Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
21. kvě 2008
my se dovalíme tak akorát k bazénu 😃
misicka455
21. kvě 2008
Lepší než nic 😃
misicka455
21. kvě 2008
My chtěli do řecka, ale to si prostě ve čtvrtým metru nelajznu 😞
sonisek
21. kvě 2008
no, znám i takový co jeli ještě v pozdějším stadiu 🙂 Ale sama bych to taky neriskovala...
adellaide03
21. kvě 2008
misi když už do Řecka s bříškem tak jedině letadlem ne? Busem je to fakt náročné.
misicka455
21. kvě 2008
No samozřejmě , že jedině letadlem , ale nějak se bojím takže to riskovat nebudu. Vezmeme auto a zajedeme si asi jen kousek na týden do Chorvatska či Italie, kdyby něco tak můžeme zase sednout do auta a přes noc jsme doma. ale takhle někde v řecku zhánět letadlo a tá jejich úrověn zdravotnictví prý nic moc 😉
adellaide03
21. kvě 2008
já byla v Řecku busem a za normálních podmínek se to dá. Ale byla tam ženská, která chytla ledvinovou koliku hned první den a protože se to nelepšilo poležela si tam týden v nemocnici a nakonec jí museli shánět letadlo. Jak to bylo s placením nevím, ale je fakt že taková dálka není žádná sranda.
kettm
21. kvě 2008
Do Egypta,nebyli jsme nikde 3 roky tak se fakt těšíme, a třeba se vrátíme 3 😉
adellaide03
21. kvě 2008
Ket: budeme držet pěstičky ať se to tam povede 🙂
kettm
21. kvě 2008
dneska ten koník zase padá :-|

adellaide03: díky moc,no moc šancí tomu nedávám, ale byli bysme moc šťastný 🙂
adellaide03
21. kvě 2008
To věřím a jak dlouho se snažíte?
zuzka.l
21. kvě 2008
ahojky holky,tak to pekne cestujete 🙂 Ja momentalne bydlim v Anglii,takze by zase rada na prazdniny se podivat do cech 😉 mam tu pekne nervy ze zdravotnictvi,hruza slabe slovo.
Misicka povedlo se zapadnout hned prvni mesic snazeni?Nam se to taky povedlo hned,ale o mimico jsme bohuzel prisli.Tak snad se nam to povede ted taky hned a hlavne bude vse o.k.A jak se citis? 🙂
kettm
21. kvě 2008
adellaide: v tom je právě ten háček, teprve začínáme 😉
mauska
21. kvě 2008
Ahoj holky. Koukám novinky. Jestli jsem to dobře pochopila, tak sonisek už je taky těhulka. Gratuluju 🙂
My jedeme 12.6. na Mallorku, na svatební cestu. Jsem zvědavá jaké nám vyjde počasí, dneska je tam škaredě a jen 23stupňů, to nic moc. Tak snad se to vystříbří.
adellaide03
21. kvě 2008
Ket a jak dlouho nebereš HA?
ma12
21. kvě 2008
Cus holky, dlouho jsem tady nebyla a docela nas pribyllo...sonisku, tak jak to vypada, tak si muzem gratulovat navzajem 🙂 Uz si byla u doktora?
misicka455
21. kvě 2008
Zuzi, citím se ospale a sem tam mě bobolivá břicho. Psychicky je to o něco horší protože právě bych moc moc chtěla malí donosit v pořádku a bojím se právě , že bych samovolně o něj mohla přijít. Ale když na to nemyslím tak je mi fajn a raduju se z mimi 😃
sonisek
21. kvě 2008
ma, k doktoru jdu až 9.6., dřív to nemá cenu, mi řekla...tak jí poslechnu, má stejně pravdu...

Míšo, to se máš, že se raduješ z mimi 😃 To my se zatím teda nějak neradujem...
ma12
21. kvě 2008
Zuzi, tak to me doktor nechal rovnou doma. Mela jsem v zari jeden samovolnej potrat, v nedeli, kdyz mela prijit ms, tak jsem malicko spinila a jeste me celej minulej tejden pichalo v podbrisku, tak jsem sla hned v po k doktorovi, kterej me nechal doma, 2.6. jdu na kontrolu, ze se domluvime co dal. Predstava, ze budu doma celej 9 mesicu me desi, na druhou stranu se ze bych o nej mela prijit podruhy..snazim se myslet pozitivne a mit dobrou naladu.
ma12
21. kvě 2008
Sonisku, to prijde, neboj a pak se budes radovat. Jak jsme se bavili o tom, ze z toho v praci budou na vetvi, tak jsou, protoze jsem to musela rict, uvidime, jak to se mnou bude dal.
civy
21. kvě 2008
Tak to vám všem gratuluji taky už bych se chtěla radovat z mimi ,ale mám to ted nějaké divné mám jen špinění ,ale břicho mě při tom bolí jako kdybych to měla normálně udělala jsem si test a je tam jen jedna tak jsem z toho paf asi budu muset k lékaři
sonisek
21. kvě 2008
ma, a co děláš za práci? No, u mě taky budou na větvi 😃
ma12
21. kvě 2008
Civy, diky, mela jsem strasnou radost, kdyz se tam objevily //, a kazdym dnem silily, ted se bojim, aby to vsechno bylo v poradku, a manza si me hlida a opecovava a dokonce i sam rekl, ze kdyz se nebudu cejtit, at uz do ty prace nelezu. Jsem tam byla kazdej den min. 10 hodin, ale spis vic.

Sonisku: v hotelu, v obchodnim
sonisek
21. kvě 2008
tak já taky chodím na 12tky, krátký a dlouhý týden, jen denní, takže docela masakr 😞 Uvidíme, jak to půjde, kdyžtak holt chodit nebudu...
ma12
21. kvě 2008
No jo, jenze ja chodim na 8,5 hod, Po-Pa, ale kdyz je prace.... Nesmim mit zadnej stres, takze jsem hezky doma. Mno a dozvedela jsem se, ze v praci koluji reci, ze uz se nevratim.
luccca
21. kvě 2008
tak i já se přidávám.. Zuzi koukám, že se zase scházíme..... 😉
misicka455
22. kvě 2008
dobré ráno,

z tou prací mi povídejte, jsem sice zatím ve druhým měsíci, všichni už to ví jen v práci ne, no a já to pořád odkladám ]-( Při tom , tam dělám docela ve stresu a sem tam zvedám docela težký kabele a pořád, že mě bolí záda nebo břicho ať to udělá někdo jinej se vymlouvat nemůžu. No nejpozději přiští týden jim to řeknu budou z toho paf. nikdo to nečeká 😕
kettm
22. kvě 2008
Dobré ránko,

misicka455: jestli otěhotním tak budu mít v práci taky problém jako ty, nikdo netuší, že bysme chtěli mimčo - no nebudu to popisovat zkrátka u nás v práci je to složitější a až to oznámím tak ze mně moc radost mít nebudou 😞 ale co nebudu čekat až do 30, až se jim to bude hodit v práci abych šla na mateřskou:-N taky bych se už nemusela dočkat :-S
misicka455
22. kvě 2008
No jasně taky nechci čekat do padesáti na dítě , si myslým že máme půl roku po svatbě, bydlet máme kde, něco našetřenýho taky je a mě je už 25 a třištvrtě a manželovy bude priští rok 30, že je to mohlo napadnout, že budeme chtít mimi. 😃
kettm
22. kvě 2008
misicka455: já s tebou souhlasím, jen si myslím, že v práci pořádně povalej oči 😃 možná mi i "poděkujou" 😞 pak mi napiš jak jsi dopadla až to budeš v práci oznamovat 😉 Jinak já to zatím neřeším, teprve se začínáme snažit, takže si na to "oznamování" třeba ještě pár měsíců počkám :-|