• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
misicko, nechci odbočovat od tématu, ale vrtá mi v hlavě ta antikoncepce. Není to teda nějak nebezečný a je pravda, že by to po ní mohlo jít rychleji?
15. čer 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebezpečná určitě ne :wink:
15. čer 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu bydlení: kdybych měla bydlet v baráku s mýma rodičema, tak klidně. Ještě donedávna jsem bydlela u nich s dětma tak napůl (bydlej v Praze v paneláku) a pořád já i děti tam máme trvalý bydliště. Jak já říkám, svoje rodiče můžu při nějakým konfliktu poslat do hajzlu, u tchánovců je mi to blbí... :wink:
15. čer 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je jasný to chápu já nic proti rodičům manžela nemám, ale bydlet bych sněma nemohla :grinning:
15. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A oni semnou taky ne :grinning:
15. čer 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, já jsem to dnes dostala. :frowning2: ale co jsem asi mohla čekat po prvním měsíci snažení od vynecháí prášků,že?S práškama jsem měla cyklus normálně 28 dní.A ted přišla menstruace už po 24 dnech,je to normální?Myslíte si že to ted budu mít takhle brzy?
15. čer 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani, neboj je to normální když vysadíš prášky tak se z toho tělo musí vzpamatovat. takže je možný , že ti jeden nebo dva cykli budou dělat neplechu než se ti to dá do pořádku. Někdo to po vysazení Ha dostane dřív někdo zase později :wink: A neboj po prvním měsíci snažení, pokaždé nevýjde, třeba přiští měsíc se dočkáš :wink:
15. čer 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Je tu někdo?
16. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás jdu taky zase pozdravit :slight_smile:
Jani, teď to budeš mít asi trochu rozházené, tak se nějak neplaš. Já to taky neměla ukázkový :slight_smile:
Jinak jsem byla dnes na KO, tak mimi má 1,39 cm a srdíčko bije, tak jsem ráda. Tak hlavně, aby mu to vydrželo :slight_smile: Ve čtvrtek si jdu pro průkazku :slight_smile:
16. čer 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonisku, to je super, moc ti to přeju :wink:
16. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Romi, co u tebe nového?
16. čer 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spag, tak co novinky?
16. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi žádné už je zase fuč :slight_smile: No manžel se koukne na kobru a pak ho asi vytáhnu na malou prochajdu, to je tá nevýhoda neschopenky bez vycházek :angry:
16. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, všechny jmena už byla vyčerpána, takže místo jména jsem musela zadat písmena, jsem myška,30let, plánujem mimčo, bud se nsažit být v pohodě, bydlení jsem vyřešily hypotékou, takže patíme a platímel, ale bydlíme, odkud kdo jste?
16. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj "zetdéef" :grinning: Vítej :slight_smile: My taky máme hypošku a platíme jak mourovatý :angry:

Míšo, nemáš žádné vycházky? A jak budeš teda dlouho doma?
16. čer 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vycházky nemám :angry: ve středu je kontrola, tak doufám, že mě uschopní nebo aspoň napíše vycházky :grinning:
17. čer 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky yyddff :grinning: vítej tady mezi námi.

Já jsem z Brna, Sonísek Nynbur, stačí když si najedeš na naše pasy a máš tam malinké info o nás :wink: A ty jsi odkud?
17. čer 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej zzddff. Já jsem Praha-východ, přesněji Kunice. Jinak rodilej pražák jak poleno :wink: ... Téééda, tady se nic neděje... žádný nový těhule... :fearful: Já trpim a čekám na pátek.
17. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradtě mi ještě se v tom moc nevyznám.Nakoupila jsem si Ovu testy(měli jenom 4) a chtěla bych zjistit pro snadnější otěhotnění kdy u mě dochzí k ovulaci,nevítě od kterého dne mám asi začít testovat?nebo radši každý den(to se mi teda ale dost prodraží-1 test-70kč).Já jsem v květnu vysadila prášky a ted přišla první menstruace po 24 dnech.Co myslíte mám začít testovat tak desátej? :unamused:
17. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.a.n.a Já teda nikdy ovu testy nepoužívala, jelikož mám pocit, že jí na sobě poznám, když mě 15-16 DC bolí celý den levý vaječník. Tak doufám, že to je ovu. Jinak co sem tak četla, tak doporučujou začít 8-mý DC. Ale to mě osobně přijde brzo, tak nevim no...
18. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.a.n.a Ještě jsem zapoměla sem dát tohle: http://www.levnetesty.cz/ Kdyžtak na to mrkni.
18. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Testovat by jsi měla podle toho jak dlouhej máš cyklus. Zpočítej to a na ke každýmu testu je tabulka kde je počet dní cyklu a vedle je kolikátej den by jsi měla začít testovat. :slight_smile:
18. čer 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jestli to nevadi, pripojim se i do vasi diskuse...
j.a.n.a: jsem ve stejne fazi jako ty, mesic po vysazeni HA, prvni MS dorazila se zpožděním po 38 dnech (při ha pravidelně 28dní). takže ted jsem nakoupila ovu testy a chci vedet, kdy a vlastne jestli vubec ovuluju.
Mam jich celkem 6 (2 balení po 3ks, balení za 129 Kč), je to docela drahy,tak bych se taky chtela trefit.
Vzhledem k tomu, ze jako ty nevim, jak vlastne moje cykly budou ted dlouhe, začnu testovat 11 nebo DC, pak ob den a uvidím. Doufám, že mi těch 6 bude stačit, protože na krabičce píšou, že když máš cyklus 38, máš začít testit až 20-21 den. Jenže tak dlouho ja čekat nechci, podle prvniho cyklu nemuzu prece rict, jak dlouhe mam cykly, tak abych to neprošvihla...
18. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kaca007 :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky misi... uz jsem te zachytila i na jiné diskusi :wink:
18. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si stejně myslím, že ten první cyklus bude takovej testovací netestovací, než člověk pozná jak a kdy testovat :slight_smile: A třeba se zadaří i bez testů :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na to taky moc nesazim.. bude sice druhej, ale stejne porad nic o jeho delce nevim...
18. čer 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci testit hlavne proto, aby se hned zadarilo, jen chci mit jakoustakous jistotu, ze ovu probíhá...pak budu v klidu a necham to na prirode...
18. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to jo :slight_smile:

já jsem měla cykli rozházený a nikdy mě nenapadlo si to nějak počítat teď budu muset :grinning:
18. čer 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek