• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
no jestli se teda k tomu odhodlám tak určitě dám vědět jaká byla reakce :grinning:
22. kvě 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju pěkné ráno. Držím všem palečky s oznamováním těhu v práci. U mě s tím počítají už dlouho, co vědí, že budu mít svatbu. Jsem to s šéfem probírala, je super, takže to chápe. Ještě to ale není aktuální a možná ještě dlouho nebude. Jsem začala nějak intenzivně špinit, spíš malinko krvácet, nechápu co to má jako být, menzes jsem měla minulý týden :angry:
22. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrý , že máš chapajicího šéfa já chci taky :grinning:
22. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych jednoho brala, sem s ním :wink:
22. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme jen malá firma, asi 9 lidí, takže je to tu takové komorní. Rozumíme si, je pohoda. No a šéfa mám fakt úplně super, je nejlepší jakého jsem kdy měla, i když jsem měla jen dva :grinning: Přála bych to každému.
22. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nás je tu jak blech a samí ženský si to dokážete představit :grinning:
22. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo o ženském kolektivu mi něco povídejte. Pořád samé problémy
22. kvě 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, všecho si záviděj , pořád se jen drbou a pak jsou zase nejlepší přítelkyně, někdy mi je z toho pěkně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás byl babinec v minulé práci, to byla hrůza. Jedna kolegyně byla taková ... že jsem hlavně kvůli ní odešla. A teď je mi fajn, původně jsem tu byla jediná ženská (si mě hýčkali :wink: ), teď mám kolegyni, ale je super, rozumíme si. Není nad to, když je v práci pohoda a člověk se tam těší, fakt.
22. kvě 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to veřím :grinning: Já se kolikrát ani moc netěším jako dneska po týdnu volna jen pomyslím na práci a je mi zle :grinning:
22. kvě 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych chtěla týden volna :slight_smile:
22. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyměníme se, já ti půjčím šéfa a ty mě volno, ju? :grinning:
22. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To byla dovča, další mě čeká až v červenci :slight_smile:
22. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám podobný pocit s tím netěšením do prác. Za prve jsem tu krátce tak si na mě každý dovolí a za druhé samé baby takže děs.
22. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic ať chci nebo nechci musím se jít do toho blbince nachystat a pak hůrá pracovat :unamused:
22. kvě 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, teď mě tady zase hezky pomlouvaly před mýma ušima, hlavně že to tady zrovna řešíme a už je to tady.
22. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, ale ono je všude něco... :wink:
22. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se potom musí perfektně dělat , že? Tak jsi jim řekla že jsi to slyšela?
22. kvě 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se říká: Nejhorší je srážka s blbcem. :unamused:
adellaide03: kde pracuješ? To přece nemyslí vážně, není jim to blbý? Bych jim k tomu řekla svoje, slepicím...
22. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maus boužel jim to blbé není. Prácuju Na Městském úřádě na sociálním odboru. Já se tady nechcu hádat navíc mám smlouvu jen na zástup za nemocenskou takže to stejně budu tak maximálně do září, možná proto jsou takové, ale člověka to zamrzí když nikomu nic neudělá
22. kvě 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicka455: IP :wink:
22. kvě 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím, jsou to trapky, kašli na to. Nechápu, jak se tak někdo může chovat. Neboj, určitě si pak najdeš lepší práci s lepším kolektivem, věřím že jo. Zamrzí to, to jo...
22. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maus: Já už to ani neřeším, hledím si svého, jdu za kolegyněmi které mě berou jako rovnou a vycházím s nima vpohodě a kašlu na to. Ale jak píšeš zamrzí to
Sedím se ženskýma co dělají hmotnou nouzi a nechápu jak tuto práci můžou dělat když pak každého klienta pomlouvají. Ne každý kdo tam jde je ochlasta, který nechce pracovat, ale pro ně jsou všichni odepsaní. Takový člověk nemá vůbec co sociální práci dělat. No a už je pomlouvám taky
22. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže ty nepomlouváš, ty říkáš pravdu. To je rozdíl. Když ty lidi ta práce nebaví, tak je to o ničem.
22. kvě 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jestli je baví nebo jestli to berou jen tak, že potřebují práci, ale myslím si, že by je neměly pomlouvat. Vím, že mnozí lidi jsou na těch dávkách fakt jen proto, že se jim nechce hledat práce, že raději pijou, ale to je jejich věc a určitě ten jejich život není takový bohatý jako ten náš. Vždyť to vidím doma na strýcovi co s námi bydlí. Ráno stane spíš v poledne, občas se nají, někdy i to ne, jde do hospody, vrátí se kdoví kdy a tak pořád dokola. Tohle přece není život. Spíš by se měly zabývat tím jak jim pomoct a ne jen finančně. Teď tu zrovna přišla kolegyně a říkala, že včera přišla už v pět hodin kdy je konec úřední doby paní která nemá kde bydlet. Prý se pořád loudala, kolegyně jí zavolala výtah, ale ona z něj nevystoupila a pořád v něm jezdila, pak se schovala na stole pod stůl a zapálila si. Nakonec jí tam načapala vedoucí, která včera měla dlouhou poradu a počkala až odejde protože jinak by nocovala tady na úřadě a kdo ví třeba by mohlo z té cigarety něco chytit. Je to síla.
22. kvě 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adellaide: tak to je fakt sila, to aby se clovek bal si nekoho pustit do kancelare. A ten stryc, to je fakt nestesti.

Ja to planovala rict az to bude jasny, ze mu bude bit srdicko, takze tak v 7,8 tejdnu, bohuzel to dopadlo tak, ze jsem ve 4 tydnu, jela jsem k doktorovi a pak rovnou do prace jim to oznamit, ze musim bejt doma. Maji tam malo lidi, kdyz jsem to rikala, tak se mi strasne klepaly ruce, sefka na to, no zaprvy ti samozrejme gratuluju, no ale nechala si nas tady v pekny brynde. Pocit viny je nejlepsi. Sefka je sama tehule, bude odchazet tak za 2 mesice na materskou. Ale jinak je strasne fajn, a muzu bejt rada za takovouhle sefovou.
22. kvě 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma12 a v kolikátém si týdnu? Jinak grafuluju. Už bych taky chtěla mít mrňouska v bříšku.
Nejlepší je, že to příšlo tak nějak narychlo ta touha po mimim. Já dlouhou dobu říkala, ne na mimi je času dost nejdřív škola pak práce a až pak, ale mateřský pudy si nevybírají a nedají se ošidit.
22. kvě 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adell: dneska koncim 4 tyden, takze opravdu na zacatku, jak se mi objelily dve carky a kazdym dnem silily, to bylo fajn, a kdyz mi jeste i doktor potvrdil tuhle super zpravu i z krve, tak je to proste super. Ted uz se jen bojim (jak jsem psala mam po samovolnym potratu), ze se to bude opakovat, ale musim myslet pozitivne, takze zadnej stres a uzivam si doma volna a rozmazluju se. Akorat nesmim se koupat ve vane, a to ja rada, nesmime se s manzou tulit, a to je jeste horsi, zadny zvedani tezkejch veci, doma polehavat.
Ja si rikala, ze po vejsce budu tak rok pracovat a pak se zacnem snazit, v praci jsem uz 4 rok, a tak pred rokem zacaly matersky pudy, a pred nima neuteces.
22. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma12 Kolik máš let?
22. kvě 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adellaide03: to musí být hrozně psychicky náročné, fakt drsný. Známá dělá taky na sociálce a když vypráví ty "zážitky", no mazec. To nikomu nezávidím, takovou situaci...
ma12: držím palce, ať je všechno dobrý. I když máte jistá omezení, hlavně aby bylo mimi OK. :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek