• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
dobrou noc, ja uz se taky chystam ke spanku :wink:
27. dub 2008 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, je tu někdo při neděli?? :sunglasses:
27. dub 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonisek: Já jsem tady. Jsem tu sice poprve a snažím se už od dubna, ale doufám, že to nevadí a že se můžu přidat?
27. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ade, nevadí..my se snažíme už od března :wink:
27. dub 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, už jsem tu taky, dneska beru poslední prášek :slight_smile:
27. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak ja se taky pridavam. Jsme skoro rok po svatbe, jeden pokus za nami (srpen 07, 6tt), a ted jsme si rekli, ze uz nakukovani do kocarku mame plny zuby a radsi si poridime vlastni. Tak doufam, ze ted mam posledni menstruaci a hura na to, radsi bez zadnyho pocitani ovu a stojek na hlave, hlavne at nas to bavi :slight_smile:
27. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ma12: vítáme tě mezi námi
27. dub 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik
27. dub 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a nemáte strach z toho, co Vám řeknou v práci? Já vím, že u mě tedy nadšení zrovna nebudou :sweat_smile:
27. dub 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u me z toho budou dost na vetvi, jsem tam teprve pul roku....
27. dub 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem tam skoro 2 roky, ale jsme malá firma, takže to trochu problém taky bude
27. dub 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ma :wink:

No, tak uvidime, za jak dlouho se povede a praci zatim neresim, ale urcite s tim pocitaj :grinning:
27. dub 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se šéf před svatbou ptal, jestli půjdu na mateřskou, řekla jsem mu, že jednou jo, ale ne hned, byl rád, ale chudák asi netušil, že za rok už budu chtít jít :sweat_smile:
27. dub 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to s tim u me urcite nepocitaj, ale Sonisku, mas pravdu, uvidime za jak dlouho se to povede. Ja jen doufam, ze tentokrat bude vse v poradku...
27. dub 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma, budu drzet palecky at se to povede a bez problemu vydrzi...jsem zvedava na nas, jak to pujde...ale nadeje si nedelam, na rychly otehotneni...
27. dub 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ma12: určitě bude
Holky já vím, že můžou uplynout rok, dva a já těhotná nebudu, ale nadruhou stranu myslím na to,co se bude dít, když otěhotním hned.
27. dub 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dokonce premyslim i o tom, ze az otehotnim, ze mozna radsi zustanu doma a do prace chodit pak nebudu, ale uvidime...
27. dub 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek a můžu se zeptat kde pracuješ? myslíš, že je pro tebe a miminko tvoje práce nebezpečná?
27. dub 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja delam "jen" na recepci, ale ja se narodila s vrozenou vadou ledvin a jednou mi nejaky doktor povidal, ze mozna bych stejne byla na rizikovym, ze by to byl zahul na ledviny, tak nevim, co je na tom pravdy, ale uvidime, nez neco riskovat...
27. dub 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to mě mrzí, ale ono i kdyby si byla úplně zdravá, tak na recepci to neni asi taky žádná legrace viď
27. dub 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tady klid, teda zatim, protoze jeste nezacli poradne jezdit cizinci, i kdyz od toho kvetna to pomalu prijde...no, ale taky tu projde spousta lidi a delam tu na dvanactky, kratkej, dlouhej tyden, takze jako nevim...a jelikoz hodne holek byva dost unavenych, ospalych, tak nevim, jak bych to tu vydrzela dvanact hodin prosedet...
27. dub 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak toho se bojím nejvíc, že budu ještě víc ospalá než teď :grinning:
27. dub 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povidej...kdyz jsem doma, tak to jeste jde, ale jak jsem tady v praci, tak po obede, kolem te jedne, jde na me hrozny spani...to jsem tak pred hodkou koukala chvili na formule a padala mi u toho hlava :grinning:
27. dub 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonisku: to je urcite lepsi zustat doma nez abys pak byla pretazena z prace, zvlast je to zahul, kratkej, dlouhej, dvanactky. Mas muj obdiv, me staci to moje od pondeli do patku, jenze mam zase dost stresovou praci.
A jeste k tomu mi doktor povidal, ze mam vetsi sanci na rizikovy tehotenstvi.... no kazdopadne jestli se mu neco jenom trochu nebude zdat, necha me doma...ale musim bejt pozitivni :slight_smile:, minule se nam to povedlo na 2 pokus bez zadnyho pocitani, tak doufam, ze se zadari takhle rychle opet :slight_smile:
27. dub 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sonisek já budu pro dnešek končit, musím udělat něco do práce a potom se chci chvilku učit, ahoj
27. dub 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagi, tak se mej a s tim ucenim to neprehanej :wink:

ma, ony ty dvanactky nejsou zas az tak strasne, sice jsem tu uz treti den, ale pak mam dva dny volno, v tydnu, kdy vsichni pracujou :grinning: A hlavně když mívám volno o víkendu, tak mám pátek, sobota i neděle, kdybych měla dělat osmičky od pondělí do pátku, tak stejně se lidi dostanou v pátek domů v pět, ne-li dýl, a co z toho volna bych měla..A manža taky dělá dvanáctky, stejně jak já, takže buď jsme spolu doma nebo oba v práci...
27. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak nám se první měsíc asi nezadařil odedneška mě bolí břicho jako bych to měla dostat i když mám ještě asi čtyři dny čas. :angry:
27. dub 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi, ja to prve mela dostat v sobotu a nic, pak ve stredu mi zaclo bolet bricho, jak kdybych to mela dostat, a dostala jsem to az v nedeli, takze jsem byla 37DC...
27. dub 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo a neměla jsi to posunutý kvůli vysazení Ha ?
27. dub 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám takovou otázku. Jestli už jste některé dobraly prášky, měly MS z vysazení a jak to bylo dál? Za jak dlouho jste dostaly MS normální a nebo popřípadě jestli jste některá musela jít na vyvolávací injekci? Správně bych to měla dostat teď 2.5. tak jsem nervózní z toho jestli to dostanu a když ne tak jestli teda budu těhu (což bude super) a jestli ne tak kdy jít na tu vyvolávačku? Máte s tím už některá zkušenosti?
27. dub 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek