Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
sonisek
5. říj 2008
ty potvoro 😃 😃
spagaticeautor
6. říj 2008
Mišičko máš pravdu, musíme si dávat pozor na pusu, nebo na ruku :-S 😃
Ahoj Sonísku, jak se máme a jak rosteme?
spagaticeautor
6. říj 2008
Holky já bych potřebovala poradit
misicka455
6. říj 2008
S čím?
misicka455
6. říj 2008
-Když budu vědět poradím 😉
spagaticeautor
6. říj 2008
Mám kamarádku, mám ji moc ráda, ale dnes mi řekla něco, co mě docela překvapilo a zarazilo.
Už má jednu holčičku (dva roky). Trvalo to rok a půl než otěhotněla. V květnu jsme se začali s manžílkem snažit o mimi (to ale víte 🙂 ). No a ta kamarádka se začala s manželem snažit o druhé v červnu. Minulý týden mi říkala, že má zpoždění, i když to u ní neni nic mimořádného, stejně jako u mě, doufala, že bude těhotná. Dnes jsem ji volala, protože měla jít k doktorovi. Řekla mi, že k doktorovi nejde, protože mrcha už asi dorazí dnes. Ale nakonec mi řekla: "Nakonec ještě budete mít mimino dřív vy než my!". Tak jsem z toho nějaká špatná. Netušila jsem, že se mnou soutěží. Docela se bojím co by se stalo, kdybych byla těhodná dřív já 😢
spagaticeautor
6. říj 2008
Myslíte, že už jí hrabe z hormonů, nebo je opravdu taková zlá.
spagaticeautor
6. říj 2008
Mišičko kam si mi utekla? 😞
misicka455
6. říj 2008
už jsem tady, jdu číst 😉
misicka455
6. říj 2008
A jakej byl tón jejího hlasu, nemyslela to jen ze srandy?
spagaticeautor
6. říj 2008
sranda to nebyla, byl takovej nešťastnej a zklamanej
misicka455
6. říj 2008
Jestli je to dobrá kámoška a bylo to poprvé něco takového tak bych to překousla a nechala plavat. Možná se k tomu druhému dítěti nějak upla a když jim to teďka nejde tak rozhazuje blesky na všechny strany. Jestli by se to opakovalo tak bych si sní normálně promluvila jak to jako myslela?
spagaticeautor
6. říj 2008
Jo máš pravdu, stalo se to poprvé a kamarádka je to dobrá, alespoň to tak cítím. Ona se hrozně upínala už k tomu prvnímu dítěti. Její manžel už z ní byl ke konci hotovej, protože cítil, že chce sex jen kvůli dítěti a to pořád jak to šlo. Tvrdí, že k druhému se už tak upínat nebude proto, že už má tu malou holčičku, ale já mám takový pocit, že to bude úplně to samé 😞
spagaticeautor
6. říj 2008
Přitom jsem jí říkala, že má výhodu v tom, že ví, že jsou oba plodní a že miminko bez problému donosí a porodí, ale stejně to nějak nepomáhá :-S
misicka455
6. říj 2008
No jo vlastně je to chudák holka 😞
spagaticeautor
6. říj 2008
musí to pro ní být asi těžký
misicka455
6. říj 2008
No jo jenže bohužel lidi pořád vidí svoje problémy a jí asi nedochází , že i ostaní můžou mít problémy :-|
spagaticeautor
6. říj 2008
Akorát, že já mám dneska zase nějakou špatnou náladu. Asi proto, že to zase dostanu 😃 a to já mám špatnou náladu před tím, při tom i po tom 😃 . A navíc máme v rodině problémy a nějak to na mě zase padá 😞 Navíc mám v sobotu zkoušku a mám z ní strach. V práci je nás 12 a z toho 2 pro mě nejlepší lidi dali výpověď a odcházej. Tak se mi nějak bortí ten pocit jistoty, který jsem na chvíli měla, takže jsem z toho trochu špatná no.
spagaticeautor
6. říj 2008
Viď a já si tady taky vylejvám srdce a přitom mi nic nechybí. Mám hodnýho muže, práci, bydlení, lidi, kteří by mi v nouzi pomohli, tak na co si ztěžovat!!! Jsem hrozná |-|
misicka455
6. říj 2008
No ono je něco pravdy na tom, že když s eněco sere tak se sere všechno :-| Tak budu držet palečky at to všechno ustojíš 😉
spagaticeautor
6. říj 2008
Jo tak to je trefný, ale vždyť to víš sama dobře viď. Ale musíme myslet pozitivně i kvůli těm našim budoucím dítkám. Když budeme šťastný maminky, budeme mít šťastná miminka a je úplně jedno jestli v roce 2008 nebo později. Hlavně ať jsou šťastný a zdravý. To je důležitý. 😉
misicka455
6. říj 2008
Přesně tak , moje řeč 😉
spagaticeautor
6. říj 2008
Mišičko moc ti děkuju, měj se krásně a ať se brzo uzdravíš a můžete na to taky hupsnout 😃
misicka455
6. říj 2008
Nemáš zač 😉
jsme tady od toho ne 😉 Taky přeji co nejrychleší těhu 😉 No já s yslím, že vánoce to jistí x-)
spagaticeautor
6. říj 2008
Super, nadělíme si pod stromeček dárečky. Měj se hezky ahoj 😉
misicka455
6. říj 2008
OK 😉
misicka455
11. říj 2008
Ahojky tak co tady nového?
misicka455
11. říj 2008
Byla tu kámoška a vykládali mi o dovolené na Filipinách a ukazovala fotky No zavíděla jsem fakt nádhera x-) x-)
spagaticeautor
12. říj 2008
Ahoj Mišičko, ježiš já bych jela na dovolenou 🙂
Letos jsme byli v Čechách a jen na víkend. Jestli příští léto nebudu těhotná, tak pojedeme někam k moři, už jsem se rozhodla, potřebujeme si odpočinou a odreagovat od všech lidí 😃
spagaticeautor
12. říj 2008
Jo a jinak je to u mě jako každý měsíc zase blbý, 34. den cyklu a MS nikde. Copak můžu s takhle nepravidelnou MS otěhotnět :-| .