• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
ahojte holky, pridavam se k vam, jestli teda neva? :slight_smile: my se snazime tak nejak od kvetna.

julie: odden je pry optimalni :wink:
4. čer 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my se s manzelem tak tesime, ze se snazime nonstop :grinning: :grinning:
Takze obden, sem zvedava jestli nekdo bude mit i jiny nazor. :wink: Dik.
4. čer 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaelapraha: Tak to je dobrý, třeba nám to oběma vyjde a budeme mít úplně stejný termín. Já mám další MS dostat 20.6. Jinak jak tak koukám (mám to zapsaný v tom programu jak sem ho tu zmiňovala), tak my se snažili v pátek, v neděli, včera a dneska ráno. Takže vlastně až na jednu výjimku taky obden.
4. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri: my se tulili ve ctvrtek, v sobotu a v pondeli ... :slight_smile:
nevim, nevim, co to je, treba mam jen nejaky travici problemy. :frowning2: .. ale kdyby to vyslo, a nam dvema, to by byla strasna nahoda !! (snazime se ted zamerne, a to poprve, takze jsem dost skepticka...) :unamused:
4. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se přidat a zároveň se vás zkušenějších i na něco optat :slight_smile: Je mi 23 a o mimi jsme se začli s manželem snažit letos v květnu-Brala jsem 7 let HA vysadila jsem ji letos v květnu a 24 přišla normálně menstruce a dneska 13 den cyklu mě začalo dost bolet na pravé straně v podbříšku a mám citlivá prsa .Myslíte si že je to ovulace?Že by se mi to takhle rychle po práškách srovnalo? :unamused:
4. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.a.n.a. ja ti bohuzel neporadim, ja vubec nepoznam ci mam alebo nemam ovulaci, nikde me nepicha, nic neboli, nic se mi nezvecuje :grinning:
Ale 13. den cyklu, to by ovu mohla byt :wink:
4. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
julie: no ale i ak ti děkuji :wink:
4. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.a.n.a: taky si myslím, že by to klíďo ovulace mohla být. Taky se mi to někdy stává a co jsem tak četla jiný diskuze, tak spousta ženskejch to takhle má.
4. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad jo, snažíme se první měsíc a já už jsem z toho uplně posedlá :slight_smile: Ale tyhle stránky pročítám jen chvíli tak mám na proti vám "zkušenějším"ještě drobek mezery. :pensive:
4. čer 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem dneska měla zvláštní zážitek.
Ráno asi o půl šesté, venku 4x zakrákala vrána. A to je začátek června. :confused: Tak si myslím, že to bylo nějaké znamení. Že jo? :wink:
5. čer 2008 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bachcha:To určiě byl hlas z hůry :slight_smile: Mi jsme se zase s manželem v neděli vraceli z takový mini dovolenky a po cestě jsme přemýšleli jak by bylo krásný jestli se to povedlo právě tam a z ničehonic jsme na poli uviděli v tu samou chvíli stát snad 10-15 čápů...tak jsme to taky braly jako znamení :wink:
5. čer 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýý jo, takže vy chlapečka a my holčičku? :wink: říká se to tak? :slight_smile:
5. čer 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říká :wink: ale já bych radši taky vránu :slight_smile: ale čáp taky není k zahození.Navíc by to bylo naše první tak je to ještě jedno.Ale že těch čápů tam bylo........ :slight_smile:
5. čer 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych zase radši čápa. U nás by to bylo taky první, takže je to jedno.
5. čer 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si nechám vránu, ty čápa a pak si je vyměníme, co? :grinning:
Nebyli bysme v republice první ani poslední, co říkáš? :wink:
5. čer 2008 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý tak domluveno :slight_smile: :slight_smile:Jen aby to už vyšlo.... :unamused:
5. čer 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, takže ip máš a za 9 měsíců, domluvíme místo předání. :sunglasses:
5. čer 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ale aby jsme měli stejně starý děti....tak se nám to musí povíst nastejně jasný:slight_smile:Můžu se zeptat kolik ti je?A jak dlouho se snažíte?
5. čer 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jasně že můžeš.
5. čer 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi 26 a snažíme se 2. cyklus. I když ten první byl takové snažení nesnažení.
5. čer 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to taky né tak dlouho, tak snad to ted výjde.Já musím letět do sprchy a do práce. :angry: ..tak zatím papapa
5. čer 2008 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau a starej se mi o chlapečka. :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem vcera byla na injekci (rozbihacce) myslim ze se ta latka jmenovala nejak na AC...... dal jsem samozrejme zapomela
i kdyz jsem menstruaci nedostala dva mesice (z toho jeden mesic se snazime o mimi) a tehu testy my porad vychazeji negativni, bala jsem se ze jsem treba stejne tehotna ale jen se to na testech neukazalo
doktorka mi rekla ze pokud jsem tehotna tak tahle injekce ne ze by vyvolala potrat jak jsem se bala ale naopak urychli ten hormon a bude to videt na testech
mohla jsem si vybrat jestli injekci chci nebo ne a ja si vybrala injekci, jeste me utesovala sestricka ze kdyz byla tehotna a zacala spinit tak ji doktor taky pichl toto takze to rozhodne nemuze ublizit
tak ted cekam jestli dostanu menstruaci nebo ne
mam na to deset dni :slight_smile:
5. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda co se týče tech znamení v podobě různých ptáků tak nad naší chalupou v sobotu zase kroužil čáp :slight_smile:
Hypo a Ty si vysadila HA a teď si to ještě nedostala nebo jaki?
5. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak HA jsem vysadila na konci brezna, do ted jsem bez menstruace, prvni mesic jsme se snazili chranit jinak jako ze si nejdriv srovnam hormony atd ale pak jsem se na to vykaslali takze ted se mesic snazime o mimi
ja mela s menstruaci problemy vzdy HA mi ji srovnala a kdyz jsem ji vysadila tak se zase nechce dostavit jako za starych casu......
HA jsem brala 13 let takze doktorka rekla ze mi muze trvat nekolik mesicu nez nastolim normalni rezim a pravidelnou menstruaci.....
5. čer 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já brala HA pět let a taky jsem skončila na konci března a už jsem taky měla nervy že MS nepříjde, ale přišla po 38 dnech na což jsem teda nebyla zvykla. Před tím než jsem začala HA brát jsem jí měla pravidelně. Teď má přijít 10.6. tak jsem zvědavá,
5. čer 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, máme tady spoustu nových tváří :slight_smile: Vítám Vás.
Já jsem brala HA s půlroční pauzou 7let. Přestala jsem v září/07 a nyní už mám cyklus docela pravidelný. kolem 30dní. Mám výhodu, že ovulaci na sobě poznám, tak vím, kdy je ta pravá chvíle na tulení :slight_smile: Teď jsme se snažili první měsíc, tak nevím, ejslti to vyšlo nebo ne. Pořád netuším, jak je to s tou BT, jestli má být zvýšená už od OVU nebo až když se uhnízdí oplozené vajíčko. Nevíte některá za zkušenějších?
Dneska jsem poslední den v práci před svatbou. V pondělí už přijdu s novým příjmením :grinning: Si na to nebudu moct zvyknout. V sobotu si chci zkusit udělat testík, tak držte paleček.
Jo a jsem ráda, že je tu moje vrstevnice j.a.n.a doteď jsem tu byla asi nejmladší :slight_smile: hůrá
5. čer 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,
ráda bych se připojila do Vaší diskuse. Od května se totiž s manželem snažíme o miminko. V pondělí mi bude 22, takže jsem tu asi nejmladší :confused: . HA jsem brala cca 5let. Tak doufám, že se brzy dočkáme a i Vám ostatním také držím palečky!!! Mějte se moc krásně!
5. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda sami mladi...... je tady taky nekdo kolem triceti? :slight_smile:
dneska je na padnuti, vedro, nedychatelno...........
5. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás není zas takové horko, dnes se to dá, dokonce mám i dlouhé kalhoty.
no dnes mě bolí tak hrozně břicho, jako bych to měla dostat. a mám 13. dc cyklu, tak žeby ovuuuulkaaaaa :slight_smile: ?
včera a před předevčírem jsme se tulili, tak by to bylo nadějné, co říkáte?

jáá chciiii byyyt těěěhuuuu.....
5. čer 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek