• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
ty potvoro :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko máš pravdu, musíme si dávat pozor na pusu, nebo na ruku :confounded: :grinning:
Ahoj Sonísku, jak se máme a jak rosteme?
6. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já bych potřebovala poradit
6. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
S čím?
6. říj 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
-Když budu vědět poradím :wink:
6. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám kamarádku, mám ji moc ráda, ale dnes mi řekla něco, co mě docela překvapilo a zarazilo.
Už má jednu holčičku (dva roky). Trvalo to rok a půl než otěhotněla. V květnu jsme se začali s manžílkem snažit o mimi (to ale víte :slight_smile: ). No a ta kamarádka se začala s manželem snažit o druhé v červnu. Minulý týden mi říkala, že má zpoždění, i když to u ní neni nic mimořádného, stejně jako u mě, doufala, že bude těhotná. Dnes jsem ji volala, protože měla jít k doktorovi. Řekla mi, že k doktorovi nejde, protože mrcha už asi dorazí dnes. Ale nakonec mi řekla: "Nakonec ještě budete mít mimino dřív vy než my!". Tak jsem z toho nějaká špatná. Netušila jsem, že se mnou soutěží. Docela se bojím co by se stalo, kdybych byla těhodná dřív já :cry:
6. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíte, že už jí hrabe z hormonů, nebo je opravdu taková zlá.
6. říj 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko kam si mi utekla? :frowning2:
6. říj 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem tady, jdu číst :wink:
6. říj 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jakej byl tón jejího hlasu, nemyslela to jen ze srandy?
6. říj 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sranda to nebyla, byl takovej nešťastnej a zklamanej
6. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli je to dobrá kámoška a bylo to poprvé něco takového tak bych to překousla a nechala plavat. Možná se k tomu druhému dítěti nějak upla a když jim to teďka nejde tak rozhazuje blesky na všechny strany. Jestli by se to opakovalo tak bych si sní normálně promluvila jak to jako myslela?
6. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo máš pravdu, stalo se to poprvé a kamarádka je to dobrá, alespoň to tak cítím. Ona se hrozně upínala už k tomu prvnímu dítěti. Její manžel už z ní byl ke konci hotovej, protože cítil, že chce sex jen kvůli dítěti a to pořád jak to šlo. Tvrdí, že k druhému se už tak upínat nebude proto, že už má tu malou holčičku, ale já mám takový pocit, že to bude úplně to samé :frowning2:
6. říj 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přitom jsem jí říkala, že má výhodu v tom, že ví, že jsou oba plodní a že miminko bez problému donosí a porodí, ale stejně to nějak nepomáhá :confounded:
6. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastně je to chudák holka :frowning2:
6. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musí to pro ní být asi těžký
6. říj 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo jenže bohužel lidi pořád vidí svoje problémy a jí asi nedochází , že i ostaní můžou mít problémy :unamused:
6. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Akorát, že já mám dneska zase nějakou špatnou náladu. Asi proto, že to zase dostanu :grinning: a to já mám špatnou náladu před tím, při tom i po tom :grinning: . A navíc máme v rodině problémy a nějak to na mě zase padá :frowning2: Navíc mám v sobotu zkoušku a mám z ní strach. V práci je nás 12 a z toho 2 pro mě nejlepší lidi dali výpověď a odcházej. Tak se mi nějak bortí ten pocit jistoty, který jsem na chvíli měla, takže jsem z toho trochu špatná no.
6. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Viď a já si tady taky vylejvám srdce a přitom mi nic nechybí. Mám hodnýho muže, práci, bydlení, lidi, kteří by mi v nouzi pomohli, tak na co si ztěžovat!!! Jsem hrozná :pensive:
6. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je něco pravdy na tom, že když s eněco sere tak se sere všechno :unamused: Tak budu držet palečky at to všechno ustojíš :wink:
6. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak to je trefný, ale vždyť to víš sama dobře viď. Ale musíme myslet pozitivně i kvůli těm našim budoucím dítkám. Když budeme šťastný maminky, budeme mít šťastná miminka a je úplně jedno jestli v roce 2008 nebo později. Hlavně ať jsou šťastný a zdravý. To je důležitý. :wink:
6. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak , moje řeč :wink:
6. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko moc ti děkuju, měj se krásně a ať se brzo uzdravíš a můžete na to taky hupsnout :grinning:
6. říj 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač :wink:
jsme tady od toho ne :wink: Taky přeji co nejrychleší těhu :wink: No já s yslím, že vánoce to jistí :dizzy_face:
6. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super, nadělíme si pod stromeček dárečky. Měj se hezky ahoj :wink:
6. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak co tady nového?
11. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla tu kámoška a vykládali mi o dovolené na Filipinách a ukazovala fotky No zavíděla jsem fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, ježiš já bych jela na dovolenou :slight_smile:
Letos jsme byli v Čechách a jen na víkend. Jestli příští léto nebudu těhotná, tak pojedeme někam k moři, už jsem se rozhodla, potřebujeme si odpočinou a odreagovat od všech lidí :grinning:
12. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jinak je to u mě jako každý měsíc zase blbý, 34. den cyklu a MS nikde. Copak můžu s takhle nepravidelnou MS otěhotnět :unamused: .
12. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek