• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
jasně už jsem rozhodnuta a můj taky ted se to povede prodložím si nemocenskou do 17.srpna a pokud najdu na svůj svátek dvě čarečky už nemastoupím a budu doma až do porodu a pak 6 let bo chci dvě dítka :grinning:
27. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teď trochu odbočím: Péťo a nebojíš se toho, být tak dlouho doma?
27. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne mě nevyhodí jsem v té fabrice už dlouho a nevyhazuji staré paprdy a pokud ani hold najdu si jinou práci v jiné fabrice stejnak to mam v plánu pokud mi nevyhoví zkrz školu na kterou jsem se přihlasila a manežment strojirenství škola je dva krat tydně odpolene a pokud bych neměla jsem ranní tak odchází ja dělam na 3 směnny provoz
27. črc 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsem zase tady.
Péťo já se spíš bojím, že během 6 let budou takové změny, že budu úplně mimo místu.
Jinak jsem dnes byla u doktora a vím toho asi tolik jako včera :unamused:
28. črc 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já u doktorky nebyla už jsem jí nestihla takže to zkusím zítra po práci. jinak jsem byla na masáží a je mi zase nějak divně. Vždycky první den je mi blbě a pak je to lepší :wink:
Ráno jsme si udělala ovu test a byli tam dvě čárk ytak nevím zda houpnout na manžela nebo ne :grinning:
28. črc 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se bojím co bude po mateřské, ale chci si udělat nějaký jazyk jak budu doma tak snad pak něco najdu, na poštu se nevratím ty směny by mě nevyhovovali :unamused:
28. črc 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko to je zvláštní, že ti je po masáži špatně. Já jsem ho tedy stihla, ale jak jsem psala, moc moudrá z toho nejsem. I když byl docela akční, ani jsem to nečekala. Udělal mi vnitřní ultrazvuk, na těhotenství to nevypadalo, potom mi nechal vzít krev, ať si to potvrdíme ještě testem. A pak mě chtěl poslat domu, že je tedy všechno v pořádku :confused:
28. črc 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Upozornila jsem ho na to, že jsem přišla kvůli zpožděné menstruaci a že se mi to tedy vůbec nelíbí :sweat_smile:
28. črc 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A on mi řekl, že tedy nasadíme znovu HA :confused: a nedělal si vůbec legraci, myslel to vážně :grinning:
28. črc 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znovu Ha když se snažíte o mimi :grinning:
28. črc 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě po masáži se točí hlava je to asi tím jak mi povolují ty svali , ale zítra už budu jako rybička :wink: Ale po každé je to lepší a lepší :wink:
28. črc 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tak jsem mu to tedy připoměla, že mimi chceme, proto HA neberu, potom tedy uznal, že to asi nebyl nejlepší nápad :grinning:
28. črc 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha , ale lepší nevymyslel co :angry:
28. črc 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ve středu bude výsledek testu a když bude negativní (jako že podle mě bude), tak dostanu injekci na vyvolání a pak na 2, 3 měsíce nějaký hormony, myslím, že se to jmenuje provera.
28. črc 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad to pomůže :wink:
28. črc 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad jo, jo a ptal se mě jestli mám děti a jestli manžel má děti, když jsem mu řekla, že ani jeden, tak chtěl vypsat pro manžu žádanku na spermiogram, tak jsem ho zastavila, že se snažíme teprv 3 měsíce, že ještě počkáme :sweat_smile: Souhlasil :grinning: Pošleme ho tam až za ty 3 měsíce, až doberu ty prášky, když nebudu pořád těhu
28. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi manžela teda zachránila :grinning: Ti musí být vděčnej :grinning:
28. črc 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Docela je :grinning: ale už se připravuje, že možná za ty 3 měsíce půjde no :slight_smile:
28. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to zvládne zvládli jiní :wink:
28. črc 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo, myslím, že to nebude tak náročný. Ale nejlepší by bylo, kdyby tam vůbe nemusel a já bych byla těhule :slight_smile: Docela mě doktor překvapil, že to chce řešit tak brzo, ale taky dobře, nač čekat že :wink:
28. črc 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš dobrýho doktora nějací čekají i rok i víc. Aspoň by jsi věděla na čem jste :wink:
29. črc 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska strávila tři hodiny v nemocnici na chíře a taky nic nevím. Prý jsem v pořádku a břicho bolí ze stresu no to je tda super. Zítra jdu ještě k obvodačce a snad mi udělá nějaký výtěry nebo už nevím :angry: Připadám si jako hypouš :unamused:
29. črc 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, vůbec mi o tom nemluv, já už nevím co mám dělat, je mi pořád zle, ale z čeho proboha :angry:
29. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak včera mi doktorka na to břicho napsala espumizan :grinning: :grinning: :grinning: No a nějak nezabíra čím to asi bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudák už si asi neví rady zítra nebo v pondělí jdu za ní stím , že to neučinkuje tak jsem zvědavá co vymyslí :wink:
31. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko prosím, na co je ten espumizan?
2. srp 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem ve středu dostala vyvolávačku MS a od té doby mě bolí prsa, ale MS zatím nikde :unamused:
2. srp 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je na nafouklí břicho :wink: Doktorka si myslí, že když odejdou větry tak i bolení břicha, ale já normálně prdím i bez toho :grinning:
2. srp 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyvolávačka je dobrá buď po ní dostaneš ms, a nebo ti udrží těhu :wink:
2. srp 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jen jsem zvědavá, kdy to dostanu, zatím je to 4. den a zatím nic, ale asi to brzo přijde, protože náladičku mám tedy pod psa :unamused:
3. srp 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Teda co vas to pořád trápí, to je něco teda...Míšo, já taky prdím normálně :grinning:
3. srp 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek