• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Mišičko mi se taky začnem znovu snažit, dnes jsem dobrala ant. Ve čtvrtek se kamarádce narodil syn, je krásný, dnes jsem ho viděla a pochovala si ho. Bohužel se to později neobešlo bez pláče. Už mi asi ze všeho hrabe. :frowning2:
24. srp 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kam jsem mi utekly? :slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu. Měla jsem tento měsíc menstruaci pouze dva dny a byla slabá. Už před ní mě začaly pobolívat prsa a to trvá dodnes taky mě pobolívá v podbříšku, ale je to jen občas. A hlavně bazalní teplota mi vůbec neklesá pořád se pohybuje okolo 36,8-37,2. Testů jsem si dělala již několik, protože bysme s manželem strašně moc chtěli miminko, ale pořád je mám negativní. Je to už týden co jsem měla menstruaci. Můžete mi někdo poradit prosím?
Děkuji Katka
28. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já jsem tady, ale nějak nestihám :grinning:
29. srp 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj ráda bych pomohla, ale nevím jak asi bych šla ny gyndu :wink:
29. srp 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spagatice já bych to taky obrečela :wink:
30. srp 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak jsme na tom? Naše plány nevyšly, 8/08 nebude zapsán do dějin :grinning:
Snažení dobrovolně odkládáme nejdřív na listopad. Kvůli práci, počítám s tím, že bych šla na mateřskou až v osmém měsíci a chci v práci vydržet až do června, tak proto. To jsem ale naivka co :slight_smile:. I když v podstatě chránit se dál nebudeme, ale ani nebudeme řešit můj cyklus nebo ovulaci apod. Tak to je vše, já jen abyste měly čerstvý informace :grinning:
Mějte se ahoj :wink:
2. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to já se přidavám sice ms mám dostat až za 12 dní, ale asi se nepovedlo a jestli se nepovedlo tak se snažení taky odkladá na neurčito jelikož mám 10 nastoupit do nemocnice na nějaký zákrok skr záda takže pak stejně nebudu moct se ani hejbat natož to :frowning2:
3. zář 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko :confused:
takže ti zjistili proč máš ty problémy?
3. zář 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to oni právě v tý nemocnici chcou zjistit, jestli je to od toho nebo ne.
6. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dostla propustu z nemocnice na víkend, ale zatím nic moc nezjistili jen dostavám nějaké kapačky a prášky a cvičím mají podezření na střední ucho, že asi dělá tu moji neplechu, ale jestli to nebude ustupovat tak mě čeká lumbálka :unamused:
13. zář 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska po lumbální punkci a čekám na výsledky.
18. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty Romy jak jseš na tom? Něco nového?
18. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, u nás nic nového neni, pořád nic. Ale MS přišla po 5 týdnech a sama, tak alespoň něco. Už víš výsledky z té lumbálky?
20. zář 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a včera jsme řekli tchýni, že se snažíme o mimi. Pořád se ptala a mě bylo blbý ji to neříct, když moji rodiče o tom ví. Její odpověď byla: "Vždyť jste ještě mladý, kdyby ti bylo 32, 33, tak by to bylo něco jinýho." :unamused:
Moje máma když to slyšela tak řekla: "Vždyť někdo rodí i v 50 ne." :slight_smile: (dělala si srandu)
No tchýně je trochu mimo no :wink:
20. zář 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výsledky budou až za týden.
No jo někteří lidi jsou prostě trochu mimo :grinning:
20. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo někteří lidi jsou trošku mimo :grinning:
20. zář 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak co je nového?
Mišičko - už máš výsledky a už je ti líp?
Sonísku - jak se má miminko?
25. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne výsledky budou až v pondělí. No dneska je první den kdy se citím lépe tak to raději jdu zaklepat na dřevo :grinning:
26. zář 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A naše mamina jen kvete :wink:
26. zář 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.
Mišičko už víš ty výsledky? Jak se vůbec máš?
Já čekám příští týden další MS, a už mě bolí břicho, takže si myslím, že brzo dorazí. Dohodli jsme se s manžílkem, že ho v lednu objednám na ty testy. Před Vánocema ne, ať si je zbytečně nekazíme :wink:
2. říj 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak prozatímní výsledky nic neukázali takže jsem pořád na mrtvím bodě. V uterý jdu ještě na nějaké vyšetření tak snad budeme chytřejší. To mě mrzí , že u vás zase nic tak uvidíš třeba se do vánoc zadaří :wink:
2. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
že by jsme si zadělali na vánoční dáreček jo :slight_smile: to by bylo fajn :wink:
uvidíme, zatím se snažím na to nemyslet
4. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by bylo super ne? :wink: Juj já byla včera na oslavě mamininé padesátky a ještě teď mi je blbě jak jsem se přejedla :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už je to Romy naše soukromé téma tady :grinning:
5. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, těhulky se trhly a utekly nám jinam :frowning2: , no jo no, téma je trošičku zastaralé :unamused:
kdo by si pomyslel, že po pěti měsících ještě nebudem těhule,
u mě navíc ani žádný náznak, ale to nevadí, až bude ten správný čas, tak to přijde, já tomu věřím :wink:
5. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Romčo :grinning: Já vás čtu pořád, ale nepíšu, jsem ostuda :cry:
Tělo samo pozná, kdy bude ten nejlepší čas :slight_smile:
5. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soňka je náš šmirák :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já ju tady nemůžu drbat :angry:
Ona je prostě všude :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek