• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
ad, já dobrala v březnu prášky, pak dostala ještě normálně MS, a byla jsem měsíc bez prášku a dostala jsem to až po 37 dnech, samo to přišlo...ale nemysli si, testy jsem si už taky dělala, jak jsem plašila :grinning:
27. dub 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zkušenosti stím nemám, ale kámoška si taky vždy když to nedostala myslela, že je těhule ale bohužel nebyla a doktorka jí vždy Ms musela vyvolat. Ale je možně , že to ted dostaneš dřív nebo o něco později zašla bych na gyndu asi až po týdnu po tom co bych to měla dostat a nedostala :slight_smile:
27. dub 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za radu. Jsem zvědavá jak to bude. Předtím než jsem začala brát HA tak jsem to měla pravidelně 28,29 dnů tak kéž by se nic nezměnilo.
27. dub 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně taky doktorka řiakala, že kdybych to po týdnu nedostala, tak tam mám zajít, no už jsem tam skoro šla, ale naštěstí se tělo umoudřilo :grinning:
27. dub 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Top je zvláštní jak tady všichni mají doktorku gynekoložku. Mě připadá, že snad tady doktora mám jenom já :slight_smile:
Já právě u něj ještě nebyla pouze minulý rok na preventivce tak snad bude vše jak má být.
27. dub 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u mě se asi změnilo, mám pocit že než jsem začla brát HA, tak to chodilo celkem pravidelně...
27. dub 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla jako prvního gynekologa, ale bohužel už není. Teďka sice mám doktorku, ale jen kvůli tomu, že to mám blízko a je dobrá :slight_smile:
27. dub 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že můj gynekolog je dobrý, ale už brzo půjde do důchodu. Naštěstí s ním ma ordinaci jeho dcera tak asi taky budu mít doktorku.
27. dub 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nikdy neřešila zda doktorku či doktora tohle je mi jedno, ale vím , že některý holky by k doktorovi prostě nešli :grinning:
27. dub 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky neřeším. Mě jde o to aby byl dobrý aby popřípadě nic nezanedbal protože u mojí tety doktor zanedbal zánět a tak nemohla mít děti. Mě to ani nepříjde že jsem u doktora.
27. dub 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ja jsem po vysazeni dostala menstrauci prvni mesic normalne, dalsi mesic az po 45 dnech ale v dalsich mesicich jsem to uz zacala dostavat normalne po 25-29 dnech.
A v praci jsem taky zvedava jak se na to budou tvarit. Jsem tam teprve rok a :unamused:
27. dub 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stím bych si hlavu nedělala jak se budou tvářit jejich problém ne :grinning:
27. dub 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chvilinku asi jo, pak uz budou snad jine starosti :sunglasses:
27. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucu: ja jsem v novy praci teprve 5 mesicu, sefka odchazi za chvili na materskou...ty se z toho zblazni, jestli pujdu brzo i ja, ale co, je to muj zivot :slight_smile:
A mam doktora, gynekologa, takovyho sympatickyho, mladyho, zezacatku jsem s tim mela trosku problem :slight_smile: . Predtim jsem mela takovyho dedulu, kterej kdyz rekl "styk", tak byl uplne rudej. S timhle mladasem se bavim uplne normalne o vsem.
27. dub 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma12: jojo taky si myslim ze je to muj zivot. Cim dal tim vic me prijde dite dulezitejsi nez cokoliv jineho :wink:

Gynekolozku mam uz nekolik let a zatim jsem nemala duvod ji menit ale slysela jsem ze gynekologove jsou lepsi nez gynekolozky ale nemuzu posoudit :sunglasses:
27. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem v práci teprve dva měsíce, ale stejně je to taková práce no nevím...jsem tam na dobu určitou na zástup za nemocenskou takže by mi ani mimi nevadilo. K tomu ještě dálkově studuju, což by asi problém byl, ale přítel říká že bychom to zvládli :slight_smile:
27. dub 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám taky ženskou, nejdřív jsem měla jednu mladou, tý nebylo asi ani 35, ale fajn, v pohodě, a teď jsem začla chodit k nové (z důvodu přestěhování se) a tý je tak 50, byla jsem tam zatím jen jednou, ale zdá se v pohodě, aspoň mi jí doporučovali, tak se uvidí... :slight_smile:
27. dub 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné řáno jak se vede při pondělku?
28. dub 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky zdravím :slight_smile: Dneska máme volno, tak uklízíme po malování a tak, a práce bude ještě dost, takže tu asi moc nebudu :frowning2: Až večer, tak snad tu někdo bude :wink:
28. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska se vede dobre, protoze tento pracovni tyden je kratky- v patek ma dovolenou :sunglasses:
A jak ty adellaide se mas? Taky pracovne?
28. dub 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem na tom stejne jako spagagice...poslední tři prášky přede mnou a pak jsem zvědavá...
jinak HA jsem brala cca 13 let.. takže stejně jako svija... netuším, co mě čeká po vysazení....
často bývám také ve vedlejší diskusi s březnovkama, ale tam pomalu všechny těhotní, tak si budu sdělovat čerstvé zážitky i s váma :slight_smile:
28. dub 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucule: taky pracovně. Dnes až do pěti. Zítra do dvanácti, ale pak jdu do školy k tomu mám zkoušku no je to síla a v pátek asi dovolenou mít nebudu asi až ten další pátek. Ale i tak to snad tento týden uteče. Já brala HA skoro 5 let a dnes když jsem ráno vyrážela do práce jsese dívala na Snídani s novou a jeden doktor tam říkal jak stoupá procento mozkových mrtvic u žen od 18 do 30 a to hlavně díky HA Hrůza, tohle většinou doktor při nasazení HA neřekne.
28. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkousku ti nezavidim, jeste ze ja uz mam vsechny za sebou :wink:
S tou mozkovou mrtvici jsem taky neco cetla a navic jedna znama od kamarada umrela v 17 letech na plicni embolii, ktera byla prave zpusobena HA. Mela teda k tomu dedicny predpoklad ale stejne ji je doktorka napsala!!
28. dub 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to tam sice v letáčku člověk najde, ale myslím si, že doktoři by se měli o to taky zajímat než něco předepíšou. Já si myslím, že třeba právě migréna se mi z toho víc zhoršila. Měla jsem jí i dřív (a to díky dietě kterou jsem držela v 18), ale itoto HA dost ovlivňuje.
28. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kaca, jen si pojď pokecat i k nám :slight_smile:

Tak my si dali oddych a obědváme s mužíčkem :grinning:
28. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo?
28. dub 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo je tu nekdo?
Ja brala HA asi 5 let, jenze posledni rok jsem dost otekla a hlavne jsem prestala mit chut na sex... :grinning: Pak jsem vyzkousela dalsi 3 a nic se nezmenilo, tak jsem to prestala brat. Uz je to zase pet let co to neberu a nejak jsme si s manzou zvykli pouzivat tu zatracenou plastenku. No a ted uz ani to ne. A jak nas to najednou bavi:slight_smile:
Sonisku, nebo vsichni ostatni, co to znamena ta zkratka DC. Asi ji chapu dobre (ze se pocitaj dny od prvniho dne posledni menstruace), ale nejak mi unika co to je doslova.
Kaci: tady zaciname, takze vsechny podnety dobry. A jinak nahrobek dobrej. Kez by to tak i vyslo :slight_smile:
28. dub 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak už jsem tu taky :slight_smile: Dávám si oddych...
ma, DC nevím co je, ale že to všichni píšou, tak to taky uvádím :grinning: :grinning: Tak já to někde zjistím :grinning:
28. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa, tak tomu se rika retezova reakce :grinning: :grinning: :grinning: Zkus to zjistit, ja jsem uspesna nebyla
28. dub 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi nějak nedaří, ale řekla bych, že to C je cyklus :grinning:
28. dub 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek