• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Ahoj holky,no ja cekam az mi ta mrcha skonci :slight_smile: Ja jsem brala antinu 5let nez se mi narodil maly a otehotnela jsem hned prvni mesic po vysazeni,ale to nebylo planovane,ale moc prijemne prekvapeni :grinning: Ted uz antinu neberu tri roky,povedlo se mi napodruhe otehotnet hned,ale jak jsem psala o mimi jsme prisli,tak uvidime ted jak se zadari,co nejvic se modlime,hlavne at je mimi zdravoucke,vubec nam nezalezi na pohlavi a hlavne,at se zadari.
A jak vy holky?Berete nejake vitaminy,kyselinu listovou nebo tak,nez se chcete nebo uz snazite?
18. kvě 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mi se sice začínáme snažit teď v květnu, ale já osobně tomu zas tolik šancí nedávám, protože mám dost nepravidelný cyklus (což mě docela štve). Naposledy 7 týdnů, teď to bude tak nějak obdobně. Není to dobré, ale OVU mám (vždy tak po pěti týdnech). K doktorovi se chystám, ale mám takový pocit, že mě stejně nějak výrazně nespasí. HA neberu už rok a půl a vlastně od té doby se mi to nikdy úplně nesrovnalo. Předtím to bylo jako hodinky. Jojo, hormony nejsou nic dobrého.
19. kvě 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky! Můžu se taky přidat? :slight_smile: Pročetla jsem si všechny Vaše příspěvky, ale zatím se moc nechytám. Nevím, co napsat na úvod, tak to vezmu podle té Vaší tabulky, co máte. Takže, věk: 23 (jsem tu asi nejmladší :wink: ), okres: Olomouc, vysazení HA: září 2007, nemám zatím žádné dítě. Dnes jsem byla na kontrole u gynekoložky, říkala, že je vše OK, napsala mi kyselinu listovou s železem a koupila jsem si taky BabyPlan. V červnu máme s přítelem svatbu, tak už se v brzké době začneme taky snažit o mimi. Asi vypotřebujeme poslední kondomy, co máme v zásobě a hup na to :grinning: . Menstruaci mám nepravidelnou, ale lepší se to. Ze začátku tak asi 40dní, teď už 30 :wink: Jsem se pěkně rozjela, na začátek .... :sweat_smile:
19. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky k te nepravydelne menstruaci jsem se někde dočetla ,že je na to dobrý kontryheloví čaj on prý urovnává menzes snižuje krvácení a také prý po něm může být i normální a dlouhá ovulace tak za pokus to stojí né,moje kamarádka též měla nepravidelný menzes a během 4 měsíců i když mimčo neplánovali a prý si ten její dával pozor přišla do jiného stavu prostě se na to nesmí člověk upínat a musí mluvit a přemýšlet o něčem jiném
19. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám, je mi 25,5, HA beru skoro 8 let, tak uvidíme jak to půjde, HA už nebereme a dáváme tomu volný průběh - i když na mimi se moc těšíme, tak snad to brzy dopadne :slight_smile:
20. kvě 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny nové snažilky.
20. kvě 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, i já vitám všechny nové snažilky a přeji hodně zdaru :slight_smile:

Téda u nás je už třetí den tak hnusně :angry: pořád prší a prší :angry:
Včera jsme byli u tchýně říct tu novinu tak byla překvapená a zároveň dojatá :grinning:
20. kvě 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi a Tví rodiče to už vědí?
20. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ti byli mezi prvníma :slight_smile:
20. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tady je taky pořád ošklivé počasí, prší, ... . Nechce se mi pracovat, jsem nějaká ospalá :unamused: Miško: gratuluju k miminku, co jsem tak postřehla, tak jsi tu zatím jediná těhule a myslím, že to byl pěkněj fofr, že se Vám zadařilo brzo :wink: To je bezva, moc gratuluju. A necháte si říct pohlaví? Tak přeju hodně štěstí všem ostatním a hezčí počasí, pa pa pa :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj fofr to byl, však se z toho ještě vzpamatovavám :grinning: Pohlaví si určitě nechám říct jelikož se mi moc libí jak mamina prosazuje , že to bude holka že to cití, manželovi rodiče zase že to bude kluk atd.. takže jak jen to bude možné tak si to nechám říct, ale jim to stejně neřeknu, doufám že to vydržím :grinning:
20. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to chtěla vydržet, jako nenechat si říct pohlaví, ale nevím, až semnou zatočí hormony, jestli to vydržím :wink: Přítel s tím ale nesouhlasí, tak nevím, jak to uděláme :unamused: Se uvidí až to přijde. Možná bude všechno jinak :slight_smile: Držím palec, ať je všechno v pořádku.
20. kvě 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, že to nevydržím takže si to prostě nechám říct :grinning: já jsem strašně zvědavá :grinning:
20. kvě 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra to taky nevydržela, všem vykecala že je těhotná a všem co čeká, u obou dětí :grinning: a bráchova manželka taky :grinning: jsme holt ženský ukecaný :slight_smile:
20. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to teda jsme :grinning:

četla jsem, že za měsíc máš svatbu tak to je supr, tak už se nemůžeš dočat co :slight_smile:
20. kvě 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo. Máme ještě hodně zařizování. Dnes jsme chtěli jít na matriku ohledně detailů (hudba a tak) ale matrikářka má dovču, tak prý zítra. Ale stihli jsem objednat kytky, to jsem ráda. Ještě je co úpřesňovat, ale těším se moc. Můžu se zeptat kolik ti je a jakou máš práci? Jsem zvědavá, co? :slight_smile: Jsem se dívala, že jsi z Brna, jsem tam chodila do školy :slight_smile:
20. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem z Brna . je mi 25 let a dělám tady v Brně na docela velké poště za přepážkou :wink: No jo to jsme my ženský zvědavý :grinning: :grinning:
20. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky za info :slight_smile: Já jsem byla v Brně na poště jen u nádraží. A plánuješ pracovat nebo půjdeš marodit? Dneska jsme tu jen my dvě, tak nemám koho zpovídat, doufám, že moc netrpíš :sweat_smile:
20. kvě 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne netrpím v pohodě :grinning: Chtěla bych ještě nějaký ten měsíc vydržet pracovat, ale uvidíme jak to budu zvládat :wink:
21. kvě 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím!Nejste tu jen 2, jsem tu taky :wink:
21. kvě 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočky :wink:
21. kvě 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
soni: zdravím těhuli :wink: tak jake je to pocit?? :dizzy_face: moc ti to přeju, hlavně ať jste s mimi oba zdraví :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky. Jak se daří?
21. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, tady pořád leje jak z konve a už mě to počasí nebavý :angry: a zítra už do práce :angry: :angry: :angry:
21. kvě 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám ještě zítra volno, aspoň že tak...Pocit nevim, jsem furt nervozní, nemůžu to nějak vstřebat :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je normálka já to měla taky
21. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás je taky ošklivo, jediný co mě hřeje na duši, že za týden touhle dobou si budu válet šunky na svatební cestě :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kam jedete? Já ci takýýý :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já chci k moři, doufám že se z pupkem v červencu dovalím aspoň do chorvatska :wink:
21. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky
21. kvě 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek