Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
weri
19. čer 2008
Julie123 chodíš sem ještě? Dneska bys měla testovat, ne? A testovalas?
weri
20. čer 2008
Ahojky, tak konečně jsem se dočkala toho dneška kdy bych měla dostat MS a asi jí nedostanu, jelikož jsem si teď dělala test a je tam slabá druhá čárka. Doufám, že tam fakt je a neni to výplod mojí fantazie 😉 ... Včera jsem si taky dělala test a nic a dneska už jo. Mě se úplně klepou ruce, jak kdybych byla těhu poprvý 😃 Zítra zkusím další test. Já tomu nemůžu uvěřit, hned první měsíc to vyšlo.
misicka455
20. čer 2008
Téda Weri moc moc gratuluji to je supeer 🙂
spagaticeautor
20. čer 2008
Ahoj holky,
Weri: Moc gratuluju.
A u nás nic nového, mám tolik práce (dělám 6 dní v týdnů průměrně 13 hodin denně), takže jsem unavená. Občas na to vlítnem 🙂 , ale na mimčo vůbec nemyslím, protože už na to nemám sílu, musím vydržet ještě týden a pak už to bude v pohodě v práci a budu se moct soustředit na mimčo 😉
mauska
21. čer 2008
Ahojky holky 🙂
Tak už jsem po dovolené, bylo to krásné a vrátili jsme se tři: manžel, já a viroza 😃
Koukám, že máme novou těhulku, weri: moc moc gratuluju 🙂
Mě přišla MS se zpožděním v úterý, takže se první měsíc nezadařilo, ale nevadí. Třeba se to povede teď.
Držím všem palečky při snažení 😉
sonisek
21. čer 2008
Ahojda, tak vás jdu taky pozdravit 😃

mauska, kde jste byli na dovče? Sis dovezla nějakou běhavku, nebo co? :-N
mauska
21. čer 2008
sonisek: běhavku ne 😃 tu jsme měli předloni v Tunisu 😃 , byli jsme na Mallorce a dovezla jsem si fajn kašel, rýmu, teplotu, ... je to skvělý 😃
sonisek
21. čer 2008
a jak bylo? Teploučko co? No, ty změny počasí jsou naprd...vy máte teda zážitky 😃
mauska
21. čer 2008
Bylo to krásný, fakt 😎 Bylo teplo, čisto, jídla hromady 😉 Byli jsme na výletě v jeskyních a v delfináriu, no nádhera, akorát pak to pokazila ta moje choroba :-|
sonisek
21. čer 2008
a tos onemocněla nějak dřív tam?
mauska
21. čer 2008
Ne, byli jsme tam od čtvrtka 12.6. no a v úterý po návštěvě delfinária přišla viróza :-|
misicka455
21. čer 2008
Viróza je na prd já zustala tady v Čr a taky jsem něco chytla ]-(
petra123
21. čer 2008
Ahojte holky vbidím že tu máme novou tehulku velikanské gratulace weri hlavně aby šlo jak má moc gratuluji 🙂
anezkab
21. čer 2008
Ahoj devcata. Mam vas dotaz. je sice trochu asi mimo, ale zkusim to.... Mame doma kocku a slysela jsem, ze by mohly roznaset toxoplasmu, ktera by mohla byt potencialne nebezpecna pro detatko, o ktere se ted s manzelem snazime. Mate s timhle nekdo nejakou zkusenost? Diky moc Anezka
misicka455
22. čer 2008
Zkušenost nemám, ale slyšela jsem, že je to tak , že se může stát, že kvůli kočce potratíte. já kdybych měla doma kočku tak ju dám pryč jako nějakým známím nebo tak hlavně bych se jí vyhíbala. 😉
misicka455
22. čer 2008
Weri a jak to jde dál už jsi byla na gyndě?
dii
22. čer 2008
Ahoj holky, anezkab: slysela jsem o tom, muj tata ma taky kocku a ikdyz s ni nebyslime v jedne domacnosti, jen o vikendech, tak me muj gynekolog poslal na vysetreni "zvirecich" nemoci. Protoze to byla moznost, proc nemuzu otehotnet!
dii
22. čer 2008
jinak jsem slysela, ze v tehotenstvi v jednom byte s kockou je opravdu nebezpecne
misicka455
22. čer 2008
Takže kočku darovat raději znamím 😉
spagaticeautor
28. čer 2008
Ahoj holky, kde jste kdo? Já mám dneska obrovskou radost, protože v pondělí je 30. a to znamená, že všechna přiznání jsou na finančáku, všechny audity jsou hotové a já už nebudu muset být 14 hodin v práci. Naopak nám začíná letní pracovní doby, tj. 6-ti hodinová. Konečně si odpočinu a začneme taky trochu pracovat na tom miminku 😎
julie123
28. čer 2008
weri ahoj, straaaaaaaaaaaasne moc gratuluju 🙂
U nas to bohuzel nedopadlo, snazime se dalsi cyklus 😞 Moc a moc verim, ze tentokrat to vyjde 🙂
adellaide03
29. čer 2008
Ahoj holky
Weri: přidávám se ke gratulantum.
Juli: nezoufej, u nás to taky nevyšlo, ale veřím, že teď už to vyjde.
mifinka
29. čer 2008
Ahojek, tak já se taky přidááám... 🙂 už 7 měsíců neberu prášky a dávali jsem si pozor, chtěla jsem tělo tak nějak vzpamatovat po 6-ti letech braní HA.. no a ted jsem zjistila že se přítel začal snažit sám 😃 zatím mu to teda nevyšlo, v září máme svatbu tak aby to eventualně nebylo moc vidět, ale myslím že ted po zkončení MS se teda do toho pustím s ním 😉 tak jsem sama zvědavá jak dlouho nám to bude trvat..
adellaide03
29. čer 2008
Ahoj mifinko. Tak příjemné snaženíčko, pěknou svatbu a ať si brzo těhule.
julie123
29. čer 2008
Dik adellaide, merite nektera ovu?
Mifinka, tak drzim palce 😃
adellaide03
29. čer 2008
Julie: Já začala měřit tento měsíc. Ty měříš?
julie123
29. čer 2008
No ja sem zacala taky tento mesic - ovu testama ale, BT nemerim 🙂 To bych nezvladla 😃
julie123
29. čer 2008
Nevidela jsem te na beremese, adellaide? Nevdavala ses taky ted nekdy?..
misicka455
29. čer 2008
ahojky holky, tak já čekám teďka na ms jak na smilování a pak budu taky měřit, ale jen testama 😉

mifinka vítej 🙂
julie123
29. čer 2008
Misicko, a uz se muzete snazit nebo musite jeste pockat?
Moc drzim palecky at to tentokrat vse dobre dopadne 🙂

Ja se taaak tesim az budu tehu. Nejsem moc spokojena v praci a porad pokukuju po necem jinem, ale bojim se, ze hned jak dam vypoved tak prijdu do jineho stavu...no a v opacnem pripade, ze to zas bude dlouho trvat a ja se zatim v praci zcvoknu 😞 No je to dilema 😞

Začni psát odpověď...

Odešli