Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
24. kvě 2008
Čau holky, tak vás jdu taky zkontrolovat 😃
spagaticeautor
24. kvě 2008
ahoj misicko, dík, jen kdyby mi nebylo špatně
kedivdem
24. kvě 2008
Ahoj holky,
ráda bych se k vám přidala, snažíme se se skoro manželem o miminko tak doufám, že se to co nejdříve povede.
Zdraví Katka
misicka455
24. kvě 2008
Ono je to nepřijemný když člověku něco je ]-( to znám taky ]-(
sonisek
24. kvě 2008
ahoj Katko 🙂 A kdy jste se začali snažit, až teď? Tak držím palečky, ať vám to co nejdří vyjde
sonisek
24. kvě 2008
spag, a nejsi taky v tom ? 😃
misicka455
24. kvě 2008
Ahojky KáTi, vítej 🙂

Skoro manželem, tak to znamená , že máte před svatbou? jsem zvědavá co? 😃 😃 😃
misicka455
24. kvě 2008
Dělala jsi si test?
sonisek
24. kvě 2008
já teď z každýho vypozorovávám jestli není těhotnej 😃 😃 Ty příznaky :-o
misicka455
24. kvě 2008
😃
kedivdem
24. kvě 2008
Ahoj holky, děkuju ani jsem nečekala, že mě mezi sebe takhle hned přijmete. Svatba se nám blíží máme ji 5. července 2008 a nervozita začíná... 🙂 ale zatím se ještě pořád těším.
Jinak o mimi se snažíme druhý měsíc tak doufám, že to co nejdříve vyjde. U mě je to komplikovaný minulý rok v lednu jsem prodělala plicní embolii a bohužel k tomu všemu mám epilepsii 😞 ale vím, že jsou na tom lidé hůř. Vím, že psychika je strašně moc důležitá ale nedokáži si poručit a mám trochu obavy aby mimi bylo v pořádku...
misicka455
24. kvě 2008
juj svatba, tak to zavidím a přeju aby se ti co nejvíc povedla podle tvých představ. Kde bude na obřadě či zámku?

Komplikace zdravotní to je vždycky síla ]-( , ale neboj mi holky jsme stvoření silné takže to zvládneš a mimi bude v pořádku 😉
kedivdem
24. kvě 2008
Taky v to doufám... 🙂 snad to půjde a brzy se budeme radovat z malého přírůstku 🙂
kedivdem
24. kvě 2008
A jak dlouho jste se snažili vy? 🙂
sonisek
24. kvě 2008
jé já chci taky svatbu 🙂 Tak až budete mít svatbu, tak my budem skoro slavit 1. výročí od svatby 😃

Neboj, mimi určitě přijde brzy, chce to na to až tak nemyslet a být v poho...Já otěhotněla 2. měsíc po vysazení 🙂
kedivdem
24. kvě 2008
No a svatba bude v kostele už ted jsem nervozni tak snad vse dopadne tak jak planujeme. 😃
sonisek
24. kvě 2008
to víš, že jo...takhle člověk pořád zkoumá, co mu chybí, a že tohle nemá, tamto nemá, ale pak ten den je super krásný, jen to uteče...
misicka455
24. kvě 2008
no u nás to byla trošku haluz už po měsíci snažení se to asi povedlo 🙂
sonisek
24. kvě 2008
teďka mi volala máma, jak se mám a jestli je mi blbě 😃 😃 Nemůže to být třeba dědičný? Páč moje mamka všechny tři těhotenství absolutně bez problémů a ségře při dvou těhotenstvích taky nic nebylo 😃
misicka455
24. kvě 2008
Určitě na tom něco může být a ty už jsi to teda doma řekla :-o
sonisek
24. kvě 2008
páč manžel drbna to nevydržel a řekl to svý máme, tak jsem to tý mý řekla taky, aby se to náhodou nedozvěděla od jeho 😃
misicka455
24. kvě 2008
No tak to jo, a jaká byla reakce?
sonisek
24. kvě 2008
no koukali koukali...tchýňka teda nám řikala, že to na nás poznala už před měsícem...všude prý tvrdila, že do měsíce to řeknem, asi jasnovědkyně nebo co 😃 No jsou rádi, je to jejich první vnouče...a naši taky v poho, byli dost překvapený, páč jsem pořád tvrdila, že dítě ještě nechci...a máma si myslela, že pořád beru prášky 😃
misicka455
24. kvě 2008
Tak to je supr, tak už to máte za sebou 😉
misicka455
24. kvě 2008
Tak já valím probudit miláčka aby nezaspal do práce, chudák jde na první noční ]-(
misicka455
25. kvě 2008
Krásnou neděli přeji 🙂
sonisek
25. kvě 2008
já též x-) Co se dnes chystá?
spagaticeautor
25. kvě 2008
Ahoj holky, u nás se chystá práce ]-(
Jo a těhotná určitě nebudu, mám takové tušení, že u nás to nijak lehce nepůjde :-| , ale jednou to určitě vyjde 🙂
sonisek
25. kvě 2008
spagatice, neboj, však se brzy taky dočkáš 🙂
spagaticeautor
25. kvě 2008
děkuju 🙂