• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
jj sex zname to všechny co ty jak se máš Soni vše v pohodě??
29. kvě 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já od tý doby, co jsem objevila //, tak na sebe nenechám šáhnout...za prvý na to moc nemám chuť, nebo se spíš bojím, aby se tam něco nerozvrtalo a za druhý mi pěkně bolej prsa, takže nic moc :frowning2: Jsem řekla, že až to bude potvrzený od dr., tak potom na to hupsnem zase :grinning:
29. kvě 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom všichni podobně, předtím pořád a potom nic :grinning:
29. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák už ani vedle mě nechce spát :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi ho teda líto :slight_smile:
29. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když ono se mu večer nechce spát, tak kouká v obýváku na nějaký seriály a pak tam usne...a já když se v noci probudím, tak šmátrám a on nikde :frowning2:
29. kvě 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to holky jsem na tom stejně asi bych nenechala na sebe sahnout :slight_smile:
29. kvě 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to znám,já chodím spát poslední dobu se slepicama a aby mě manžel nevzbudil když by lezel spát tak taky raději zůstane spát v obyváku. mě totiž vzbudí skoro všechno mám strašně slabej spánek :slight_smile:
29. kvě 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já se taky pořád budím a teď ještě víc, že potřebuju v noci na malou...Přijde mi, že piju pořád stejně, ale na záchod chodím čím dál tím víc :grinning:
29. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni ja jsem si to ani neuvědomila ale gratuluji ty jsi těhulka to je užasné moc gratuluji :astonished: :slight_smile:
29. kvě 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stím čuráním ani nemluv jsem jako s zánětem močáků, chodím pořád a v noci a k ránu, jsem jak uchcaná amina :grinning:
29. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miši stoho si nic nedělej to ja jsem pořad tak mě to potom v těhu asi nepřekvapí,můj už se někdy díví co pořad čůram :slight_smile: a jak se tak dívam nakonec budu tady jedina co to nestihne být těhu v květnu :frowning2: ale v červnu :grinning:
29. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měsíc sem měsíc tam :wink:
29. kvě 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro, dík...já si to do profilu dám, až to budu mít od doktorky...
29. kvě 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné ale čarečky tam jsou a to je nejduležitější a to je moc dobře ale měla by jsi změnit nazev albumku už nespěcháme už je to tady :slight_smile: :grinning:
29. kvě 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo ale ja vam tak zavidím že už to aspon víte a jste také štasné čekajicí maminky už abych mezy čekatelky taky patřila no počkam si měsíc víc ne :grinning: :rolling_eyes:
29. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem tak udřena jsem uklizela od poledne a před hodinou jsem zkončila a jsem zbita zase mě bolí kříže ještě že jdu v utery na masaž aspon se mi uleví ale dneska jsem si na rameno koupila ibrufenovy gel a mažu si i zada tak uvidím ale od zítřka začnu cvičit mojžišové cvičení jsem si řekla trochu musím pomoci mimisku čajik ted jsem neměla čas ani pít ale kyselinku listovou papam pořad jednu dvě denně aspon něco,ale cvičit musím bo mě ty kříže jednou zničí a v těhu budu asi chudák na konci :frowning2:
29. kvě 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to je sranda, že, s těma chlapama, všichni jak přes kopírák. Můj říkal, že jestli už mě to přešlo, že když už mám po OVU, tak nic nebude? :slight_smile: Ale i tak jsme po dlouhé době trhli rekord :grinning: taková frekvence :slight_smile:
Dneska jsme konečně podepsali hromadu papírů k hypotéce a k bytu, to je něco, už aby to bylo za námi. Ještě papíry ke stavebku a snad už to bude kompletní, hůůráá :confounded:
29. kvě 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mauska?o hypotece mi nemluv ted ještě čekame na dva dopisy od životka a jdem do toho stavební ohlašení na nas čeka a at už stavíme :slight_smile: taky jsem zvědava jak dlouho ho to bude bavit pak jak to zkončí a dlouho zas nic nebude tak si bude bručet že zas nic není ti chlapi jsou stejní :grinning: :rolling_eyes:
29. kvě 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sice je to supr, že už tam ty dvě čárky máme, ale u mě to teda nějakým klidem a radostí nekončí. Pořád se bojím , že se jednoho dne z toho snu vzbudím :unamused: Taky čekat od jedné kontroly u doktora do druhé aby vám řekl jestli ted je všechno jak má bejt je taky o nerva, prostě nebudete mít klid nikdy :grinning:
30. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, moje slova, mam pocit, ze kdyz jsem tam ty dve // objevila, bylo to super, mela jsem straaasnou radost, a ted uz se jen obavame, nejdriv, jestli to neni zamlklej potrat, pak na to, jestli jsou geneticky testy v poradku, pak na triple testy, pak na screening a pak porodu. Ufff, ale co bysme pro naseho vysnenyho mimska neudelali, ze :grinning:

Chlapi jsou stejny, predtim to byla frekvence jednou za tyden a kdyz se blizil den D, tak obden, to se mu naramne libilo, ale kdyz jsem rekla, ze je to ted ten pravej den, tak najednou to neslo, prej mel hroznou zodpovednost :slight_smile:
A ted se mu nejvic libi, ze se mi trosku zvetsil objem horni casti tela a porad otravuje, kdy to jeste poroste.
30. kvě 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a s tim mocenim - pres noc chodim 4-5, to je priserny.
30. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, jak se máte? Jak zvládáte to horko? :sunglasses:
Jste tu některá?
30. kvě 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mauska já tu jsem, ale ty asi už ne co?
30. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej víkend babušky :grinning:

no to horko mi leze pěkně na mozek, už ho mám asi uvařenej. Doma to ještě jde, ale potit se v práci no hrůza.
31. kvě 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko,
to mi povídej, před chvilkou jsem z práce přijela, pracuju ve věžáku, takže okna otevřít nejdou a klimatizace je o víkendu vypnutá, takže paráda.
Jinak u mě nastala ta jedna z horších variant, občas je mi špatně, bolí mě břicho asi 14 dní, bolí mě bradavky 3 dny, MS už měla přijít včera, test negativní. Z toho můžu usuzovat, že se mi zbláznili hormony, těhotná nejsem a cyklus bude pěkně nepravidelnej, nebo dlouhej :frowning2:
31. kvě 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice.tak to možna jsi těhule a netrap se testem bo mě se taky nic neukazalo a byla jsem HCG je ještě asi moc nizké tak ted si odpočin a uvidíš za dva dny se na testíku něco ukaže :slight_smile:
31. kvě 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZDRAVÍM,
Já a manžílek se taky snažíme,celý květen vaříme a smažíme a mimi nic. přitom jsme mladí:slight_smile:, prý zdraví a Ha už nebereme přes rok. Ten první neúspěch mě rozhodil a ted už mám mít třetí den MS a nic,ale těhu dle dr.nejsem.Ted mě děsí jediné, není Ms, cyklus vyczhází nad 30 dní, kdy bude ovulace, jestli vůbec :frowning2: :frowning2: :fearful: :cry:
31. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Péťo, děkuju, bylo by to super, ale raději stojím nohama na zemi, abych si pak moc nenatloukla :wink:
to kozlikmazlik, jo tak toho se taky bojím, že je problém v cyklu,
31. kvě 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně se neboj nebo se začnu bát taky :grinning: nemysli na to jsi těhu a to je super a neboj vše bude v naprostém pořadku a nestraš s menzesem bo mě přišel zase až 31 den taky už jsem si myslela že to vyšlo a zas nic ale ted to určitě vyjde pevně v to věřím :grinning: doufám :sweat_smile:

kozlíkumazlíku:taky jsem mlada27 i když mi budoucí sused na zahradě řekl že jsem stařena :grinning: a taky se snažíme oba jsme zdraví a stejnak pořad nic tak nestracej naději jako my všechny :slight_smile: nam to vyjde tento měsíc červen je naš měsíc :grinning: doufám :sweat_smile:
31. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek