• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
jáááá :grinning:
28. kvě 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hurá, ahoj Miško, se tady scházíme jen my dvě, mám pocit :grinning:
28. kvě 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už to tak asi bude :grinning:
28. kvě 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jsem ráda. Co povíš? Jak se cítíš? Jaké jsi měla první příznaky těhu (jestli nějaké byly) :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem se krásně prospala, napapala a jsem po pkrátké procházce, takže je mi ůžasně.

První příznaky, no ukrutný bolesti břicha jako když to máš dostat a pořád nic trrvali skoro měsíc a teď je taky sem tam dostanu, jinak velká ůnava :grinning:
28. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, a kolik dní po ovu to asi přišlo? Já teď nevím, jeslti se nám to povedlo nebo nepovedlo. Příští týden máme svatbu tak nevím, jeslti budu moct trochu pít. Si udělám asi těhu test, ale asi to nebude stoprocentní, protože to mám dostat v neděli po svatbě. Nevím no, prekérka :angry:
28. kvě 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vůbec netuším, pojmy jako ovu, bazální teplota atd.. pro mě byli a budou španělská vesnice, prostě jsme to zkoušeli , že když se zadaří tak dobře a když ne tak máme čas a kdyby to náhodou dlouho nešlo tak teprve budu měřit a počítat atd.. naštěstí jsem nemusela zadařilo se hned, ale je možný že i když už jsme v tom byla že jsem se alkoholu napila a bohužel jsem si i zapálila :frowning2:
28. kvě 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pokud to není moc a často, tak se nic až tak neděje, ne? Se máš že se Vám to povedlo hned :slight_smile:
28. kvě 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když si dáš na přípitek a potom si třeba namicháš střik a budeš popíjet tak si myslím, že by se toho až tolik stát nemělo, ale pro jistotu si udělej ten test ať víš :wink:
28. kvě 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím, ale nevím, jestli to bude spolehlivé, u někoho to ukáže už třeba týden po ovu a u někoho ani 14 dní po tom co to měli dostat. Tak to prostě zkusím a uvidím.
Tak díky za pokec, půjdu do koupelny. Měj se krásně a dobrou noc. :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu koukat na telku tak pa :wink:
28. kvě 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
mauska ono mas testy co by to meli zachytit 2 tydny po oplodneni,ale asi budou drazsi a jak dlouho se snazite? :slight_smile:
Misicka se mas :wink: pekne uzivej tehu,snad se mi ms v pulce cervna taky nedostavi :grinning:
28. kvě 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holčeny! :slight_smile:
zuzka.l: asi si zkusím koupit nějakej citlivější testík. Snažíme se teprve první měsíc, a Vy?
Jak se jinak všechny máte? Nějaké novinky, těhulky? Co počasí?
Tady je dnes jaksi zataženo a nic moc teplo. Jinak v práci pohoda, klid.
29. kvě 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mausko, co se tyka tehu testu, tak to mam docela nastudovany, lekarnam jsem nechala spoustu penez :slight_smile:, delala jsem si test 10 dni po ovu, a zadna carka, nakoupila jsem si spousta ruznejch testu s citlivosti 20 i 25 (cim nizsi citlivost, tim lepsi). 12 den po ovu se mi ukazala slaboulinka carecka - test Best (levnej, citlivost 20) a u mamatestu (prouzecky, citlivost 25) nic. 14 den se u Bestu nemenila sila carky, porad velmi slaboulinka, ale u mamatestu uz tam byla taky. Tak jsem zacala doufat, no a dalsi dny uz silila. Takze u me vyhrava jasne Mamatest prouzky, maz tam dva a u nas stoji 31,50 a radsi si to ze zacatku delej z ranni moci, tam je toho HCG nejvic. No a poradne si precti navod, protoze na nektery jenom nacuras, na nektery nakapes, nektery ponoris...vetsinou se objevi svisla carka, ale nekde krizek :slight_smile:, no a tomu ze jsou schopny ty testy napr. RapiClear identifikovat tehu 8-10 dni po poceti, tak tem never, protoze nejsou. A ty drahy testy, tem taky moc neverim, ono mezi nima neni moc velkej rozdil, jen to, ze jsou komfortnejsi (v plastu) a lip vypadaj, jak mi prozradila jedna lekarnice. Drzim palce.
A co se tyka toho alkoholu, ono to fazolce chvilicku trva nez se uhnizdi a hlavne napoji na tvuj krevni obeh. takze bych malicko pila, treba striky, ale s mirou, urcite ne panaky.
29. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12: jů, moc díky. Fakt to máš zmáknutý :slight_smile: Takže myslíš že když budu mít 11dní po OVU, tak už by to mohlo něco ukázat? Alkohol bude stejně jen s Mírou, tak je to dobrý. A jak ti je? Co fazolka? :slight_smile:
29. kvě 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje :slight_smile: tak konečně jsem se rozhoupala a zašla k doktorovi a mam nemocenskou tak konečně aspon na měsíc a půl klid od práce tak doufám že tohle snaženíčko už vyjde a bůh dá a budem těhotní s přítelem :grinning: od skončení menzesu jsme na to skočili a se včerejší přestavkou každy den ale dnes už zase budem muset na to vlítnout at ten den D mi zase neuteče a zase nic nebude myslím mimisko :astonished: :cry: tak šupky dupky a ted budu aspon v klidečku a můj je taky rád bo už viděl že jsem psychycky na dně a dneska jsem to řekla o doktorovi že jsem psychycky vyčerpana :frowning2: ...no uvidíme holky doufám že vas příští měsíc budu už nasledovat jako těhulka :slight_smile:

Ty holky jak je to stěma spermiema jak dlouho vydrží čekat na vajičko ve vejcovodech??ja slyšela že 36h??

Nic budu tu jdu chystat oběd a převlect cychy vyprat a uklizet pomalinku bo jsem dostala obstřiky do ramena a bolí mě ještě víc než před tím :slight_smile: ale to neva mam rehabky rozepsané až do 10.7 tak se začnu pomalu ukldnovat že nemusím do práce a začnu si užívat domova :slight_smile:
29. kvě 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim, ze by mohlo, ale kdyz se nic neukaze, tak to jeste neznamena nic :slight_smile:, nejlepsi je to delat prvni den po vynechani MS, ale kdyz my jsme tak nedockavy, vid :slight_smile:
Je mi docela fajn, poboliva me podbrisek, dneska jsem mela prvni ranni, spis dopoledni nevolnost, tak doufam, zeje vse OK, fazolku nebo spis tecicku uvidim az v pondeli, to jdu k doktorovi. Na jednu stranu se tesim, na druhou stranu se pekelne bojim
29. kvě 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ma12:neboj je to krasna tečička taky jsem mrnouska viděla jak jsem byla tak ve 4tt a nakonec se neudržel ale je to nadherny pocit smišené pocity až mi malem slzička ukapla,no nakonec nic ale už se těším na konec června a uvidím mrnouska znovu pěvně v to doufám :grinning: a tentokrat se udrží tomu pevně věřím :grinning:
29. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro: tak to je dobre,aspon budes v klidu, a nicim se nebudes nervovat. Ja jsem minule tecicku ani nevidela, potratila jsem v 6 tydnu, s tim, ze v 5 se mu u me prestalo libit :frowning2:. tak ted se budu strasne bat, aby tu tecicku nasel co nejrychleji a bylo vse v poradku.
29. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj bude vše v pořadku věřím v to a ty se zbytečně tím netrap vše bude v pořadku a bastafidly :grinning:
29. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mauska teprve prvni mesic ted,tak dej pak vedet jakpak si dopadla :slight_smile: Snad pozitivne :grinning:
29. kvě 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra123 : držím palečky při snažení, když teď máte klid a čas, hlavně že jsi psychicky v pohodě, to je důležité. Jinak našla jsem, že "Již 5 minut po ejakulaci jsou spermie přítomny ve vejcovodu, jejich schopnost oplodnit uvolněné vajíčko celkově trvá 24-72 hodin." Tak snad je to ověřená zpráva :slight_smile:
ma12: Dobře, budu to brát z rezevou, ale když se ukáží dvě, tak je to asi pravda, ne? Hodně štěstí v pondělí, věřím, že bude všechno dobré.
zuzka.l: Neboj, budu Vás informovat :slight_smile: Ty dej taky vědět :slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky tak jak se máte :slight_smile:

Peťi, podle mě s přítelem nemusíš spát každý den, stačí obden, stejně se ty jeho spermie do druhého dne nemůžou tak rychle obnovit a ze sílit. A klidně v tobě dobrá a silná spermie vydrží čekat na vajíčko tři i více dnů :wink:

jinak všem co čekají na druhou čárku držím moc a moc palečky a posilám štěstíčko :slight_smile:
29. kvě 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miši tak na to se těším na tu jednu silnou spermijku :slight_smile: a dneska mě boli podbřišek tak na to zase hupnem a uvidíme musím se snažit a něco pro to udělat a chran bůh že to zase nevyjde :slight_smile: ale ono to vyjde v to doufám a věřím v to musí ja si to tak moc přeji hlavně at se už nevratím do té špinavé fabriky bože prosím :frowning2:

Jinak dneska jsem uklizela jak das a udělano konečně ted už budu jen odpočívat a nic nedělat :slight_smile: mojemu jen udělam super večeři co jsem mu nabídla že mu udělam kuřecí masiko na žampionech s opekanyma bramborama už se těším jak si da první soustíčko jesli mu bude chutnat a večer na to hopnem prostě ho znasilním :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně, že vás to ještě baví :grinning: to znásilňování.
29. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty to je ted co mi zkončil menzes no mě to zatím baví no a mojeho on je rad zatím ale myslím si že ho to brzy taky přestane bavit ale zatím se snaží božatko moje,ale aspon že ho nezanedbávam bo vždycky jak nic není tak mrčí a jak jsem ho ted znasilnovala každy den tak říka mam narozeniny nebo jsou vanoce :grinning: ja vždycky haha ale zasmějem se u toho :grinning:
29. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My když jsme se začali pokoušet tak byl taky v sedmím nebi neboť to bylo obden a předtím jsem došli do fáze jednou za týden max :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo vím o čem mluvíš přesně tak to bylo i u nas někdy i dva krat tydně a ted každy den a dneska ob den ha ha to je super že to tak je i u jinych a zažívaji nebo zažili to stejné a co ted spíte spolu nebo spíše čekate až do 3 měsíce at jste v klidu že mimisek se drží??ja o sexu v těhu hodně přemyšlím jesli budu moct nebo raději ne??tak proto se ptam
29. kvě 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, to je mi ale pekna diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc spolu nespíme já jsem pořád unavená a vnitřně se taky bojímo mimi, ale budeme na to muset hupsnout, nebo zase uslyším, že jsem sním spala jen kvůli mimi :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek