• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
holky tak moc bych vám přála aby to vyšlo :slight_smile:

dneska teda venku bylo pekelný teplo, co jste dělali byli na koupáku?
31. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky byla jsem s mojim na pozemku s mojim můj vykopal díru na kadibudku a dal tam sud :slight_smile: tak budem mít kde chodit na zachod :slight_smile: než se postaví domeček :slight_smile: a ja jsi dneska konečně zasela ředkvičky,mrkvičku hrašek a cukinu at mame na zahradě co baštit ale ještě uvažuji nadrajčaty asi jsi koupím nějaké keříky přes tyden :slight_smile: ale bylo to dneska na koupak,a je strašné horko i ted je to nesnesitelné ale možna v noci dojde bouřka což by bylo super :slight_smile: a zítra zase krasně :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak se máte?
Dnes asi bude taky pěkné vedro a já si ho konečně užiju, nemusím do práce a budeme grilovat :grinning: .
Včera jsem si uvědomila jednu věc, že HA je pěkný šmejd, protože když je neberu, tak mám mnohem větší chuť na sex. A s mimčem to nesouvisí, protože mě by bylo jedno, jestli si manžel vezme ochranu, nebo ne. Hrůza :angry: . Jinak můj stav je od včerejška nezměněn.
1. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky spagetko :slight_smile: tak stou chutí na sex máš velkou pravdu jak jsem je nebrala měla jsem na sex chut pořad ale jakmile jsem začala na tu chvíli brát HA tak najednou utrum až jsem se musela přemlouvat že na sex mam chut a že s mojim spím jen jak ja chci a to bylo moc málo :slight_smile: a jak jsem vysadila zase jsem na tom stejném hormony maji zase volné pole pusobnosti a púodle toho to vypada sex hmmm každy den třeba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem hrozna ale jo je to tam :slight_smile:

JInak sice mam nemocenskou ale jdem na zahradu něco udělat včera jsem si udělala zahradku nasadila zeleninku a dneska ještě pažitku a jdu odpočívat doufám že nedojde kontrola ale jsem na nemocenské teprve 4 den tak by stoho nic neměli :slight_smile: doufám :sweat_smile: objevím se večer a pokecáme tak zatím všem krasny den,tady na severu moravy je krasně sice opar ale bude nadherně a zase vedro tak pá,pá :slight_smile:
1. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, při neděli, k večeru :slight_smile:
To je pařák, co? :sunglasses:
Poslední víkend před svatbou je skoro za námi, hektický týden před námi, to bude šou :grinning: Ještě máme hodně zařizování. V práci mám uzávěrku, takže sranda a volno mám až v pátek, ten bude nabitej, ale snad to zvládnem.
Taky doufám že se zase něco trošku pohne ohledně bytu, už abychom byli ve svém.
V sobotu (v den svatební) si chci zkusit udělat testík, sice jen orientačně, protože menstr čekám až v neděli, ale i tak to přeci jen zkusím.
spagatice: Neházej flintu do žita, myslím, že bys těhotná klidně mohla být :slight_smile: Držím paleček
kozlikmazlik: Koukám, že jsi taky z Olomouce, můžu se zeptat, odkud přesněji?
1. čer 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mauska tak si ten poslední týden jako svobodná užij :grinning:

Já dneska byla na křtinách šla jsem za kmotru a pefektně jsem si to užila. Přišla jsem před chvílí odpoledne byla grilovačka na zahradě, takže hodím sprchu kouknu jak zaspivají v X factoru a valím hajat zítra v pět stávačka :angry:

Zítra jdu na kontrolu na gyndu tak mi držte pěstičky ať je tam srdíčko a vše je v pořádku :wink:
1. čer 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkly,

u nás je taky pořádný pařák. Včera jsme napustili bazén, ale ještě je dost studená voda.

misi já si na Tebe určitě vzpomenu a určitě budu držet pestičky.
1. čer 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju....

No tady to jednu chvilku vypadalo i na buřinu, ale nakonec pět kapek a nic :angry:
1. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zřejmě nespadne ani pět kapek :slight_smile:
1. čer 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady u nás už leje jako z konve :slight_smile: konečně.
to mauska: děkuju, bylo by to moc hezký
Manžela už to taky chytlo, už vymyslel jméno pro chlapečka.
Jinak stav nezměněn, MS pořád nikde.
1. čer 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát mi tedy začaly ještě víd padat vlasy, tak se mi to zdá nějaké divné.
1. čer 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jsem zvědavá za tebe Romy co to bude :wink:
1. čer 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: jen nevím jak dlouho mám čekat
1. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:
spag, něco se děje?? :wink:
1. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Ahoj Sonisku, něco se určitě děje, já jen nevím, jestli se mi bez HA zbláznilo tělo, nebo se zbláznim já, protože to vyšlo už první měsíc :slight_smile:
1. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty sis nedělala testík? A tobě měla dorazit MS?
1. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to teda po vysazení dostala až po 37 dnech...ale už někdy ve 33 jsem testovala, radši a nic...
1. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky tak víkend byl super s mojim užili jsme si to na zahradce a klid na duši ted mám což je fakt super :slight_smile:

Jinak spagetko opravdu se ti to povedlo a maš už na testíku dvě čarečky??Pokud ano mocinky gratuluji že vam to vyšlo hned na poprvé :astonished: :slight_smile:

Jinak u nas počasí vymetené horko krasně prostě nadhera tak by mohl vypadat každy víken :slight_smile:
1. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spagatice: nam to taky vyslo prvni mesic, drzim pesticky.
Dneska jdu v pul sedmy na kontrolu k doktorovi, a uz ted mam sevrenej zaludek. Az mi bude delat UTZ, tech par vterin, nez bude fazolecku hledat, pro me bude hodina. Snad bude vsechno dobry. Musi. :slight_smile:
2. čer 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak co jak vym dopadly kontroly???doufám že na jedničku :slight_smile: moc vam to přeji :slight_smile: jinak u nas zase pařak jak blazen.Dneska jsem byla u DR at mi profoukne ucho a je to ještě horší než-li bylo tak zítra k ušnímu,ale to neva aspon jsem doma a v pohodě a pořad se molím at se mimi ted uchytí doufám a jsem štasna jako vy holky :sweat_smile: :slight_smile: tak piště jak se broučci v bříšku maji :slight_smile:
2. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já po dnešní kontrole moc štastná nejsem. Prcek vůbec nepovyrostl , srdíčko ještě nemáme a doktorce se tam něco nelibí, ale prý nemůže nic dělat jen čekat takže jdu v pondělí znovu. Celý den jsem prořvala a už nevím co mám dělat :frowning2:
2. čer 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicko, to ne, drzim pesticky, at to v podneli bude dobry, a ten tejden zkus nejak prezit
Ja jdu na kontrolu za dve hodky a ted jsem nasla stopy krve....takze jsem z toho uplne mimo
2. čer 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám to pěkně začiná snad to bude dobrý :wink: Dej vědět jak jsi dopadla a já se budu snažit ten týden nějak přežít a nezbláznit se :wink:
2. čer 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Míšo, už jsem ti nechala vzkaz na Jen tak, ale tak doufám, že to bude všechno dobré na příští kontrole. Strašně držím pěstičky.

ma12, něco jsem přehlédla?? Ty jsi taky těhotná? Tak to gratuluju :dizzy_face: Já byla dnes prvně u doktorky a teda ani UTZ mi nedělala, jen mě prohlédla vnitřně a jsem doma na neschopence.
2. čer 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš dobrý, že tě nechala hned na neschopence, já takovou doktorku bohužel nemám ani se mě nezeptala :frowning2:
2. čer 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, uvidíme, jestli my tam něco budem vidět za 14 dní... Nic moc mi neřekla, ale možná nechce zbytečně stresovat a dělat moc brzo utz apod. A to že mi nechala doma, tak na to docela čučím...
2. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty doktorky jsou jak tajemnej hrad v karpatech co :grinning: moja poprvé taky nic moc neřekla, ale teď jsem bohužel čekala něco víc :unamused:
2. čer 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony asi radši nic řikat nechtěj, protože ví, že to ty ženské zbytečně stresuje a tím mimču nepomůžou...
2. čer 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jenže mě stresuje i to jejich mlčení a ty pohledy, to bylo dneaska na té doktorce vidět :angry:
2. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak se uspi ať se můžeš probudit až příští týden, ať tady ten týden zvládneš :grinning:
2. čer 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek