Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
3. srp 2008
Tak to je super, že prdíš normálně 😃
misicka455
3. srp 2008
To víš platíme zdravotní tak toho musíme trochu využít 😃
sonisek
3. srp 2008
hele, mně už dneska fakt hrabe...
misicka455
3. srp 2008
teplo co 😃
sonisek
3. srp 2008
trošku no...
misicka455
3. srp 2008
U nás teda hodně 🙂
sonisek
3. srp 2008
a vy se teda už zase znova snažíte, jo? Můžete jo?
misicka455
3. srp 2008
Nevím jestli můžem 😃 , ale snažíme asi tak 14 dní 😃
sonisek
3. srp 2008
Tak to je super, tak to určo brzy vyjde, nebuj 🙂
misicka455
3. srp 2008
No tenhle měsíc asi nic, ale přiští měsíc snad jo 😃
spagaticeautor
3. srp 2008
Mišičko, já si myslím, že vám to vyjde hned. Já se bojím toho, že my budeme mít problémy, buď nám to moc nepůjde a nebo vůbec 😞
sonisek
3. srp 2008
Romčo, neboj se, však se taky dočkáte x-) Však příroda ví, co je pro vás dobré 😉
spagaticeautor
6. srp 2008
Ahoj holky, tak už jsem to konečně dostala, týden po injekci, tož uvidíme, zda se zadaří tento cyklus 😉
misicka455
6. srp 2008
No tak hlavně , že už máš mrchu a pak se do toho puste 😉
spagaticeautor
9. srp 2008
Nebojte holky, pustíme 🙂 už se nemůžu dočkat a manžel taky ne 😃
misicka455
9. srp 2008
Tak já mám dneska už druhý den zpoždění, ale testy negativní tak co to zase je ]-( Je fakt, že už asi týden i dýl nepiju ten kontryhel a dobrala jsem Femigfad ]-( Tak snad zítra to přijde už mě nějak bobolivá břicho jako před mrchou.Tak ať je tu ať se zase můžeme snažit 😃
spagaticeautor
11. srp 2008
Mišičko tak jak to dopadlo? Já mám teď trochu opačný problém, nějak se té mrchy nemůžu zbavit, už šestý den a pořád je tu ]-(
misicka455
11. srp 2008
Tak mrcha zatím nikde, ale už jsem i obsypaná jebákama tak že by dneska 😃 😃
misicka455
11. srp 2008
Test jsem dělala a opět negativní .Tak co to zase je tělo asi stávkuje, ale je fakt , že jsem poslední dobou byla hodně ve stresu tak to je možná tím 😉
misicka455
16. srp 2008
Tak jsem to včera dostala :-|
spagaticeautor
16. srp 2008
Mišičko neboj, alespoň vidíš, že tělo trochu funguje, je to určitě poslední MS na příštích 9 měsíců 😉
spagaticeautor
16. srp 2008
Já jsem dneska dostala antibiotika, ve čtvrtek mě štípla vosa, včera mi to oteklo a dnes je to úplně stejné a hrozné :-|
Doktorka mě prohlídla a řekla, že mám alergickou reakci a nejspíš i zánět, tak jsem dostala dvě injekce a prášky. Štěstí, že ještě nejsem těhule. Jen nevím, jestli se máme snažit, než doberu ty prášky 😞
misicka455
16. srp 2008
Jejda to jsou teda zase věci co dokáže jedno bodnutí vosy ]-(
misicka455
16. srp 2008
No to doufám, že je poslední 😃
spagaticeautor
19. srp 2008
Tak jsem se rozhodla, že po dobu braní ANT nebudeme snažilkovat 😞
doufám, že neprošvihnu OVU ]-(
weri
19. srp 2008
Ahojky holky. Dlooouho jsem tu nebyla, šoupla jsem se až do srpna 😉 . Spagatice: koukám, že máš v albu pořád neaktualizovanou tabulku. Vypadá to, že u mě změna nastala 😃 .... Tak jestli to budeš třeba měnit, tak řekni.
spagaticeautor
19. srp 2008
Takže se to potvrdilo jo, jsi těhu, moc ti gratuluju, tabulku neměním, dokur některá sama neřeknete, holky nechtěly, abych jsme něco nezakřikly, takže tebe můžu aktualizovat? 🙂
weri
19. srp 2008
Sice to ještě nemám od Dr. potvrzeno, ale dělala jsem si 4 testy a i během dne a // tam byly. Zítra budu testit znovu. Víš co, tak mě zatím taky neměň, já se pak zase ozvu 😉 . Měj se a přeji brzy // 🙂.
misicka455
20. srp 2008
Weri tak vlká gratulace 😉
misicka455
21. srp 2008
Tak to je jasný raději se v době kdy bereš antika nesnažte aspoň budeš v klidu, že kdyby se zadařilo nemusí být v pořádku 😉 Mě končí druhá ms po revizi a chceme se do toho pustit na plný obrátky 😉

Začni psát odpověď...

Odešli