Už je to tady, začínáme, květen 2008

Ahoj holčiny,
jste tady některá začínající v květnu 08, já doberu poslední 3 prášky a hurá na to. Pořád jsem přemýšlela, co všechno můžeme ještě udělat a zařídit, než budeme mít miminko, ale teď už mě to nebaví, nechci už čekat, protože takhle bych mohla plánovat až do důchodu 😃 . Ráda bych si s někým povídala o průběhu snažilkování, těhotenství atd.
misicka455
23. lis 2008
No bohužel je to tak :-| Kámoška byla na umělím a podařilo se až na třetí pokus, ale podařilo 😉 Peněz za to dali docela hodně a i se zadlužili. Říkala někdo si půjčí na byt oni na dítě , ale nelitují. Oni totiž platí jen ty trasfery a to, že léky si platíš sama a další nadstandart jako zamražení vajíček atd. se platí tak o tom se už nemluví. A vy přemýšlíte nad umělím? Nechcete nejprve třeba vyzkoušet jen stimulaci 😉
spagaticeautor
24. lis 2008
Jo oni s náma budou zkoušet asi všechno možný, já jen už přemýšlím dopředu kdyby k tomu došlo. Myslím si, že je akorát čas začít šetřit 🙂
misicka455
24. lis 2008
Ajo tak třeba k tomu ani nedojde a půjde to jinak 😉
spagaticeautor
24. lis 2008
Tak holky včera mě dojal táta. Když jsem mu řekla, že jestli neotěhotním, tak zajdem do CARu a nejlépe v létě nebo na podzim si necháme pomoc k mimču a že to bude něco stát, tak mi řekl, že mám tedy ještě nějakej rok počkat, že mám času dost :-|
misicka455
24. lis 2008
No to bych mu asi poděkovala :-| Jsem si spíš myslela, že by ti nábídl nějaké peníze 😉
marcelkap
24. lis 2008
Já taky čekala, že řekne, že máš u něj schovaný peníze na účtu 🙂
misicka455
24. lis 2008
To by byl aspoň tatík co 😃 😃
spagaticeautor
24. lis 2008
Ty bláho, to by bylo tedy. Neznáte nějakého takového. 😃
spagaticeautor
24. lis 2008
že by mě adoptoval
misicka455
24. lis 2008
Až nějakého najdu tak ti dám vědět 😃 😃 😃
spagaticeautor
24. lis 2008
Díky, docela mě ten můj táta mrzí, vždycky jsme si rozuměli no a teď je to o ničem. Nechápe, že chci dítě. A co mě mrzí ještě víc je jeho chování. Za poslední dva roky jsem přibrala 15 kg (10 po nástupu do sedavé práce a 5 po vysazení HA), no a pokaždé když ho vidím, tak mi říká, že bych měla zhubnout a nejíst a cvičit atd. :-|
misicka455
24. lis 2008
No jo někteří tatíci takoví jsou :-|
marcelkap
25. lis 2008
spagatice: já ho mám...ale nedám 😃
misicka455
25. lis 2008
Tak si toho važ 😉
spagaticeautor
25. lis 2008
Marcelko a nějakou tu dcerušku navíc by nechtěl? Třeba mě a Mišičku 😃 😃 😃
Bane, já mám ráda toho svého, i když občas prudí. A penízky si našetříme s manžou. 🙂
marcelkap
25. lis 2008
Můj tatének má jen jdnu dcerušku a tu si pěkně rozmazluje - teda rozmazloval. Teď si mě rozmazluje manžílek 😃
misicka455
25. lis 2008
No nic tak taky zůstanu u toho mojího 😃 😃 😃 taky někdy brblá, ale mám ho ráda 😉
misicka455
4. pro 2008
TAK CO HOLKY CO NOVÉHO?
marcelkap
4. pro 2008
Ahoj,
tak já hlásim, že jsem měla včera dostat MS. :-N
misicka455
5. pro 2008
A nic 😉 Že by 🙂
spagaticeautor
8. pro 2008
Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktora a odešla jsem s tímto plánem:
leden 09 - velká gynekologická prohlídka; následuje laparoskopie a hysteroskopie; a potom ihned do CAR (mám si vybrat Iscare nebo Prenatal( :-|
TAk jsem z toho nějaká přešlá :-S
misicka455
8. pro 2008
Ahojky nebuď přešlá znám hodně lidí co po laparce otěhotněli 😉
spagaticeautor
8. pro 2008
😉 jen mě to trochu vylekalo no, na jednu stranu jsem ráda, na druhou stranu je to na mě docela fofr 😃
misicka455
8. pro 2008
Aspoň se něco začiná dít 😉
spagaticeautor
8. pro 2008
jj, máš pravdu, neni na co čekat 🙂 teď ale začnu přemýšlet o penězích, aby jsme byli připraveni. Docela mě dostává manžel, je úplně v pohodě, řekl mi, že se alespoň dozvím, jak na tom jsem. No a sám byl hotovej jen z toho, že musí na spermiogra 😃
misicka455
8. pro 2008
No v nejhorším to vyřeší nějaká půjčka ne?
spagaticeautor
8. pro 2008
to jo, ale já to tak nemám ráda, a navíc už jeden úvěr máme a také leasing 😞
misicka455
8. pro 2008
Aha, tak začít šetřit místo dárku k vanocům si přát penízky na mimčo 😉
spagaticeautor
8. pro 2008
jo a babičky a dědové nic nedostanou, že to šetříme na jejich vnouče 😃 to mám ale nápady viď 😃
já to nechci moc lidem říkat, tak řeknu, ať nám přispějou třeba na vybavení domácnosti 🙂 to by mohlo vyjít 😉
misicka455
8. pro 2008
Jo vybavení domácnosti to y mohlo zabrat 🙂