• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Dobré ránko, tak se holky opět hlásím, svatební cesta za námi :dizzy_face: a teď zase do práce :frowning2: , ale moc jsem se na vás těšila :slight_smile:
8. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Jaka byla svatebka? Kde jste byli? My jeste nikde :frowning2: Brali jsme se v dubnu, myslim, ze ty taky.... pamatuju si te z dubnovek 08, teda myslim :slight_smile: :wink:
8. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jak se máte při neděli? :dizzy_face:
8. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja krasne :slight_smile:
Manzel jel s kamosema na cely den skakat na kole tak jsem tu sama a uzivam si volne nedele. V praci je toho fura.. :angry: A jak ty?
Brouzdam po netu a koukam na miminkovsky veci :grinning: sem strasna :dizzy_face:
8. čer 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já jsem dneska taky toma, ale stejně jsem si vzala práci sebou. Teď se snažím trochu poklidit a potom začnu pracovat :confounded: . A můj manžel dospává včerejší fotbal :slight_smile:
8. čer 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Praci domu? Nedes me...ja mam tady par stranek na preklad, ale asi se na to vybodnu...
Co delas za praci spagetice :slight_smile: ?
8. čer 2008 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
účetnictví, daně, audit :confounded:
8. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
julie123: koukala jsem na tvé album a jak tam máš tu čínskou tabulku početí, tak já jí znám už celkem dlouho a moc bych jí nevěřila, jelikož u nás v rodině to nesedí. A u mě už vůbec ne, podle toho bych měla mít 2 holky a mám 2 kluky. A to měsíc početí vim, vim i přesnej den :wink: . A ani u kamarádek to moc nesedí, prostě občas jo, občas ne. Když to shrnu, tahle tabulka je na prd :grinning: . Jinak mě a manžela dneska čeká velkej úklid a nechce se nám do toho, ale musíme. Navíc mě bolí hlava :unamused: .
8. čer 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Weri, ja vim, nam stejne nesejde na tom co to bude, hlavne kdyz to bude zdravi :slight_smile:

Spagetice, tak dane, audit. Boze, to by me zabilo :grinning: Mamka je auditorka a danova poradkyne, samy cisla a papiry.. :frowning2:
8. čer 2008 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže moc dobře víš o co jde viď :wink: ale mě to baví :slight_smile:
8. čer 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave ze vim, tak bych to nikdy nedelala :slight_smile: no ale nikdy nerikej nikdy, ze? :wink:
8. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky nějaka těhule co ty spagetko jak jsi dopadla??
8. čer 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Péťo, zatím jsem nijak nedopadla :slight_smile: všechno pořád stejné, testy nedělám, MS zatím nepřišla, máme 8 dní zpoždění. Ale já si myslím, že těhotná nebudu, i když mě bolí pořád ty prsa.
8. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teď spíš myslím na mišičku. Snad to nějak zvládne.
8. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
spagetko ted jsi sní píšu na snažilkach a zítra asi jde na revizi božatko naše šoda že to tak dopadlo :cry: ale nevzdava se je to silna holka to je super :wink:

Tak si ho udělěj aspon budeš vědět ne??Ja bych to nevydežela 8 dni sedět klidně a neřešit to :grinning:
8. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo spagetko jsem se dívala na tabulku a rozrustame se super ale chybí mi tam kolonka na kdy se ukazaly dve´ě čatečky :slight_smile:
8. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
OK rozkaz doplním :slight_smile: . Holky tam ještě nechtěly dávat informace o tom, že čekají miminko. Ale řádek tam přirpavený být může, to máš pravdu. Hele a nevíš něco o Soniskovi? Tady už tak týden nebyla.
8. čer 2008 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu jsem :slight_smile:
8. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj sonisku, jak se máš?
8. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Vzpomen milion :slight_smile: ahojky sonisku :slight_smile:
spagetko díky tak ted je to kompletní pak jen den termínu porodu :grinning: ale to až za dlouho :grinning:
8. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, celkem dobrý, válím se a čučím na bednu :grinning: Jsem tu sama, tak odpočívám...Tu tabulku bych radši ještě neaktualizovala, jako u mého jména, zvlášť po tom, co je s Misickou, tak já radši ještě počkám až půjdu 16.6. na UTZ, tak kdyžtak pak, jo :slight_smile:

A co děláš ty, takhle při neděli?
8. čer 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
sonisku ty se neboj at si nepřivolaš nic špatného a neboj vše bude v pohodě :slight_smile:

spagi tak ty jsi to udělala vše si nejlepší :grinning:
8. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No, snad jo. Teď jsem na neschopence, na 14 dní a uvidím jesti při té kontrole mi ještě nechá doma, nebo ne. Každopádně jsem fakt radši doma v klidu.
8. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já vím Sonisku, chápu to, je připravená, ale zatím do ní nic vpisovat nebudem, vždycky jen až mi dáte pokyn jo. A neboj určitě to vyjde a uvidíš, že tvoje miminko je v pořádku. A Misicce se to taky určitě povede brzo znova. Moc vám to všem přeju.
8. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, však se brzy taky dočkáte :wink: Chce to na to moc nemyslet :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sonisku ha ha nemyslet není vteřina co na to nemyslím spíše naopak myslím na to pořad furt už mi stoho hrabe :sweat_smile:
8. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Soňi nechtěla jsem tě vylekat, ty budeš mít vše Ok :wink:
8. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus, tak jak je? já valím za hoďku na gyndu tak snad i přes to vše budu Ok. a budu na to moc za chvilku hupsnout znovu. :grinning:
9. čer 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak jsem zpet, byla jsem od stredy do soboty u nasich, bylo to bajo. Aspon jsem vypadla.
Vidim spousta novejch tvari, tak vitam vsechny a hodne stesti do snazeni
Misicko: Drzim pesticky na gynde. Dej pak vedet
Mausko: jaka byla svatba? A co testik?
Julie: ten Glukophan sezenes v lekarnach
U me stav nezmenen, zaludek na vode nekdy cely den, nekdy dopoledne. A vim, ze se nesmim precpat, to prcek nechce :slight_smile:. Ve ctvrtek jdu na kontrolu, tak uz ted se bojim aby bylo vse v poradku. Jak rekla Misicka, // na testiku to teprve zacina
9. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den holky
9. čer 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek