• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
hypo, to co ti pichli se jmenuje agolutin. :wink:
5. čer 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky nějaka těhulka tady??? :grinning: ja ještě tyden musám počkat ale pořad doufám že mrcha nedojde udělala jsem ji v albumu hrob tak ji ani nečekam :grinning:
5. čer 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jak vás tady hodně píše o tom bolení v podbřišku, tak já myslela, že se v noci zblázním. Kolem půlnoci mě začlo bolet v podbřišku vlevo a až na záda (kříž). Skoro jak o něco slabší por. bolesti. Skoro jsem nespala jak to bolí a až doteď, jako ještě pořád. OV bych měla mít dneska, takže by to sedělo, ale takhle silně? Ale lepší se to v průběhu odpoledne. Jinak se asi taky hlásím k těm mladším tady, v lednu mi bylo 24. Ještě k těm bolestem, mě když bolí v podbř., tak vždycky vlevo, nevíte někdo proč to je zrovna tahle jedna strana? Jako jestli to něco neznamená?
5. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu samy mladice tady :slight_smile: Me bude za 11 dni 26 :wink:

Ja bych taky chtela na sobe poznat ovu!! :frowning2: Jsem 16DC ale cyklus mam 30 dni a ten kalendarik co mam v albu mi pise se bych ji mela mit zitra, tzn. 17 DC, me se to ale zda nejak pozde :unamused: No sem z toho jelen :slight_smile:

Koukam tady je vic nevest, tak at Vam to vsem vyjde :dizzy_face: Kolegyne se taky zitra vdava, nemluvi uz o nicem jinym :wink:
5. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzu se k vam pridat?
My jsme se zacli snazit koncem dubna ale vzhledem na problemy s MS se asi tak brzo nezadari :frowning2:
5. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bachcha - jo tak to bude asi ono :slight_smile: nicmene porad citim jako ze by se mela MS dostavit a porad nic, doufam ze mi takhle nebude celych 10 dnu :frowning2:
6. čer 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, prý se na to má pít silný odvar z heřmánku, já jsem to dostala do druhého dne. :pensive:
A taky prý pomáhá med, máta, pelyněk a šalvěj, to smícháš, dáš na plénku a dáš si to na břicho a mělo by to vyvolat krvácení, ale to jsem nezkoušela, tak nevím... :wink:
6. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
čtu, že se bavíte o věku tak mě teda bude za měsíc 26, takže fakt mladice :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj misicko, no já si myslím, že na to, že je kolem těch 26, tak na první mimino jsme docela stařice. :grinning:
6. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla na preventivní prohlídce, když mi bylo čerstvých 26 a pan dr. říká: no budeme muset vzít ještě jeden stěr navíc než obvykle, ještě jste ve svém věku nerodila, tak už jste riziková skupina...... :frowning2:

Tak co jsme mladice???? :slight_smile: :wink:
6. čer 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že na první akorát :wink: Tak snad se zadaří :slight_smile:
6. čer 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je taky můj názor, že na první akorát, ale jak se to bralo dřív a jak to berou doktoři....

ale nám to, co? neva :sunglasses:
6. čer 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicko, a máš nějaký jiný pocit když jsi těhotná? jako jestli to už nějak vnímáš???
6. čer 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ze začátku jsem i měla, byla jsem strašně šťastná, ale teď když jsou ty komplikace a nevím jestli nebudu muset jít na revizi je to na provaz :unamused:
6. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky moje ta ja pořad čekam na tu mrchu ktera doufám nedojde no uvidíme :sweat_smile: ja mam 27 a už si myslím že mam na první dítko nejvyšší čas :grinning:
6. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky me bude v rijnu teprve 25. :wink:
6. čer 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaruš taky bych chtěla mít 25 hmmm už to bylo :grinning: ted už mě v listopadu čeka 28 :confused:
6. čer 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořád jste ještě mladice né, člověku je tolik na kolik se cití :wink:
6. čer 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miši jak jsem se dívala na tabudlku tak asi jsem z partie poslední komu to nevyšlo že??a co spagatice té to vyšlo nebo ji přišla mrcha??
6. čer 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to vůbec netuším, mám ale dojem , že těhu není.....

Nezoufej ono taky není všechno mít dvě čárky na testu tím to teprve začiná, vím ze své zkušenosti :wink:
Však se dočkáš i ty :wink:
6. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám, že mě pomlouváte :slight_smile:
Tak u mě je stav nezměněn. MS je už týden zpožděná. Test jsem si dělala naposledy v pondělí ráno a byl negativní. Takže si myslím, že je to jen zpoždění. Břicho mě občas ještě zabolí, bradavky mě bolí pořád, ale míň. Testy si dělat nebudu, jestli jsem těhu, tak to jednou začne být vidět ne :grinning: . Pokud MS nepřijde do 3 týdnů, tedy do dalšího termínu MS, tak půjdu k doktorovi, ať mi buď dá průkazku, nebo vyvolávačku :grinning: Víc to řešit nebudu, protože bych se z toho zbláznila :wink:
6. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky za jak dlouho po oplodnění to může být vidět na testu?Opravdu až 1 den před očekávanou menstruací jak na něm píšou:frowning2:Já jsem hrozná já to vím,ale já bych se testovala po každým snažilkování.Vím že vlasdtně uplně zbytečně:frowning2:(
6. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Misicko, tak to jsem nevěděla, moc mě to mrzí. Ale určitě to dopadne dobře, neboj. :wink:
7. čer 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky,chtěla bych se k vam přidat. je mi 28 let,snažime se od května,po vysazení HA,asi tak před dvěma týdny taky občas cítím píchání v podbřišku a bolí mně prsa i mám divnou chut v ustech,ale četla jsem že to jsou typický příznaky toho jak se tělo vyrovnává s vysazením pilulek. Ale přesto už taky trochu plaším, menses bych měla dostat zítra,dnes jsem si dělala test a bohužel jen jedna čárka,myslím že kdybych byla těhu tak už by to druhou čárku asi ukázalo,že? Zitra budu mít 28. den cyklu ale před HA jsem ty cykly měla delší a nepravidelný. Jsem zvědavá jak to bude ted.
7. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka28: Vůbec to nemusí tu druhou čárku ukázat i kdybys těhu byla. Mě se u druhýho těhu // ukázaly až po 3 týdnech vynechání na třetím testu. Já si udělám první test 20.6., to bych to měla dostat.
j.a.n.a: To nevím za jak dlouho to může být vidět, mě se to při mých třech proběhlých těhu (děti mám ale jenom 2) ukázalo pokaždý jindy. Jinak co mám já doma testy, tak tam zase je, že 1 den po vynechání MS. A taky mám chuť si ten test dělat snad hned :wink: To čekání je strašný... :frowning2: ...
7. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri díky za odpověd,takže budu moct ještě chvíli pokračovat ve svém naivním očekávání :grinning: .Ríkám si že je asi hloupý se na to hned tak brzo upínat a pořád myslet,ale tomu se hold nedá zabránit. Dítě chci už dlouho ale z určitých duvodu to dřív nešlo,a ted když už to jde tak to chci hned.
7. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některý testy jsou třeba už třetí den před menstruací a měli by ti něco ukázat, ale jsetli chceš jistotu tak si ho udělej až po tom co měla ms přijít :wink:
7. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,zkusím to tak za tyden. Fakt nebýt toho jak jsem si přečetla že to jsou příznaky vysazení HA tak si jsem fakt skoro jistá že těhu jsem, nikdy mně ani v době ovulace prsa nebolely. Holky jaký vy máte zkušenosti s prvním měsícem po vysazení HA? Taky jste cítily nějaké změny?
7. čer 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me strasne boleli prsa pred posledni MS tak jsem si rikala tak uz snad ani nemuze byt jinak protoze me nikdy neboleli, no ale MS stejne prisla :frowning2:
Po vysazeni HA jsem mela strasny stresy protoze jsem nastupovala do nove prace takze tezko rict co bylo zpusobeno HA a co stresem :wink:
7. čer 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja po vysazeni HA zadne priznaky nemela, teda aspon sem si jich nevsimla :slight_smile: :wink:
7. čer 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek