• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Mauska: já pracuju na Příspěvku na péči a teď prozatím dělám jen sociální šetření v rodinách, pak se uvidí, ale je fakt, že to není lehká práce i když si mnozí myslí že ano
22. kvě 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Adell: je mi 28. A teda delav socialni setreni v rodinach, to je sakra tezky a asi i emocialne dost vypjaty. Jak to probiha?
Mauska: Diky, moc, presne moje rec, ted nam jde o mimi, takze to nejak vsechno zvladnem
22. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ma12 chodím tam ještě s jednou kolegyní takže to jde. Dělám šetření jen pro příspěvek na péči. Mnozí lidi bohužel neví že tento příspěvek je určen na sociální služby a ne na přilšení k důchodu což je problém. A jak to probíhá? Protože to je příspěvek na péči tak o tuto dávku většinou žádají staří lidé, nějak zdravotně indisponováni. My k nim příjdeme a udělme soc. šetření v přirozeném prostředí. Popíšeme kde bydlí, kdo se o ně stará, takové základní informace. Pak se zaměříme na úkony péče o svojí osobu a úkony soběstačnosti. To je taková tabulka kde jsou uvedeny různé takové úkony no a my se ptáme jestli tyto úkony zvládnou, nebo jestli je zvládnou s pomocí, s dohledem či je nezvládnou vůbec. Pak je musíme upozornit, že samozřejmě o té dávce rozhodne lékař na základě jejich diagnózy a že tohle je pouze takové dokreslení jejich situace. Bohužel když se dávka nepřizná nebo nejsou spokojení tak kam myslíte že si jdou stěžovat? Samozřejmě na úřad.
22. kvě 2008 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No, tak to je zajimave, dohadovat se se staryma lidma, to neni fakt nic hezkyho.

Ale z jinyho soudku, jelikoz budu menit gynekologa, tak bych se chtela zeptat, jak to je s neschopenkou kdyz se meni osetrujici lekar. Nemate s tim nektera zkusenost. Ja jen doufam, ze ji nebudu muset ukoncit a hned druhy den ji znova zacit. I z ty almuzny, co stat dava, bych dostala jeste min :frowning2:
22. kvě 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ma12 tak s tím bohužel zkušenosti nemám, ale snad se najde někdo kdo Ti poradí.
Jo stát šetří na nesprávném místě.
22. kvě 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Holky ja se máte??ja o ničem jsem v depresích :confounded:
22. kvě 2008 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste holky?? :frowning2:
22. kvě 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jak čtu je tu nova budoucí maminka gratuluji.. Ma12 at ti vše klape jak má :astonished: :slight_smile:
22. kvě 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
petra123: ahoj, jsi tu ještě? jákápak deprese?
22. kvě 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
mauska.jsem jsem ahojky :wink:
22. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
No a co ta deprese? Copak tě trápí? Jakápak mrška?
22. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ty já mám depku ted tak často jako že dychám jj mrcha už končí konečně a hura do dalšího snažení ale sere mě prace a mnoho vic věcí a proto jdu příští tyden na nemocenskou bo toho mám dost :frowning2:
22. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
To tady štve hodně holek, koukám, jéjda. To je blbý. A s čím jdeš marodit?
22. kvě 2008 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
s ramenem bolí mě už dlouho :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo, aspoň bude čas na pořádné snažení, budeš odpočatá, v pohodě :slight_smile: Hlavu vzhůru, určitě bude líp :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jj trapí už jsi v tabulce snažilek?at si přečtu :slight_smile: a co ty jak jsi na tom?
22. kvě 2008 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jj bude taky tomu věřím doufám modlím se :frowning2:
22. kvě 2008 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
V tabulce ještě nejsem. Jsme to ještě pořádně "nerozjeli", to snažení :sunglasses: . Minulý týden jsem měla menzes, pak proběhlo jendo snažení "na ostro" ale začala jsem znova špinit nebo co, tak zas nic. Jinak v práci se mi naštěstí líbí a daří, jak jsme tu už dnes probírali. Teď máme trápení, kupujeme byt a pořád se musí něco vyřizovat. Byl problém s hypotékou, tak to budem kombinovat ze stavebkem a tak. Snad to dobře dopadne a brzo budeme ve svém.
Ale ty v tabulce taky nejsi nebo jo? :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Už tě tam vidím... :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No nic, jdu do sprchy, se pak na Vás ještě přijdu podívat :slight_smile:
22. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jsem :slight_smile: a taky berem ted hypoteku tak ta nam byla nabídnuta chvála bohu bez problému,ja dělám ve fabrice a můj dělá technika v lesnictví,my budem stavět baraček mrkni se na modroustřechu mám tam album :slight_smile: a mě se taky v práci líbilo ale ted jezdím do ostravy a tam se mi nelíbí :frowning2: jsem tam neštasná :cry:
22. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
No nám nejdřív taky, ale pak zjistili že když splácíme auto, tak nám to nevyjde. Přítel je řidič, tak má "oficiálně" málo penízků. Ale nějak to prý udělat půjde, tak hlavně tak. Máte vybraný krásný domeček, jsem se dívala. Taky jsme nejdřív chtěli stavět, ale nevyšlo to, tak jdeme do bytu. Taky už se nemůžeme dočkat. Tak hodně štěstí při stavění :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Petro123, diky moc, ja si sobe drzim taky palecky.
23. kvě 2008 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mauska:díky moc za podporu at už máme to povolení a spadne se mě velký kamen a doufám že to dítko taky vyjde a hned budu v 7 nebi ja se nemůžu dočkat až to mrně uvidím v bříšku kéž by to bylo už přští měsíc a vše bude hned lepší a moje psychyka a vše se hned vyřeší a budu se zas těšit ze života už aby to bylo bo každy den jak se na sebe dívam tak vadnu jako květina no uvidíme....ale tobě taky přeji at vše klape jako doposavat a jsi na pohodu a ne ve stresu jako já :slight_smile:

Ma12:drž se moc ti to přeji jako každé holčině které se to povede :astonished:
23. kvě 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
No tak já jsem měkule, sice jsem to už řekla jedné vedoucí, ale zatím si to nechá pro sebe. Nějak to nešlo jelikož jsem přišla ve čtvrtek do práce a bohužel mě skolila hned ve dveřích špatná zpráva. Jedna naše kolegyně, která tam sice už rok nedělá umřela, takže se domlouvalo kdo půjde na pohřeb atd. Takže jim říct ke všemnu že jsem v tom mě nepřipadlo vhodné, ale v Pondělí to napravím. :wink:
23. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny,me konci ms,tak uvidime,nechci na to moc myslet,ale kdyz clovek ztrati mimi,tak si pak snad o to vice preje.Mam doma skoro dvouleteho klucinu,tak by si prala,aby mel sourozence sobe veku blizkeho.
Vsem drzim pesti,at se zadari :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tady se to tedy rozjelo, to zírám, my zatím těhotní asi nejsme, jen mi moje tělo dává silně najevo, že se mu vůbec nelíbí vysazení HA, MS mám mít za týden, ale už druhý den špiním, 4 dny mě bolí břicho a stejně dlouho se mi motá hlava a dělá špatně od žaludku, tak jsem zvědavá kdy se to ustálí a budu mít cyklus jako při HA (tedy pravidelný a bez problémů). Jinak budoucím maminkám moc gratuluju. :slight_smile:
24. kvě 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tady nikdo neni?
24. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tady :slight_smile:
24. kvě 2008 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono to chvilku trvá než se ti cyklus ustálý, nezoufej :wink:
24. kvě 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek