Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
lenkaplenka
15. čer 2008
misicko, nechci odbočovat od tématu, ale vrtá mi v hlavě ta antikoncepce. Není to teda nějak nebezečný a je pravda, že by to po ní mohlo jít rychleji?
misicka455
15. čer 2008
Nebezpečná určitě ne 😉
weri
15. čer 2008
Ještě k tomu bydlení: kdybych měla bydlet v baráku s mýma rodičema, tak klidně. Ještě donedávna jsem bydlela u nich s dětma tak napůl (bydlej v Praze v paneláku) a pořád já i děti tam máme trvalý bydliště. Jak já říkám, svoje rodiče můžu při nějakým konfliktu poslat do hajzlu, u tchánovců je mi to blbí... 😉
misicka455
15. čer 2008
No to je jasný to chápu já nic proti rodičům manžela nemám, ale bydlet bych sněma nemohla 😃
misicka455
15. čer 2008
A oni semnou taky ne 😃
j.a.n.a
15. čer 2008
Ach jo holky, já jsem to dnes dostala. 😞 ale co jsem asi mohla čekat po prvním měsíci snažení od vynecháí prášků,že?S práškama jsem měla cyklus normálně 28 dní.A ted přišla menstruace už po 24 dnech,je to normální?Myslíte si že to ted budu mít takhle brzy?
misicka455
15. čer 2008
ahojky Jani, neboj je to normální když vysadíš prášky tak se z toho tělo musí vzpamatovat. takže je možný , že ti jeden nebo dva cykli budou dělat neplechu než se ti to dá do pořádku. Někdo to po vysazení Ha dostane dřív někdo zase později 😉 A neboj po prvním měsíci snažení, pokaždé nevýjde, třeba přiští měsíc se dočkáš 😉
misicka455
16. čer 2008
Ahojky 🙂 Je tu někdo?
sonisek
16. čer 2008
Ahoj holky, tak vás jdu taky zase pozdravit 🙂
Jani, teď to budeš mít asi trochu rozházené, tak se nějak neplaš. Já to taky neměla ukázkový 🙂
Jinak jsem byla dnes na KO, tak mimi má 1,39 cm a srdíčko bije, tak jsem ráda. Tak hlavně, aby mu to vydrželo 🙂 Ve čtvrtek si jdu pro průkazku 🙂
misicka455
16. čer 2008
😉
spagaticeautor
16. čer 2008
Ahoj Sonisku, to je super, moc ti to přeju 😉
misicka455
16. čer 2008
ahoj Romi, co u tebe nového?
sonisek
16. čer 2008
ahoj spag, tak co novinky?
misicka455
16. čer 2008
Asi žádné už je zase fuč 🙂 No manžel se koukne na kobru a pak ho asi vytáhnu na malou prochajdu, to je tá nevýhoda neschopenky bez vycházek ]-(
zzddff
16. čer 2008
ahojky holky, všechny jmena už byla vyčerpána, takže místo jména jsem musela zadat písmena, jsem myška,30let, plánujem mimčo, bud se nsažit být v pohodě, bydlení jsem vyřešily hypotékou, takže patíme a platímel, ale bydlíme, odkud kdo jste?
sonisek
16. čer 2008
ahoj "zetdéef" 😃 Vítej 🙂 My taky máme hypošku a platíme jak mourovatý ]-(

Míšo, nemáš žádné vycházky? A jak budeš teda dlouho doma?
misicka455
17. čer 2008
No vycházky nemám ]-( ve středu je kontrola, tak doufám, že mě uschopní nebo aspoň napíše vycházky 😃
misicka455
17. čer 2008
ahojky yyddff 😃 vítej tady mezi námi.

Já jsem z Brna, Sonísek Nynbur, stačí když si najedeš na naše pasy a máš tam malinké info o nás 😉 A ty jsi odkud?
weri
17. čer 2008
Vítej zzddff. Já jsem Praha-východ, přesněji Kunice. Jinak rodilej pražák jak poleno 😉 ... Téééda, tady se nic neděje... žádný nový těhule... 😕 Já trpim a čekám na pátek.
j.a.n.a
17. čer 2008
Holky poradtě mi ještě se v tom moc nevyznám.Nakoupila jsem si Ovu testy(měli jenom 4) a chtěla bych zjistit pro snadnější otěhotnění kdy u mě dochzí k ovulaci,nevítě od kterého dne mám asi začít testovat?nebo radši každý den(to se mi teda ale dost prodraží-1 test-70kč).Já jsem v květnu vysadila prášky a ted přišla první menstruace po 24 dnech.Co myslíte mám začít testovat tak desátej? :-|
weri
18. čer 2008
j.a.n.a Já teda nikdy ovu testy nepoužívala, jelikož mám pocit, že jí na sobě poznám, když mě 15-16 DC bolí celý den levý vaječník. Tak doufám, že to je ovu. Jinak co sem tak četla, tak doporučujou začít 8-mý DC. Ale to mě osobně přijde brzo, tak nevim no...
weri
18. čer 2008
j.a.n.a Ještě jsem zapoměla sem dát tohle: http://www.levnetesty.cz/ Kdyžtak na to mrkni.
misicka455
18. čer 2008
Testovat by jsi měla podle toho jak dlouhej máš cyklus. Zpočítej to a na ke každýmu testu je tabulka kde je počet dní cyklu a vedle je kolikátej den by jsi měla začít testovat. 🙂
kaca007
18. čer 2008
ahoj holky, jestli to nevadi, pripojim se i do vasi diskuse...
j.a.n.a: jsem ve stejne fazi jako ty, mesic po vysazeni HA, prvni MS dorazila se zpožděním po 38 dnech (při ha pravidelně 28dní). takže ted jsem nakoupila ovu testy a chci vedet, kdy a vlastne jestli vubec ovuluju.
Mam jich celkem 6 (2 balení po 3ks, balení za 129 Kč), je to docela drahy,tak bych se taky chtela trefit.
Vzhledem k tomu, ze jako ty nevim, jak vlastne moje cykly budou ted dlouhe, začnu testovat 11 nebo DC, pak ob den a uvidím. Doufám, že mi těch 6 bude stačit, protože na krabičce píšou, že když máš cyklus 38, máš začít testit až 20-21 den. Jenže tak dlouho ja čekat nechci, podle prvniho cyklu nemuzu prece rict, jak dlouhe mam cykly, tak abych to neprošvihla...
misicka455
18. čer 2008
Ahojky kaca007 🙂
kaca007
18. čer 2008
ahojky misi... uz jsem te zachytila i na jiné diskusi 😉
misicka455
18. čer 2008
já si stejně myslím, že ten první cyklus bude takovej testovací netestovací, než člověk pozná jak a kdy testovat 🙂 A třeba se zadaří i bez testů 🙂
kaca007
18. čer 2008
ja na to taky moc nesazim.. bude sice druhej, ale stejne porad nic o jeho delce nevim...
kaca007
18. čer 2008
nechci testit hlavne proto, aby se hned zadarilo, jen chci mit jakoustakous jistotu, ze ovu probíhá...pak budu v klidu a necham to na prirode...
misicka455
18. čer 2008
aha, tak to jo 🙂

já jsem měla cykli rozházený a nikdy mě nenapadlo si to nějak počítat teď budu muset 😃