• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Tak chlapy mají zase nějaký výhody jo, a kde je spravedlnost :slight_smile: Alkohol tedy moc nemusím, jen občas, max 2 skleničky. Jím pořád stejně, vitamíny beru, drogy neberu, takže snad dobrý :wink: Až budu těhule, tak začnu blbnout, ale teď nemám myslet na mimčo, tak se nebudu nijak omezovat. Protože to se má člověk pořád v něčem omezovat, hlídat ovulaci apod. a přitom nemyslet na dítě? No to přeci nejde :angry:
:wink:
6. led 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mě dneska přepadla mrcha doufám, že předposlední před snažením :wink:
10. led 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No alkohol si sem tam dám a né jednu skleničku, ale nijak to nepřehaním . Vitamíny papkám a už tři měsíce se snažím jíst více zdravěji :wink: Drogy neberu jediným mích hříchem což vlastně asi jsou drogy tak cigára, ale to už taky stahuji :wink:
10. led 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak cigára naštěstí u mě nehrozí, nikdy jsem nekouřila, takže mě to ani neláká, naopak :grinning:
ale na kafe si docela začínám zvykat no :sweat_smile:
10. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jedno kafe deně neva :wink:
10. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: tak je to v pohodě
10. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty cigára to je hnus ale vyhulím tak max 4 ciára za den,alkohol mám rada pivko ale naposledy jsem vypila 1l bílého vína měla jsem ho jako z praku zařekla jsem se že přestanu pít uplně a to kouření to musím taky zkončit a drgy neberu a nebrala jsem a travu jako drogu neberu i když je ale jako mladá jsem si zahulila to přiznávám al to je 11let zpět jinak jsem čista vitamíny beru už rok a vitamín C od začátku zimy :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky my jsme úplně vzorný :grinning:
10. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak kde je chyba :grinning:
11. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po nějakém čase.... jinak já jsem taky vzorná, tak nevim :slight_smile: Teď nám začal daší měsíc snažení, tak by se mohlo konečně povést :slight_smile:
14. led 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak držím palečky :wink:
17. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem byla dneska u doktora. Dostala jsem recept na Agolutin, až ho seženu a k tomu někoho kdo mi ho píchne, potom bych měla do pár dní dostat MS. Až mi skončí MS, tak si zavolám do nemocnice a domluvím si operaci v nejbližším možném termínu (takže někdy začátek února). Mezitím si musím zařídit předoperační vyšetření. :frowning2:
21. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak se už něco začiná dělat tak to je fajn ne?
22. led 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo je to dobře, hele a co Soňa? Už se nám narodilo první miminko? :slight_smile:
23. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď jsem se podívala Sonískovi do alba a vidím, že miminko už je na světě. Tak moooooooc gratuluju, je krásňoučkej. Sonísku jsi šikulka. :wink:
23. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Soňka už to má za sebou malej je perfektní :wink:
24. led 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mi byly dneska v kině na docela dobrým filmečku Teď se chystám do hajan. zítra na mě o půl paté mylsete jdu na magnetickou rezonanci kvůli těm mím problemům a jestli to dobře dopadne po ms se už nudeme moct snažit
25. led 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Míšo, tak jak dopadla ta rezonance? Je vše v pořádku? Mě ve čtvrtek píchli ten agolutin a do dnes žádná MS :frowning2: jen mě pořád bolí břicho, tak čekám a čekám :unamused:
26. led 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výsledky budu vědět až za týden :frowning2:
26. led 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš to je hrůza, ale neboj, ono to uteče. A co ti vlastně zjišťovali?
26. led 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla to rezonance hlavy :unamused:
26. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na samotné vyšetření jsme čekala přes tři měsíce tak týden na víc už uteče jako voda :slight_smile:
26. led 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo, uteče to, neboj, a určitě bude všechno v pořádku a budete se snažit. U mě má jedna doktorka podezření na poruchu štítné žlázy, tak si ji necham ve středu otestovat. Doufám, že se plete.
26. led 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak my pořád pokračjem ve snažení. Mám takovej dotaz.... myslíte že je možný, aby den "poté" jsem cítila že jsem těhotná? Já nevim, ale asi mi to už leze na mozek a na nic jinýho nemyslim. Měla jsem totiž ovulaci a milovali jsme se a já mám prostě od tý doby takový pocity v břiše. Vim, že je to blbost, ale na druhou stranu si řikám co kdyby...
26. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka tak to vůbec netuším já dokud s emi neukázali dvě // na testu jsem žádné příznaky neměla, ale třeba ty je máš každej to má jinak :wink:
27. led 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spagatice určitě si tu štítnou testni aspoň budeš mít klid když to nic nebude :wink:
27. led 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě nic nového, čekám na výsledky do přištího týdne, ale i tak kdyby jsme se na to vrhli už teď tak by to nemělo smysl už mám asi po ovu . Mrcha byla devátého takže by to stejně nemělo smysl, ale po té Únorové se snad i s požehnaním lekařů budeme moct začít snažit. I když skoro půl roku v pr.... a nikdo zatím pořádně nepřišel na ty mé stavy v hlavě Tak už na doktory kašlu :angry:
29. led 2009 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu za týden do nemocnice a hned v pátek na operaci. Výsledky z krve mám v pořádku a štítná žláza je taky v pohodě. Jen tedy nevím, z čeho pořád přibírám :unamused: Ale hlavně že jsem zdravá :grinning: . Teď ještě aby ta operace dopadla dobře :wink:
29. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jdeš na tu laparku jo?
29. led 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: To čekání musí být hrozný, kdyby šli ty dny tak zaspat co? Přeju ti aby to bylo všechno v pořádku.

Já mám pořád ty divný pocity. Teda občas, párkrát za den. Je mi to fakt divný. Prostě cejtim, že se něco v mým těle děje...kdyby mi tak někdo moh říct co to znamená. To budou zase nervy až bude mít ta mrcha přjít.

Mám volat v těhle dnech k doktorovi kvůli výsledkům běžnýho vyšetření z kontroly. A manžel pořád ať se zeptám na nějaký ty vyšetření ohledně miminka. Když mě je to takový...já nevim jak to říct prostě....ale stejně třeba jednou budu muset. Sakra.... v takovejch situacích si připadám jak malá holka, která neví co dělat.
29. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek