• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
No já mám strach, že mám ms taky nepravidelnou :angry: Už jsem jí čekala včera a zatím nic :unamused: No teď by se m to fakt vůbec nehodilo, sice jsme minulej měsíc jednou ujeli, nějak nám nedošlo, že se máme zasechránit :confounded: Ale bylo to skoro týden před mojí ovulací tak jsem myslela , žez toho nic určitě nebude. No pořád doufám, že nic jelikož by to byl fakt chudák nejen, že jsem před týdnem byla na RTG tak jsem si včera vzala dva ibalginy a ke všemu se mi vrátlila moje neřest kouření :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. říj 2008 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba zítra mrška dorazí :wink:
13. říj 2008 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska prožila perfektní den :slight_smile: Odpoledne jsem byla pozvaná na obídek a pak jsem strávila celí den v cirkuse a na kolotočích se čtyřletým prckem a bylo to bomba :dizzy_face:
13. říj 2008 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem je dneska dostala :slight_smile:
14. říj 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, tak tentokrát ti to přeju, myslím kvůli RTG apod. :wink: To já stále čekám, už jsem 36. den. :frowning2: Nejhorší je, že mě pořád bolí břicho, mám přiznaky MS, ale ta mrcha nechce přijít :angry: Dám tomu čas do konce měsíce a potom si eventuelně zaběhnu pro včeličku :grinning:
14. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se to už dneska pěkně rozjelo, takže paráda nevím kdy naposled jsem o mrchu tak stála :dizzy_face:
15. říj 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Jo tak tomu rozumím, já už si jí taky hodně přeju, protože příznaky jsou pořád horší a horší, břicho mě bolí jako prase :angry: a mrcha pořád někde courá a zatím nepřišla :slight_smile:
15. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad taky dojde :wink: A nebo, že by neeeeeeeeeeee :wink:
15. říj 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak mám 40. den cyklu a MS pořád nikde :frowning2:
Testy jsou negativní :unamused:
Nejraději bych si hned zítra skočila k doktorovi pro injekci, ale nevím, jeslti to není moc brzo :sweat_smile: , aby mě neposlali zase domu bez injekce :confounded:
19. říj 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky teda ty táhneš dlouhé cykli. No tak ještě týden počkej a pak s tam skoč.
19. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, asi tam skočím v pondělí před svátkem, to mám dovolenou, doufám, že bude doktor v práci,
zase to na mě nějak doléhá, miminko bych si moc přála, ale přestává mě bavit to, že to pořád nejde :angry:
A jak se máš ty?
19. říj 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak tam skoč v to pondělí a uvidíš :wink:
19. říj 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak mám zase radost. Včera jsem volala sestře na gynekologii, chtěla jsem se objednat na injekci, ona mě objednala, ale můžu až 10.11. :unamused: , tedy 63. den cyklu :angry: , dřív nemá pan doktor čas. Jsem z toho tedy celá odvařená. Ale ať si nemyslí, že se mě jen tak zbaví injekcí, začne mě nějak hormonálně léčit, protože nemínim pořád čekat tolik dní!!!!
Jinak jak jsem psala o té kamarádce, že se taky snaží a bere to trochu jako soutěž se mnou :confounded: , tak má taky zpoždění a delší, ale těhotná neni :frowning2:
22. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super tak se t s tebou začne nějak řešit :wink:
22. říj 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to doufám, ale byla bych radši, kdyby se to začlo řešit příští týden a ne až za 3 neděle :angry:
No neudělám nic, tedy možnost jsem měla, jít k doktorce, která ordinuje v ordinaci mého doktora, ale v jiné dny. Jenže já to nechci řešit s dvaceti doktory, chci to řešit jen s tím jedním. :frowning2:
22. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ty obědnací doby jsou někdy šilený :frowning2:
23. říj 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, koukám, že budeme muset asi začít holky pomlouvat, aby se taky připojily a něco nám napsaly viď :grinning: Jsem si tak procházela začátek naší diskuze a už nás moc nezbývá (myslím nás snažilek) :frowning2: Já to tedy holkám moc přeju :slight_smile: ale škoda, že nejsme těhulky všechny viď :wink:
23. říj 2008 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tö já raději ty diskuze neprochazím :wink: Bylo by super kdyby jsme už byli všechny těhu, no co holt každému není tak rychle přáno :unamused: :wink:
23. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale dostanou na zadek apoň nakouknout a říct jak se jim daří by mohli :wink:
23. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska zažila docela dobrý a docela nelehký den. Kámoška mě vytáhla ať sní jedu s děckama, že ona půjde stím mladším ( 6 měsícú) plavat a já stím starším do solné jeskyně. Jeskyně byla super, ale jak jsme potom vyšli a všude ti malí prckové a ti rodiče no málem jsem se složila :unamused: Tatínkové kteří za sklem sledovali své ratolesti jak dovadí v bazénu a prožívali to víc jak fotbal či hokej až po tatínka kterej perfektně přebalil svoji dceru. Bylo mi skoro do pláče, jak byli všichni štastní.No holt alší zkouška pro mě :unamused:
25. říj 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, to je mi líto, ale úplně to chápu. Já se hrozně stydím, protože jsem se do teď nedokopala k tomu, abych navštívila kamarádku s dvouměsíčním synem. Viděla jsem ho v porodnici a pak už ne. Je to ten, o kterém jsem už psala, že jsem potom doma brečela. Prostě to na mě taky dolehlo. V sobotu jsme byly s manželem dělat na oslavě u známých a tam bylo taky plno dětí. No neni to nic příjemného, ale neboj i my se určitě dočkáme a to miminko budeme mít. :slight_smile:
27. říj 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska budu mít snad pěkný den, máme vyročí rok od svatby. Jsem pozvaná na obídek a třeba i kytička bude :wink:
27. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to gratuluju, hezky to oslavte. My jsme se zrovna trochu pohádali, nějak to na mě zase padá, tak si půjdu asi pustit nějaký film a vypnu na chvíli mozek, aby nevymýšlel blbosti :grinning:
27. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zaměstnej mozek ať nevyvádí :grinning:
27. říj 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem mozek zaměstnala prací a pomohlo to :grinning: . A dneska už je to v pohodě. :slight_smile:
28. říj 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, že to pomohlo :wink:
28. říj 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mám dneska po dalším vyšetření,výsledky další týden tak zase jen čekat a čekat :angry:
31. říj 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty jak se vede?
31. říj 2008 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj, to je hrozný to čekání viď. Já taky ještě pořád čekám, MS nikde a k doktorovi jdu za týden.
1. lis 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak se k nám poprvé přijede asi za hodinku podívat moje babička, tak jsem na to zvědavá :grinning:
1. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek