• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Julie123 chodíš sem ještě? Dneska bys měla testovat, ne? A testovalas?
19. čer 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak konečně jsem se dočkala toho dneška kdy bych měla dostat MS a asi jí nedostanu, jelikož jsem si teď dělala test a je tam slabá druhá čárka. Doufám, že tam fakt je a neni to výplod mojí fantazie :wink: ... Včera jsem si taky dělala test a nic a dneska už jo. Mě se úplně klepou ruce, jak kdybych byla těhu poprvý :grinning: Zítra zkusím další test. Já tomu nemůžu uvěřit, hned první měsíc to vyšlo.
20. čer 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda Weri moc moc gratuluji to je supeer :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
Weri: Moc gratuluju.
A u nás nic nového, mám tolik práce (dělám 6 dní v týdnů průměrně 13 hodin denně), takže jsem unavená. Občas na to vlítnem :slight_smile: , ale na mimčo vůbec nemyslím, protože už na to nemám sílu, musím vydržet ještě týden a pak už to bude v pohodě v práci a budu se moct soustředit na mimčo :wink:
20. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Tak už jsem po dovolené, bylo to krásné a vrátili jsme se tři: manžel, já a viroza :grinning:
Koukám, že máme novou těhulku, weri: moc moc gratuluju :slight_smile:
Mě přišla MS se zpožděním v úterý, takže se první měsíc nezadařilo, ale nevadí. Třeba se to povede teď.
Držím všem palečky při snažení :wink:
21. čer 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak vás jdu taky pozdravit :grinning:

mauska, kde jste byli na dovče? Sis dovezla nějakou běhavku, nebo co? :sweat_smile:
21. čer 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonisek: běhavku ne :grinning: tu jsme měli předloni v Tunisu :grinning: , byli jsme na Mallorce a dovezla jsem si fajn kašel, rýmu, teplotu, ... je to skvělý :grinning:
21. čer 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak bylo? Teploučko co? No, ty změny počasí jsou naprd...vy máte teda zážitky :grinning:
21. čer 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to krásný, fakt :sunglasses: Bylo teplo, čisto, jídla hromady :wink: Byli jsme na výletě v jeskyních a v delfináriu, no nádhera, akorát pak to pokazila ta moje choroba :unamused:
21. čer 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tos onemocněla nějak dřív tam?
21. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, byli jsme tam od čtvrtka 12.6. no a v úterý po návštěvě delfinária přišla viróza :unamused:
21. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viróza je na prd já zustala tady v Čr a taky jsem něco chytla :angry:
21. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky vbidím že tu máme novou tehulku velikanské gratulace weri hlavně aby šlo jak má moc gratuluji :slight_smile:
21. čer 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata. Mam vas dotaz. je sice trochu asi mimo, ale zkusim to.... Mame doma kocku a slysela jsem, ze by mohly roznaset toxoplasmu, ktera by mohla byt potencialne nebezpecna pro detatko, o ktere se ted s manzelem snazime. Mate s timhle nekdo nejakou zkusenost? Diky moc Anezka
21. čer 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkušenost nemám, ale slyšela jsem, že je to tak , že se může stát, že kvůli kočce potratíte. já kdybych měla doma kočku tak ju dám pryč jako nějakým známím nebo tak hlavně bych se jí vyhíbala. :wink:
22. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weri a jak to jde dál už jsi byla na gyndě?
22. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, anezkab: slysela jsem o tom, muj tata ma taky kocku a ikdyz s ni nebyslime v jedne domacnosti, jen o vikendech, tak me muj gynekolog poslal na vysetreni "zvirecich" nemoci. Protoze to byla moznost, proc nemuzu otehotnet!
22. čer 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem slysela, ze v tehotenstvi v jednom byte s kockou je opravdu nebezpecne
22. čer 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže kočku darovat raději znamím :wink:
22. čer 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, kde jste kdo? Já mám dneska obrovskou radost, protože v pondělí je 30. a to znamená, že všechna přiznání jsou na finančáku, všechny audity jsou hotové a já už nebudu muset být 14 hodin v práci. Naopak nám začíná letní pracovní doby, tj. 6-ti hodinová. Konečně si odpočinu a začneme taky trochu pracovat na tom miminku :sunglasses:
28. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
weri ahoj, straaaaaaaaaaaasne moc gratuluju :slight_smile:
U nas to bohuzel nedopadlo, snazime se dalsi cyklus :frowning2: Moc a moc verim, ze tentokrat to vyjde :slight_smile:
28. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Weri: přidávám se ke gratulantum.
Juli: nezoufej, u nás to taky nevyšlo, ale veřím, že teď už to vyjde.
29. čer 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, tak já se taky přidááám... :slight_smile: už 7 měsíců neberu prášky a dávali jsem si pozor, chtěla jsem tělo tak nějak vzpamatovat po 6-ti letech braní HA.. no a ted jsem zjistila že se přítel začal snažit sám :grinning: zatím mu to teda nevyšlo, v září máme svatbu tak aby to eventualně nebylo moc vidět, ale myslím že ted po zkončení MS se teda do toho pustím s ním :wink: tak jsem sama zvědavá jak dlouho nám to bude trvat..
29. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mifinko. Tak příjemné snaženíčko, pěknou svatbu a ať si brzo těhule.
29. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik adellaide, merite nektera ovu?
Mifinka, tak drzim palce :grinning:
29. čer 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julie: Já začala měřit tento měsíc. Ty měříš?
29. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja sem zacala taky tento mesic - ovu testama ale, BT nemerim :slight_smile: To bych nezvladla :grinning:
29. čer 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevidela jsem te na beremese, adellaide? Nevdavala ses taky ted nekdy?..
29. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak já čekám teďka na ms jak na smilování a pak budu taky měřit, ale jen testama :wink:

mifinka vítej :slight_smile:
29. čer 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicko, a uz se muzete snazit nebo musite jeste pockat?
Moc drzim palecky at to tentokrat vse dobre dopadne :slight_smile:

Ja se taaak tesim az budu tehu. Nejsem moc spokojena v praci a porad pokukuju po necem jinem, ale bojim se, ze hned jak dam vypoved tak prijdu do jineho stavu...no a v opacnem pripade, ze to zas bude dlouho trvat a ja se zatim v praci zcvoknu :frowning2: No je to dilema :frowning2:
29. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek