• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Marci a kdymáš dostat mrchu nebo spíš nedostat? :wink:
31. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom co jsem přestala brát HA jsem měla cyklus parvidelnej 26 nebo 27 dní, ale poslední dva cykly jsem měla 30 a 31, Takže když budu počítat těch 30 dní, ta má mrcha přijít ve čtvrtek 5.2.
Dneska jsem byla u kamarádky, která má měsíční holčičku a říkala, že je to možný, že jsem těhu.
31. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže by jsi se v týdnu měla dozvědt zada jo nebo ne . Tak držím palečky :wink:
31. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přijdou mi ty dny strašně dlouhý a nemyslim skoro na nic jinýho než jestli ta mrcha přijde nebo ne. Naštěstí to snaf nebude už dlouho trvat. A díky za ty palečky :slight_smile:
31. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo , když se na něco čeká tak to vůbec neubíha :unamused:
1. únor 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska od 5 hodin nespim...nemohla jsem vydržet a udělala jsem test. A přijde mi, že tam tu druhou čárku prostě vidim :sweat_smile:
2. únor 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo no to by byla bomba :wink: Tak uvidíš jestli bude sílit :wink:
2. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ... tak jsem dneska dělala testík. A on byl nějakej vadnej nebo co a neobjevila se mi tam ani jedna čárka. Tak zas zítra....aaach jo, to jsou fakt nervy, to je hrozný.
4. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky holky, tak mě vyšeření dopadlo tak všelijak. Dobrá zpráva v hlavě kromě mozku doopravdy nic není takže žádnej nádor nic je to super, ale na druhou stranu to zase neřeší mé problémi. Už jsem byla fakt zoufalá a doktorka mi řekla, jestli chci napsat prášky na nervy nějalá atidepresiva na to jsem jí teda řekla, že to tedy nechci , že chci vědět co mi je :unamused: Takže jak já strašně miluji to magnetické vyšetření tak mě ještě na jedno poslala devátého tento měsíc, aspoň že zase nemusím čekat půl roku. Jsem už totálně psychicky v hajzlu :unamused: Takže to vypadá, že se asi i snažení o měsíc protáhne. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
4. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi na jednu stranu je to skvělý že ti nic nenašli, nic vážnýho. Ale podstupovat další vyšetření a zase čekat jak to dopadne, jestli už někdo konečně něco najde, proč máš takové problémy, to musí být hrozný. Myslim na tebe, ať ti to dobře dopadne.

Jinak, já dělala dneska zase testík. Mám je nějaký divný nebo co. Kontrolní čárka se mi ukázala hrozně slabá. Ale i na to jak byla slabá, tam je i ta druhá, i když taky slaboučká. Myslim, že kdyby byla ta kontrolní úplně silná jak má bejt, tak i ta druhá bude líp vidět. Každopádně dneska jdu koupit nový testy a zítra bude další testík.
5. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka tak po tichu gratuluji :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj misi...tak ještě neni k čemu gratulovat. Dneska jsem dělala 2 testy a nikde nic...žádná druhá čárka. Navíc musim v pondělí k dr., pač mám nějaký špatný výsledky vyšetření z listopadu.
Tyjo, tak se nám to nějak zvrtlo a jsem z toho celkem v háji.
6. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak už jsem zpátky po operaci. V pátek ráno na mě vlítli a za dva dny už pustili domu. Na operaci byla nejhorší narkóza, dali nějakou silnější dávku a když mě vrátili na pokoj, tak my sestry nemohly nahmatat pulz :unamused: . Tlak mí docela lítal nejvíc jsem měla 130/80 a nejmínň 105/60, takhle zle už mi dlouho nebylo. Ale to trvalo jen jeden den, teď už mě bolí jen břicho, záda a rameno :confounded: A výsledek operace vím zatím tak napůl, vypadá to na PCO, vejcovody průchodné bez problému. Takže mi vaječníky nějak popálili, to by mohlo zabrat na dozrávání vajíček (alespoň to tvrdil doktor). Ve středu jdu k tomu svými doktorovi, tak uvídíme, co mi poví on.
Ale koukám, že tady takový zprávy nezprávy co.
Míšičko, když tobě na nic nepřijdou, tak vám ale nemůžou zakázat snažení ne?
A co ty Marcelko, už jsou tam vidět ty čárky dvě? Moc bych ti to přála.
8. únor 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk jsem se snažila aktualizovat tabulku a nejde mi vložit, tak to zkusím v práci :wink:
8. únor 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nejprve k ¨Marcelce, naděje umirá poslední a třeba se tá druhá čárka u moudří :wink:
8. únor 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi super, že už máš po operaci a snad teď už bude vše dobré, může te se začít hnedka nebo doporučili nějak počkat. Stou nakrózou mě to tedy mrzí, já poprvé zase po ní blila jak amina, no ale je to za tebou :wink:
8. únor 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a teď ještě tedy já, zítra jdu snad už na poslední vyšetření kam mě posilají, ale zdá se mi že to už jsem psala i minule , že bude poslední :grinning: :grinning: Jestli nic nenajdou tak se začináme snažit a žádnej doktor mě nepřesvědčí o opaku, jen doufám, že s emi v těhu ty moje příznaky nezhourší třeba budu koukat a celím těhu na ty přízraky v hlavě zapomenu :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... spagi, přeju, aby i ta druhá půlka výsledků operace byla v pohodě a celkově, aby jsi už neměla moc trápení.

No jinak mě včera dorazila mrcha. Je mi dneska hrozně blbě, bolí mě celej člověk, ale břicho teda úplně ukrutně. Takže zítra to s panem doktorem jen prodiskutujem a vyšetření by se konalo asi někdy příště.
8. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je mi líto, že mrcha nakonec došla :unamused: Tak snad doktor poradí co dál :wink:
8. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tedy my jsme parta, každá máme něco a ani jedna těhotná, je toto možné!!!!!!!! Já se chystám to příští týden říct v práci, že se snažíme, protože asi začnem jezdit do Caru :unamused:
9. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám novinky...dneska ráno jsem byla u dr.
Takže diagnóza: první fáze zhoubného nádoru rakoviny děložního čípku.

Pan doktor byl fakt moc hodnej a docela mě uklidnil. Příští týden jdu na vyšteření a třeba už tam nic bejt nemusí, že mám silnou imunitu a mohlo to zmizet samo. Jestli ne, tak by se to přeléčilo a snad by to bylo v pohodě. Ještě prej štěstí, že jsem se nechala očkovat na tohle a že jsem přestala kouřit, jinak by to mohlo bejt ještě horší.

Miminko zatím přímo nezakázal, ale na jednu stranu, že by bylo lepší počkta, jak se tohle vyřeší a až pak mimi. I když prej na druhou stranu by bylo lepší mít mimi teď, protože kdyby se to zhoršilo, tak bych musela na nějakej zákrok, po kterým bych nemusela moct mít děti vůbec.

No...tak nevim...zatim z toho ani nejsem nějak špatná, nechci se zbytečně nervovat...třeba se to povede nějak zastavit a zaléčit. Každopádně to, že se nám miminko zatim nepovedlo s tim může mít dost společnýho.
9. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, teda , že se nám to podaří tu smůlu tento rok prolomit.
Marci jejdajeda snad to nebude nic važného :wink:
9. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad po dalším vyšetření to bude v pohodě a nebude se to zhoršovat.
10. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budu ti držet palečky :wink:
10. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tedy Marcelko, teda já ti držím palce aby to bylo všechno v pořádku. Já jsem byla dneska na kontrole, dostala jsem na dva měsíce prášky na podporu ovulace, pokud nezaberou, potom šup do CARu.
11. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať zaberou :wink: A co beřeš? Pregnyl?
12. únor 2009 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne clostilbegyt a zrovna mě holky straší, že bych měla být pod lékařským dohledem :unamused:
12. únor 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, tak to doufám, že prášky zaberou a bude ovulace a i mimčo.
12. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty nejsi pod lekařským dohledem?
12. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek