• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Už je to tady, začínáme, květen 2008

21. srpna 2013 
Já jsem někde slyšela, že na tom orbitreku aby to mělo nějakej účinek, tak by se mělo ject minimálně 30-45 minut v nějakým stejným tempu. To bych asi umřela tyjo :grinning:
3. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj neumřela, ale chcte to cvik :wink:
3. bře 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme úplně obyčejný http://www.insportline.cz/41/eliptical-orbitrack-insportline-air-i a stál 2,5. Nekradu ne :grinning: A 30-45 mi bude tedy chvíli trvat, zatím po týdnu ujedu 3,5 km v kuse, pomalinku přidávám, ale moc ho nepřeháním. Jinak operace nezabrala, protože jsem už zase 36 DC, mám přes týden příznaku MS, a pořád nic :angry:
3. bře 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A snažily jste se?
4. bře 2009 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No snažili jsme se týden po operaci a dál :grinning: (tj. od 17DC). Jenže vzhledem k tomu, že nemám ovulaci :confounded: to bylo určitě jen tak pro potěšení :grinning: ne i pro miminko :unamused: I když určitá šance tu je, že popálení vaječníků by zabralo, ale vzhledem k posledním 10 měsícům jsem už docela pesimista (špatně už mi bylo tolikrát).
4. bře 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je škoda, že ta operace nezabrala. Ale třeba se to mohlo povést, když už máš takhle delší cyklus. Naděje je tady pořád.
4. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíš :wink: Třeba to fakt vyšlo testovalas?
4. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit :slight_smile:
Romčo, škoda, že to nevyšlo :frowning2: Držím ale stejně palce dál...

A když se bavíte o Orbitreku, my si pořídili tenhle: http://www.insportline.cz/305/elliptical-insportline-drive
Ještě jsem teda nezačla cvičit, čekám po šestinedělí, což teda už bude končit v pátek...Ale zajímalo by mě, jak na něm cvičíte...a jestli i předtím nějak cvičíte, jako rozehříváte svaly??
4. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Soňi, já se před tím tak na pět min protáhnu hlavně nohy aby nebyli křeče a pak na něm půl hodky šlapu pak si udělám pár břišáků zase se protáhnu a mám po cvičení. Teď jsem už týden necvičila a ještě asi týden cvičit nebudu a už mi to chybí :grinning:
4. bře 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já jsem beze změny. Jediná změna je, že mě hrozně pálí žáha :angry: . A k testování. Tak jsem to kolem sedmé večer zkusila (vím, že se má testovat ráno, ale já si koupila testy až dnes). No a udělala jsem si přitom i ovulační test, no a na ovulačním hned druhá čárka (prozměnu :unamused: ), na těhotenským nic. Tak jsem je zahodila. Pak jsem se za dvě hodiny šla koupat, vytáhla je z koše, no a na tom těhotenským když přivřu obě oči (no spíš je vykulím), tak ta druhá trošilinku je. Zatím se mi to stalo poprvé. Ale stejně je mi jasný, že to nic neznamená, protože se mohla objevit až po termínu a je skoro neviditelná :grinning: . Ale dobrý pocit to je, aspoň jsem si vyzkoušela, jak to vypadá, když se ukáží dvě :unamused:
4. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyjo, Romčo, tak to je hooodně velká šance, že by se to mohlo povést. Já minulej měsíc tu druhou čárku taky vykoukala až termínu a s obouma vakulenýma očima :slight_smile: Kéž by ti to vyšlo. Já už jsem se smířila s tim, že budeme muset zase minimálně další měsíc čekat.

Jo a ten orbitrek...já se teda nijak nerozehřívám. Ale co psala Míša, tak přemýšlím, že asi začnu. Možná by to bylo lepší. Dneska jsem jela 28 minut a už cejtim, že je to lepší než na začátku. Víc vydržim a nejsem z toho na umření. Tak mám aspoň dobrej pocit :slight_smile:
4. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste tu? :frowning2:
5. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romčo, já tu náhodou akorát nakoukla :slight_smile:
5. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A já jsem zrovna šla telefonovat, jen jsem si chtěla pokecat. Celý týden přemýšlím, že by bylo hezký dát tchýni k narozeninám dvě čárky na testu a dneska jsem se dozvěděla, že ten dárek už v pondělí dostala, ale ne od nás :frowning2: Švagrová, která na děti moc neni, tak si jednou vrzla a je to. A já dítě možná mít vůbec nebudu. No to je život, jen nevím, co sem komu provedla, že mám takovou smůlu. Nebudu se rouhat, mám manžela, který mě má rád a to je důležitý ne.
5. bře 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to naštve. Já taky nějak ve skytu duše taky chtěla mít mimi dřív než švagrová a taky se nepovedlo.
Neboj, ono to vyjde, i když ne hned, tak jednou určitě jo :slight_smile:
Já jsem dneska zase neodolala a koupila jsem dudlíky a klipsny na ně oboje s obrázkama medvídka Pů a tygříka :slight_smile:
Občas takhle něco koupím, aby toho pak nebylo moc najednou a udělám si tak i radost a zachánim tak chmury z toho že se mimi nedaří.
6. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo a kdy máš dostat nebo nedostat mrchu? Kéž by ti to vyšlo mocinky ti to přeju.
Holky jezdítě na tom orbotreku i když nevíte jestli jste tehule? Jako třeba po ovulaci? já týden tedy nejezdila , ale spíš z toho , že mě otekl krk a pořád bojuji s nachlazením. Zatím tedy remíza tak uvidíme kdo vyhraje?¨¨
Ovu testy jsem tenhle měsíc taky vyzkoušela, ale jsou nějaké blbé podle nich ovuluju už 14 dní :grinning:
6. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aojky holky, pěknej víkendík :slight_smile:
7. bře 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jezdím pořád a jezdit budu dál, nějak věřím tomu, že když by to mělo miminku vadit, tak mi dá vědět :wink:
Dneska jsme byly u tchýně a byl tam i švagr s manželkou, bylo to docela v pohodě, jen ty poznámky typu No tak ty už budeš maminka a ty tatínek. Vem si vitamíny, potřebuješ je. apod. bleeeeeeeee :grinning:
7. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zase dostala dneska sprchu od babky ví žesem měla zamčený těhu, pak moje zdravotní problémy a teď se snažíme první měsíc a měla řeči typu jak je možný , že ještě nejsme těhotná atd... BYl tam i manžel tam jsem jen odsekla , že kdybyb vše bylo tak jedno :angry:
7. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš ty lidi jsou všichni nějaký ujetý :confounded:
7. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No připadla mi jak kdybyb spadla z višně , tak jsem to svedla na věkovou demenci :wink:
7. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dobou mám dojem , že budu jen souložit každej den jen abych zavděčila všem co chcou abych měla dítě :grinning: :grinning: :grinning: A co já mě se nidko nezeptá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Mišičko, už jsem to tady psala, ale napíšu to ještě jednou, ostatní holky prominou, ale já na 100% věřím, že další maminkou z naší party budeš ty. S otěhotněním problém nemáš a na to další si už doktoři dají určitě pozor :wink:
7. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to hezký si to číst , ale jáka bude realita uvidí až čas, tenhle měsíc se to určo nezadařilo poslední týden jsme spolu už nespaly, test nega a do mrchy už pár dní takže po ní, ale se na to vrhnem bezhlavě :grinning:
7. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: No jo ale to si nemůžete dělat takový přestávky :grinning: Já jsem dnes 40 DC a mrcha nikde :angry: to je ale mrcha :grinning:
7. bře 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím , al e myslela jsme že ovu byla a mi v té době se tulily a ¨pak už to nehrotily a teď s emi zdá že ty testy byli divný a mi to nevychytaly , no přiští měsíc to podchytíme :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mě začiná bolet bříško tak mrcha je do dvou dnů tady mám to tak pokaždé tak ať příjde a my můžeme valit na další kolo :slight_smile:
8. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak mě právě "překvapila" mrcha :frowning2: Fakt už nevim co dělat... tenhle měsíc byla fakt jasná ovu a milovali jsme se přesně v ten den. No a navíc dneska budu volat Dr., jak dopadly výsledky. To je teda den...
9. bře 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marci tak to je mi teda líto, no já už jí taky cejtím za dveříma :frowning2:
9. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marci tak to jsme dvě mrcha mi právě dorazila tak tento cyklus to můžeme táhnout spolu :wink:
9. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek