ses jim vyhla...ale jinak je snad u tebe vše v pořádku...

my taky čuměli na telku, na DVD a tak, a teď chci koukat na Grandhotel, tak snad to bude pěkné, viděla jste to některá??
18. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to viděla zaleží na tom jestli se ti libí český filmy. Můj názor dalo se na to podívat jednou, takový odpočinkový film , neurazí , ale ani nenadchne :wink:

jo ještě jeden těhu příznak mám dělá se mi blbě z nějakých pachů :grinning: Třeba saponáty, kouř a to jsem byla kuřák do nedávna atd.. :grinning:
18. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miši tak to jo kamoška taky kuřačka a jak byla těhu tak najednou nemohla cigaro ani cítět..
18. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se napapat a pak asi zalehnu :grinning: Zítra m čeká perný den. ráno na osmou už mám být na neurologii pak jedeme zavést auto na opravu a odpoledne jedeme ke tchýňi s tchánem říct tu novinku, tak jsem zvědavá jestli tam bude místo i na nějaký šlofík po obídku :grinning:
18. kvě 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si třeba aji zapálila, ale jednou jsem jela v šalině a chlap si evidentně na zastávce zapálil a sedl si naproti mě a jak dýchal šlo mu to z huby a byl tím načuchlej a já se málem poblila, jsem si musela přesednout :grinning:
18. kvě 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já jsem byla v práci, tento týden už po sedmý :angry:
Teď jdu něco málo uklidit a pak budu koukat na Chirurgi.
Mimochodem vítám nové snažilky a přeju hodně úspěchů ve snažení.
U mě to zatím vypadá, že budu mít problémy s cyklem, no uvidíme, jak to bude vypadat.
to misicka: Nejvíc jsem se bála mojí mámy, ta když se mě někdo zeptal, jestli chci dítě, tak byla úplně nepříčetná, že musím budovat kariéru :rolling_eyes: To tedy neni noc pro mě, i když si většina lidí myslí že jo :unamused:
No tak jsem včera mámě řekla, že jsem vysadila HA a ona byla vcelku v pohodě, nekřičela, jen řekla, že si to myslela, protože ví, že jsem praštěná a děti miluju a pak řekla, že je to jen naše věc. :slight_smile: Tak jsem ráda, že to bude bez scén.
18. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice ahojky dlouho jsem tě nevidělal tady tak napiš poslední menzes 15.5.2008 tak doufám že to bude už naposledy :slight_smile:
18. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo určitě se to povede, neboj.
18. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice:nebojim ted s do toho pouštím z vervou a na plny plyn :grinning: jako ty !!! :slight_smile:
18. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile:
my ani nemáme pomalu čas na to se snažit, jsem pořád v práci, a když jsem doma ako třeba teď, tak manžel kouká s kamarádem na hokej, zatím to moc nehrotíme
18. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
však jo to přijde samo a nezapomen zkončí hokej a v červnu začína mistrak ve fotbale :grinning: to mam taky po ptakach a o práci mi ani nemluv v sobotu ranno jsem přišla po noční a zítra zase ranní asi mě už mrdne ale v červnu jdu na nemocenskou s ramenem už mě boli přes dva měsíce a stejnak potřebuji si oblitat pár doktru a jinak na to nemam čas tak příští měsíc na to seru a jdu si odpočinout a vypnout trochu :sweat_smile:
18. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

už pár dní si vás pročítám a říkala jsem si, jestli byste mě vzaly ještě mezi sebe. Květen stále je, tentokrát jsme se snažili poprvé, tak se uvidí. Ani nepočítám s tím, že to vyjde hned na poprvé (přítel je skoro-doktor, takže velký skeptik :slight_smile:, ale člověk prostě nikdy neví. Pročtu si vás ještě úplně od začátku, abych byla v obraze. Zatím zdraví moonrose
18. kvě 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to víš že jo, já si odpočinu v létě, ale do konce června bude pořád co dělat :frowning2: bohužel
hele a neni po mistráku olympiáda :confused:
já ho budu muset asi začít znásilňovat hokej nehokej, fotbal nefotbal :grinning:
18. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo myslím že pak bude i olimpiada ale myslím že v létě až po fotbale
18. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to už budem těhotné ne, tak se nemusíme bát :slight_smile:
18. kvě 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak jak říkaš ja počítam že už příští měsíc jsem těhu na 100% ted bylo moc perny měsíc a bylo toho hodně ted už to bude jednodušší no uvidime :slight_smile: ale mě se už fakt nechce pracovat a chci byt doma užívat si nachvíli života a kupovat si pěkné těhu věsi věcičky pro mimisko no prostě zpomalit a mít klid.......no nic loučím se mrkni se mam nové fotečky v albumu a v utery večer pokecameš budu tu tak pěknou noc a znasilnuj chlapa ja si musím počkat ještě mam mrchu tak se opatruj a taky zpomal ju??,tak se mívaj zatím pá,pá :sunglasses:
18. kvě 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lacule tak to jsi na tom asi jako já já čekám poslední menzes zítra a pak hurá na to je mi tky téměř 26 a chtěly bychom první miminko docela by jsme si přály mít kluka nemáte na to někdo nějaké fígle jak toho dosáhnout,ale když to bude holčička tak budem taky rádi hlavně když bude mimčo zdravé
18. kvě 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem se do toho lehce zamotala a odepsala jsem uplně někomu kdo už tady s v ámi neklábosí tak pardon ale kdyby měl někdo nějakej ten výpočet na toho kluka tak sem s nim dik
18. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj moonrose, vítám tě, pěkně se nám to tu rozjíždí :slight_smile:
když se některá budete chtít přidat k nám do tabulky (je u mě v albu), tak mi napište do IP a já to zařídím :sunglasses:
18. kvě 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek