• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Aha A me zase prijde, ze D jako den, denni? :grinning: :grinning: To dame dohromady
28. dub 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to D mi teda vrtá hlavou, se snad zeptám na jiný diskuzi někde :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus, me to vrta hlavou uz tyden...
A ty delas na recepci v hotelu?, ja ze mame stejny pracovni obor :slight_smile:
28. dub 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
už jsem tu taky, dneska jsem si udělala radost a koupila si knížku Čekáme miminko. Už aby to bylo :slight_smile:
28. dub 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
spag, no ty jo, já ještě žádnou knížku o miminku nemám..ještě času dost :grinning: :grinning:
ma, jj dělám na recepci v penzionu :slight_smile: V PZE, ty taky??
28. dub 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MNo ja uz tu knizku mam, dostala jsem ji od svagrovy po nepovedenym pokusu, ted jsem ji pujcila sefce a vymejslim, jak si o ni zase rict.
Sonisku: ja v hotleu delam ale ne na recepci
28. dub 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vy určitě umíte dobře cizí jazyky, když děláte v hotelu, to vám závidím
28. dub 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řekni, že jí chceš pro kamarádku :slight_smile:
A co děláš?
28. dub 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
V obchodnim :slight_smile:
To uz me taky napadlo, ze pro kamaradku, asi to tak dopadne, hi hi.
Spagatice: kde ty delas
28. dub 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky uplne z jinyho soudku, jsem sama doma, mam nalityho posledniho vizoura (protoze mam sileny krece a to mi pomaha) a posloucham arabsky hity co jsem si stahla na brichotance. Manza je v na sluzebce (ale na ovu je tady). No a je mi fajn.
28. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já dělám v auditorské firmě (účetní audit)
28. dub 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to děláš asi v nějakým velkým hotelu, co? My jsme jen takový malinký :grinning:
Já si knížku pořídím, až to bude aktuální :slight_smile: Mám jeden dotaz, když jsem měla MS po 37 dnech, tak ovulka by mohla přijít normálně po cca 13ti dnech? Nebo jako nejlepší na otěhotnění je, když je pravidelný cyklus?
28. dub 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow, tak to klobouk dolu, to me nikdy nebavilo, nejsem moc pecliva. Ale to je dost stresova zalezitost :frowning2:, hlavne okolo brezna, cervna, je to tak?
28. dub 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo březen-červen je to hrozný, ale léto je potom krásný :grinning:
28. dub 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši audit, na to bych asi neměla nervy...

ma, tak jsem se zeptala, co by to mohlo byt, tak pry jestli to neni den cyklu :grinning: :grinning: To jsem ale trubka teda...den cyklu a ja za tim hledam nejakej slozitej latinskej nazev :grinning:
28. dub 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
práce mě baví, i když je občas dost náročná, ale kdyby byl trochu normálnější šéf :grinning:
28. dub 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, ja mam pravidelny cyklus 24 cni, coz je sice na jednu stranu otrava :confounded: , na druhou stranu vice OVU :slight_smile:
No jo, jsme dost velky hotel, to prodavat je obcas fuska, ale na druhou stranu me to bavi.
A Ovulka jak chodi? mno ja cetla, ze je docela dobry si to bud merit, coz je taky otrava anebo koupit Glukophan, coz je sice pro diabetiky, ale pri Ovulce se ti zvysuje hladina cukru, takze papirek zmeni barvu (50 papirku za 80 KC), ja nic nezkousela a jeste nechci, ale mozna ty papirky zkusim, je dobry vedet, kdy se jako mas snazit vic :grinning:
28. dub 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonisku: :grinning: :grinning: :grinning: To jsme trubky, kdyz me to vrtalo hlavou, tak se zeptam
28. dub 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holčiny já se jdu osprchnout a studovat, ještě nevím, jestli účetnictví, nebo knížku o miminkách :sweat_smile:
no asi to ty miminka vyhrajou :grinning:
28. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ji poznam tak akorat podle toho, ze mi boliva dost bricho v tu dobu...takze si tak rikam, ze to asi ovu je...mozna ty testy taky zkusim, uz jsem si o tom s nekym psala a pry to funguje, tak nevim...
28. dub 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spagatice: v minuly praci jsem mela super sefa, zato kolegyne byly pekny ... slepice. Ted mam super kolegy a sefa ... no obcas na pest, ale i stakovym materialem se musi pracovat :grinning:
28. dub 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja taky se nekdy radsi zeptam, nez abych to pul dne hledala :grinning: :grinning:

účetnictví jsem na škole tááák neměla ráda a jsem docela ráda, že dělám něco jiného :grinning: Tak my máme šéfíky nic moc, občas to jde, někdy trapný :frowning2:
28. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevim, ja se jdu taky osplouchnout. Zatim cus
28. dub 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlavně neutopte :slight_smile: Já jdu zase poklízet a vyčachtat se půjdu až později...
28. dub 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak j dnešek zase strávyla celý den v práci a při tom venku bylo tak krásně :angry:
28. dub 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj misicko,
to je hrozný viď, já jsem se dnes dostala domu už v půl šestý, tak to docela šlo, umyla jsem aspoň auto :slight_smile:
28. dub 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to šílený už aby byl priští měsíc a já zase chodila rání a odpolední to aspoň dojdu ve dvě domů a můžu si ještě jak dne tak sluníčka užít :slight_smile:
28. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer. Já se dnes dostala domů v šest a jsem dnes nějaká unavená.
28. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak uz jsem taky konecne doma z prace :slight_smile:
28. dub 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek