• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
autor
Už jsem to našla :wink:
15. únor 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to možný? Já začnu psát a všichni utečou.
15. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dělala obídek :wink:
15. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neber si to osobně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi nějaká náhoda :wink:
15. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
15. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jdu vás taky teda pozdravit :grinning: :grinning: Když se dostanu ke compu, tak jsem ráda a honem nevím, kam se dřív podívat, abych to všechno stihla :grinning:
Jak se máte? Něco nového? Co ty Romčo, jak jsi na tom? Dočítat fakt nestihnu :grinning:
15. únor 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Soňo, tak abys nemusela dočítat, tak v rychlosti jo: byla jsem na laparoskopii atd...; jsem v pořádku, "jenom" nemám ovulaci a asi sem ji nikdy neměla; takže od příštího cyklu budu dva měsíce brát clostilbegyt pro podporu ovulace a když to nezabere tak musím do centra; pomalu si začínám zvykat, že mimčo nebude a vymýšlím nějaký jiný "program" pro život :unamused:
15. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co Tomík? Je to krásný miminko, povedl se vám. Musí to být radost viď :slight_smile:
15. únor 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huž jsme zase tady, mám uklizeno, uvařeno a jdu jen relaxovat a chytat sílu na zitřejší práci :unamused:
15. únor 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, právě jsem si objednala orbitrak a budu cvičit a cvičit. Já jsem se totiž rozhodla, že mě nějaký PCO nezkolí, já ho přemůžu :angry: :angry: :angry:
16. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orbitrek je dobrá věc. Máme ho taky doma. Když jsme si ho koupili, tak jsme na něm jezdili skoro každej den a najednou to nadšení nějak vyprchalo a už stojí uklizenej v "pokojíčku" :slight_smile: Ale pořád na něj myslim, že bych ho vytáhla :grinning:
17. únor 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tedy Marcelko, to je podpora toto :angry: , ne já prostě kvůli PCO musííííímmmmmmmm :grinning:
17. únor 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Orbitrek mám a vytáhla a skoro denně se na něm potím a je to perfektní odreagování a když ještě půjde nějaký ten cenťák dolů tím líp :wink:
17. únor 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miško četla jsem, že by se mělo cvičit 3x týdně 40-45 minut a první výsledky se dají očekávat tak po 1-2 měsících cvičení.
17. únor 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda až po takové době jo :grinning: :grinning: :grinning: No já zatím dám půl hodinky víc se musím vypracovat :grinning:
17. únor 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky ženy jak je ? :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Unaveněěěěěě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv :frowning2: :pensive: :grinning: ju hodit koupel ale zítra středa :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu zítra k zubaři. Fuj. No ale zase na jednu stranu se těšim, protože mi snad pan doktor pomůže a přestane mě bolet zoubek.
17. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
jak se máte?
Marcelko co zubař?
A vůbec co snažení, pracujete na tom, neflákáte se :grinning:
21. únor 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se snažím tak uvidíme výsledky :grinning:
21. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky přeji krásné nedělní odpoledne :slight_smile:
22. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Mišičko, takže už se snažíte, to je dobře, takže tady budeme mít brzo těhulku :wink:
22. únor 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snažíme, uvidíme :wink:
22. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zubař už dobrý, spravil mi zoubek :slight_smile:
A ve snažení samozřejmě pokračujeme.
Dneska jdeme s manžou na Lord of the dance. Řiká vám to něco? Je to fantastická show irský taneční skupiny. Já to viděla loni, pač jsem na tom byla pracovně, takže vstup zadáčo. Teď jsme si koupili lístky. Už se nemůžu dočkat až dneska vypadnu z práce.
23. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jak je?
Marcelkko jaká bylo show?
Mišičko tak v úterý přišel orbitreck, docela mě to na něm baví, ale zatím toho na něm moc nenacvičím, doufám, že časem toho dokážu víc, zatím jsem v úterý ujela 2 km s přestávkou, ve středu 3 km s přestávkou, ve čtvrtek 3 km bez přestávky, v pátek nic (protože jsem byla v práci 16 hodin :unamused: ) a dneska jsem jela zase 3 km bez přestávky. Nejezdím moc rychle, abych vydržela jet v kuse, takže cvičím cca 10 minut.
Péťo četla jsem, že řešíš vyvolávačku MS, já na ní chodím, vždycky to dostatu cca za 6-7 dní.
28. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
no věřím že ty irské tance můžou být pěkný taky mě to laká, ale nemám kdo by na to semnou šel.

Jinak my máme tento měsíc odsnaženo a čekáme teď do Března jestli přijde mrcha nebo ne.

Tento týdemn jsem vůbec ncvičila leze na mě nějaké nachlazení a neměla jsme vůbec čas tak snad přiští týden se dostanu zase do formy. Neboj časem to půjde líp a líp já už lidně valím i půl hodky :wink: Ale ze začátku jsme po pěti minutách slízala ůplně hotová :wink:
28. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tance byly naprosto úžasný. Byla jsem z toho naprosto unešená a klidně bych si to dala znova. Kdyby teda lístek nestál 1000. A to jsme měli ještě ty levnější. Ty úplně dopředu byly za 1900,-.

Před chvílí jsem slezla z orbitreku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jela jsem 26 minut.
Romčo, jakej máte ten orbitrek, jako značku? My jsme nějak nemohli najít žádnej jinej pořádnej,takže jsme koupili tenhle http://www.insportline.cz/304/eliptical-insportline-orion .
2. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci tak to máte dobrej a kvalitní ten můj staál ani né polovinu :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek