• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Nevím jestli můžeme , ale po téhle ms jsme rozhodlí se začít snažit :slight_smile:

S tou práci mi vykládej, jsem byla taky ráda když jsem otěhotněla, že tak do tří 4 měsiců to tam vydržím a pak budu doma a jak to dopadlo :angry:
29. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja do toho jeste koncim skolu, sem v pataku dalkove, vsechny zkousky uz mam, ale jeste ne diplomku a statnice... a do toho ta prace. Ta me bavi, ale moje sefova ne :grinning:
A co delas Misicko?
29. čer 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zaměstnaná na jedné velké poště za přepážkou, takže jde o každodení otravovaní s lidima a když už jsou milí zákazníci tak uvnitř je to taky o nervy. Je to hrozné nervové vypětí :frowning2:
29. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, to by me zabilo :grinning:

Ja mam kancl pro sebe, takze v nejhorsim pripade se tam muzu vzdy zavrit :wink: Teda pokud neni nejaky meeting apod. :slight_smile:
29. čer 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by se mi taky líbilo :wink: já jsem pořád na očích a je jedno jestli mě bolí hlava nebo nemám náladu furt se musím usmívat jak ten blbec a pomalu lést před těma lidima po kolenou, přeci náš zakazník náš pán a tím se naše vedení celou dobu řidí, takže i když kolikrát máš pravdu ty tak se stejně zastanou zákazníka a ty seš pak za blbce :angry:
29. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musi byt fakt tezky, ja bych hlavne asi ani nedokazala pracovat v takovym ruchu..
Docela se ale bojim, ze jednou v nejakym takovym mega open spacu skoncim, je to dnes v mnoha firmych standard, bohuzel.. :frowning2:
Koukam akorat na diskusi o kocarku Implast Bolder a slintam :grinning:
29. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já když tam nastupovala tak , že jen nachvilku a budu hledat něco jiného. hledání mě přešlo za pár měsícu a tedˇjsem tu už šestým rokem a nějak to na mě začlo padat. Tak snad se mě podaří otěhotnět jinak si asi začnu hledat něco jiného :wink:
29. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ten kočárek je super :slight_smile:
29. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, 6. rokem? Nekde kde se ti nelibi? Ses fakt vytvala :slight_smile: Ja sem hrozna, strasne netrpeliva a jak se mi neco nelibi tak hned jednam, mozna sem spis zbrkla...v tehle praci sem pul roku :.-) Je to skvela prilezitost, skvele placenej job...ale neni to ono :grinning:
Jj, je nadhernej :wink: Uz bych chtela mit takovy starosti jako vybirani kocarku..

A budes to s tou praci nejak resit, nebo budes vyckavat? :slight_smile:
29. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zase tip co se bojí změny :frowning2: strašně ráda bych odešla , ale zase by se mi stýskalo po nějakých lidech. Vím, že bych si v nové práci zase seznámila s jinýma, ale i tak mám strach aby to nebylo někde ještě horší :frowning2:

Jsem ta sice šestým rokem, ale když jsem nastupovala tak jsem měla jinou pozici než teďka, takže nějaká změna tam byla , ale teď už jsem na tom co dělám dva roky a je to furt to stejné :unamused:
29. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kolik ti je? Ze ses tak dlouho na jednom miste..
A zmeny se neboj. Ja zmeny spise vyhledavam, nerada se nudim.. Moje sestrenka je jak ty, byla snad 10 let na jednom miste kde se ji nelibilo, dost se trapila, furt brecela, hruza :angry: No a ted je v nove praci a uplne rozkvetla :slight_smile: :wink:
29. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tam nastoupila hned po škole, je mi 26 :slight_smile:
29. čer 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme stejne stare :slight_smile:
Jdu na brusle, tak pa. A mrkni na jobs.cz :grinning:
29. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užij si brusle a na ten prtál hodím očko :wink:
29. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jen ja po skole jeste bohuzel nemam :frowning2: :angry:
29. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JulieJe holky mě je taky 26 :slight_smile:
Julie: ne to já nebyla já se budu vdávat až za rok až budu mít po škole :slight_smile:
29. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj dočkáš se :slight_smile:
29. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem tu nebyla skoro mesic :frowning2: zacalo to anginou skoncilo to zanetem mococvych cesta a bastenim antibiotik jednim za druhym ...... doktorka mi ted nedoporucuje otehotnet kvuli antibiotikum, ze si mam pockat po nasledujici menstruaci az se mi vse vyplavi z tela :frowning2: do toho mame svatebni cestu takze se chci videt jak si budem davat pozor....
1. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to jsi měla teda dobrodružný měsíc :astonished: Já teďka mám také nějaké problémy z břichem zítra valím k doktorovy tak snad z toho nic nebude a hlavně to nebude stát v našem snažením přiští měsíc :slight_smile:
1. črc 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko, tak co se s tebou děje? Jsi v pořádku?
2. črc 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pořád jsem na važkách u doktora jsem byla a doktor řekl, že je to nějaký střevní vir , ale průjem nemám tak težko říct, jen řekl že mám nějaký zvětšený střeva na omak :unamused: dal nějaký prášky na střeva doporučil dietu(rohlíky a čaj) a když se to nezlepší tak mám dojít.
2. črc 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši to zní ale divně, určitě to bude v pořádku, tak ti přeju brzké uzdravení :wink:
2. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No divný to je takže mi moc nepomohl pořád na to musím myslet snad to není nějaká rakovina ve střevech nebo tak něco :frowning2:
2. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě mi vzal moč a ponořil do ní nějaký papírek a tam prý nic nebylo, ale nevím co tam hledal :grinning:
2. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mišičko prosímtě nemysly hned na nejhorší, uvidíš, že se to za pár dní zlepší, teď hlavně odpočívej, já musím jet vyzvednout tátu z práce, tak se měj hezky a mysli jenom na to, že se vám určitě brzo povede miminko a všechno bude v pořádku jo, ahoj
2. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za pozbuzení když já jsem hrozná vždy myslím na tu nejhořší variantu :unamused: pa
2. črc 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicko, ale jdi, kdepak rakovina!! Takovy myslenky rychle vyzen z hlavy :wink: Ja sem ale stejna, taky vzdy myslim na nejhorsi, ale to nesmime :slight_smile:
Adellaide, tak vitej do klubu sestadvacitek :grinning: No an nevim proc jsem si myslela, ze jsi se vdavala, nekde jsem te zahlidla na beremku a bylo :grinning:
2. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem o tom mluvila z káoškou a tá říkala, že to spíš vypadá na kílu že jsem si ju tím těhu aktivovala, jako malá jsem jí měla. Tak asi zajdu ještě k doktorovy a poradím mu :grinning:
2. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, zajdi k doktorovi. Ja mam zas nejkou bouli na brise, je hmatatelna ale jen nekdy... no, bojim se to resit. Byla sem s tim kdysi u doktora a snad by to nic byt nemelo.. Ja se doktoru bojim :angry: :frowning2:
2. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to klidně může být taky kila, někde jsem četla, že je nějaký druh kdy siji nahmatáš a nebo to je jen nějaký tukový útvar a ten ti tam neplechu dělat nebude :wink:
2. črc 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek