• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
no to by bylo supr být měďa béďa a zaspat týden :grinning:
2. čer 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, nebojte, určitě vám to vyjde. U mě to bude asi planý poplach, test mám negativní, ale MS je zpožděná zatím o 4 dny. Myslím, že těhotná ještě nebudu, ale nechápu, proč mě musí bolet břicho a prsa. To jsem nikdy neměla. :unamused:
2. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, pridavam se k vam. zacali jsme s manzelem tento tyden. :slight_smile: zatim jsme tomu nechavali rok volny prubeh, ale uz me to nebavi, tak se vrham na rady, zkusenosti a techniky. :slight_smile: tak to jsem teda zvedava, ktera z nas bude jako prvni ! :slight_smile:
2. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je v televizi Kobra11, tak na to se snad nekoukáte a aspoň pokecáme, doufám :slight_smile:
michaelapraha: vítám tě mezi námi. Nevím, jestli jsi si nás pročetla, nějaké těhule už tu máme :slight_smile: držím palečky při snažení
spagatice: ještě vydrž, třeba se ty // ještě objeví
misicka455: to bude těžký týden, ale snaž se být v klidu, stres ti nepomůže. Asi je to problém, být v klidu, ale žádnou lepší radu neznám :angry: Každopádně hodně štěstí, určitě to bude dobrý
ma12: tak jak ti dopadla kontrola?
2. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Že byste se vážně dívaly? :frowning2:
2. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, rada bych se pridala :slight_smile: s pritelem jsme se zacali snazit presne 1.5.2008 :grinning:
zatim se nic nedeje, zitra jdu na rozbihacku protoze se nedeje ani menstruace ani tehotenstvi.....
jinak svatba me ceka v cervenci tak se zatim moc nestresuju ale po svatbe si urcite zacnu delat starosti :frowning2:
jeste pred par mesici bych nerekla ze se tak zblaznim a budu chtit hnedle otehotnet... mimochodem bude mi 31 let takze vek mi taky nepridava optimismus
3. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
MichaelaPraha a hypo: vitam Vas obe mezi nami, a preju obema hodne stesti pri plozeni :slight_smile:

Sonisek: no jo no, uz to tak vypada, jsem tehule, v sestym tejdnu, konkretne 6+4 tt

Vcera byl jeden z nejhezcich veceru. Cervik je 4 mm velkej, a uz mu bije srdicko. To spineni nic nebylo, prej jsem se nekde odrela. Na dotaz, jak dlouho budu jeste doma, tak prej 4-6 tydnu, nejdriv se me zeptal, jestli nekam pospicham, a to ja neee. No hned jsem volala sefce, tak to vzala suprove, ze prace je na druhym miste, a ze je stastna se mnou, ze je vsechno v poradku.

Misi: on ten tyden nejak ubehne, ale myslim, ze te mela nechat doma, nesmis se stresovat, zadny tezky predmety nezvedej a doma nohy nahoru a divej se na nejaky hezky romanticky DVD s manzou. Anebo zmen doktorku. Protoze, ktera je skoupa na slovo, je na .....
3. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Sonisku: a proc ti pani doktora nedelala UTZ? To je dost zvlastni, myslim, ze jsme na tom pribl. stejne, a me uz tam cervik videt byl, pred 14 dnema, kdy jsem tam byla uplne poprvy, tak mi ho delal pan Dr. taky, jen nebylo nic videt, ale vse bylo pripravene na tehu.
3. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, specialne ahoj hypo... taky jsem začala 1.5.08, a MS zatim nikde... nejdeš na tu vyvolavačku moc brzo? dělala sis testík?
ja ještě ne, ale říkám si, že min. do pátku vydržím...
3. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
menstruaci jsem nedostala 2 mesice, po ukonceni antika se uz nedostavila, a doktorka rekla ze pokud se normalne za mesic nedostavi tak mam prijit na injekci, ale ja byla na dovolene tak jdu az ted...
testy jsem si delala asi uz 3x :slight_smile: a zadne tehu .......
pro upresneni-antikoncepci jsem prestala brat na konci brezna, pak bylo v planu par mesicu pockat (do svatby se chranit jinak) abych se hormonalne srovnala a pak zacit snazilkovat :slight_smile:
ale pak jsme to prehodnotili a zacali se snazilkovat uz na zacatku kvetna.....
3. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Kaca007 tak to vyjde už ti měla ms byt tak to na testíku určitě budou dvě čarečky uvidíš moc ti to přeji :astonished:
3. čer 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, holky tak další pracovní den za námi a hlavně za mnou. jsem si říkala, že si udělám takový kalendář jak na štědrý den a budu odpočítavat dny do pondělka :grinning:

Ma12 vůbec se o neschopence nezmínila tak buď už mě odepsala a nebo to nebude tak vážný :wink:
3. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem prisla z prace a procitam si diskuse, mate pravdu, jednu tehu jsem tady zahlidla :slight_smile: ma12 preju hlavne hodne zdravicka, a uz se nemuzu dockat, jestli to bude holka nebo kluk ! :slight_smile: moji nejhorsi vlastnosti je zvedavost. :slight_smile: a premyslim, jestli nam to vyjde, vsechny priznaky ovulace se shodly na vcerejsek :dizzy_face: tak jsem zvedava, jak to dopadne. ted v kvetnu je to poprve co se sleduji, a jsem zvedava, :sweat_smile: jestli to tak opravdu funguje (ta ovulace, mereni BT, hlen, polohy) a tak... :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
a taky misicka455 ! je, holky, vy se mate :rolling_eyes: snad se my ostatni taky brzy pridame ! :wink:
3. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
misicka455 a ma12, kdy nejdrive jste pocitily, ze je neco jinak ? jestli vubec (krome MS)...
3. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to byl zase horký den, co?
misicka455: to je dobrý nápad, aspoň ti to uteče a bude i sranda. Hodně štěstíčka :slight_smile:
michaelapraha: Těhulek je tu víc než jedna
:wink:
Taky se nemůžu dočkat co to bude. Nevíte některá jak je to s tou BT?
Nerozumím tomu, ale kdybych teď jako měla být těhotná, jak to poznám na teplotě? Kolik by měla který den před MS být? Nevíte některá, prosím? Taky na sobě poznám, kdy mám ovulaci, ale zatím nepoznám, jeslti to vyšlo...
3. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj spolusnazilky :slight_smile:
My jsme tedy trochu pozadu, zaciname ted, v cervnu. Holky co delate aby to vyslo? Nejake vychytavky??? :slight_smile:
3. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Michaelo: diky. Jak jsem to pocitila, no, asi tak tyden po nasem vyznamnem tuleni me zacalo bolet bricho a zacaly me bolet prsa a trochu se nalejvat, takze jsem tusila, ze to asi klaplo.
Mausko: bazalni teplote nerozumim, ale cetla jsem, ze bys ji mela mit vyssi, kdyz jses tehule.
Julie: ja jsem si koupila Glukophan, to jsou takovy prouzecky na zjisteni cukru v tele, a v dobe OVU se ti cukr zvysuje. Je jich tam 50 prouzecku a stoji 80 KC, funguje to asi takhle: pribl. 7 den cyklu zacnes testovat, rano a vecer (ovulka muze prijit kdykoliv a my ji nechceme propasnout :slight_smile: ), prouzecek si das do pochvy, nechas 2 minut nasat zluty ctverecek, ktery na prouzku je. Za 15 minut jses moudrejsi - jestli ctverecek zustal zluty, tak nic, ale jakmile se zacne zelenat, ovulka se blizi, a az budes mit zelenejsi ctverecek, ovulka je tu :slight_smile:. Ja ji mela v sobotu a tulili jsme se ve ctvrtek (svetlounce zeleny) a v nedeli (to uz jsem mela zase zlutou). Nekomu to nejde, ale me to pomohlo zjisti, ze mam ovulku strasne brzo - 9 den cyklu.
4. čer 2008 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všechny, můžu se k vám taky přidat? My se snažíme právě v těchto dnech. Zatím poslední MS jsem měla 22. května, takže OV bych měla mít za 2 dny (mám v PC program 4WomenOnly a ten to vypočítává a u mě to sedí). A jelikož se snažíme o holčičku (máme 2 kluky), tak dneska je poslední snažící se den :wink: . Hrozně si třetí mimi přejeme a obzvlášť tu holčičku, jsme takový blázni, že máme už i jména vymyšlený pro obě pohlaví :slight_smile: ...
4. čer 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, vitám nové dušinky :grinning:

já dneska spěchám do práce vůbec se mi tam nechce jako pokaždé :grinning:
4. čer 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste holky dnes tady zabuřilo a bez kapky bouřka o ničem
4. čer 2008 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Čaues peti :grinning:
4. čer 2008 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky Soni jak je :grinning: hlídam malinkého od kamarada sice mu je 7 let ale je takovy drbounky že mu všichni říkaji malinky :grinning:
4. čer 2008 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby, tady to víc žije, tak dávám svůj dotaz i sem z tématu: listovka.
Začala jsem brát kyselinu listovou asi před 14 dny. Nevím jestli to má spojitost, ale přibližně tu samou dobu mám přes den bolestivé křeče v žaludku. Jakoby vždy když se žaludek začne pracovat, tak každý jeho pohyb je pro mě křeč.
Může mi být špatně z listovky?
4. čer 2008 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky
Krtinaka: já jsem teda o ničem takovém neslyšela. Zkus jí přestat brát a uvidíš.
4. čer 2008 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ma12, ten Glukophan, kde se to da sehnat?
Teda ta aplikace me ale trochu desi :grinning:
4. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
krtinko přesně tak zkus vynechat dva dny a pokud tě žaludek nebude bolet je to jasné může tam byt něco co tě draždí :unamused:
4. čer 2008 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
weri - ja mam v techto dnech ovu, MS jsem mela take 22. tulime se ted kazdy druhy den (od minuleho tydne). proc jsem se ptala na priznaky - od vcerejska se me nafouklo bricho a obcas pichne, jen trochu me pobolivaji prsa a mam dost spatnou naladu. nevim cim to je, vetsinou mam tohleto tyden pred MS. bud je to tim pocasim, nebo sem chytla nakou strevni chripku. Treba to je mimi, a treba taky ne. tezko na to nemyslet, kdyz me boli bricho....MS cekam az 22.cervna. ...
timto bych chtela zaroven reagovat na Krtinku...zacala jsem totiz uzivat kyselinu listovou. predtim jsem vubec zadny vitaminy nebo prasky nebrala, takze mozna to mam i z te listovky...
4. čer 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak casto se s manzelama tulite? Obden? Cetla sem nekde, ze kdyz se milujete kazdy den tak je to moc casto a speriky nejsou pak dostatecne "uzraly" :dizzy_face: Je to tak? Dik :astonished:
4. čer 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
julie123 - jo jo, taky jsem cetla, ze maximalne obden. Tak treba nam to s manzelem vyhovuje tak jednou, dvakrat do tydne, jelikoz mame spoustu svych vlastnich zalib ci pracovnich povinnosti (pres tyden), o vikendu jsme uz vetsinou jen spolu. no, ale ted posledni mesic se snazime obden :slight_smile: je to sice narocne (docasne padly nektere zaliby), ale prijemne. manzel si moc preje mimi a je ochoten proto udelat cokoli (mozna zatim) ja si ho sice preji take, ale rada bych to nechala nahode... :slight_smile:
4. čer 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek