• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Dobré ránko, tak se hlásím opět z pracovního procesu - řeknu vám síla po 14 dnech dovči :sweat_smile:
9. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kettm: to věřím, že to muselo být náročné. Ale už je to OK ne?
9. čer 2008 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
adellaide03: no tenhle týden se budu vzpamatovávat, ale zvládne se to,jak jinak :wink: Nestíhám Vás dočíst, nějaké nové těhulky mezi snažilkama?My jsme se snažili o sto šest, ale nevím nevím, no zatím meškáme 3 dny v pátek test negativní,tak tomu moc nedávám, uvidíme :sweat_smile:
9. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já byla na té gyndě a revizi se prostě nevyhnu jsem obědnaná na zítra na odpoledne , neschopenku mám do 18.6 tak se snad dám trošku do pořádku.
Byla jsem zaníst NS do práce a vedoucí říká, a to už budeš jako do porodu doma jo no některé věci se asi nerozřiknou tak rychle. tak jí řikám, že se mě zatím nezbaví, že jsem o to přišla, ach jo ten její vyráz :unamused:
Ale nic život jde dál, ne? :wink:
9. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak už máme po svatbě, bylo to krásné. Do alba dám nějakou fotečku :wink:
v sobotu jsem si dělala testík - negativní, ale ms stále nikde. Myslím ale, že těhu nejsem. Moc se těším na dovču, už ve čtvrtek.
misicka455: to mě moc mrzí. Držím palečky, ať se ti daří co možná nejlíp. Ale jak píšeš, život jde dál. Určitě se Vám to podaří brzo znovu a už to vydrží. :slight_smile:
9. čer 2008 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
misicka455: moc mě to mrzí :frowning2: budu držet palce ať se brzy zadaří :wink:
9. čer 2008 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už mám v albumu první fotečku :grinning:
9. čer 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Mausko: kraaasna fotka, hned bych se znova vdavala. Testik si zkus udelat zase zitra a rano, tam je toho hormonu nejvic :slight_smile:

Misicko: je mi to moc lito, vim, co ted prozivas, ja si to prozila v zari :frowning2:, ale zkus to hodit za hlavu a za 2 mesice se budete zase snazit a budou tam // a pak uz to bude uplne v pohode. Ja jsem to brala nakonec jako pozitivum, zmenila jsem konecne praci, v novy jsem spokojena, sice jenom pul roku, a uz jsem tehule. A doktor te s nejvetsi pravdepodobnosti necha prvni trimestr priste doma.
10. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tam mi to včera nedalo a zkusila jsem si ráno udělat test, no a samozřejmě jak jinak než negativní. Bylo mi to jasný, vždyť mám ještě 10 dní čas, ale prostě to ve mě hlodalo a zkusila jsem to :wink: ... Já to těch 10 dná nevydržim :frowning2: ...

10. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Weri: vydrzis, ono se to nejak dovlece, ja mam co rikat, koupila jsem si mamatesty, kde jsou 2 testiky za 30 Kc, a kazdej den jsem se testovala :slight_smile:
10. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ma12: tak přesně tyhle používám vždycky taky. Už mám doma jenom jednu krabičku, tak uvidím za těch 10 dní jestli mi stačí nebo jestli vezmu lékárnu útokem :wink: ...
10. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já už hlásím výsledek, těhotná nejsem, MS přišla. Jsem ráda, že vím, že MS nebude trvat 3 měsíce, i když je trochu delší. Za týden se začnem snažit znovu :slight_smile: tak ahoj příště
10. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak já hlasím, že už jsem po revizi. No vydržet se to dalo :grinning: A od Srpna se začináme zase snažit :slight_smile:
11. čer 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Misicko, myslela jsem na Tebe, tak uz jses cistounka, a v srpnu si z dovci privezete milej darecek :grinning:
11. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo už mám po zákroku, teď si odpočinu týden doma pak padnu do výru práce a od Srpna se zase snažíme, tak snad bude vše v pořádku a brzo se zase zadaří :slight_smile:
12. čer 2008 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak kde to zase vázne :grinning:
12. čer 2008 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, nevěděla jsem do jaké diskuze se připojit, jelikož jsou všechny rozjeté. V pondělí jsem si vzala poslední prášek a asi jdeme na to. Zatím nechci tlačit na pilu, protože máme na konci srpna svatbu a tu bych si chtěla užít, takže vlastně počítám s tím, že to do té doby nevyjde a kdyby náhodou ano, tak budu příjemně překvapená. No a po té svatbě do toho jdu na tvrdo, myslím všechno to počítání, měření, atd.
Chtěla jsem se poradit, jelikož jdu k doktorce až začátkem července a potřebuju pár věcí zjistit.
Někdo tvrdí, že může začít hned po vysazení, že je pak větší pravděpodobnost, ale někdo zase říká, že je "riziko"dvojčat nebo taky nějakých vad?
Dál se chci zeptat na ty vitamíny, jaké zobat, tu kyselinu listovou nebo co?
Moc děkuji tomu kdo mi k tomu něco napíše.
13. čer 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky lenkaplenka,
vítej mezi námi a klidně se připoj
:wink:

S těma vitamínama určitě začni zobat kyselinu listovou tá je nejduležitější :wink: k tomu klidně můžeš přidat kontryhelový čaj aby jsi měla lepší ovulaci :wink:
A já bych určitě začla hnedka po vysazení HA. :wink:
13. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kde jste kdo? :slight_smile:
13. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj misicko, já jsem tu. :wink:
14. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
spagatičko ahojky tak mrcha ještě nedorazila ale asi brzy dojde no uvidíme i když mam všechny znaky těhu ale nevím nevím v pátek jsem si dělala těstík a nic tak jeden si nechávam na pondělí ranno pokud mrcha nedojde dříve no uvidíme a co ty???
14. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Péťo, já už jsem tu psala, že mrcha přišla po 39 dnech, ještě ji pořád mám, ale už končí, takže začne nově snaženíčko :slight_smile: Teď jen nevím, jestli je to nejlepší nápad :frowning2:
14. čer 2008 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a proč co tomu braní???běž do toho proč ne na co čekat :grinning:
14. čer 2008 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
trochu tomu začalo bránit bydlení
14. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nedělej co se stalo....my zase mame problém z hypotekou v ponděli se dozvíme kolik nam půjčí :sweat_smile:
14. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, však se snažte a nemyslete tak na to. Však budete mít 9 měsíců něco stím bydlením podniknout :wink:
14. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bydlíme v baráčku, který patří tchánovi. Už tak 4 roky slibuje, že na něj baráček přepíše. Sám navrhnul aby jsme tady s ním bydleli (každý máme svou bytovou jednotku). No a teď řekl našim kamarádům, že na nás nic přepisovat nebude, protože nechce aby jsme ho vyhodili :angry: Nechápu jak si to o nás vůbec může myslet. Problém je v tom, že on dost pije a nikdy nevíme, kdy to co řekne je pravda a kdy ne. Podotýkám, že týden před tím, že se bavil s těmi kamarády, mluvil s manželem a řekl mu, že to na něj samozřejmě přepíše. :rolling_eyes:
14. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všechny. Tak já mám pocit, že těhule nejsem, nemůžu si prostě pomoct. Mám to dostat v pátek příští týden. Jinak koukám, že máte komplikace s bydlením. No...my bydlíme v pidi domku ve vrchním patře, dole bydlí tchán a napůl tchýně. Tchán jí sem vozí když má ona raní a na víkendy, on prostě nechce být v Praze v paneláku a tak do práce do Prahy dojíždí (bydlíme 15 km od Prahy). Ale je divný, že dokud jsme se sem nenastěhovali my (já, manžel a děti), tak tady nebydleli a měli to jako chatu několik let. A taky slyšíme už několik let, že barák přepíšou na manžela, ale skutek utek :angry: ... Za 2-3 roky doplatíme většinu splátek (teď jich máme až až a stejně by nám už nikdo nepůjčil ani 10,- korun :wink: ) a pak budem dělat všechno pro to, abysme odsud zmizeli. Protože dohadovat se o tom čí je který zahonek (tchýně nám "omylem" vyplela kus mrkve, myslela si, že tam nic neni) a co je čí (my něco koupíme, tchánovci si myslej, že si to koupili oni a je to prostě jejich :angry: ). A co se týče dětí, to je taky něco. Jako když mi říkaj, co už třeba Tedík umí říct, že už umí tohle a tamto... S Mirečkem to samí, jak kdybych tu já celej den a denně nebyla. Už aby začal tchán zítra zase chodit po nemocenský do práce a tchýně se až v sobotu vrátí z lázní kde je se svojí matkou. Jinak jako chováme se k sobě slušně a normálně, já to prostě v sobě dusim a říkám to max. manželovi a ten je naštěstí při mě. Ty jo, jsem se nějak rozepsala :slight_smile: .... Snad to neva :sweat_smile: ...
15. čer 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja Vas obdivuju, bydlet s rodicema nebo tchanovcema ...

To my jsme se radeji osamostatnili, koupili jsme pred 3mi lety v Praze 1kk kde stale bydlime a kupujeme 2kk (taky v Pze), kam se stehujeme prsti rok. A to i pres to, ze jsme mohli mit 100 metrovej byt v dome my matky. Proste si myslim, ze 2 generace pod jednou strechou, to nemuze dopadnout dobre :frowning2:
Chceme vic deti, ale radsi se sem vmestname nez se s nekym dohadovat ...a hlavne je to nase a nikdo nam do niceho nekeca :grinning: :grinning:

A jak se vsichni pro nedeli mate? Vy toho tu vzdy naklabosite, ja se sem bohuzel pres tyden nedostanu, jsem furt v praci a tam nemam na konika pristup :frowning2:

Jinak ja NEcekam mrchu ve ctvrtek!!
15. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, no jo bydlení to je vždycky mazec :frowning2: My bydlíme s našima v baráčku a naštěstí to zatím klape :wink:
15. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek