• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
No pro příště víš, že si máš takové věci nechávat pro sebe.
16. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Koukám, že už to tady máte pěkně "rozjeté", tak doufám, že vám nebude vadit, když se přidám do vaší diskuze. Teprve před pár dny jsem objevila "koníka" a pořád jen koukám na fotky a pročítám diskuze. Hledala jsem nějakou, která by byla taky pro mě :slight_smile:
1.května jsem vzala poslední prášek a tak se s manželem taky snažíme. Poslední dobou začínám nemyslet na nic jiného a tak jsem i začala hledat nějaké diskuze a chtěla bych se podělit o pocity, rady, zkušenosti...určitě to chápete :slight_smile:
18. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marcelka vadit nám to určitě nebude :wink: Vítej :wink:
18. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za rychlé přivítání :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemáš zač, ale jestli chceš fakt do diskuze kdš to frčí tak přijd za náma do diskuze Snažilky léto 2008. Tady sem tam někdo něco napíše. :wink:
18. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže se snažíte od Května a ještě se nezadařilo? Nechaváte volnej průběh nebo nějak měříš teplotu nebo tak.?
18. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jestli si chceš ze začátku povídat jen s málo lidma tak klidně můžeme kecat tady :wink:
18. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě pořád nic no... Teplotu jsme měřili asi 14 dní, ale vůbec mě tro nebavilo. Včera jsem si objednala ovulační testy, dlabu kyselinu listovou, manžel zinek a zítra se chystám jít koupit Calibrum Babyplan.
A co vy? Jak jste na tom?
18. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nám se hnedka první měsíc zadařilo , ale za dva měsíce jsem o to přišla. teďka mám nějaké zdravotní věcico řeším takže se chraníme a na ostro vyjiždíme asi po novém roce.
18. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky jsem nikdy neměřila nemám na to čas jen jsme praktikovali sex každej druhej den :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vitamínky taky dlabu :wink:
18. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak to je mi líto, to si ani nedeokážu představit jaký to je.
My jsme to ob den taky praktikovali asi dva měsíce a nic. Zatim máme jen 4 koťátka, tak to je taky švanda :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se to představit nedá :grinning: :grinning: :grinning: No my máme zase pejsana :grinning: :grinning:
No tak půl roku ještě není tak hrozná doba :wink:
18. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslim, že to ještě neni tak hrozný.
nejvíc mě za tu dobu rozhodilo, když švagrová oznámila, že je těhotná. Je jí 31 a povedlo se jí to první měsíc po vysazení.
18. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo na to si člověk musí zvyknout. Kolem mě to taky těhotní a my nic :unamused:
18. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou :slight_smile:
18. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak zítra jdeme na testy, tak nám prosím držtě palce jo. Díky. :slight_smile:
20. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím :wink: :wink:
20. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mišičko díky, tak výsledky už máme. Pan doktor byl super, docela si s manželem popovídali. A výsledky? No od pana doktora jsme odešli šťastní jak blechy, protože spermie našel a ukázal nám je. Ale celkový závěr doktora je: podprůměrný výsledek, protože všechno co zjišťují má průměr až podprůměr, jak koncentraci, pohyblivost, tvar apod. Za 3-4 měsíce musíme jít znovu na testy. A když do té doby nebudu těhotná a testy nebudou lepší, tak dostaneme doporučení do CARU. V tomto stavu je (jak říká pan doktor) manžel schopný oplodňovat :grinning: , ale když to dáme dohromady s mojí velice nepravidelnou menstruací, tak tedy nic moc :unamused:
TAk uvidíme, co nám řekne 8.12. můj doktor :wink:
22. lis 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže plodný jste to je dobrá zpráva :wink: Teď se ještě trefit do ovulky :wink: a bude zaděláno. A nepoužíváš na úpravu cyklu ten Femigrad? Mě docela dobře zabral :wink: A nebo kontryhelový čaj :wink:
22. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten čaj jsem zkoušela asi dva měsíce a nic to se mnou nedělalo a ani mi extra nechutnal. Ale ten Femigrad jsem zatím nezkoušela. Můžu ho zkoušet bez doporučení doktora?
22. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně , že ho můžeš vyzkoušet bez doktorů jsou to jen podurné bylinky :wink:
22. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a neplatíš tady poštovné cožje dobré :wink:
22. lis 2008 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme dneska zjistili, že celou tu dobu co se snažíme, tak počítáme špatně dny ovulace :confounded:
Počítali jsme to tak, že bych jí měla mít 14.den, ale teď jsme zjistili, že by to měl být asi 11.den. Jsme trubky no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad už to tak fakt bude, zjistíme to snad příští měsíc - zkusíme zas měřit teplotu a ovulační testíky jsou taky připravený.
Jo a dneska mi manžel stáhnul nějakej program - zapiseje se tam menstruace, výpočet ovulace, grafy...přijde mi to docela fajn, jako taková pomůcka. Kdybyste vás to zaímalo, jmenuje se 4womenonly.
23. lis 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky Mišičko, tak jsem se na to podívala, je to docela drahé, počkám jak dopadnu u doktora a když tak si to objednám k ježíšku.
Marcelko už mám nainstalováno, ale uvědomila jsem si, že to u mě nebude mít asi zatím moc smysl, protože mám hodně nepravidelné cykly.
23. lis 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice: můžeš si tam nastavit přesně dny, kdy máš cyklus.Nejdřv jsem si myslela, že tam jde jen zadat počet dní periody a nastaví se to tak u všeho, ale jde to změnit. Ono ti to potom právěz průměru vypočítá, kolikátej den je ovulace.
23. lis 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, tak jsem si trochu prošla tady diskuze a docela jsem se viděsila. Myslela jsem si, že první tři pokusy o umělý oplodnění jsou zdarma, to je sice pravda, ale že se musejí doplácet léky a některá vyšetření a že cena může být i v několika desítkách tisících, to jsem tedy netušila :frowning2:
23. lis 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek