• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Míšo, ty seš tu ještě :grinning: Copak probíráte, musím aspoň kousek dočíst :slight_smile:
2. črc 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, to bude v pohodě a jestli to bude kýla, tak půjde pryč a je to :slight_smile: Já taky jsem hroznej strašpytel, jakmile něco někde cítím, tak už umírám :grinning:
2. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj sonisku, jak je? Dlouho jsi se neukázala.
Holky já se vám divím, já mám taky strach, abych nebyla nějak nemocná, ale když už mi něco je, tak právě proto jdu k doktorovi :wink:
3. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já kním tak strašně nerada chodím :unamused: Zítraa jdu pro jistotu ještě na gyndu jestli to není třeba z toho mího nepovedenýho těhulkování a když né tak zajdu zase v pondělík obvodnímu ať mě pošle na nějaké vyšetření :wink:
3. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misicko, tak drzim palce :slight_smile:
Ja bych taky mela vyrazit k doktorum...ale nechce se mi a jeste vysvetluj to sefovi,ze :grinning:
4. črc 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na gyndě dopadlo vše na výbornou vše mám připravený tak že do týdne by měla být ms, jenže problémy s břichem mi to teda nevyřešilo. Tak v pondělí jdu na neurologii jestli t není třeba od zad a pak nevím. Máme dovoleno se po první ms snažit, ale tahle dokuď nebudu zdravotně redy se asi pokoušet nebudeme. :unamused:
6. črc 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko, to je moc dobře, že ti na gynda dopadla dobře, to ostatní se určitě brzo vysvětlí a nebude to nic vážného
6. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám takové podezření, že budeš další, kdo bude čekat miminko :slight_smile:
6. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se vůbec mají naše maminy?
6. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to by bylo super, kdyby se ti to podezření vyplňilo :wink:
6. črc 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysicko, tak to je skvele!

Ja tak moooooc doufam, ze nam to ted vsem vyjdeeee :wink: :slight_smile:
6. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě uvidím zítra jak dopadnu na neurologii :wink:
6. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
misicko tak jak? :confused:
8. črc 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak na neurologii mě poslala na magnetickou rezonanci dneska jsem tam byla byl to docela hnus výsledky budou v ponděli :slight_smile:
8. črc 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak kde je kdo , zítra budu mít výsledky tak snad bude vše ok :wink:

jinak mi přišla už první ms po revizi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misicko, to je dobře, že už je ms tady, to já zase čekám a čekám, už mám 34 den cyklu a pořád čekám :angry:
Snad se jednou dočkám :slight_smile: Koupila jsem si kontryhelový čaj, ale vůbec nevím, kdy ho mám začít pít :frowning2: Poradíte mi některá prosím
14. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho začala pít hnedka po revizi a pila ho do té doby než jsem dostala ms začnu až mi skončí. V tomhle se nikdo neschodne jak tak pít někdo radí do ovulky a pak vynechat :wink:

dneska jsem byla u doktorky a nic nevím výsledky ještě nebyli :frowning2:
14. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tedy ti doktoři jsou hrozní viď, já teď cvičim na miminko, máme tu na prázdniny synovce, už je mu sice šest, ale škola je to taky dobrá, jen už je hrozně samostatnej, umeje se sám, usne sám, oblékne a svlékne se sám, sám si složí věci, vyčistí zuby, přečte si pohádku (i když ještě nechodí do školy, tak číst už umí), takže na nás je jen ho nějak zabavit a uvařit mu, je úplně zlatej :wink:
14. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tahle starý děti jsou nejlepší :grinning:

Zítra jdu znovu na magnetickou včera mi volali dodělat nějaký snímky se z toho picnu fuj zase do toho hnusnýho tunelu co vyluzuje takoví divný hlasitý zvuky :cry:
15. črc 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Misicko, tak co tunel? Dobrý?
16. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romčo, jak je??
16. črc 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tunel výborný jsem tam byla zase přes půl hodiny :frowning2: Snad už mi daj pokoj v Sobotu jedeme na dovču a pak půjdu k dotroce snad už bude mít všechny vyšetření hotoví a dá mi pokoj ať se můžeme zaobírat mimčem :slight_smile:
16. črc 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak Mišička je na dovče a mě zrovna jedna dovolená končí, v pondělí musím nastoupit zase do práce :unamused: Ale za tři týdny mám ještě jeden týden dovolené :slight_smile: už se těším
Sonisku co bříško, už roste?
Já mám dnes 39 den cyklu, takže to mám dostat a zase nic. To znamená, že nejenom že mám dlouhé cykly, ale ještě budou i nepravidelné :frowning2:
Začnu pít kontryhelový čaj, počkám ještě jeden cyklus a pak půjdu k doktorovi ať se taky snaží :grinning:
19. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata, tady nikdo neni? U mě je stav nezměněn, 43 den cyklu a stále nic :unamused:
Už týden mě bolí břicho a bývá mi špatně od žaludku, dnes odpoledne jsem si dělala test a byl negativní :angry:
tak počkám do pondělí a pak půjdu za tím doktorem, snad bude všechno v pořádku, uvidíme.
A jak se vůbec máte? Mičiška pořád na dovolené?
23. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyyyyyyyy................................kdeeeeeeeeeeeeee...................jsteeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
27. črc 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romčooooo :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Sonisku, o jsem ráda, že už tu nejsem sama :frowning2:
Kde jsi byla a jak se máš?
27. črc 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už začala taky chodit do práce a teď jsem tu měli od pátku mojí ségru s rodinkou, takže jsme měli celý víkend zabitý...ufff...jsem ráda, že už jsme tu s mužíčkem zase sami :slight_smile:
A co ty, jak je??
27. črc 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že už pěkně rostete, to je dobře :wink:
Já jsem na tom pořád stejně jak jsem psala v předchozích příspěvcích. Břicho bolí, občas je mi špatně od žaludku, občas se mi motá hlava a dnes mě celé dopoledne pálila žáha. Test negativní. Menstruace nejde a nejde :unamused: . Tak nevím co si o tom mám myslet :angry: Zítra jsem objednaná k doktorovi a uvidíme, co mi poví. Jinak si užívám toho, že mám konečně pracovní dobu normální pozemšťan a uklízím a odpočívám a pak zase uklízím a o víkendu začnem stěhovat z ložnice starý tchánovo klumpy a začnem ji zpracovávat k obrazu svému :grinning:
27. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já už jsem taky zpátky včera jsme přijeli a zítra zase do pracovního procesu moc se mi teda nechce.
U mě stav trošičku pozměněm od pondělí jsme trošku sexovali a bylo to bez ochrany i když mi bylo doporučeno vydržet aspoň tři měsíce po revizi, ale nějak na to kašlu :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek