• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
my se dovalíme tak akorát k bazénu :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepší než nic :grinning:
21. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chtěli do řecka, ale to si prostě ve čtvrtým metru nelajznu :frowning2:
21. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, znám i takový co jeli ještě v pozdějším stadiu :slight_smile: Ale sama bych to taky neriskovala...
21. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi když už do Řecka s bříškem tak jedině letadlem ne? Busem je to fakt náročné.
21. kvě 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No samozřejmě , že jedině letadlem , ale nějak se bojím takže to riskovat nebudu. Vezmeme auto a zajedeme si asi jen kousek na týden do Chorvatska či Italie, kdyby něco tak můžeme zase sednout do auta a přes noc jsme doma. ale takhle někde v řecku zhánět letadlo a tá jejich úrověn zdravotnictví prý nic moc :wink:
21. kvě 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla v Řecku busem a za normálních podmínek se to dá. Ale byla tam ženská, která chytla ledvinovou koliku hned první den a protože se to nelepšilo poležela si tam týden v nemocnici a nakonec jí museli shánět letadlo. Jak to bylo s placením nevím, ale je fakt že taková dálka není žádná sranda.
21. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Egypta,nebyli jsme nikde 3 roky tak se fakt těšíme, a třeba se vrátíme 3 :wink:
21. kvě 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ket: budeme držet pěstičky ať se to tam povede :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska ten koník zase padá :unamused:

adellaide03: díky moc,no moc šancí tomu nedávám, ale byli bysme moc šťastný :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím a jak dlouho se snažíte?
21. kvě 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak to pekne cestujete :slight_smile: Ja momentalne bydlim v Anglii,takze by zase rada na prazdniny se podivat do cech :wink: mam tu pekne nervy ze zdravotnictvi,hruza slabe slovo.
Misicka povedlo se zapadnout hned prvni mesic snazeni?Nam se to taky povedlo hned,ale o mimico jsme bohuzel prisli.Tak snad se nam to povede ted taky hned a hlavne bude vse o.k.A jak se citis? :slight_smile:
21. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
adellaide: v tom je právě ten háček, teprve začínáme :wink:
21. kvě 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Koukám novinky. Jestli jsem to dobře pochopila, tak sonisek už je taky těhulka. Gratuluju :slight_smile:
My jedeme 12.6. na Mallorku, na svatební cestu. Jsem zvědavá jaké nám vyjde počasí, dneska je tam škaredě a jen 23stupňů, to nic moc. Tak snad se to vystříbří.
21. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ket a jak dlouho nebereš HA?
21. kvě 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus holky, dlouho jsem tady nebyla a docela nas pribyllo...sonisku, tak jak to vypada, tak si muzem gratulovat navzajem :slight_smile: Uz si byla u doktora?
21. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, citím se ospale a sem tam mě bobolivá břicho. Psychicky je to o něco horší protože právě bych moc moc chtěla malí donosit v pořádku a bojím se právě , že bych samovolně o něj mohla přijít. Ale když na to nemyslím tak je mi fajn a raduju se z mimi :grinning:
21. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma, k doktoru jdu až 9.6., dřív to nemá cenu, mi řekla...tak jí poslechnu, má stejně pravdu...

Míšo, to se máš, že se raduješ z mimi :grinning: To my se zatím teda nějak neradujem...
21. kvě 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak to me doktor nechal rovnou doma. Mela jsem v zari jeden samovolnej potrat, v nedeli, kdyz mela prijit ms, tak jsem malicko spinila a jeste me celej minulej tejden pichalo v podbrisku, tak jsem sla hned v po k doktorovi, kterej me nechal doma, 2.6. jdu na kontrolu, ze se domluvime co dal. Predstava, ze budu doma celej 9 mesicu me desi, na druhou stranu se ze bych o nej mela prijit podruhy..snazim se myslet pozitivne a mit dobrou naladu.
21. kvě 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonisku, to prijde, neboj a pak se budes radovat. Jak jsme se bavili o tom, ze z toho v praci budou na vetvi, tak jsou, protoze jsem to musela rict, uvidime, jak to se mnou bude dal.
21. kvě 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vám všem gratuluji taky už bych se chtěla radovat z mimi ,ale mám to ted nějaké divné mám jen špinění ,ale břicho mě při tom bolí jako kdybych to měla normálně udělala jsem si test a je tam jen jedna tak jsem z toho paf asi budu muset k lékaři
21. kvě 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma, a co děláš za práci? No, u mě taky budou na větvi :grinning:
21. kvě 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Civy, diky, mela jsem strasnou radost, kdyz se tam objevily //, a kazdym dnem silily, ted se bojim, aby to vsechno bylo v poradku, a manza si me hlida a opecovava a dokonce i sam rekl, ze kdyz se nebudu cejtit, at uz do ty prace nelezu. Jsem tam byla kazdej den min. 10 hodin, ale spis vic.

Sonisku: v hotelu, v obchodnim
21. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky chodím na 12tky, krátký a dlouhý týden, jen denní, takže docela masakr :frowning2: Uvidíme, jak to půjde, kdyžtak holt chodit nebudu...
21. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jenze ja chodim na 8,5 hod, Po-Pa, ale kdyz je prace.... Nesmim mit zadnej stres, takze jsem hezky doma. Mno a dozvedela jsem se, ze v praci koluji reci, ze uz se nevratim.
21. kvě 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak i já se přidávám.. Zuzi koukám, že se zase scházíme..... :wink:
21. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

z tou prací mi povídejte, jsem sice zatím ve druhým měsíci, všichni už to ví jen v práci ne, no a já to pořád odkladám :angry: Při tom , tam dělám docela ve stresu a sem tam zvedám docela težký kabele a pořád, že mě bolí záda nebo břicho ať to udělá někdo jinej se vymlouvat nemůžu. No nejpozději přiští týden jim to řeknu budou z toho paf. nikdo to nečeká :fearful:
22. kvě 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

misicka455: jestli otěhotním tak budu mít v práci taky problém jako ty, nikdo netuší, že bysme chtěli mimčo - no nebudu to popisovat zkrátka u nás v práci je to složitější a až to oznámím tak ze mně moc radost mít nebudou :frowning2: ale co nebudu čekat až do 30, až se jim to bude hodit v práci abych šla na mateřskou:sweat_smile: taky bych se už nemusela dočkat :confounded:
22. kvě 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně taky nechci čekat do padesáti na dítě , si myslým že máme půl roku po svatbě, bydlet máme kde, něco našetřenýho taky je a mě je už 25 a třištvrtě a manželovy bude priští rok 30, že je to mohlo napadnout, že budeme chtít mimi. :grinning:
22. kvě 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka455: já s tebou souhlasím, jen si myslím, že v práci pořádně povalej oči :grinning: možná mi i "poděkujou" :frowning2: pak mi napiš jak jsi dopadla až to budeš v práci oznamovat :wink: Jinak já to zatím neřeším, teprve se začínáme snažit, takže si na to "oznamování" třeba ještě pár měsíců počkám :unamused:
22. kvě 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek