• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Krásné ráno holky,

Mauska tak to se máš taky bych hned jela. Ještě nevím jestli někam pojedeme pokud bude svatba už letos tak asi nebude moc peněz, možná nějaký last minute.
26. kvě 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Malorka, to zní krásně :wink:
26. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile:
Jó, Mallorka, taky se mi to líbí :grinning: Snad to všechno vyjde jak má.
adellaide03: My kdybychom si tu dovču nekoupili už v únoru, tak bychom jeli tak akorát do prčic. Taky se nám nastřádali výdaje: svatba, dovolená (kapesné s sebou, že), teď kupujeme byt, takže všechny ty poplatky okolo, no sranda :unamused: Musíme to přečkat
Jste tady některá? Od rána asi nikdo nikde. Jaké máte počasí? Tady je celkem pěkně, teplo. Nějaké novinky?
26. kvě 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem ale přitom i pracuju. Už mě to ale neba
26. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám padla, tenhle týden mám volněji. Do kolikati děláš? :slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska do pěti. Pracuju na úřadě.
26. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, už jsme to probírali. Tak se drž, když můžeš na net, tak to ubíhá rychleji, ne? :slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ji to utíká :slight_smile:
26. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak pokračuje snažení?
26. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se zase hlasim.
Ja bych se taky hned vdavala jeste jednou, ted prave konecne (skoro rok po svatbe) tridim fotky z digitalu, co se sesly od pribuznych a budu vytvaret fotoalbum.
Musim si postezovat, vcera jsme meli navstevu tchyne, a to zase bylo, jaktoze jsem doma, kdyz ji nic nebylo az do sedmyho mesice, nikde to nerikala a nebylo to na ni videt. Kdyz jsem podotkla, ze bych prece jen rada do toho 8 tydne zustala doma (pak uz je riziko potratu a zamlklyho tehotenstvi opravdu male), tak mi na to rekla, at to necham na doktorovi, ze tehotenstvi neni nemoc. To nam rekla novinu :angry:
26. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažili jsme se o víkendu. Ale podle mého cyklu OVU nepoznám takže příští měsíc budu měřit.
26. kvě 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adellaide: drzim pesticky, hlavne na to nemysli (ono se to lehce rika, ja vim). Kdyz jsem manzovi rekla, ze jako ted je ta nejlepsi doba, tak to najednou neslo, prej se na to moc soustredil :grinning:
26. kvě 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bohužel tak to je. Já si ale říkám nechám to na přírodě, snad ví kdy je pro nás ta nejlepší doba.
26. kvě 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale trosku ji pomuzes to se musi :slight_smile:
26. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tetky :slight_smile: dneska je super venku miluji teplo :slight_smile:

Ma12 tvá tchyně je cvok nic se na to jinak neda říct ted je to umění donosit dítko to není jako před lety kdy ženské rodili na poli jak se říkalo :unamused: :angry:
26. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, najednou nás tady je :slight_smile:
ma12: jak píše petra123, tvá tchýněje asi vážně cvok. To přece není názor do tohohle století ?! Držím palečky, ať se Vám daří.
Večer jedeme domlouvat cukroví na svatbu, musíme ještě spočítat kolik čeho, na "výslužky" a tak :confounded: To je ještě věcí...
26. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a už tu zase nikdo není :frowning2:
26. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro a mausko, diky za podporu, ona je fakt divna. To si s ni uziju...
Mausko, uzivej si pripravu, tohle obdobi je jedno z nejhezcich, ja si to poradne ani neuzila, protoze jsem byla hlavni organizator, svatba utekla tak rychle, ze zbyly jen krasne vzpominky...a co by se dalo udelat jinak, ale to k tomu patri.
27. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak včera jsem to v práci oficiálně rozhlásila že jsem těhotná, sice mi nikdo negratuloval , ale nakonec to nebylo ani tak hrozný jak jsem se bála :grinning: Hlavní je , že to mám za sebou :grinning: :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo dnes tu nidko není?
27. kvě 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milé holky! Potřebovala bych poradit! s manželem by jsme se rádi snažili o mimi! V prosinci jsem vysadila antikoncepci a mám potíž s menstruací teď jsem nemenstruovala 72dnů! momentálně mám zánět vaječníku a do toho menstruaci! doktor mi předepsal léky PROVERA! řekla jsem mu že chceme s manželem miminko! doma si tak prořítám na netu a zjistila jsem že není vůbec vhodné při ní otěhotnět! jsem uplně smutná a nevím co dělat! Za 2 měsíce se stěhujeme do zahraničí tak nevím jestli nemám počkat až tam a řešit to se svým novým doktorem nebo zda začít teda brát PROVERU aby se mi upravila menstruace a pak v pořádku menstruovala a tím pádem i ovulovala! Jenže co když po 3 měsících braní PROVERY nebudu dobře menstruovat ?? :frowning2: jsem uplně rozhozená těšila jsem se jak v květnu s manžílkem začnem se snažit o miminko a jak to bude prima atd.. a zatím z toho mám jen nervy v kýblu...Budu ráda za vše co mi k tomu napíšete zda jste některá třeba měla podobný problém! děkuji moc můj e-mail je bazarek.naoblacku@seznam.cz
27. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčeny. Vy to teda flákáte, vůbec nikdo nepíše :frowning2:
naoblacku: Bohužel jsem tu dneska zatím jediná a tohle téma je mi cizí, je mi líto, ale s Proverou nemám žádné zkušenosti. Jediné co ti můžu říct je, že bych se snažila vyřešit co nejvíc už teď se svým doktorem. Ať to máš brzy za sebou. Držím pěstičky.
28. kvě 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
maus: taky se mi zdá, že to tady nějak vázne.
28. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adellaide03: no, a nikdo nic :slight_smile:
Notak ženský, trošku života !!!! Piště piště, nebo se zahrabeme někam úúúplně naspod diskuze a už nás nikdo nevyhrabe :angry:
28. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu som :grinning:
28. kvě 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já se snažím, ale bohužel když jsem v práci tak nemůžu psáti nemám internet tak jenom doma, dneska už mám padla :grinning:
28. kvě 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
naoblacku: určitě bych s nejprve snažila dát si dohromady cyklus a pak se snažit otěhotnět, doporučila bych ti zde diskuzi Femigrad, je to byliný likér a strašně moc holkám pomohl urovnat si cyklus a co nejdřív otěhotnět :wink:
28. kvě 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska jsem tu zase já sama :grinning:
28. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, zase :wink:
No vidíte že to jde, aspoň trošku :grinning:
Jste tu některá?
28. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek