• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
No hlavně v klidu a brát to tak jak to jde :wink:
8. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
Romčo nezoufej, uvidíš, že vše dobře dopadne :wink:
8. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasě, že jo :wink:
8. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky, jste moc hodné, stejně to ještě chvíli potrvá, než se dostaneme do centra.
Nevíte náhodou některá, jak dlouho se marodí při té operaci? Tedy za předpokladu, že nenastanou žádné komplikace? Já jsem si myslela, že max týden a už jsem tu četla že i tři týdny :confounded:
8. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dojem, že jedna holčina na tom byla není to tak dávno a jestli byla doma dva týdny. ?Zjistím ti to :wink:
9. pro 2008 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tá kámoška byla po laparce jen týden doma :wink:
9. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to by snad šlo, být jen týden doma.
16. pro 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bavila jsem se se známou, která byla na umělém oplodnění a říkala, že ji po oplodnění doporučili čtyři dny jen ležet a když zjistili, že je těhotná, tak ji doporučili být celých devět měsíců doma :confounded: To bude hrozný.
16. pro 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale na druhou stranu bude hezký, když budu mít ten důvod být doma :wink:
16. pro 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dnes jsem dostala zase jednu facku, kolega z práce čeká miminko (samozřejmě jeho žena) a snažili se jen dva měsíce. Dnes nám to s radostí oznámil, tak jsem měla co dělat, abych na sobě nedala nic znát :cry:
16. pro 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo na to se už musíš obrnit takové věci tě budou potkávat :unamused:
17. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, přeju vám šťastné a veselé vánoce a do nového roku miminko v bříšku :slight_smile:
24. pro 2008 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nápodobně :wink:
25. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak co jaké byli vánoce?
27. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bohaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dodatečně přeju tky krásné Vánoce. Doufám, že jste si je užili se vším co k tomu patří. A dál vám přeju šťastnej vstup do nového roku a hlavně, aby už byly miminka.
28. pro 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marcelka :slight_smile:
28. pro 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno nejlepší do Nového roku! AŤ je ještě uspějšnější , než byl minulý, který měl být ůspěšnější , než ten předminulý. HAppy New Year !
1. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste slavily?
1. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jse byli na náštěvě a opět jsme se zase nechutně přejedla :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak u nás byli Vánoce i Silvestr jako vždy v duchu jídla a pití, takže na váhu radši ani nestoupám a chlast už nechci taky dlouho vidět. Kéž by aspoň tak minimálně rok :slight_smile: Od včerejška každým dnem očekávám (respektive neočekávám :slight_smile: ) mrchu. Teplota se mi poslední dny podezřele zvýšila, ale nedělám si radši planý naděje.
2. led 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka tak to by bylo super kdyby se povedlo :wink: Unás to bylo v podobném duchu :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: Nevíš jak se dělá "nemyslet na to" ? :slight_smile: To mi totiž řikaj všichni, kdo ví, že se snažíme delší dobu. Pak mi jedna kamarádka řekla, že se na to moc upínám. Jenže ono to fakt nejde. Pořád na miminko musim myslet a na to, jak tomu pomoct, aby se to povedlo.
2. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kdybych to věděla tak to už praktikuju :grinning: :grinning: Netuším jak se to dělá :grinning:
2. led 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak až to zjistíte, tak dejtě vědět, protože já to taky netuším :grinning:. Brečela jsem kvůli tomu i na Vánoce i na Silvestra. No prostě blázen. Alespoň že vím, že mě letos čeká CAR, za 17 dní jdu na prohlídku k doktorovi a pak doufám, že se začne něco dít. Mišičko a vy už se začnete snažit?
3. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my ještě ne ještě jsu předemnou dvě mrchy a pak hurá na to :wink: Začala jsem brát ten femík tak uvidíme :wink:
4. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky my včera byli u znamích mají nové bydleníčko moc pěkně a nakonec přjeli ráno ve čtyři takže jsem dneska zase nepoužitá :grinning:
4. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
spagatice: Tak ať to máš hlavně všechno v pořádku a konečně se bude chýlit na lepší časy.

Mě už z toho asi taky začíná hrabat. Nemůžu myslet na nic jinýho než na miminko. Jo a včera jsem si koupila časopis Betynka :slight_smile: A ono tam je právě čtení nejen pro těhulky a maminky, ale i pro snažilky. Včera večer jsem se začetla asi do jedný v noci :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co něco nového jsi se dozvěděla?
4. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nového....já ani nevim. Přemýšlím...no možná to, že vědeckýma výzkumama bylo zjištěno, že jestli chlap nosí trenky nebo slipy je jedno :confused:
A pak, že alkohol malým množství může škodit víc u žen než u mužů. A další věci, který škodí a neškodí - zdravějc jíst, mít vitamíny, nebrat drogy a tak :slight_smile: Ale to neni nic novýho :slight_smile:
5. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek